Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Justa , właśnie pytałam o znieczulenie do hsg mojego gina, ale powiedział,że oni nie stosują- nie ma potrzeby usypiania kobiet. Dostaje się tylko coś przeciwbólowego i rozkurczowego. No nic -knebel w gębę żebym nie wyła z bólu i już:) W przyszłym tyg zrobię teścik i może już nie trzeba będzie hsg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
u mnie tez nie bylo usypiania- byl tak zwany głupi jaś- czyli znieczulenie miejscowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
to badanie nie jest takie straszne jak go opisują dasz rade!! Boli najwyżej przez dwie sekundy bardziej nieprzyjemne jest cała oprawa tego: zakładanie aparatury i potem jazda na wózku pod prześcieradłem do RTG :)) ja miałam w samo południe robione wiec akurat było dużo ludzi na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja właśnie dziś mam dostać @. No i czekam. Podbrzusze mnie boli od wczoraj, ale w tym miesiącu w ogóle nie bolały mnie piersi. I to jest dziwne, bo zawsze straszny ból miałam nawet 2 tyg. przed @. Może to działanie CLO? które brałam w tym miesiącu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
HSG boli ale do przeżycia, bardziej jest to nieprzyjemne niz bolesne :) Nie wiem jak piersi ale ja po Clo mialam tak bolesny okres, że myslalam że umrę :( Pierwszy raz w życiu tak miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja po Clo miałam normalne cykle, żadnej różnicy nie zaobserwowałam , jak widac na każdego każdy lek działa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem,że może schizuję, ale zapytam- dziś 17dc, 12dc było przytulanko, a mnie prawy jajnik boli i boli- raczej nie pobolewał mnie tak zazwyczaj, a przypominam sobie,że jak byłam w ciąży to właśnie tak mnie "ciągnął"jak kicham, kaszle?!Myślicie,że mogło się udać? Test to chyba dopiero 7 dni po przytulanku można zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka 7 dni po zaplodnieniu to chyba tylko beta z krwi Ci wykaze ciaze. Jesli nie mozesz sie doczekac i masz przeczucie, to zrob ;) Ale taki sikany to dopiero w 27 dniu cyklu pewnie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Kochane wszystkiego najlepszego:) Psioszka mam nadzieje że sie udało:) Ja dzis dostałam wyjątkowy prezent... @ po 2 dniach spóźnienia:/ bardzo rzadko mi sie zdarza by sie spóźniała, jeśli już to jest za wcześnie ale zdązyła sie już zacząć tlić nadzieja że może sie udało no i rano sie z nia obudziłam. Nie wiem czy to zasługa dzisiejszego święta ale nawet @ mi humoru nie popsuła:) teściowie w połowie kwietnia maja okrąglą rocznice ślubu i ostatnio teściowa stwierdziła ze jej sie często tak marzy, ze tego dnia przyjedziemy do nich z malutkimi bucikami... i tak sobie tłumacze, ze to dlatego teraz nam sie nie udało, bo do kwietnia to by teściowa zaczęła coś podejrzewać jeśli nękałyby mnie mdłości hehe. Także zaczynam kolejna przygode z wiesiołkiem, meżuś dalej na salfazinie i kw. foliowym i działamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystkiego naj naj z okazji Dnia Kobiet!!! Co do hsg to ja nie dostałam żadnego znieczulenia chociaż obiecano mi głupiego jasia:) Ale naprawdę znieczulenie jest zbędne bo badanie trwa krótko i nie boli tak do przesady. Kobietki pomyślcie że ten ból to dla naszych przyszłych pociech!!! I bez nerwów bo strach ma wielkie oczy:) Byłam u swojej gin i mamy 2 miesiące na zajście a jak się nie uda to leczenie w Poznaniu. Amefa- tak jak mówiłaś moja gin wyśle mnie do profesora PAwelczyka.Ale może się uda...? Zarezerwowałam weekend w hotelu na koniec marca przy samej plaży :) i akurat w dni płodne....hmmm no wiecie.... że niby jedziemy odpocząć i odstresować się:) Marzy mi się to już od dawna a teraz jest powód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj miałam taki ból w prawym jajniku- tym od pęcherzyków, że dojść do domu nie mogłam.Ciężko też było załatwić się w toalecie.Położyłam się i po kilkunastu minutach przeszło, ale mam jeszcze takie jakby skurcze. Podobne odczucia miałam przy poronieniu tylko dużo bardziej bolesne. Myślicie,że jeden z pęcherzyków dopiero pękł 17dc i stąd ten ból, czy może udało się i coś się tam tworzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
hm.. zastanawia mnie jedno i nie wiem co robić 27 02 miałam hsg 7 dc i od tego czasu cały czas plamie a dzisiaj w nocy zaczęłam delikatnie krwawić 18dc . Miałyscie cos takiego ? i delikatnie boli mnie co jakis czas lewa strona , która jest w 100 % niedrożna. na okres za wcześnie. fuck , fuck fuck wiecznie cos !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS mnie ten niedorzny jajowod pobolewal jeszcze przez dwa miesiace chyba :( Ale plamien nie mialam... Skonsultuj z lekarzem najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka2323
Kobitki dzisiaj mam 8 dc a od wczoraj w macicy i w okolicy prawego jajnika czuje takie jakby "bąbelki". Jak myslicie co to moze byc? Na owulacje raczej za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam. Ostatnio znalazłam w internecie modlitwe do św.Dominika który jest patronem kobiet które mają problemy z zajściem oraz tych co są w ciąży,czytałam sporo na temat paska św.Dominika którym się obwiązuję brzuch i odmawia się modlitwę i postanowiłam napisać do sióstr dominikanek, opisałam im całą moją historię to było jakieś dwa tygodnie temu i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, aż tu dzisiaj dostałam list od sióstr dominikanek a w środku modlitwa pasek z napisem po łacińsku,pierwsze słowa modlitwy, oraz medalik,nie wiem czy w to wierzycie czy nie ale ja postanowiłam że zacznę się modlić z tym paskiem. A tak pozatym to u mnie jakoś pomału do przodu,dostałam jakieś plamienia brązowe których nigdy nie miałam,myślę że mi się wszystko pozmieniało po poronieniu, dni płodne sugeruje że miała między 21 a 24 może 25 lutego o 2 tygodnie póżniej niż powinno być, kto wie może doszlo do zagnieżdrzenia i dlatego te plamienia hehe wiem świruję ale co tu robić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki Czarna to w końcu nie byłąś na becie, o ja myślałam że się wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osska jak tam Wasze malenstwo? Znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyszkaM86- mam podobną sytuację co ty. Dziś mam 30 dzień cyklu, ale @ nie dostałam. Zastanawiam się o co tu chodzi. Bo nigdy tak nie miałam, zawsze regularnie jak w zegarku. Może po tym OVITRELLE mam takie opóźnienie? Ale oczywiście już zaświeciła mi się lampeczka....nadzieja!!! Tak bardzo chciałabym, żeby to była ciąża. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta lec do apteki i rano jutro zrob tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam się nie byłam na becie,miałam iść i poszłam ale się spózniłam myślałam że zmieszcze się do 10 ale się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin_kaa
cześć dziewczyny,mam pytanie będę brała clo w tym cyklu inaczej od 4-8d.c. ale lekarz powiedział,że nie może być sexu od 8d.c. do 12d.c.-bo wtedy mam wizyte i sprawdzenie pęcherzyków, dlaczego? przecież mogę mieć owulacje w 10d.c. a wtedy mamy nie próbować? wy też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10dc raczej owulacji nie bedziesz miala. Musialabys miec cykle 24-dniowe, zeby owu byla w 10dc. Lekarzowi pewnie chodzi o to, zeby nagromadzic plemniki przez te cztery dni zeby potem w plodne dni bylo ich wicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ziuta trzymam kciukasy. Do mnie dziś dzwoniła moja gin, cytologia wyszła dobrze bo 2gr.ale cytolog dopatrzył sie jakis zmian zapalnych czy coś więc jak skończy mi sie @ to musze iść na dokładny posiew co tam za paskudztwo sie zagnieździło i wtedy dostane odpowiednie leki. heh no to cykl stracony raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin_kaa
dzięki Amefa,cykl mam 28dni to pewnie tak się zaczyna od 12d.c.,więc w takim razie nie działamy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Lin_ka ja też przy cyklach stymulowanych leki brałam od 3 do 8 dnia a potem to obserwacja kiedy pęcherzyki będą odpowiednio duże, owulacja była 13-14dc a od 10 mielismy zakaz przytulanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) czarna 14741 ja taki pasek też mam noszę go już ponad rok wiadomo trzeba w coś wierzyć :) moja koleżanka też go nosiła i wierzy że dzięki modlitwą sióstr i temu paskowi zaszla naturalnie w ciązę chociaż była juz przygotowywana do in vitro mi jednak po tylu latach zmagań nawet modlitwy nie pomogły i tylko zostało in vitro :) ale i tak dalej go noszę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenak złe wiadomości. :( :( :( Zrobiłam test- jedna krecha. A przed chwilą dostałam @. Jestem załamana. Pół nocy nie spałam, czekałam aż będzie już rano i zrobię test. Śniły mi się te dwie kreseczki i to jak wszystkich informowałam, ze zostanę mamą. A teraz ryczę...bo już naprawdę myślałam, ze tak będzie. :( :( :( Mama dość! Nie wierzę już w modlitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×