Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Dobrze że jesteście :-) potrzebowałam takiej rozmowy tak to jest jak siedzi sie samemu w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooo wiem cos o tym i zawsze jak siedze sama to wszytskich tutaj dołuje i nawet swe zdjęcia rozsyąłm czy dziewczyny chcą czy nie, ale bynajmniej czas sobie zabijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie zabiję. Piosenka leci \"Ricki, was a young boy, he had a heart of stone. Lived 9 to 5 and worked his fingers to the bone... \" Uwielbiam, wraca młodość, czasy jak miałam 15 lat. Moja miłość z podstawówki - która miała być \"na zawsze i po grób\" Ech, ale się zamyśliłam. Kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ale ty niegrzeczna byłąs w szkole, żeby juz w podstawówce o miłości po grób marzyć :O feeeeeeeeeeeeee ja tam wtedy marzyłam o sukience takiej jak Halina z b :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to w maturalnej klasie w 10 marzyłysmy o slubie zbiorowym w 10 par w 2000 roku w sylwestra, :D:D:D:D: tylko plany legły w gruzach bo 3 z 10 zaszyły w ciążę :O a reszta także i ja rozsałyśmy się z miłościami licealnymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzyłam, oj marzyłam Celi. Byliśmy chyba najpopularniejszą parą w szkole. Cała ósma klasa i jeszcze potem trochę... Dupek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku a ja byłam wierna chłopakowi przez 4 lata liteum a potem jeszcze ze trzy az wyszedł z wojska hi hi i dobrze że potem się rozsypało bo jego zona ma z nim krzyz pański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dobrze że dupek ;) bo bys Pysia nie poznała no i nas :O no nie Whim ??? Whim chyba allegro męczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, a jak Ty z młodzieńczymi miłościami? Bo ja po tej pierwszej miłosci miałam dwie przelotne znajomości - krótkotrwałe, z jednym poszłam na studniówkę i koniec, drugi okazał się bałwanem i stanowczo za dużo pił. A potem to już tylko mój ex. Przez 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tylko do przysięgi wytrzymywałam, a pózniej jakoś się to samo rozpadało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to na 3 przysięgach byłam i to 2 razy w tej samej jednostce , ale porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po Adamku był tylko jeszcze jeden ale to była szalona miłośc a potem mój ex ....................a po eksiu nastała era upartego koziorożca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Whim już napisała. pysiek teraz niezadowolony, bo ten mój z podstawówki zamieszkał z żoną na moim osiedlu i mój jest zazdrosny. Bo okazało się ostatnio, ze o nas ludzie nie gadaja, juz dawno przeszli nad nami do porządku dziennego. I taki kolega nasz wspólny, własciwie znajomy, nie wiedział że my jesteśmy razem i zapytał mojego czy zna mój adres, bo chciałby mi kwiatki na imieniny przez gońca przesłać, no wiecie, by było romantycznie, to moze się z nim umówię? No i mój się wściekł, powiedział tamtemu ze my już całe lata razem. A mnie pilnuje ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny to teraz rozumiem skąd we mnie te zdolności w rozgryzaniu facetów :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja liczę wszytkich nawet takich z którymi tylko za rączkę biegałąm, bo tez był jakiś tam związek , no przynajmniej uczyłam się postępowac z facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wtopił................. poprostu bosko . Co do panny to fakt nie dość że kapryśne to pamiętliwe moja mama to panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyła się z nim postępować ............ale czasem jest tak jak wczoraj najgorsza jest ta odległość . Obiecałam sobie że nie zrobię dymu bo to nie ma sensu poczekam jak przyjedzie wtedy dostanie małego pstyczka w nos. takiego lekkiego żeby poczuł że nie zawsze musi byc tak jak on chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom te jeszcze ujdzie ale facetowi :P oj mój to ma ze mna pański krzyż :D:D:D:D:D:D:D:D bo ja rybka jestem, czyli ciągle szukam swego ja , no i do tego on kaprśna pannna i mamy związek wybuchowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, takich z którmi było się np. tylko raz na spacerku, albo w kinie nie liczę. Zresztą , z kinem to mialam przygodę, zaprosił mnie jeden taki Marcinek do kina, a przy kasie, trzymając mnie pod rękę - KUPIŁ JEDEN BILET!!!!!!!!!!!! DLA SIEBIE!!!! Dobrze ze miałam kasę przy sobie, ale i tak byłam jak burak czerwona. I poprosiłam o miejsce w innym rzędzie niż on dostał, ale Marcinek i tak nie zajarzył o co chodzi i dopytywał dlaczego jestem zła :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to do tej pory udało mi się pokóocic tylko raz ale za to jak było ostro hi hi. teraz mam metode jak misie przestaje cos podobac to odpowiadam pół sylabami .......................odrazu wie że czas przeprosić bo jestem nerwowa. poprostu wypracowałam sobie metode na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co tak sobie myslę że to ja zawsze zostawiałam .........czasem na środku chodnika żeby było ciekawie i efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę kończyć, moje szczęscie domaga się mojej obecności, a moje plecy masowania. Celi, ściskam, Whim i Ciebie i nie dołuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorku Yenny ja tez pójde pod ciepły prysznic dobrze mi to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, urwało mi tekst. Rozwalę klawiaturę normalnie. U mnie obrazek za oknem śliczny - biało i światecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napiszę ten tekst i nie zgłupieję to będzie dobrze. Spacja przestaje działać. A ja ziewam, niewyspana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny a u mnie wieje i leje...leje od rana...a ja sadystka nie podnosząc rolet wyprosiłam żeby poszedł mój kochany po lody i mandarynki...i po bułki....ojej..a potem patrze a on mokrusienki...no co no...niewiedziałam co za oknem ale pogoda feee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×