Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Gość Ka.
Na zapas. Zima idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Chilowo żadnego. Mam depresję i jem ciacho. Jak się będę leczyć ze skutków depresji i jedzenia ciach, to przejdę na barszczyk. Bez krokietów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa:) z torebki, koniecznie;) Idę po kolejny....a ciacha to chyba w domu nie mam:( A zbyt leje, by iść do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach cholerka pomarańczke przegapiłam:D pomarańczko JASKOłKI NIECH SE żYJą ZADNEJ NIE ZABIłAM.....ALE MAM W DUPIE JAK MI SRAJA NA DRZWI BALKONOWE PO SZYBIE! POPROSTU CODZIENNIE NIE BEDE DRAPAć OBSRANEJ SZYBY BO MI SIE NIEDOBRZE ROBI!! hehehe taaaaaaakaaaa zła jestem a co!~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bedziesz drapać
bo cie tam nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy dobrze doinformowane ;) U mnie tez sneiżno i morożno ;) przydałyby się jakis grzaniec ;) lub winko ;) no może jeszcze świeczka i kadzidełko ;) bo misiaczka swojego to mam dzisiaj pod reką :D:D:D:D:D:D:D:D:D A jak tam u ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało go nie być - ale jest, własnie produkuje kolację, ja siedzę przed kompem. Orobiłam się dziś jak dziki osioł, posprzątałam mu chałupę, nagotowałam na cały tydzień i upiekłam placek. Teraz on się stara. Zresztą po wczorajszej rozmowie dostał \"pałera\" na staranie się ;-) Celi - to trochę dzięki Tobie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, ale to miłe jak nasz facet o nas zabiega no nie???? przyznaj się, że to miłe ???? ;) mnie to zawsze poprawia humor i od razu jest mi lepiej, jak mój robi coś dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio często mu się to zdarza, za co go kocham jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i maważniejsze nasze rybki tj aklary postanowiły zostać rodzicami ;) właśnie składają ikrę ;) ale świntuchy są jeszcze młode i ją zjadają :O Moj juz włożył odpowiedni pojemnik, może chociaz kilka sie uchowa i bedziemy mieli małe rybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo, miłe - i to bardzo i jeszcze toleruje moje fochy - dokładnie tak jak mówiłaś Celi. Aż się boję ze przegnę - tak mnie to wciąga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozmanżania - ale ludzkiego, to termin mojemu pasuje, moze być przyszła jesień na zaciążenie. Choć on wyznaję teorię Ani, ze późnojesienne dzieci są zdrowe. Coś w tym jest - moje dziecko późnojesienne. I zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uważaj na te fochy ;) ale przęginac tez nie należy !!! wystarczy odpowiednio panom zakomunikować, że to kobieta jest humorzasta ;) i jej nalezy wszytko wybaczyć ;) i od razu taki męczyzna staje na wyskości zadania, i nawet go to pociąga , bo musi się starać, jak wszytko ma podane na tacy to to olewa i nie docenia :O ale z nich proste luidziki, trochę sprytu i już taki biega na wyskości lamperii :D:D:D:D:D:D:D:DD: to ostatnie to żart ale coś w tym jest no nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a jeszcze tego tematu nie zdążyłam przerobić, bo dzisiaj mój ex postanowił zjeba........... nam weekend i wysyłał smsy do mojego :O:O:O o treści pozostawiajacej dużo do życzenia i ja jakoś wyjątkowo jestem tym rozstrojona, mój nie, ale to i tak nie nalepszy czas na rozmowy o dzieciach :O i u mnie tak zawsze jak nie urok to sraczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sięnie przegiąc. A - Serduszko chyba pytała o dzień mężczyzny - u mnie obchodzony jest 30 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak z tym dniem mężczyzny ????? kiedy to w końcu jest ten dzień?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo wysyłał? Bo jakoś nie zaczaiłam. Naszło mnie dziś na wspomnienia - ściągam z netu Skid Row, pamiętacie taki zespół? Grali metal. ale taki lzejszy. A ich wokalista - Sebastian Bach - łał, słodki facet. Własnie sciagnęło mi się \"18 and life\". Bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed J . byłąm z takim jednym i rozstałąm sie z nim, a ten palant po tylu latach nagle bach i smsy do J wysyłał przez cały dzień :O No wkurwiona jestem na maxa , bo prostak z tamtego był i cham dlatego go olałam, a on mi po tylu latach tyły robi :O Nż mi się w kieszeni otwiera jak o buraku myślę, ale tym razem to przegiął na maxa :O oj kara go spotka , oj spotka i to duża , tylko niech wymyślę odpowiednią zemstę na dziada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zespołu nie znam :O ja trochę taka wycofana jestem jeśli chodzi o muzę :O Ostatnio słucham Ani Dąbrowskiej (mam nadzieję , ze dobrze nazwisko napisałam ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2oo stron czego????? :O nie łapię :O sorrki ale zakręt dzisiaj ze mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeee , poważnie z Chełma???? to może dlatego jej muzyka mi opdpowiada?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×