Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

cześć czy któraś z was montowała sobie w mieszkaniu może taką antresolę do spania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede---Ty masz jeszcze jednego🌻 z racji tego ze juz nie dlugo bedziesz mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszunia, ja nie montowałam, chociaż zawsze mi się to podobało ale do tego trzeba mieć b. wysokie mieszkanko. Teraz zresztą pry ponad 100m2 jest to już niepotrzebne, bo miejsca mamy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia-----a leci:) a jak u Ciebie???Kiedy wreszcie zobacze zdjecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) A co to nikogo nie ma? ja od rana \"walcze\" z szefem... poza tym mam sie dobrze, choc rano bylo mi tak strasznie goraco, ze dopiero przed chwila zamknelam okno w pracy:) no a malenstwo od czasu do czasu daje o sobie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cały dzień cisza BABKI gdzie się podziewacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc elff - ja jestem caly dzien tylko jakos pustki na forum a samej do siebie pisac mi sie nie chce;) co u Ciebie? jak samopoczucie? ja siedze jeszcze w pracy i mam juz lekko mowiac dosc... ale za to dzidzia od czasu do czasu da o sobie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
hej mam pytanie czy tunczyk losos z puszki sa ok dla ciezarnej..dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasiu, ja sie zbuntowałam i nie zaglądałam od popołudnia tutaj :D Ale dzięki, samopoczucie lepsze a nawet ok. Zajęłam się rozkręcaniem mojej firmy (bo ja mam dwa etaty, aktualnie jestem na zwolnieniu w tym pierwszym, ale w drugim działam w domu :) ), pochłonęło mnie to i trochę czas szybciej leci. Moja dzidzia nadal śpi i mamusi nie kopie :) No ale dam jej jeszcze trochę czasu, niech sobie spokojnie pływa w brzuszku A jak u ciebie Kasiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bikbiki
jak najbardziej sa ok,nie mozna jesc produktow niepasteryzowanych,a te w puszce sa sterylizowane (poddane wyzszej temp.).Inna sprawa,ze w takich produktach z puszki jest mnostwo konserwantow,ale z drugiej strony gdzie ich nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
dziekuje bardzo bardzo..ktos mnie nastraszyl..a ja fanka salatek puszkowowo-rybnych;) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jak zwykle pustki swieca na naszym forum... aga wiadomo - odpoczywa w domu i mysli nad polaczeniem sie ze \"swiatem\" wiec jest usprawiedliwiona, ale co sie dzieje ze reszta ciezarowek??? elf - u mnie wszystko w porzadeczku:D wczoraj wyszlam z pracy po 19... normalnie mam juz dosc a dzis to juz wogole energii mam tyle co kot naplakal... poza tym u mnie deszcz ze sniegiem do tego paskudny wiatr - brrrr. ach wogole to wczoraj uslyszalam ze ciaza i malzenstwo bardzo dobrze mi sluza bo kwitnaco wygladam - ach myslalam ze sie rozplyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasia Co do energii, to doskonale wiem co czujesz. Jak normalnie chodziłam do pracy, to też energii mi brakowało. Teraz mam jej w nadmiarze :D. Nie chcę cię namawiać na zwolnienie, ale naprawdę czuję się jak w raju, już dawno nie byłam taka wypoczęta. Co do reszty ciężarówek to: DZIEWCZYNY WRACAĆ NA FORUM I PISAĆ !!!! :D :D :D całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ciężaróweczki, od razu przepraszam że dawno tu nie zaglądałam ale ciągle na wszystko brakowało mi czasu. Mam tu do was takie pytanko, a więc o co chodzi z tym USG połowkowym tzn, na czym ono polega, słyszałam że powinno się go zrobić między 20 a 21 tc. Kurcze, chciałabym iśc z mężem na to USG ale czy można zrobić je np 19, 4 dniu ciąży. - chodzi o to czy musi to być skończony 20 tc. ale namieszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimera slyszalam ze usg polowkowe optymalnie robi sie po 20 tc. a powiedz - o ile chcesz, ile kosztuje takie badanie? dede a Ty gdzie sie podziewasz? wszystko ok? mnie cos kluje z lewej strony az siedziec nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo ja właśnie strasznie mało wiem o tym USg , właśnie ile kosztuje takie badanko? i czy może to być nieskonczony 20 tc ???? chciałabiym zrobić w przyszłym tygodniu a w poniedziałek będę miała 19,4 dni i tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie. Tydzień później mąż będzie miał na 2 zmianę, a on strasznie chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, znowu was odwiedzam , ale tym razem w innej roli. Jestem w 3 tygodniu ciąży, wczoraj się dowiedziałam. A miałam założoną spiralę, eh życie jest przewrotne. A ja właśnie zaczęłam studia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chimera jestem już ;) nie jesteś sama Hej Blondi - mimo wszystko gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
wrócilam...wiecie co...ja chyba niedlugo padne z głodu...wlasnie wrocilam od gina...no i co? no i to że zaleciła mi diete wysokobiałkową w polaczeniu z warzywkami i owocami...zaniepokoiła ją moja waga...heh...mniejuz to dawno przeraziło ;d;d;d...w sumie jestem w 7 miesiacu a przybrałam...nie przestraszcie sie 16kg. a gdzie reszta? pozostale 2 miesiace ...no w zasadzie to 2,5 miesiaca...powiedziala tez ze moja dzidzia jest duzzzzzzzaaaaaaaaa...no tak jak mamusia daje tyle amu to musi byc duza ;-P ale usg w nowym roku bede miec robione...pewnie 5 stycznia...jak narazie trwam w niepewnosci...jesli o plec chodzi...heh...jestem głodna!!!!!!!!!!!!!a przed chwilka zjadłam surowke...a dobra byla ;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) chimero i elfie nie jestescie same na forum - ja was spieram:) ale dzis wyjatkowo tylko duchowo bo mam sporo pracy a do tego jeszcze z 200 kartek swiatecznych czeka na zajecie sie nimi... chimero ja w sumie o tym usg tez wiem niewiele, ale z tego co slyszalam i czytalam to najlepiej robic je po 20tc wiec mysle ze jak poczekasz jeszcze kolejny tydzien to powinno byc ok:) kaka gratuluje przybierania na wadze - tzn aptetytu:) ja poki co dopiero zaczelam przybierac - juz to zaczynam odczuwac:) 20 grudnia bede wazona to sie okaze ile mi przybylo w ciagu miesiaca:) blondi - gratuluje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) troche mnie tu nie bylo:) usg polowkowe to chyba tylko z nazwy,bo moje \"polowkowe\" nie roznilo sie niczym od tego w 14 tyg.,czy w 34 tyg.- chodzi tylko o to,zeby bylo zrobione mniej wiecej w polowie ciaży:) (ja mialam w 22 tyg.) ja mam juz tylko 5 dni do terminu-lekarz mi dzisiaj wypelnil ostatnia rubryczke w karcie ciazy - na wpisywanie kolejnych wizyt nie ma juz po prostu miejsca:) Dzisiejsza wizyta byla najdziwniejsza,ze wszystkich - teraz siedze w domu i analizujac swoje zachowanie smieje sie sama z siebie:) Zamiast zadac lekarzowi jak najwiecej pytan na ostatniej wizycie to ja chcialam stamtad jak najszybciej wyjsc:) W ogole to bylam juz prawie za drzwiami,a lekarz do mnie \"jeszcze musimy sie rozliczyc\",chcialam uciec bez placenia:) cisnienie mi wyszlo jakies smiesznie wysokie - 150/90,ale lekarz stwierdzil,ze to ze strachu:) jedynym pocieszeniem bylo to,ze od ostatniej wizyty (2 tyg, temu) przytylam tylko 100 gramów!!!! czyli przez cala ciaze przytylam 17,8 kg:) Dziwne,bo przez ostatnie 2 tyg wlasnie wciagalam wszystko jak odkurzacz - doslownie wymiatalam wszystko z szafek i lodowki:)))))) mam teraz czekac az cos sie zacznie dziac - jak odejda mi wody,albo bede miala skurcze co 10 min. to cyt.\"spokojnie,ale zdecydowanie\" mam przyjechac do szpitala, a jak do czwartku nic sie nie bedzie dziac,to kolejna wizyta.... a jesli chodzi o spirale,to moja znajoma miala zalozona spirale i o tym,ze jest w ciazy dowiedziala sie dopiero w 4 miesiacu.Ona myslala,ze przytyla i zaczela nawet intensywnie robic \"brzuszki\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) w koncu piatek! dede no to mialas fajna wizyte:) i w dodatku nie chcialas dac zarobic lekrzowi na swieta:D nie ladnie;) ale najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku. teraz tylko pozostaje czekanie na \"akcje\":) pomysl sobie ze jeszcze kilka dni i bedziecie w trojke:) u mnie wszystko w porzadku, choc dzis zle spalam. budzilam sie co 1-2 godziny i ledwo patrze na oczy - ale dam rade:) poza tym brzuszek mi rosnie i mam wrazenie ze z kazdym dniem jest wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć No Dede, nareszcie się odezwałaś, my myślałysmy, że ty już po porodzie :D Ja wczoraj miałam strajk komputerowy i nie zasiadałam do niego :) Wybaczcie. Zaczęłam właśnie 19 tc a moje dziecko jak było leniwe tak nadal jest i się nie rusza tak, żebym mogła to poczuć. Jeszcze w brzuchu siedzi a już takie nieusłuchane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! :D po dłuższej nieobecności spowodowanej sprzataniem nowego mieszkania i brakiem łączności ze światem:D dede - i jak Ci? Elfik - lepsze nastroje? ja sobie dzisiaj zdałam sprawę, jak jestem daleko w ciąży (!) zaczynam myśleć o wyprawce..... dla dziecka i do szpitala :) mam siarę, juz mi leci. poza tym z nowości - spore \"szanse\" na cesarkę, bo dziecko jest w położeniu pośladkowym i nie chce mi się od dwóch tygodni odwrócic :( ma coraz mniej miejsca i wogóle... ale trudno, sprawa nie jest jeszcze przesądzona, więc się na zapas nie denerwuję a tak wogóle - może zabrzmi to dziwnie - ale kompletnmie przestałam bać sie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
polozenie posladkowe..hm..nie spotkalam sie jeszcze z takim....ja tez sie boje ze moglabym miec cesarke, tym bardziej ze gin mowila ze dziecko jest dosc duze...a tak poza tym to z mojego malenstwa straszna wiercidupka dzisiaj juz o 5 rano nie dalo mamusi spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×