Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wera kochana nie zauważyłaś, że ja wczoraj delikatnie mineralna sobie pipijałam a te alkoholiczki sie tu upijały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dzieciaki i tak zamiast kolorowych, świecących , grających zabawek wolą paski, sznurki, kartki itd. Moja Iza otwiera biurko wysuwa szuflady i wszystko z niej wyciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za takie pieniadze to można kupić, nawet jak nie bedzie się chciała bawić: Wera🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika no nie prawdaż???? Wera co dobrego dzisiaj ugotowałas?? i upiekłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Oskar też lubi kabelki ładowarki no i pasek męża od spodni. To zauważyłam że koleżanki upiły sie imprezka na całego. Jak pisałam wczoraj to dzisiaj robie spagetti i przekładańca zpraszam duża blacha będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez tydzień nie będę gotowała, bo meża niet, Natalie je w przedszkolu Izuli kupie . Na przekładańca ja wpade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zwykle po długiej przerwie 🌻 nadrobiłam troche zaleglosci w czytaniu i widze ze duzo sie dzieje. Co do chlopow to moj mąz tez ciagle w pracy, czasami nawet bywa tak ze nie widzi sie z Dianką. Wychodzi przed 7 i wraca ok 22. jest tak padniety ze bawil sie z nią na dywanie i usnął. jestem juz tym naprawdę zmeczona. ja tez pracuję, wracam szybko do domu, obiad Dianka, sprzatanie prasowanie ach.... juz nie chce mi sie wymieniac! ale nie mam prawa byc zmeczona! Z Dianką już coraz ciężej. Nie usiedzi w miejscu, wędruje po całym domu. Nie można jej spuscić z oczu bo doraczkuje do czego kolwiek i zaraz probuje wstać. Dzić stanęła przy drzwiach i legła jak kłoda. Nie zdążyłam do niej podbiec.A to jest moment. Nie moge dostac rajtuz z abs-ami. Co do prezentów gwiazdkowych to chcielismy kupic jej stolik edu chicco - ale na allegro bardzo cena podskoczyła. wiec jeszcze nie mam pomysłu. Tak to u nas nic ciekawego sie nie dzieje. prócz tego że jestem potwornie zmęczona..... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to przyjeżdzaj do mnie na obiad zawsze moge więcej ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popsałyście jak włączyłam kompa to było ponad 120 wiadmości na poczcie:) i do tego nieżle popiłyście:D Ja niestety jestm na mineralnej i do teg niegazowanej ze względu na Martynie oczywiście:) A jej pchaja sie górne jedynki a moja bidulka zle to znosi płacze i jest rozdrażona , ale co sie dziwic jak boli:( Asmana fajna ta zabawka :) Kasika Tynia też lubi wszystko co gra i sie śwoeci:) Mamciu nasze pociechy maja juz wózki , to pewnie było do kwietniówek z 2007r:) Co do raczkowania to mąż dziś stwierdził że skoro Martynia raczkuje do tyłu to przecież jest to prawidłowo bo rak też chodzi do tyłu a raczkowanie do przodu powinno chyba nazywąc sie przodowanie:D jak zwał tak zwał , ja też myślę że raczkowanie niewiele ma wspólnego z pózniejszą dysleksją , syn nie raczkowaał i świetnie czyta i pisze , mimo że jest dopiero w 1 klasie:) WEra mi dziś sie nić nie chce piec , więc też wpadniemy na przekładańca:) a co do paska od spodni to Tynia tez uwielbia ale od moich :) Spadam bo Tynia woła Wpadne pózniej gdy zaśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomęcze się z obiadem Natali i zmykamy na popołudniową dżemkę na spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja jak zwykle poprosze placucha:P Asmana u mnie dzis tez nie było obiadu, karol w pracy, a ja sie odchudzam:D dowa mówisz, ze nic ciekawego sie nie dzieje a jak czytam to same ciekawe rzeczy. pisz jak tylko bedziesz mogla mamcia25-- sloneczko ma racje, mamy juz wozki, choc ten co [pokazujesz bardzo mi sie podoba słoneczko ucaluj biedna martynke, kacpi też marudzi przez te zęby i w nocy wstaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to może i ja wezmę mojego Ropusznika jeszcze na polko..? Choć u nas już słońce zachodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Asmanka nie ma to jak pochodzić po ciemku:D Ale biorę przykład z Ciebie i jak mały zrobi kupe ( na nocnik:) ) to idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, aż taka straszna nie jesteś;) To idziemy🖐️ szkoda, że tak daleko wszystkie mieszkacie, bo mogłybyśmy się kiedyś spotkać, np na spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!! Tez poszlabym jeszcze na spacer bo tak cieplo jest, az sie nie chce wierzyc ze to grudzien,ale moja oliwia smacznie spi juz 3 godzine. Ja tez chetnie sie załapie na przekładańca jak coś jeszcze zostalo.A jak tam dzewczynki z wasza waga????wrocilyście juz do wagi sperzed ciazy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja juz byłam z Jędrkiem na spacerku :) Viki do wagi z przed ciązy to wróciłam już dawno :) tylko figura już nie ta :( został mi wałeczek na brzuszku :( :( Miałam ćwiczyć brzuszki ale ja strasznie leniwa jestem i samej mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja z tym waleczkiem na brzuszku tez mam problem, i ciwczyc tez mi sie nie chce, nie jem duzo, karmie piersia a waga albo stoi w miejscu albo idzie w gore, nawet odchudzac sie nie moge:((( A na poczatka zaraz po porodzie mialam taka ladna wage, a teraz blleee. A wy jeszcze caly czas o jedzeniu tu gadacie, jak nie ciasta to obiady albo piwka i inne smakowite rzeczy. Od samego czytania tego wszystkiego to tyje. A u nas jutro wybory, tak wybory to jedyne miasto w Polsce gdzie wybory odbeda sie jutro. Troche to wszystko skomplikowane ale bede musiala isc. Zrobilysm ze starsza corka porzadek w jej pokoju, ale miala balagan ale schomikowala smieci w roznych dziwnych miejscach, jak ta mala bedzie taka jak jej siostra to chyba sie wyprowadze do piwnicy. Kolezanki corcia wyladowala wczoraj w szpitalu z odwodnieniem lekkim, podali jej jakis zastrzyk porobili badania i mogla wracac do domu, okazalo sie ze to wirus, w nocy ich starsza corka miala to samo, i sie zastanawima czy mije nie dopadnie to bo bawily sie dzien wczesniej razem. Pozyjemy. Ide sie ubierac, bo idziemy dzis do znajomych, w koncu gdzies rusze te zwloki swoje. milego weekendu Renolka duzo zdrowka dla Julcki, trzymaj sie dzielnie na froncie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki🌻 mi został 1 kilogram i wałeczek oczywiście też, nawet dwa:P Sylwia🌻 to może razem zaczniemy cwiczyć?? Elizabeta🌻 ja też chętnie bym gdzieś ruszyła swoje \"zwłoki\" ale jak przychodzi wieczór to marze tylko ołóżku:P Tzn marzymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrcóciłysmy ze spacerku , ale przyjemnie Ja mam mniej 6 kilko niz przed ciążą, ale brzuch mam straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;] Moja dziewczynka właśnie zasnęła:) Kasika ucałowałam ja od Ciebie w zamian Martynia przesłała słodki uśmiech:D U mnie waga jeszcze lepsza jak przed ciąza, ale brzuszkowi do doskonałości daleko, więc Kasika ,Sylwia i Elizabetka Asmanka poćwiczymy może razem;)????????? Asmana widzę że dziś znowu walczyłaś z obiadkiem Natali, Mati za to zjadł super - bo był jego ulubiony kurak:) Ide robic kolacje syniowi i sobie:) męzus jeszcze dzis i jutro w pracy a od poniedziałku zobaczy jak to jest z dziecaczkiami przez cały dzień (fajny urlop będzie miał);) Wpadnę pózniej , smacznych kolacyjek:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dzisiaj nikt prawie nie gotował to zapraszam na kolacje robie zapiekane bułeczki nawet i dla odchudzających sie Kasika :) Asmanko :) 10 bułek ci starczy czy mam skoczyć do sklepu. Jutro robie kurczaka według Asmanki :) zapraszam, ale nic nie pieke bo sie z mężem pożarłam i jutro strajk nic słodkiego nie dostanie :P niech sobie jedzie do mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wercia dopiero wyskoczyłaś z tymi bułeczkami , kiedy ja juz objadłam sie kanapkami;) a ten twój mąz to niewdzięcznik Ty mu takie pyszności szykujesz a on jeszcze śmie się z Toba kłocić:P ja mojego tez wysyłam do mamusi jak mu soc nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Wercia zajęta bułeczkami a Asmanka i Kasika jada na te bułeczki...... a ja ide się napic.................Żywca.............wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Aniutka🌻dzięki bardzo. No i mam nadzieję, że u Was też ten ząbek się wykluje:) Ja podczas kłótni także wysyłąm mojego Mężulka do Mamusi:) Wera🌻ja niestety nie mogę tego jeść, bo nie jem glutenu:( Elizabeta🌻 czyli przed Tobą dzisiaj wybory? No to trza iść poprawiać statystyki wyborcze :) Zdrówka życzę dla córek koleżanek i mam nadzieję, że niezaraziły Was❤️ Słoneczko🌻 mam nadzieję, że wypchają się wkońcu te górne jedyneczki Martynce🌻 Marteczka77🌻 wszystkiego najlepszego dla Damianka❤️ Ania_szczecinkwiat] wszystkiego najlepszego dla Remika❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo coś nie wyszedł kwiatek Ania_szczecin🌻 wszystkiego najlepszego dla Remika❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Joasia Ty to ranny ptaszek, ja przy niedzieli wyleguje się dłużej bo do przedszkola nie trzaba jechać Aniutka zostałas u mamy że milczysz?? Wera TY to sobie jednak dogadzasz, ale masz racje raz się żyje. Kasika i jak łazienka skończona ??Prosimy o zdjęcia:) Słoneczko nawet obiad Natali poszedł wczoraj szybko 30 minut miała obiecanego loda może dlatego Wera nie wiem czy próbowałas tego przepisu, jest szybko a naprawde bardzo dobry. Robiłam pierwszy raz i napewno powtrórze. Kupujesz skrzydełka i doprawiasz je do smaku - jak kto lubi, kupujesz diwe zupy knorra cebulowe- w proszku i mieszasz to z dużą śmietaną i dolewasz z pół szklanki wody. Zalewasz skrzydełka tym wszystkim i do piekarnika na 180 stopni 2,5-3 godzin pychotka oczywiście podajesz z ryzem i surówka z białej bądź pekińskiej kapusty, ogóreczek kiszony też współgra:):) Smacznego. A ja za kilka dni robię fasolkę po bretońsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×