Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć monik ❤️ no ja mam zamiar isc na siłkę .ale po 20 dopiero:) musze po pracu leciec do moich psiaczków i wyprowadzic:) od rana siedze w pasie.... po wczorajszych... figo fago ...:) aaa monik przepraszam ale ja czekloadke to młucę na jexden rzut:p i nie mialam juz aby sie podzielić:p a od dzisiaj nie żrę juz słodyczy:p:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam to samo w domu,wciąga wciąga enigma.ale to pozytywne uzależnienie no bo kto nas zrozumie jak nie my same!kto poradzi i da kopa w tyłek,kto wesprze?mąż męzem, a my to my!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu ale zazwyczaj przyjśc powinna dopiero po dawce ? a gdyba przyszła wcześniej to rozumiem by nie przerywaćktóry cykl ty bierzesz ta luteinę,jak sie po niej czujesz? czy też piersi ci urywa i źle sie czujesz ,czyu bez żadnych przygód? czesc enigma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ja brałam pierwszy cykl i nie czułam się jakś inaczej, żadnych dolegliwości tylko ta wczesna @, tym bardziej że poprzedni cykl miał 52 dni hi hi. Też myślałam że może piersi mnie zabolą albo jakieś mdłości a tu nic, no może jedynie to że jak mi się rozpuszczała w ustach to mi język drętwiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś nawet kawałeczka nie zostawiłaś dla kolezanek? ! enigma który masz dc bo mi sie twój suwak nie chce otworzyć,kiedy testujesz jakby co?ile po owu a tak w ogóle to ile po owu robi sie test?10.15 dni?bo ja nie mam pojęcia.może kiedyś ta wiedza sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no andzia właśnie sie nią,,delektuje\"i mi jezor kołkiem stoi. a w brzuchu czuję cisze przed burzą i jest pełniutki.gdybym nie wzięła choc jednej to by była powódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszcze was na chwile kochane ale niedługo przybedę...ide w podskokach ble ble do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ przylazła niespodziewanie w pracy, chlusnęło ze mnie jak z wiaderka a najgorsze było to że nie byłam na nią przygotowana, na szczęście przyszła 20 min przed zakończeniem pracy więc jakoś przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko,jeśli dziś jeszcze tu zajrzysz wyślij mi mailika (adres pod nickiem), to Ci odeślę, oki, bo nie mam Twojego adresu i nie wiem, na której stronce podawałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dziewczyny czy Estella to dzis sie odzywała. Co sie tam u niej dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jestem w domku juz :) i zjadłam 2 parówki:P monik ja jutro mam 8 dzien po owu... na testsch pisze ze niby wykrywaja 7 dniowe ciaze..ale wiesz znami żołnierzyki dotrą i attaken to do 3 dni nawet mogą wiec mysle ze najwczesiej to test robic w dniu spodziewanej @ ja mam w domu test ,bo jak kupowalam testy owu to ten jedne był w prezencie sle nie kusi mnie narazie mowilam Ci olewam to jaos bo nei chce sie nakręcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I od razu odpowiadam niecierpliwej Izie ;-)hihi wydawało mi się, że pisałam, że do piątku mam szkolenia do godziny 16.00 bez dostępu do netu :-( a jeszcze po pracy poszłam na poszukiwanie zimowych butów ,oczywiście nic nie kupiłam, bo się zdecydować nie mogłam :-o ) i juz jestem :-) Iza wszystkie moje koszty poniesione w tym miesiącu na leczenie w novum to 200 pln i na tą kwotę składa się wizyta wstępna 130 pln ampułka pregnylu 8 pln kontrolne usg 60 pln i to wszystko, może u Ciebie nie wystarczyć jedno usg, bo nie wiadomo jak trafisz w owulację podczas wizyty, w każdym razie każde kolejne usg kosztuje 60 pln Foli , kochana, nie smutkuj się Skarbie - musimy czekać co nam los przyniesie,I tak robimy wszystko co w naszej mocy!!!! a ja za jakieś pół godzinki pędzę na siłkę, jakieś aeroby sobie porobię, żeby nie \"zgnuśnieć\" od tego siedzenia... Moniś, to może niedługo dzidzia już będzie z Tobą, w razie czego pilnie smsuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) ale już uciekam ćwiczyć bo za chwilkę zasnę i nic z tego nie będzie:) będę jeszcze wieczorkiem. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aewaa
Czesc, czytam was, jest tu miło. Chcieliśmy też starać się o dziecko, ale okazało się z badan, że mój mąż ma drożdżaki. Lekarz przepisał jemu leki i mamy razem ten antybiotyk i maść stosować. Najprawdop. mnie też zaraził, albo ja jego. Ja też mam świąt delikatny i jakieś dziwne uczucie. Nie byłąm u gin. Powinnam tez razem z nim brać? Miałyście moze coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez powinnaś dostać jakies leki na tą sprawę.nie ma chyba kobiety,którą nie dopadłoby to obrzydlistwo mnie czasem atakuje po antybiotykach,ale teraz zawsze profilaktycznie biorę pałeczki kwasu mlekowego i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustka nastała a ja dopiero zaczynam jak zwykle ostatnia ale od jutra mam urlopik to będę mogła caaały dzień śledzić co się tu dzieje! A ja dziś byłam u ginki i odebrałam badania prolaktyny iiii mam2864mlU/L kto da więcej? Więc od dziś powiększam grono bromkowców:) No i żadnej nadziei w tym cyklu bo nie ma jajeczek:( No ale trudno. POwiedzcie dziewczyny kiedy bromek zaczyna dawać pierwsze efekty? Foliczku grunt to przestać o tym myśleć pamietaj będzie ok!! Oczywiście witam całą resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik, beti:) Beti, żeby to było takie proste, ale już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobra czekam na fotki Foliczku. Mam jeszcze do Ciebie pytanko: mozesz mi dokłądnie powiedzieć wszystko o badaniu męża w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aewaa
Ale chyba mogę brac profilaktycznie takie same leki co mąż? Kuracja ma trwać 7 dni Monik dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, kosztuje 90 zł, idzie do recepcji, płaci potem musi iśc do pokoju oddaje nasienie do pojemnika i daje do laboratorium, po max pół godziny macie wyniki komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to się robi i w jakich godzinach i czy są potrzebne jakieś zalecenia przed? Wcześniej się zapisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż robił w Gamecie, lepiej się zapisać telefonicznie, zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna 3 -5 dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie ! Ja dopiero do domku wrocilam ale juz w szlafroczku i bamboszach przed kompem siedze i pilnie sledze co u was slychac :) Jutro ide do ginki na badania kontrolne, tabletki odstawiam i czekam na akcje porod :):):) I mam stracha ale wszystko trzeba przezyc bo odwrotu juz nie ma hi hi hi ! Jutro tez sobie torbe do szpitala spakuje zeby na spokojnie w razie czego moc jechac i niczego nie zapomniec. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i uciekam juz do łozia bo maz mnie wola zniecierpliwiony dobrej nocy i kolorowych snow a moze jeszcze sobie jakas kanapeczke wtrzachne ? :):):) Pa pa do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klinika otwarta jest od 12.00 do 18.00 w teorii ale często pracują dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi proszę jeszcze adres i telefon jakbyś mogła? Ginka mówiła że to pewnie przez tą proalktynę ale ja chyba wolę wszystko sprawdzić żeby nie tracić niepotrzebnie czasu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×