Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cze monik..... i ja dołączyłam do @ piastych:P:P:P foli ales Ty slicznota:) ja bede miała fotki w przyszłym tyg to posle:) Laski ,dawajcie foty z sylwka:) ana ,maklady ,estellka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam swoich fotek, nikt nie pstrykał zdjęć :-( noo, Foli to rzeczywiście piękna kobietka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma-ja Ci wysyłałam fotki,ale wróciły:( mój mąż śpi, aja się nudzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko wierze w Ciebie - uda sie , przytulam Cie mocnoooo!!!! Cześć Moanik, masz jakies zdjatka???? estelko to niemożliwe , że nie masz fotek, wysyłałam wszystkim:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko mam fotki dzięki!!! nooo, seksiasto wygladałaś. A jaki masz dekolt!!! no, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny - ja też chciałabym w końcu Was zobaczyć...A tu w skrzynce pustki ...Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, ja mam tylko na kompie fotki z Krakowa z lata, ale pewnie je już widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ! Dzięki za słowa otuchy. Właśnie wróciłam od bioenergoterapeuty i wracając pożarłam całego kebaba. Mówicie że mam zrobić dzisiaj test? Eeeeeeeeee, lepiej nie ....... Zrobię jutro rano. Wogóle to do tych moich objawów /???????/doszedł jeszcze ból krzyża. No to jak z tą passą na 2 kreseczki, która zaczyna bo ja się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Edytko moja imienniczko :-) jeszcze się nie znamy. Trzymam kciuki za dwie krechy , złam błagam tą złą passę! ja bym nie wytrzymała i już bym sikała na test w łazience ;-) ale podobno zaciążone wykazują większy spokój, opanowanie i cierpliwość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, estelka dzięki za komplementy ale ja tak wcale nie uważam, tzn jestem zadowolona z wyglądu jak wychodzę na imprezkę i się wymaluję ale na codzień mam trochę kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dotyczące czego masz te kompleksy ;-) ale może to lepiej ;-) dzięki temu nie jesteś próżna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellaa oby tak było !!! Ja chcę go zrobić ale już sobie tyle wmówiłam /???/ objawów że nie chcę się rozczarować. Pożyję sobie jeszcze trochę w błogiej nadzieji. Zapomniałam że jakieś 2 tygodnie temu zaczęły mi cierpnąć małe palce /najkrótsze :-) / u rąk. Jakoś wogóle nie składnie wogóle te moje wiadomości tworzę. Oto moje dziwne zachowania od jakichś 2 tygodni - raz śledzik to za chwilę czekolada, - drętwienie palców - ból głowy /ciągły/ - ociężały i pobolewający brzuch cały czas i jednostajnie - od czasu do czasu zabulgocze mi któryś jajnik, lewy częściej - ból kręgosłupa /dolna partia / noi oczywiście ok. 26.12 miała być @ po Luiteinie a nie ma. Teraz dziewczyny obstawiamy: kto sądzi że jestem w ciąży a kto że nie?? Ale się rozpisałam ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jasna karnacja, niezbyt proste nogi, za mały biust a i krwinki mi na nogach pękają :) teraz może przesadzam ale te rzeczy mnie czasami męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka, ja nie wiem ale mam nadzieję że jesteś. Idź zró test i napisz zaraz nam tu że się udało. A jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko to ja mam za grube i potężne nogi, za łusty brzuchal i boki, za duży noc, brzydka cera i skóra, marne włosy, małe oczy, wąskie usta...worek kompleksów...kiedyś jak patrzyłam na swoje zdjęcia, to nawet się sobie podobałam. teraz - wcale :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam takie małe pytanko Podobnie jak Wy ja tez staram sie o dzidzię i mam dziś 20 dc 1 raz mierzyłam temp, w pochwie wynik: 37,2 czy to normalna temp po owulacji? wiem ze to moze głupie pytanie ale ja nie bardzo sie orioentuje, wiem tylko ze przed owulacją jest normalna a po podwyższona, ale o ile kresek? na test za wcześnie , zaden mi nie wykryje ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, po woulacji temperatura zawsze jest podwyższona - właśnie około 37 stopni i więcej, jak nie spada prrzez 14 dni po owulacji i @ nie przyjdzie, to rób test - powinny być wtedy dwie kreski. Ja mam 21 sc przy 27 dniowych cyklach, ale nie nastawiam się z pewnych względów...co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynkijestem i ja! Dziś 18dc i zaczęłąm luteinkę obaczymy:) Ja też poproszę o zdjątka jak będę miałą swoje to też roześlę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelaa ja mam cykl zawsze 28 dni teraz pobolewa mnie brzuch piersi nabrzmiałe ale mam tak zawsze przed @ nie chce sie nastawiac, musze poczekac wiem ze jak sie zaczne nastawiac i myslec potem wariuje trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, ja się już nakręcałam od 15 miesięcy i nic :-( teraz po zdiagnozowaniu niepłodności mojego męża czekamy na cud. A że czytałam tu i tam :-) , że cuda się zdarzają, więc może i mi kiedyś się przytrafi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa ja rok temu byłam w ciąży, w 6 tyg ciąż była martwa, 2 zabigi... teraz staramy sie o dzidzie i wierze sie sie uda i ze wszystko bedzie dobrze:) Tobie też życzę żeby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja w zasadzie to nigdy się nie zabezpieczałam no ale też nigdy nie miałam regularnych @. W maju zeszłego roku dopiero odważyłam się pójść do gina jak 11 miesięcy nie miałam @ bo u mnie zawsze przerwa 3 czasem 4 miesiące to była normalka. Od maja stwierdzono PCO, badania, wyniki, Siofor, Diane 35, Luteina. Na początku grudnia byłam w szpitalu na badaniach ale wyników nie ma bo ..... maszyna odczytująca wyniki się popsuła - O ZGROZO!!! - no więc dalej czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×