Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

A myślicie że jak już pęknie to dalej boli bo ja też ciągle myślę czy pękł czy przerosl. Dzis boli delikatnie i mnie to wkurza że nie mogę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem kiedy boli czy przed czy po ,wydaje mi sie ,ze przed peknieciem jest bol owulacyjny ,a teraz tak jak i Ciebie mniej juz boli cos tam czuje ale nie jak wczoraj,i powiedzcie mi,po peknieci ile godzin mamy na zapłodnienie jajeczka????bo ono wedruje sobie ale ile czasu ma zdolnosc byc zapłodnione przez plemniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella chyba do 24h żyje komórka.U mnie wczoraj było 22mm i lekarka mówiła że pewnie pęknie i wieczorem ból był . We wtorek idę do szpitala znowu na kontrolę zobaczymy co tam sie kryje:) dzis mi też śmiesznie łaskocze wpodbrzuszu. Plemniki tam szaleją czy co:) no i u mne już trochę białego sluzu sie pojawiło dzis wieczorem więc chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha 24h ,no ta ja musze dzis dostarczyc plemniki:) ja tez uwaam ,ze ten ból z ukłuciem ktory poczułam wczoraj to pekniecie,ale trudno gdybac jak sie nie wi ja mam rowniez troche białego sluzu dzis !!!! ide sie szykowac na m :):):) buenos noches ninia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane;) Przyznac sie komu snil sie Mlody Hiszpan?? ;) Moj m wczoraj padl za to dzis nadrobil wszystko;) W dobrym humorku ide ba zakupy buziaki dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Bella ja tez mialam biały sluz przed owulacja ktora myslalam ze mam a tu dupa sie okazala na dodatek plamie od srody , czytalam ze tak bywa gdy pecherzyki nie pekaja:/ Zanim pojade do tej kliniki to chyba zwariuje tak chcialabym juz wiedziec co mi dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki muszę coś skrobnąć bo o mnie zapomnicie :) W czwartek byłam na weselu brata, wczoraj poprawka a dzisiaj zabawa karnawałowa ... nogi mnie tak bolą że na ibupromie jadę od wczoraj ... no ale trzeba sie poświecić ;) Pozdrawiam Was i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella co to za smutanie ?? kazda inaczej przechodzi i inne sa objawy, wiec głowa do gory!! opowiedz nam o swoich zakupach... bo mnie ostatnio one nie ciesza,, wszystko jest dla mnie zamale ;)) a jak cos juz sie trafi to zaczynam sie zastanawiac po co mam kupowac skoro i tak teraz siedze w domu i malo gdzie wychodze a teraz to najwygodniejsze dresy ;)) eh i jak tu dogodzic ;))za to kupilam swoim maluchom;) wikszemu super kurteczke na wiosne... malemu pajacyka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Justa jestes lekiem na całe zło!!!! zaszalałam na ostatnich przecenach i kupiłam kurtke puchowa a własciwie to taki płaszcz w Zara :) ale porzadnie przeceniana i cuuudna no i jeszcze pierdołki do domu Fajnie Ci justa ja tez chce kupowac spodnie luzne ciazowe dla siebie i dla maluszka ubranka ,ale na razie wciaz rozmiar s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny chwilę mnie nie było i proszę jakie tu ciekawe rzeczy wypisujecie :D:D:D:D u mnie wczoraj był koszmarny ból owulacyjny w prawym jajniku.... masakra :) jak się kochaliśmy to czułam jakby mi zaraz bomba miała w brzuchu pęknąć :D kreski na testach jak tralala :) w czwartek pęcherzyk miał 19 więc pewnie wczoraj pękł :) choć nadal kreski na testach wychodzą tylko takie jaśniutkie... eh... :D:D mam nadzieję, że ten cykl będzie owocny :D ale by było jakbyśmy tak zaszły w większym gronie :) ja w sumie w tym cyklu widzę wszystkie objawy owulacyjne :D a nie zażywam bromka... dziś mnie trochę piersi pobolewają, swędzą i są lekko nabrzmiałe... od jutra zacznę luteinę stosować, by wspomóc zagnieżdżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marys mnie wczoraj tak pobolewały piersi i przedwczoraj ,a dzis delikatny bol jajnikow nie wiem czy sie uda ,zobaczymy,zreszta dalej nie mam odebranych badan i nie wiem jak wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella pewnie ubranka dla Maluszka bedziesz kupowala szybciej niz spodnie ciazowe ;)) hehe ja jeszcze nie mam typowych spodni ciazowych a juz koncowka 25 tygodnia ;) chodze w takich jeansowych z gumka, gozej z bluzkami bo oprocz brzucha nie przybylo mi nigdzie wiecej, wiec wszystkie stały sie za krotkie ;)) bo rozchodza sie na brzuchu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Ja właśnie wróciłam z zakupów:) M mnie zabrał i kupiłam 2 spódniczki, 2 bluzeczki i 1 sweterek:) No i bieliznę;):) A także składniki na tort urodzinowy bo to już niedługo:) Co do białego śluzu to u mnie było malutko dzień po domniemanej owulacji więc się nie martwię, co ma być to będzie:) Endi to zabalowałaś:) mnie też nogi bolą, ale od chodzenia po sklepach dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorkus
Cześć. Zazdroszczę takich mężów którzy cierpliwie chodzą z wami na zakupy. Mój dzisiaj m w pracy wiec sobota w domu, lecze to przeziębienie w łóżku sama, niestety;-) Myśle ze ono przeszkodzi w owulacji i ewentualnym zaplodnieniu. Mam jakiegoś mega dola, i na dodatek cały czas cieknie mi z nosa. Justa grunt z dzidzia wszystko dobrze , a pózniej będziesz się martwić. Widzę dziewczyny ze owocny ten cykl we dwie kreski owulacyjne a potem w ciazowe. Madziusiek, bella, gocha trzymam kciuki:-)myśle ze u was są duże szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ooo to super udane zakupy ... hehhe moj tez chodzi ze mna ale oczywiscie bez marudzenia sie nie odbywa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzenie to u mnie też jest normą:)Szczególnie jak chodzę i nic mi nie pasuje:) ale dzis było dobrze i zadowoleni wróciliśmy bo i m sobie kilka rzeczy kupil:) Madzia dużo zdrowka życzę niech przeziębienie szybko mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ;( ubolewam nad tym ze nie musze meza ganiac do sklepu w srodku nocy ;)). Jak bylam w ciazy z Kamilem to raz jeden chcialo mi sie strasznie paczka no i biedaczek musial w niedziele szukac ;)ale to bylo doslownie raz. Zreszta zarowno teraz jak i wczesniej przechodze ciaze bezobjawowo (dotyczy to objawow ciazowych)a szkoda bo niektore sa naprawde fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna ciaza rozni sie od tej drugiej tylko tym ze wtedy ciagle moglam spac a teraz spanie to katorga ;) Mam nadzieje ze to nei przeklada sie na dziecko bo Kamil to spioch, go nigdy nie trzeba bylo kolysac do spania, usypiac... mam nadzieje ze teraz nie bedzie przeciwnosci. no i wtedy chodzilam praktycznie do 36 tygodnia do pracy bez zadnego zwolnienia, teraz zwolnienie za zwolnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to własciwie nie powinnas narzekac kochanaJusto ,jakbys miała np wiecznie zgage,albo cos gorszego ja mam dzis dziwny dzien ....obirac kompiel oblałam porzadnie telefon woda i pzrestał działac:( teraz robiac nalesniki spaliłam nowa patelnie :( czekam na kuriera ktory ma dostarczyc przesyłke ale utknał gdzies pod Zakopanym ...dziwny dzien ale humorek mam dobry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie narzekaj:) Mogło być gorzej, moja siostra miala mdlosci i wmioty prawie całą ciążę jak ona się wymordowała:(:( Bella patelnie pali bo się pewnie zamyśliła o pewnym Hiszpanie hahaha:) Mój m stwierdził, że chyba mam kochanka bo siedzę i ciągle coś piszę przy kompie:) Hahaha przecież mu nie pokażę forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzius jak twoj m odkryje naszego hiszpana na forum to sie usmieje albo i nie ihihihihhi,moj tez sie czasem krzywi ze ciagle tam cos pisze ale on nigdy sie nie wtraca ,twierdzi ze mi ufa i nie zaglada co robie na kompie,i dobrze bo tez by sie usmiał ,zreszta oni tego nie zrozumieja,jakie my mamy problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do patelni to rzeczywiscie zagapiłam sie na Antonio Banderasa ,bo zorro leciał na polsacie hihihih Hiszpanie dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też mówi, że jak nie chcę mu pokazywać to nie muszę:) A Banderas też mi gdzieś mignął jak po kanałach leciałam ;) Swoją drogą to muszę sobie kupić nową patelnię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze na 100% kupic nowa patelnie,a ta była prezentem od m,bedzie fuczal ze nie sznuje .....i to kupił przed swietami ,ale co tam ,jakos go udobrucham:) co do tego sluzu wczorajto u mnie i nie duzo był tak jakos krótko,przez kilka godzin,ale jak piszezs co bedzie to bedzie,ja jestem pozytywnie nastrojona ,dobrze mi i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, co ma być to będzie:) My zrobiłyśmy wszystko, m też:) Ja też jestem pozytywnie nastrojona:) Czytałam też że niektóre dziewczyny miały tylko biały śluz i zachodzą w ciążę więc tutaj nie ma żadnych reguł:) Odrobina szczęścia, trochę wiary i moc miłości oto przepis na bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki w niedziele :) wczorajszy dzień w pracy przeżyłam uff potem maż zabrał mnie do Wro do kina i miałam sobie kurtkę kupić bo swoja przez przypadek zagotowałam ale nic nie było :((( dobra były za 2 tysiące wiem mam gust :) A co do objawów owulacyjnych to jak was tak czytam to się trochę boje ze u mnie cykl bezowulacyjny bo ja tylko zawroty głowy miałam i śluz lepki wodnisty żadnych bóli jajników i piersi w tym cyklu jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×