Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Witam 🖐️ Tygrysku ja jestem czerwcówką która urodziła w maju ;) Gio ja ci już mówiłam - piszę tam a sercem jestem Tobą ❤️ Nie mówiąc o Brzusi i Sylwi :D ❤️ Majorek 🖐️ ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYłam nastawiać kręgosłupp i teraz mnie boli nawet troce bardziej niz wczoraj... wogole sie nie najlepeij czuje.... Majorek - mnie sie zdazaly sny w odcinkach jak na studiach spalam do 12 i tak dosypialam :) TYgrysek - a jakie buty na fitness polecasz? bo ostatnio zaczelam chodzic na super zajecia- dance. Prowadzacy uczy nas ukladu choreograficznego, dając przy tym ostry wycisk :) tylko ostatnio ledwie zdazylam i stalam z tylu i nic nie widzialam :( ale jutro i takide, chyba ze sie ne bede mogla ruszac z tym kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Gio - no ja czasami jestem naiwna i wierzę, że akurat mi się uda :P a poza tym tak mi się te rękawiczki podobały, że zaryzykowałam. Jeżeli chodzi o rozmiar tych drugich, to dla mnie M jest idealne, ale zobacz przy tym drugim linku, który podałam (tym z 66 negatywami), tam jest taki rysunek jak zmierzyć rozmiar dłoni, trzeba zmierzyć długość najdłuższego palca dłoni (zazwyczaj to jest środkowy :P) tam jest potem tabelka i podany rozmiar, ja tak sprawdziłam właśnie, że mam M :) Tygrysek - żeby tak po mojego sąsiada przyszli jacyś policjanci...nie muszą być tajniacy, ani nawet przystojni, tylko żeby go zabrali :P choć ostatnio (odpukać) cicho jest w nocy :) \"Powrót Sfory\" i tak się już skończył, a Duch faktycznie wrócił, ja nie oglądałam przedtem \"Sfory\", i znowu się utożsamiłam z przestępcami :P ale tak mam zawsze, a ta cała ekipa \"przyjaciół\" policjantów mnie wkurzała. Ghana - a co się stało z kręgosłupem? może już pisałkaś a ja nie doczytałam. U kręgarza byłaś go nastawiać? Ja na jodze mam luz z butami, bo ćwiczymy na boso :P Majorek - podobno sny się interpretuje odwrotnie, choć nie wiem czy to prawda, czy tylko takie wierzenia. Taka uciekająca Panna Młoda byłaś w tym śnie :) Ja widziałam \"Dogville\" :D Faktycznie niesposób opowiedzieć tego filmu, bo trzeba go po prostu zobaczyć, nikt tak nie manipuluje widzem jak Von Trier :) Hanuś - czyli Czerwcówka z maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nina no własnie, brzydko.. posprzątam trochę w domu.. ;) Tygrys no no tajniacy przystojni... :D Heh Duch jak to duch :P (nie będę zdradzać szczegółów), a serial już się skończył, więc musisz czekać na powtórki.. może na Tv Polonia :) Ghana :) Co do mojego snu :) To ja chciałabym jakąs interpretację :P W sumie to nawet nie był ołtarz, bo w tej okrągłej sali, ale co przed nami było, to nie widziałam. Zresztą ja nie wiem, czy to były jakieś czynności jeszcze przedślubne czy coś... Ale powiem Wam, że niektóre rzeczy zgadzają się dosłownie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - moje rękawiczki mają rzep na nadgarstku, na pewno nie spadną podczas jazdy, ale w twoim przypadku może faktycznie lepiej w sklepie poszukać, bo musisz przymierzyć, takie masz małe rączki ;) ja w sumie też mam małe, a chciałam sobie L kupić, dobrze, że mnie mama oświeciła, że trzeba to sprawdzić :P Ja bardzo chętnie się oświecę w kwestii żywienia. Jeśli chodzi o czerwoną herbatę to dla mnie rewelacja, bardzo dobrze się po niej czuję, a wypijam dziennie ok 4 filiżanek, poza tym czasami zieloną i białą, ale czerwona to podstawa, chyba już jestem uzależniona, bo jak nie wypiję to mi czegoś brakuje. Wczoraj był u nas facet, który ma nam remontować łazienkę, był obejrzeć i zrobić wstępny kosztorys, a okazało się, że to niezły agent, człowiek encyklopedia :) nawet nie wiem kiedy i dlaczego zaczął opowiadać jak oczyszcza organizm, robi głodówki, różne naturalne kuracje, zaraz sobie o tobie przypomniałam, takie podobne klimaty, jeszcze z nim pogadam, ale termin remontu dopiero w październiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio o co chodzi z tym syropem klonowym, bo ciagle ktos o nim mówi??? Chrom na mnie nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju skasowało się - jeszcze raz o moim kregoslupie! wrr Więc mam problemy z kręgosłupem od zawsze... dlatego, ze mam plaskostopie. No i mam już zaufanego pana do ktorego chodze z takimi sprawami :) To masazysta, a nie klasyczny kręgarz czy tam kręglarz ;). i on mnie wczoraj \"obmacał\" i od razu powiedział, że mi się przesunęlo coś tam w dolnej części kręgosłupa, zrobiła się różnica 0,5 cm pomiędzy prawą a lewą stroną. Pan powiedział, że coś robiłam jedną nogą \"bardziej\" niż drugą - pewnie kopanie w ogródku.. On ma świetne czucie w dłoniach, bo jest niedowidzący - naprawdę wystarczy mu przejechać po kręgosłupie i już wszystko wie :) No i wczoraj to rozmasował - nie wszystko chciało mi wskoczyć na swoje miejsce... No i teraz bolą pewnie mięśnie, które już przyzwyczaiły się do nowego -złego układu i są przemieszczone.. W piątek idę znowu, bo jedna wizyta tego nie złatwi.. Gio - o większości z tych zaad słyszałam! Ja słodzę tylko czarną herbatę z cytryną- bo po pierwsze lubię taką :) a po drugie dobrze mi robi na problemy z wątrobą... ale nie pije jej za czesto, normalnie zielona herbata- jestem fanką! A co do nie picia w trakcie posiłkó, to słyszałam, ale co ja mam zrobić jak mnie zatyka?? :D No i co zrobić jakby się chciało nabrać trochę kztałtów?? Ostatnio znowu schudłam... Ten moj masazysta mowi ze w anoreksje wpadne :0 do tego to mi jeszcze daleko, ale nie wiem daczego chudne, jak ja nic nie robie w tym kierunku... wrecz przeciwnie: jem duzo slodyczy, czesto zdaza mi sie jest duzy posilek poznym wieczorem, uwielbiam grilla - i miesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii zywienia... cukru nie uzywam juz ponad 10 lat, ani do herbaty, ani do kawy ani do potraw... no czasem np pierogi z wisniami jak sa kwasne troche poslodze, ale generalnie cukru nie lubie, dla mnie zabija smak napoju/jedzenia... czerwona herbata do picia - tez jestem uzalezniona!! jakos nie wierze w tabletki... Gio, sa rozne smaki pu-erh, np z owocami, moze takiej sprobujesz? miesa wieprzowe nie jem wcale, tez od lat, wiec problem odpada ;) a z mleka nie zrezygnuje, trudne - lubie je!! ostatnio mam faze na platki przerozne i nie bede sobie tej przyjemnosci odpuszczac!! przetwory mleczne tez lubie :) i raz jeszcze podkreslam - chcesz schudnad jedz czesciej a mniej, co najmniej 4 posilki dziennie... czestsze jedzenie przyspiesza metabolizm!!!!! jak bedziesz jesc np 2 posilki dziennie to organizm bedzie magazynowal zapasy, bo rzadko cos dostaje... jesli chodzi o diety to przeciez oczywiste, ze sa do kitu! nie ma diety cud, trzeba zmienic sposob odzywiania sie aby cos sensownego i trwalego (!!) osiagnac... Air -> ja lubilam Ducha, bo on byl taki outsider... no i nosil skore ;) :P Ghana -> ja mam zwykle buty sportowe, takie jakby zamszowe... nie sa to zadne firmowki i sprawuja sie swietnie :) Gio -> to co na kregoslup polecasz?? u mnie jest zwykly sportowy ;) to prawda w kwestii naszego - polskiego - zywienia ale i tak nie jest jeszcze az tak zle... zauwaz, ze Polacy sa jednym z najszczuplejszych narod Europy... o Stanach nie wspomne, a to przeciez u nich wiekszosc diet i innych wynalazkow w dziedzinie odchudzania powstaje... mialam kiedys prawdziwy syrop klonowy - uzywalam do nalesnikow zamiast smietany :P Majorek -> moim zdaniem Twojego snu nie nalezy intepretowac na podstawie jakiegos sennika.. mysle, ze jest on odzwierciedleniem Twoich uczuc, obaw itp, tego co sie teraz dzieje w zwiazku z Aniolem... myslisz o slubie, chcialabys a on nic... i tam nie doczekam sie powtorek, zapomne o tym pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio co racja to racja :) Nie znam sie na tym ale czy ta terapia chelatowa to wypłukiwanie cholesterolu przez kroplówki??? Kurcze baaardzo dużo złego słyszałam o tej terapi :O No dobra pochwale sie MAMY 1 ZĄBKA ;) :D Pozdrawiam Was wszystkich i śle buziaka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - takich bolow nie mam. No ale zaczelo mnie to bolec troche ponad dwa tygodnie temu - normalnie mam problemy z kregoslupem piersiowym. A teraz mi tak przywaliło w dolną część.. Boli mnie górna część pupy :) I teraz to przy kazdym rchu jedyna pozycja w jakiej jest dobrze to lezec plasko na brzuchu, ale cholera w pracy nie mogę :) Tygyrysek - a muszą trzymać kostkę czy coś?? bo ja mam tylko buty do biegania, ale jakos na fitmnessie mi nie podchodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio tak pierwszy :) Żeby było śmieszniej to górna prawa jedynka :P :) Kurcze Gio ale 30 tys za 1 kroplówke która tak miedzy Bogiem a prawdą nic nie daje to zdzierstwo. Widziałam program na tvn 24 jak jakiś specjalista sie wypowiadał że to pic na wode fotomontaż :( Nie wiem ja na medycynie mało co sie znam- ale jakoś kurcze wierzyć mi sie nie chce :( I jedna osoba zmarła tak ją wypłukali :( Mówie co słyszałam :) Wiesz że ja jestem ciemna z medycyny- chociaż jak widzę co lekarze ostatnio wyprawiają z dziećmi to coraz bardziej mam ochote kształcić sie w tym kierunku :O A co do książki to właśnie namawiam K żeby mi zakupił bo strasznie ciekawie o tym opowiadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam prognoze na CNN i w ndz majuz byc 28 stopni :D zrobilam tlumaczenie glupiego tekstu o szacowaniu danych a przy obecnej pogodzie to i tak duzo, wiec teraz bede sie obijac :P Ghana -> nie, ja nie mam za kostke i u nikogo takich nie widzialam... a czemu Ci nie pasuja te do biegania?? moje maja ciecka podeszwe co jest dobre na stepie, bo wyczuwam krawedz stepu przez co czuje sie bezpieczniej... Gio -> chyba zartujesz z moim kregoslupem... przeciez on jest krzywy i to w dwoch miejscach!! dlatego tez nie moge sobie odpuscic sportu, musze dbac o miesnie i ogolna sprawnosc... ciaza bedzie dla mnie problem, juz mi to nie jeden lekarz mowil - duze obciazenie dla kregoslupa :( a ja niewyobrazam sobie lezec kilka miesiecy!!! przeciez uświerkne.... Hanus -> gratuluje pierwszego zabka :) ja tam w zadne takie cuda nie wierze, ludzie wydadza kazde pieniadze na odchudzanie - to jest mega biznes, wiec nic dziwnego, ze ciagle jakies nowe wynalazki i diety powstaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrysek - dwa wygięcia na kręgosłupie - to naturalne :) żartuje oczywiście :) No w tych butach do biegania trochę lata mi stopa, a jak biegam to nie- dziwne prawda? No i jest mi w nich za gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeżeli o kręgosłupie mowa, to się dowiedziałam na jodze ostatnio, że mam lekie skrzywienie kręgosłupa :o podobno ono może się robić przez jednostronne obciążenie barku, dlatego instruktorka kazała mi przy skrętach kręgosłupa i innych tam rozciąganiach mocniej ćwiczyć na lewą stronę i mniej na prawą i powiedziała, że mi się to wyrówna. Ciekawe, mama chodziła ze mną do ortopedy i wszystko było ok a teraz nagle skrzywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> takie lekkie skrzywienie to ma z 90% ludzi takze sie nie martw :) moze byc od tego, ze np torbe nosisz ciagle na jednym ramieniu albo jak sie przy komputerze to sie troche przekrzywiasz... ale to nic powaznego skoro instruktorka powiedziala, ze cwiczenia pomoga :) ja tez mam przy tego typu cwiczeniach robic mocniej i wiecej na prawa strone a lewa oszczedzac, po co poglebiac wade? Ghana -> rzeczywiscie dziwne... chociaz jak kiedys chodzilam w takich zwyklych adidasach (materialowych a nie skorzanych) to tez bylo mi za luzno na fitness\'ie a przy bieganiu ok... cos podejrzewam, ze w kazdych butach bedzie Ci goraco ;) a w kwestii kregoslupa to ja mam dodatkowy bonus do tych naturalnych wygiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrsek - no własnie ja mam takie zwykle materialowe, kupilam ostatnio w decathlonie Air - tez mi sie wydaje, ze lekkie skrzywienie to ma kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygiety kregoslup to i owszem kazdy ma, ale skrzywienie jako wade (najczesciej skolioza, wygiecie boczne) juz nie kazdy... sporo ludzi ma lekka skolioze, ktora jest prawie niewidoczna i nie stanowi zadnego wiekszego \"zagrozenia\", coz nas ztryb zycia nie sprzyja posiadaniu prostego kregoslupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ!!! Hanuś ty tutaj??? Wiesz ja miałam już do czynienia z tymi kroplówkami. Widziałam jak noga mojego wujka cała czarna i gnijąca się zagoiła. Tak było przez cały rok. A chyba tylko było 20 kroplówek, czyli niepełna jedna kuracja. Warunkiem było niepalenie, ale niestety wujek dalej kopcił. Jednak ręce które mu drętwiały odzyskały swoją sprawność. Ten lekarz to mąż mojej znajomej. Zajmuje się tym kupe lat i nie tylko tym. On uważa i jest to potwierdzone badaniami, że aspiryna bardziej szkodzi niż ta kroplówka. Ale podczas tej terapi organizm musi być uzupełniany w minerały. To bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) brrrr ochlodzilo sie... ale chociaz nie pada :) Ogladalyscie wczoraj \"Pregi\"? moj komentarz po tym filmie jest malo inteligentny i zabrzmi mniej wiecej tak: \"eeeee??\"... nie przemawia do mnie ten film, nie rozumiem jego przeslania o ile jakies ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - ja oglądałam. ALe do mnie przemówił... Zastanawiam się, czy przypadkiem nie znam kogoś kto jest bity... Wiecie, że podobno co 4 kobieta pada ofiarą przemocy w rodzinie!! Niewyobrażalne... Z kręgosłupem ziś trochę lepiej... mam nadzieję, ze tak już zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Tygrysek - przeczytaj \"Gnój\" Kuczoka, to na podstawie tej książki zrobili film, Kuczok napisał scenariusz, ale trochę on odbiega od książki. Film miał przesłanie i wydaje mi się, że dosyć jasne, ale sama historia głównego bohatera faktycznie zamglona, ale jakbyś przeczytała książkę, a potem obejrzała film, traktując go jako kontynuację, to myślę, że odbiór twój odbiór byłby inne. A poza tym Żebrowskiego bym mogła jeść łyżkami :P Ghana - rzeczywiście niewyobrażalne, a to nie tylko o przemoc fizyczną chodzi, psychiczna jest gorsza, ran nie widać, a człowiek żyje w ciągłym zastraszeniu...a czy znam kogoś, kto doświadcza przemocy? nie wydaje mi się, chyba jedynie moi sąsiedzi od nocnych imprez, ale u nich wszyscy atakują i są ofiarami, na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... takie oczywiste przeslanie to ja zrozumialam, ale ogolnie film do mnie nie przemawia... a za Zebrowskim nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) widze ze sie \"czerwcowo -majowo\" tu robi ;) wiec ja tez zamacham łapką 🖐️ na razie jestem zestresowana przygotowaniami do Komunii starszej córki ale jak to juz minie to jesli pozwolicie to tez czasem tu pobędę :) Na razie pozdrawiam WSZYSTKIE diabełki i czerwcówki 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Co tutaj taka cisza ??:) Wpadłam poczytać co u Was a znalazłam Donię ;) ghana mam nadzieje że nie boli dalej kręgosłup :) Pręgi oglądałam kawałek, nie miałam wczoraj nastroju na \"takie\" filmy :O Tygrysek daj piątke 🖐️ Żebrowski do mnie też WOGÓLE nie przemawia ;) Gio ?????? :) Życzę Wam miłego dnia i wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika=> same znane twarze :) Gio=> ale ciast też nie wolno jeśc w tej diecie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na diabły i myślałam, że na inny topik trafiłam...jakies obce niki.... Pręgi oglądałam, bardzo mi się podobal film, okropnie nie lubię Żebrowskiego, ale w tym filmie spodobał mi się i to jak! Fantastycznie zagral, po prostu super! Ja go kojarzę z jakiś Wiedźminów, Panow Tadeuszów ;) I kompletnie do mnie nie przemawiał, ale po Pręgach jestem zaskoczona :) Niestety ale chyba musze szukac nowej niani.... :( To jeszcze nic pewnego, ale prawdopodobnie też mi ucieknie do Niemiec...lojalnie mnie uprzedzila...a ja wczoraj o mało zawału nie dostałam. zaraz sie zacznie: szukanie nowej niani, stresy, albo złobek......sama nie wiem jeszcze..... Ide sobie, nie będę wam smęcic.... A jutro mamy z Julką wizytę u laryngologa, ma coś nie tak w buzi....cały czas ma otwarta i wywala jęzor, lekarka na szczepieniu zauważyla i dała skierowanie....mam nadzieję, że to nic powaznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz bylo slonce, i skrawki niebieskiego nieba... oczywiscie gdy wychodzilam z pracy, jakoże nie mialam parasola, padalo :P za to gdy jechalam na zajecia juz nie :) Dermika -> 🖐️ witaj pod Lozkiem :) nie taka Komunia straszna jak sie wydaje, bedzie dobrze :) Hanus -> piatka 🖐️ :D Ninka -> spokojnie, przede wszytskim spokojnie ❤️ ja wiem, ze latwo powiedziec, i ze to tylko takie gadanie ale nadal wierze, ze wszystko sie dobrze ulozy... w koncu po burzy wychodzi slonce a gdy jest zle to dobry znak, bo potem znow musi lepiej byc... i bedzie !! a smecic mozesz zawsze!! ile chcesz i kiedy chcesz, nie uciekaj a wygadaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tygrysku :)! Bo ja własnie miałam zamiar zniknąc na kilka dni i nic nie pisac....wiem jaka jestem czasem rozdygotana, przerażona, zasypuje was moimi emocjami.....a potem jakoś się wszystko uklada.... Dlaczego ja jestem jedną, wielką emocją??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Ale tu się \"czerwcowo\" zrobiło :D 🌻 Hanuś, Dermika=> 🌻 Nina=> Ty nigdzie nie znikaj! Ty wiesz, jak się Twoje posty czyta?! Z zapartym tchem! 🌻 Co do niani, to na pewno się wszystko ułoży- zawsze wyobraźnia pisze najczarniejsze scenirusze, a potem się wszyskie supełki rozwiązują :) Dermika=> Kamilka na pewno denerwuje się bradziej od Ciebie! Pamięam, jak przeżywałam swoja komunię. I nie zapomnę tego, że siedziałam z brzegu ławki! To było wielkie wyróżnieni, :) A siedziałam ak dlatego, że mówiłam prośbę w modlitwie wiernych i musiałam szybko dojść do ołtarza :P Ale bardziej przeżywałam to miejsce z brzegu niż to, że mówiłam modlitwę przz mikrofon :D Sylwia=> duuuużo zdrówka dla męża :) i... jeszcze raz dzięki za miłego maila 😘 Elles=> po Twom poście...wszędzie widzę ślimaki! :D takie wielkie winniczki! Jest tu ich pełno na wsi u babci (bo właśnie odpoczywam na wsi od 3 tygodni) Uwilebiam winniczki :) ..oczywiście wśród traw a nie na talerzu :P Pmietam ktaką baśń z czasów dzieciństwa o rodzinie slimaków wśród łopianowych liści... cudna była :)Tylko kto ją napisał? Andersen? Nie pamiętam :O Skoro o odchudzaniu mowa i dietach, to ja się nie nadaję do liczenia kalorii i układaia specjalnieg menu :O Sport..owszem, ale nie za bardzo lubię wylwać z siebie siódme poty ćwicząc. Kiedyś znalazłam złoty środek! Chodzenie! Spacerowałam dziennie po 30km i pięknie dzięki temu schudłam. Tyle że to jest dla osób, które mają dużo czasu. Teraz nie mogłabym sobie na to pozwlić :( :) Gio=> 😘 🌻 dawaj fotki Patki! 😠 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie przeczytałam wszystkiego, ale już odpowiem, bo kumpel pojawił się na gadaczkach i będę się wyżalać (na Anioła) ;) Gio no dziwna.. ;) wiesz.. bo to jest jeszcze ten etap kiedy się chce.. - chociaż teraz jestem na niego zła.. i mam go....... A czekam na niego, bo też czasem chcę po prostu, żeby Małgosia na nim skupiła swoją uwagę itp :) Przecież Kasiek szykuje się do ślubu (o ile nie pomyliłam dziewczyn.. :P ) O przyczynach napiszę ( a wcześniej niewiele i ogólnikowo raczej pisałam), ale nie teraz, nie wiem zresztą czy dziś (jak Anioł w domu itp). Ogólnie w skrócie mogę napisać, że kasa i zasady.. O niełączeniu ziemniaków z mięsem wiem w sumie od dawna.. A o mleku czytałam artykuł w Agorze ;) o tym, co to za syf to uht, jak nawalają leków krowom i to potem przechodzi do mleka, no i że mleko to piją cielęta i inne zwierzęce dzieciaczki, a potem już nie - a my tak i to właśnie źle. Tylko jeszcze napisz jak nie łączyć tych grup głównych, bo to jakoś dla mnie niejasne jest... W tym linku do książki na końcu są inne książki tego sprzedawcy i jedna to \"Mleko cichy morderca\" .. Air to chyba będziesz pomagać przy remoncie i przy okazji dużo się dowiesz ;) Ghana a może masz taki metabolizm po prostu - tak jest u mnie - a teraz jeszcze schudłam przy karmieniu piersią i o to samo miałam zapytać Gio :) Tygrys no tak to właśnie z tym snem. A dziś miałam inny w przeciwnym kierunku... :o Hanuś gratuluję ząbka :D Nam też tak późno wyszedł i to górna dwójka i poszło serią 6, a teraz znów seria 6 i czekam na ostatniego z tej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×