Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Dzieki Asik, zajde dziś do rodzinnej i pogadam.Do gina dzwonic nie będę,bo co on mi na odległość pomoże. Na razie jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, trzeba do lekarza, powinnaś kontrolować ciśnienie. W ciąży przyplątują się różne \"kwiatki\": nadciśnienie, cukrzyca. Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu zaleciłby ci jakieś delikatne ziołowe leki na uspokojenie, żeby ciśnienie spadło... ale lepiej nie będę nic więcej pisać na ten temat, bo nie czuję się w nim pewnie, a moja wiedza jest bardziej intuicyjna. Moja Mama ma od lat nadciśnienie dlatego wiem że nie wolno tego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama też ma nadcieśnienie i też wiem, że nie można tego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to mąż ma nadciśnienie, wiem, że lekceważnie może skończyć sie dla niego źle. Wczoraj poradziłam sobie melisą i czosnkiem, bo ma własciwości obniżające ciśnienie. Jak będę przy okazji to pogadam z rodzinną. Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, taka pogoda, że mnie też by tutaj nie było, gdybym nie musiała kwitnąć w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) od dziś jestem licencjat nauk humanistycznych:) ZDAłAM NA 5!!!!!!:D:D:D Jestem potwornie szczęśliwa!Zwłaszcza,że ta ocena jest głównie dzięki mojej kochanej pani promotor,wymagającej i niepowtzralnej❤️ Podeszło 15 osób,jedna nie zdała,3 osoby dostały 5:) Przepraszam,że się tak chwalę,ale jestem POTWORNIE SZCZęśLIWA!!!!!!:D:D:D ufff...muszę trochę odsapnąć....egzamin się przesunął,bo jeszcze były magisterskie,więc zdawałam chyba koło 11.Na wyniki czekaliśmy do 15 i teraz po prostu padam na pyszczek... UWIELBIAM PROF.BORKOWSKą!!! dziękuję wam z całego serducha że tak mi kibicowałyście❤️ Angela-może to i kryzys wieku średniego,ale mój mąż też tak ma niestety,średnio raz na pół roku.Kompletny dół,beznadzieja,że się do niczego nie nadaje,że jest okropny itd.Nic nie pomaga,przechodzi po ok.tygodniu.Ale jeśli masz możliwość skontaktowania się z psychoterapeutką,to super,na pewno pomoże. misiaczkowa-co do obrony-jedno pytanie od promotora,jedno od recenzenta,ja miałam tylko o tym co miałam w pracy,ale inni musieli jakieś zagadnienie przedstawić też w innych powieściach.My mieliśmy też dodatkowe pytanie z wybranego przedmiotu,wszyscy wybrali lit.amerykańską.Liczą potem jakoś średnią-za studia+za pracę+oceny z odpowidzi i wychodzi z tego ocena końcowa. A co do nadciśnienia,mój mąż ma.Lekarka kazała mu bezwzględnie to leczyć,bo potem ludzie w wieku 35 lat leżą w szpitalach z poważnymi problemami.No i mój mąż łyka jakieś leki.Nie wiem jak to się ma do ciąży,ale lepiej idźi zapytaj. Dziś broniły się też 2 dziewczyny w ciąży,jedna z już dość dużym brzuszkiem,druga ciążą jeszcze niewidoczną.I ta druga weszła na obronę a po 5 minutach zemdlała.Mówiła,że nigdy wcześniej jej się to nie zdażyło,więc to pewnie też przez ciążę. Ok dziewczyny,zmykam sobie nicnierobić:D Przepraszam,że wam tak namarudziłam o tej obronie,ale to dla mnie wielki dzień i chciałam się tym podzielić. Aha-a w wakacje będziemy się jak zwykle szwędać-to do rodzinki,to do domku znajomego,to nad morze:) Pozdrawiam serdecznie,życzę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniol moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIALAM ŻE BĘDZIE PIĄTAL!!!!!!!!!!!!!No to teraz załużony odpoczynek ciebie czeka :D Super z całego serducha gratuluję :D Powiem powiem :Dziiiooooooobaaaaaak ;) hyhy ale za to jaki fajny ;) Zadzwoniłam do lekarki rodzinnej, dostalam zrypę, mam leżeć, nie przemeczać się i najlepiej tylko oddychać ;) Gin kazał to samo, odpczywać, nie przemęczac się, żreć magnez. Mam mierzyc codziennie ciśnienie i jutro stawić się na badanie cukru, bo to może ten gnojek coś tam ma wspólnego, a mialam wysoki w badaniach. Noo...wysokie ciśnienie w ciąży nie jest normalne...przy stale wysokim zachodzi zagrożenie zatrucia ciążowego...tfuuu tfuuuu. Mój mąż bieże Concor, i jak nie zapoda sobie tabletki to odlatuje normalnie, zawsze rozpoznam, że nie wziął. A konsekwencje są bardzo bardzo złe...udar,zawał, wylew, nawet śmierć....nie ma co lekceważyć. Moje kochane Misio dostało tego od torbiela na nerce. Zmykam się pomiziać do męzusia :) Bo mi się ckliwie zrobiło :) Genewo, placuszek już w piecyku, głupia, myslam, że za gęste i dolałam mleka i nie chciało rosnąć....hihi..mama popukała się w czoło na to, dosypała mąki i urosło :D Teraz czekam aż się upiecze :) Julka do nas nie gada :( Smuutnooooooo :( papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chwilkę mnie nie ma a tu tyle stron do czytania. Witam nową koleżankę. Reniolku GRATULEJSZYN 🌼🌼🌼🌼🌼Super poszło. Misiaczkowa ale byłby fajnie gdyby były bliźniaczki i proszę odpoczywaj i nie przemęczaj się bo wtedy ciśnienie też jest wyższe. Genewo mam nadzieje, że u ciebie już lepsze samopoczucie. Asik będzie dobrze nic się nie martw. Znalazłm ulotkę z mojej luteiny . Skład: 50mg progesteronu mikronizowanego Opis działania w skrócie: najważniejsze efekty oddziaływania progesteronu na narząd rodny to: umożliwienie owulacji, sekrecyjna przemiana endometrium umożliwiająca implantacje zapłodnionego jaja, hamowanie nadmiernego rozrostu endometrium, cykliczne zmiany w nabłonku jajowodów, szyjki macicy i pochwy. progesteron jest hormonem niezbędnym do utrzymania ciąży. Wskazania: zaburzenia miesiączkowania,wtórny brak miesiączki, zespól napięcia przedmiesiączkowego, czynnościowe krwawienia z dróg rodnych, niewydolność ciałka żółtego, cykle bezowulacyjne, wspomagająco w leczeniu bezpłodności, poronienia nawykowe i zagrażające i zagrażające z powodu niedoboru progesteronu. Mi to właśnie przepisał na umożliwienie zajścia w ciąże a potem na utrzymanie ciąży więc nie wiem dlaczego ta pani w aptece powiedziała, że służy do czego innego. Napiszcie czym się różni duphaston proszę . Byłam dzisiaj u gina. Z dzidzią wszystko wporządku tylko zmienił mi się termin porodu niby na 15 listopada i płeć na dziewczynkę / a ja wszystkie ciuszki kupowałam na chłopczyka ale numer /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jagula :) No no a jednak dziewczynka :D Wolne żarty, ja kupiłam własnie 73 ubranka na dziewczynkę i jak będę miala synka to dopiero bedzie numer ;) A co do tej luteiny, to ja się zapytalam, czy jak biore duphaston, to czy zmaiast niego mogę brać luteinę, a ona mi powiedziała, że nie. Może nie zrozumiała o co mi chodzi. EEE jak ma w opisie podtrzymanie to spoko. A ty jeszcze bierzesz luteinę? bo ja ma brac duphaston do 12 tygodnia, czyli jeszcze 2 tygodnie. A czemu tak długo bierzesz, jesli moge spytać oczywiście ? :) A duphaston jak tak patrzę to ma praktycznie identyczne wskazania: -bolesne miesiączkowanie -zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) -endometrioza -wtórny brak miesiączki -nieregularne cykle miesiączkowe -czynnościowe krwawienia maciczne -poronienie nawykowe i zagrażające na tle stwierdzonego niedoboru progesteronu -niepłodność związana z niedomogą lutealną 1. Hormonalna terapia zastępcza: Podejrzenie lub stwierdzenie niedoboru endogennego progesteronu oraz przypadki w których wykazano klinicznie skuteczność dydrogesteronu. - Bolesne miesiączkowanie: - Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS - Endometrioza: - Krwawienia czynnościowe z dróg rodnych (w celu zatrzymania krwawienia): - Krwawienia czynnościowe z dróg rodnych (w celu ich zapobieżeniom) - Wtórny brak miesiączki: - Nieregularne cykle miesiączkowe - Poronienie zagrażające: - Poronienie nawykowe - Niepłodność Każda tabletka zawiera 10 mg mikronizowanego dydrogesteronu. W zasadzie mało sie różnią.Tylko,że w luteinie jest progesteron mikronizowany a w duphastonie jest dydrogesteron (syntetyczny progesteron). Trzeba by się byo lekerza zapytać. Różnicy w cenie nie ma, to może zaleznie od lekarza.Ja się tam nie znam :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
hejka Misiaczkowa koniecznie odpoczywaj przy wysokim cisnieniu nie mozna sie denerwowac i duzu spokoju potrzeba.Gratulacje dla Reniol jestes zdolniachą .Julcia dzięki za przywitanie gratuluje Ci bobaska dbaj o siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzella 26
Jagula chciałam powiedziec sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam smaczka na kalforka w zacierce.....jesuuu gdzie ja o tej porze kupię kalafiora ??? ;) Cosik Angeli nie było dzisiaj... :( Idee spać, ale jeszcze meczyk.... Włochyyy do boojuuuuuuu ....Niemcy do domuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (hyhy mają blisko ;) Dobranoc kochane dziewczątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Reniolka!!!! Brawo! Już masz wakacje!!!:-) Muszę w tym cyklu wykupić ostatnie opakowanie duphastonu i jak po tych dwóch cyklach nie zajdę to mam przyjść do gin to zobaczymy co dalej. Dzisiaj mężuś bada swoich pływaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D RENIOLKU GRATULACJE!!!! :D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 Misiaczkowa z Jagulką.. no to macie jedno wyjście z tymi ciuszkami w razie w...;) zamieńcie się i już (kiedy już wszystko będzie wiadomo ;) ) wczoraj wróciłam po 20.00 i też zaraz wychodzę... i tak do piątku bo Marek jest w niedzielę chrzczony... więc jest istne wariactwo... Moniśka lata po sklepach i do kościoła... do tego przyjechała jej siostra z Londynu więc też muszą troszkę poprzebywac razem... :) dlatego ja całymi dniami jestem z małym :) a od przyszłego tygodnia już laba bo wyjeżdżają na wczasy :) no, a u mnie mam nadzieję przeprowadzka...;) Reniolku mój mąż ma niestety takiego doła od jakiegoś czasu... nieprzerwanie... a teraz się to nasiliło...:( spadam... miłego dzionka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:) dzięki serdeczne za waszą serdeczność:) ja króciótko,bo zaraz wyjeżdżamy na 3 dni do teściów, na wieś.Mają tam neta,więc może uda mi się na chwilkę wdepnąć. Pozdrawiam serdecznie,dbajcie o siebie,no i zachodzimy!Zachodzimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :D Ależ się za Wami stęskniłam. Trochę wypoczywałam nad morzem, ale musiałam wczoraj wrócić, bo dziś mam wizytę u mojej giny. Mam nadzieję, że wszystko ok z moim skarbem. Jeżeli tak, to jutro jadę znowu, bo zostali tam moi rodzice :) Strasznie się rozpisałyście, więc wybaczcie, że dokładnie się nie orientuję co u Was. Witam nową koleżankę :D, Misiaczkowa, jeżeli pragniesz bliźniakow to trzymam kciuki, żeby się okazało, że są ❤️. Jagulko gratuluję dziewusi. U mnie wyszedł chłopiec, ale to nie jest jeszcze na 100%. My na początku mieliśmy nadzieję, żę będzie dziewczynka, ale przeczucie miałam na chłopca. Teraz strasznie się cieszę :D Nad imionami trochę myśleliśmy, wybraliśmy 6 i teraz z tych będziemy wybierać 🌼. Reniolku gratuluję!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 Bukiecik dla Ciebie. Angela przykro mi, że Twój mąż ma takie doły :( Mojemu też się to czasem zdarza. Tylko u niego trwa to narazie krótko. W ogóle przesyłam Wam wszystkim ogromną ilość fluidków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica- aż się wierzyć nie chce że ten czas tak szybko leci. Dopiero pisałaś że zaszłaś w ciążę, podobnie jak inne dziewczyny a już podajecie płeć jaką stwierdził gin na usg- szok!:-) Ale masz fajnie z tymi wyjazdami:-) Odpoczniesz sobie w pięknym otoczeniu, szum morza, piaseczek, ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wiecie może jakie powinny wyjść te wyniki badania nasienia? Jakie są normy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam problemy z netem, więc tylko pozdrówka ślę. reniol, gratulacje. misiaczkowa, jak z tym ciastem, wyszło? angela, odebrałaś mojego maila w sprawie zapory internetowej, bo nic nie pisałaś? Asik, wpisz na wyszukiwarkę i znajdziesz, albo wejdź na stronę bociana. 🌼 dla Was Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOO :) zrytam jak piesek :P Genewo odebrałam i odpisałam Ci...:( mam coś z pocztą bo co jakiś czas podaje, że nie połączyło z serwerem :( przepraszam, jesli nie doszły podziękowania... teraz dziękuję 👄:) pokłóciłam sie z mężem zaraz po moim porannym wpisie, pieprznęłam drzwiami i poszłam... wypłakałam się Moniśce na ramieniu i stwierdziłyśmy, że te chłopy do siebie podobne jak szlak :O doszłyśmy do wniosku, że to ciężkie przypadki już nie ma sposobu na takich.... ale mam dość owijania w bawełnę ciąg dalszy nastąpi kiedy skończy pracę.. powiem w końcu co myślę i nie będę się cackać jak z jajkiem ehhh brak słów... idę posprzątac kuchnię bo oczywiście po całym dniu mojej nieobecności narosła mi sterta garów do mycia...:O buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Kocica mołego wypoczynku nad morzem ja też jade wypocząć tylko do szpitala. Niemartwcie się jadę tam tylko po to, żeby zrobic badanka ale będę za wami tęsknić. Angela z chłopami już tak jest , my ich kochamy oni dają czasem popalić a my ich dalej kochamy. Dobry pomysł z tym wygarnięciem ja się staram tak załatwiac sprawe z moim i przeważnie pomaga. Misiaczkowa dzięki za info o duphastonie ma bardzo podobny skład ja luteina, której już niebiorę. Stosowałam ją tylko do 13tygodnia. Co do dziewczynki to będę się bardzo cieszyć ale cały czas mam przeczucie, że to będzie chłopczyk. Misiaczkowa jak u ciebie wyjdzie chłopczyk lub dwóch to chyba będziemy musiały się zamienic ciuszkami albo bardzo szybko postarać o drugą płeć hi hi. Przesyłam fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i zachodzicie zachodzicie dziewczynki Asik trzymam kciuki za badanka 🌼 Pozdrawiam wszystkie i będę strasznie tęsknić, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki Juz na samym wstepie witam nową kolezanke 🖐️ I wszystkie stałe bywalczynie :) Ja dzis sie troszkę zdołowałam Byłąm u gina i nie wyniosłam od niego ( a raczej NIEJ) zbyt dobrych i optymistycznych wieści :O Otóż znów mam cyste na jajniku , tym samym który kilka lat temu był operowany z tegż powodu - cyst:O Ta ma 5 cm , nie jest to jeszcze duuuzo ale też nie mało ... i .... 😭 .... musze zrobić kuracje tabletami antykoncepcyjnymi , conajmniej 6-cio miesięczną :O na dodatek mam nadżerkę i też nie jest wesoło z nią 😭 jednym słowem ...planowaliśmy zacząć starania od sierpnia , może września tego roku ale z wiadomych powodów przesuną się one ... w najlepszym wypadku na kwiecień :O 😭 dlaczego znowu ja 😭 moje jajniki mnie nienawidzą 😭 i tym \"optymistycznym \" akcentem zakończę na dzisiaj moje udzielanie się na tym topiku , nie chcę Was zarazić swoim podejściem do świata :O całuję Was mocno dziewczyny Dbajcie o siebie 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooo :) Asik im wyższe tym lepsze...jednym slowem :) Im więcej pielmników w ejakulacie tym lepepiej, ale najwązniejsze są te dane dot. żywotnosci i ruchliwości. Jagula nie daj się długo trzymać w szpitalu, nuuudy straszne :) Genewo-- udało się i to jak :D Super wyrosło na dużej blaszce, tylko trosdzkę za bardzo je podpiekłam to miało chrupiącą górą ;) Ale super, słodziutkie, ale nsatępnym razem dał tylko szlaknkę cukru, bo ja lubię posypane cukrem pudrem i za słodko wtedy jest. Ale jestem z siebie dumna, normalnie mi wyszło ciacho :) Nie jestem jakimś nieukiem :) Jak masz jeszcze jakieś sprawdzone przepisy to proszę przeslij mi, taki fajny ten przepis, jak krowie na rowie wytłumaczone, super :) Angelo nie wiem kochanie co ci doradzić. Rozmawiaj z nim jak najwięcej, może z czasem przejdzie mu. Ja się dziś spóźniałam na poboeranie cukru, zaspalam, więc jutro idę znowu :) I kolejna osoba dzis powiedziała, że będzie dziewczynka :D A i mama dostała komplement, że ładnie wygląda (choć na pysku pryszcz na pryszczu) :) Kocica no może się jeszcze zmieni...kto wie :) Ide ogladać meczyk :) Kibicuje Francji, mąż Portugalii, zgadnijcie o co sie założyliśmy :P Papapapap 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mamy już wyniki badania nasienia. Laborantka powiedziała że są dobre. Ale wolę to jeszcze skonsultować z lekarzem. Zastanawia mnie trochę właśnie ta ruchliwość. U nas jest to tak: Plemniki w ruchu: żwawym: 50% żwawym po 2h: 45% w miejscu: 5% w miejscu po 2h: 5% brak ruchu: 45% brak ruchu po 2h: 50% Z tego co rozumiem to ozn. że tych najżywotniejszych jest 50%- tylko czy to nie jest za mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- życzę ci duzo cierpliwości w \"kładzeniu do głowy\" mężowi. Faceci potrafią być czasami tak beznadziejni że tylko do nich strzelać a później rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wartości prawidłowego nasienia człowieka Objętość – = lub > 2,0 ml pH – 7,2-7,8 Ilość plemników – = lub > 20 mln/ml Całkowita ilość – = lub > 40 mln Ruchliwość – = lub > 50% z prawidłową budową Budowa plemników – > 30% prawidłowych form Objętość Wartości prawidłowe – powyżej 2 ml Wartości nieprawidłowe · Aspermia 0-0,5 ml · Hipospermia 0,5-2,0 ml · Normospermia 4ml ± 2 ml · Hiperspermia > 6,0 ml Czas upłynnienia Wartości prawidłowe do 30 min. pH Wartości prawidłowe 7,2 – 8,0 Liczba plemników/ml Wartości prawidłowe 20-250 mln/ml Wartości nieprawidłowe · Azoospermia - brak plemników · Oligozoospermia ekstremalna - pojedyncze plemniki · Oligozoospermia bardzo ciężka - 1-5 mln/ml · Oligozoospermia ciężka - 5-10 mln/ml · Oligozoospermia lekka - 10-20 mln/ml · Polizoospermia - powyżej 250 mln/ml Liczba plemników/ejakulat Wartości prawidłowe: > 40 mln Ruch plemników Wartości prawidłowe: > 50% kat A i B i > 25% kat A Wartości nieprawidłowe: Asthenozoospermia – nie spełnia tych kryteriów Żywotność Wartości prawidłowe: > 75% żywych plemników Morfologia Wartości prawidłowe: > 30% o prawidłowej budowie Wartości nieprawidłowe: Jeżeli mniej niż 30 % prawidłowych to mówimy o teratozoospermii Asik, wygląda na to, że o.k., ale tych martwych jest sporo. Na pewno spełnia normy, ale czy spełnia normy dla starających się? Dziewczyny, mam okropną chandrę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- dzięki! Znalazłam też coś podobnego i właśnie czy te 50% to nie za mało, bo tak z dolnej granicy, a jak my jesteśmy \"starający się\" hmmm, musze dorwać jakiegoś lekarza, może da coś na poprawe żywotności plemników, chyba jest coś takiego. No albo powie że jest ok i nic nie trzeba tylko działać. Prosze mi natychmiast pożegnać chandrę! Wychodzić z doła prędziutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D Genewo nie ma się co dołować, poztywne myślenie, uśmiechnij się do siebie, i przegoń dolinkę. Mamy sluczny dzień, spróbuj zaplanować na dziś coś miłego, może jakąś niespodziankę dla męża, albo że dziś ot tak sobie kupisz sobie coś ładnego i będziesz czekała na to caly dzień i bedziesz się cieszyła :) To mój sposób na dołek, zazwyczaj pomaga :D Wyobrażam sobie coś miłego, coś fajnego i mija mi zły nastrój :) Asik, wiesz co, mój mąż miał w badaniach 65 % ruchliwych, reszta to zwłoki ;) Czyli w sumie ma twój maż calkiem dobrze, może wzmocnić go jakimiś witaminkami, macą, a przed kochaniem dla niego szklaneczka coli, bo kofeina wzmaga ruchliwość. Dobrze jakby to zobaczył lekarz :) A ja mam super wieści!!!! Mój wysoki cukier był wysoki tylko raz, byłam dziś i mialam 73 jednostki, nawet poniżej normy :D A piłam wieczorkiem soczek pomarańczowy. Czyli jest ekstra :D No to miłego dnia kochane dziewczątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×