Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

a moja pediatra powiedziała mi ostatnio ze wcale nie trzeba dokarmiac dzieciaczkow do 6 miesiaca zycia,jesli karmi sie piersia,to samo z soczkami,wiec paola nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..mam prosbe poradzcie..moja szwagierka jest w polsce i ma problem,bo maly jej dosc czesto robi \"kupcie pfujj\" biegunki jakiejs duzej nie ma,normalny stolec-zadki:):)- tylko sie boi by nie powstalo cos wiekszego z tego,karmi butelka i ma ona zapytanie czy jest jakies mleko co lagodzi podrazniony zoladek,przeciwko biegunka??jakies specjalne mleko?? wode zmienila ale nadal maly ma... ona jest na slasku na jakims za*****dupiu ihihh:):) i tam nie maja pojecia jak ona nazwy im podaje......dajcie znac..maly jej jest z 6.02.07.....co moze robic jeszcze??by powrocilo do normy...dzieki za porade:):):) jutro hahahihi tzn dzis tylko troche puzniej dokoncze pisac :):) kolorowych snow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam nowinę!!! od września wyprowadzamy się od mamusi :P na wynajęte.... trochę się obawiam czy damy radę finansowo i wogóle....:O zobaczymy w praniu jak to wyjdzie-ale kiedyś wkońcu trzeba sprobować.... wydaje mi się ze jak na nasze małe miasteczko to dość niedrogo bo babka za m4 chce 500zł i dogadaliśmy się ze w tym juz będzie czynsz więc to bedzie te 500zł plus opłaty. mieszkanko fajne wyremontowane i na parterze jak dzwoniliśmy o wynajem to raz za kawalerke nam krzyknęli 500zł albo 350zł plus 200zł czynszu to wychodzi na to samo a tu mamy m4, normalnie salony w porównaniu z tym co teraz mamy-2 malutkie pokoiki.... dziś jedziemy dac juz zaliczke, trzymajcie kciuki aby wszystko poszło po naszej myśli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. pisze jedna reka wiec bez znaków :) ninka zajmuje druga i zaglada co ja tu stukam :) paola, wielkie dzieki za instrukcje, ale nie mam narazie czasu tego rozkminic. 27.08 ide do pracy na tydzien, bo pracownica ma urlop, to wtedy sie tym zajme, bo w pracy mniej roboty niz w domu he he siwku, trzymam za was kciuki, napewno sobie poradzicie. ja juz chyba bym nie dała rady mieszkac z rodzicami, bo mimo iz zawsze mielismy super kontakt, to wole byc u siebie :) teraz jedziemy do rodziców na 3 tyg. a ja juz bym chetnie wróciła do domu ;) cena rzeczywiscie bardzo atrakcyjna. zuziu, no nie wiem co poradzic na te biegunki, my raczej mamy w druga strone, czyli dosc twarde kupy. nina niestety nie chce niczego pic i to chyba dlatego. co do bólu kregoslupa, to ja jak sie zegne, np. przy kapaniu, to nie moge sie wyprostowac! normalnie masakra. dodam, ze nie miałam znieczulenia w kregoslup, tylko ogolne. moja nina uwielbia nektarynki-fotka jak wcina na bobasach :) kasiu c, jak tam po chrzcinach? czekam na foty! pogoda chyba dopisała, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK my cieszymy sie razem z wami to rzeczywiscie bardzo tanio, trzymamy kciuki, jak nie sprobujecie to nie bedziecie wiedziec ale bedzie dobrze zobaczysz, moj maz nagral wczoraj aparatem jak Oliverek sobie rozmawia powiedzcie mi jak wkleic na stronke to wam pokaze, a dzis sciagnal sobie karuzele na glowe tak ciagnal zajaczki za nozki osilek malutki,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYTKA to ty dajesz Nince nektarynki czy tylko tak polizac ?????? na twarde kupki zetrzy jej male slodkie soczyste jabluszko maly wcina ze hej zwlaszcza soczek z surowego jakluszka i kupsztale sa plastelinowate i lzejsze w sensie bez wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten---polizac :) ona troche pogryzie tymi swoimi dziąsłami i cos tam wciągnie, ale nie ma co panikować, nic jej nie jest :) a filmik to chyba na www.youtube.com albo www.wrzuta.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) a mi udało się chyba zrobić te bajerki na bobasach-dzięki paola!!! 🌻 for you :) posiedziałam przy tym chwilkę-wcale nie takie trudne ;) moja Natalka zawsze robi luźne kupki wiec nie wiem jak pomoc ale słyszałam ze jabluszko jest dobre. wczoraj sama ugotowałam jej marcheweczke i przetarłam przez sitko ale wypluwała....soczki juz troszkę piła a teraz jej się znów odmieniło i nie chce nawet łyczka zrobić. doniczko masz racje jeśli dziecko dobrze przybiera na piersi to nowe posiłki mozna od 6 miesiąca dopiero wprowadzać. Szyt moja niunka to już i kiełbasę nawet smakowała :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Szytka ale probowalam juz kilkanascie razy i nic nawet na video google mam juz loginy kliknelam na zrzucanie niby zrzuca i po chwili nie mozna wyswietlic strony web zarzuccie mi jakimis pomyslami,,, Oliverek pospal 3h juz po obiadku fika nozkami pod palakiem chyba dzis tez nie pojdziemy na spacerek bo mocno wieje i nauczona katarkowym doswiadczeniem nie wystawiamy sie na wiatr chociaz po deszczyku juz chodzilismy, SIwek moze powinnas zrobic bardziej wodnista ta marchewke bo gdy raz zrobilam tez ziemniaczki mlody nie chcial jesc za geste przeciez w sloiczkach te papki sa rzadsze takie zupowate, sprobuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie blenderem marchewke i ziemniaczki i banany ijabłuszka mała dostała na chrzciny od chrzestnego, marudziałam pod nosem at u - super sprawa, na siteczku bardzo pracochłonne, mała uwielbia to co robie, szklanke na raz je, zesłiuoczkow nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Siwek widzialam na bobasach twojq tworczosc super wyszlo ciesze sie ze moglam ci pomoc , chcialam tylko spytac w kwestii technicznej czy kopiowalas caly kod na bobasy zeby skopiowalo ten pokaz slajdow?? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paola właśnie jak kopiowałam cały kod to nie wychodziło więc skopiowałam i skasowałam bo ten kod był strasznie długi i skasowałam zeby było tylko to co widać w tym okienku i udało się :) nie wiem czy zrozumiesz to co napisałam ale nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK fantastycznie zrobilas te zdjecia na bobasach, a ja jstem zla bo blokuje mnie jakis program a informatyk ze mnie zaden i nie umiem wgrac tego filmiku nawet na interia.pl buuuuu uroki formatowaNIA kompa, siadl nam w polsce i gosc calkiem wsio inaczej poustawial,buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Siwek tak wszystko kapuje co mi piszesz musze tak zrobic pozdrawiam cie bardzo serdecznie ;-)moja Ola usnela hihi ciekawe czy juz na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Siwek, wlasnie robilam pokaz slajdow na stronke bobasow i tak trzeba tylko skopiowac to co jest w ramce!!! i wtedy kopiuje sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj byliśmy dać zadatek na to mieszkanie i niestety okazało sie ze nie jest tak kolorowo jak myśleliśmy :( bo babeczka nie dodała ze opłaca centralne ogrzewanie co miesiąc całym rokiem 170zł :O czyli w sumie wyjdzie nas 670zł plus opłaty....:( to dużo jak dla nas na jedną pensję...ale i tak się zdecydowaliśmy.... byłam pewna że w tym mieszkaniu są liczniki na grzejnikach tak jak u nas jest-a tu jakoś dziwnie bo płacą całym rokiem od metra te ogrzewanie i bez znaczenia ile bedą grzać zwrotów nie ma :O drogo troche ale cóz... jak teraz nie sprobojemy-to nigdy!!! najwyzej po 2 miesiącach się wyprowadzimy jak nie bedziemy dawać rady :P:P:P paola super ci to wyszło- te slajdy :) podpowiedz mi jeszcze jak zrobić taki bajerancki napis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny spłakałam sie jak szalona! ogladałam niedawno teleexpress, a w nim historie małego Mateuszka...biedactwo takie schorowane i z ubogiej rodziny...napisałam do teleexpresu i podali mi nr konta tego biedactwa. wpłaciłam nieduzo, bo stówke (nie mam kasy bo w interesach sezon ogórkowy), ale myślę, że nie jestem jedyna, która im pomoże i w sumie uzbierają potrzebną kwotę. rany, takich dzieciaczków jest niestety dużo wiecej, a kazdemu nie sposób pomóc. choroba dziecka to najgorsza rzecz jaka sie czlowiekowi moze zdażyć... codziennie jestem wdzięczna losowi, ze mam zdrową córcię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Paola, dziękuję, bardzo za maila👄, wkrótce się tym zajmę, tylko najpierw muszę założyć konto na bobasach;) Kirsten, życzę znajdzicie jak najładniejsze mieszkanko:) Siwku, gratualcje:), nie ma jak na swoim. Ja podobnie jak szyt mam super stosunki z rodzicami, ale nie zamieszkałabym z nimi, a o teściach to już nie wspomnę.. Wiecie co jak chodzę z moją Lenką na hydromasaże, jedna lekarka mi załatwiła. Odbywają się one w ośrodku rehabilitacji dla dzieci niepełnosprawnych, za każdym razem wychodzę z stamtąd chora, tak mi żal tamtych dzieci, i też cały czas Bogu dziękuję że mam zdrowe dzieci, my się przejmujemy najmniejszym katarkiem, a co mają powiedzieć ich rodzice. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Siwek wieczorkiem jak mala pojdzie spac to ci przesle instrukcje bo teraz nie dam rady tak mnie ola eksploatuje hi hi ogladalam twoja stronebobasow bardzo fajnie ci wyszlo hehe zamiast zajmowac sie dziecmi to zglebiamy tajniki grafiki komputerowej hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Siwek moja Ola usnela wiec pisze Tobie o tych napisach; a wiec musisz wejsc na strone internetowa http://www.glittermaker.com/# i tak samo postepujesz jak na stronkach rockyou czy slide tam masz ramke gdzie wpisujesz swoj tekst ktory ma byc przetworzony a pod spodem pokazuje tobie styl czcionki i potem nacikasz klawisz create i bedzie taka tecza z boku, z ktorej sobie wybierasz odcien napisu; no i potem tak jak na stronach rockyou jest kod ktory nalezy skopiowac np na strone bopasow, oczywiscie trzeba tylko to co jest widoczne w ramce, pozdrawiam i zycze milej tworczosci; oczywiscie nie omieszkam spojrzec jak ci wyszlo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz chcialam was spytac bo jestescie bardziej obyte w tych tematach niz ja a propo dokarmiania maluchow, oczywiscie moja ola jest karmiona piersia + sloiczku typu deser lub zupki zastanawiam sie nad wprowadzeniem kaszki lub kleiku ryzowego czy wy to stosujecie i jesli tak to robicie to na mleku czy n a wodzie?? moja znajoma robila to na wodzie wiec dlatego sie zastanawiam czy tak mozna, nie proponujcie mi robienia kaszki czy kleiku na moim mleku poniewaz ja jako juz \"stara matka\" i wstyd sie przyznac nie potrafie odciagnac sobie pokarmu wiec za chiny ludowe nie zrobie jej kaszki na moim mleku!!! i teraz dodatkowy rabus skoro nie daje jej mleka modyfikowanego to mam robic na dowolnie wybranym przeze mnie mleku ??? w przyszlym tyg ide do pediatry i zobaczymy co ona mi powie, ale chce wiedziec jaka jest wasza opinia drogie kolezanki;-) tylko nie smiejcie sie ze mnie ze nie potrafie sobie odciagnac pokarmu bo sie zarycze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paola, ja daje małej kaszki mleczno-ryżowe z bobowity o różnych smakach i one są już na mleku, więc dodaje się tylko wodę odpowiednią ilość kaszki, miesza i gotowe.:) Dodam że też karmię tylko piersią i nie odciągam pokarmu, bo nie mam takiej potrzby. Możesz zacząć od kaszek na wodzie , a potem tych na mleku, żeby mała się przyzwycziła, ja zaczęłam odrazu od mleczynych i małej nic nie było i nie jest. W sumie ona za tymki kaszkami tak nie przepada, zjada, jakieś od 100-130 ml. Miłego dnia dla Wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) PAola - i ja mam problem z odciaganiem :( JAk MArtynka była mała odciagałam i dawałam jej z butelki (bo byłam głupia i wydawało mi się, że tak będzie lepiej :O ) Teraz próbowałam dla JAnka kilka razy odciągnąć, zwłaszcza, jak on już nie chciał ssać, a ja czułam, że jest jeszcze coś...I za Chiny, jak piszesz, się nie udawało - jakieś symboliczne mililitry, ale w sumie to szkoda brudzić laktatora... RAz miałam zastój w jednej piersi i też nie poszło, musiałam ręcznie :O A teraz do sedna - Janek pije głównie mleczko z piersi - miałam odstawiać, ale jestem za słaba psychicznie ;). Dwa razy dziennie podrzucam mu jeszcze po 100 ml Nutramigenu z flaszki - jest uczulony. Zjada też deserek i marchewkę ze słoiczka. Wczoraj pierwszy raz dorzuciłam mu kaszki kukurydzianej do butli na wieczór, bo naiwnie sądziłam, że pośpi w nocy... Pospał krócej niż zazwyczaj :O Ale rano okazało się dlaczego :D Mamy dwa małe białe kiełki :D Dołączany do uzębionych lutówek :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEE BABECZKI I BOBASKI!!!!! moj Oliverek zrobil mi dzis z ranca awanture bo ssal piers i przysnal wec myslalam ze skonczyl i schowalam ja, a ten w ryk na cale gardlo i szarpie mnie za koszulke wsio jasne dawaj cyca dawaj cyca pieszczoch jeden, my jeszcze kaszek nie jemy ale mysle ze to juz kwestia paru dni bo kupilam sobie w pl jedno op bobovity na mleku, na razie zajadamy sie wszystkimi obadkami tylko banany i kalafior nie przypadl nam do gustu, a tak malinki truskawki czy brzoskwinka z jalkuszkiem z biszkopcikiem z nestle czy hippa sa mniami, i jak Jonka pisala to ze dam systsze jedzienie to nie znaczy ze maly przespi cala noc bo przeciez przeszlismy na mleko 2 sytsze ze w dzien wytrzymuje po nim 4h a w nocy i tak miedzy 4-5 jest ee ee ee ee ee i szybko szybko szybko bo bede krzyczec, to sie nazywa mainipulacja legalna manipulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja wlasnie tez nie umiem podjac tak desperackiego kroku by odstawic Oliverka, zreszta jak przyjdzie czas to sam zrezygnuje z tych pobudek mysle wogoel ze jest to takie memlanie i sprawdzanie czy jestem i zawsze cos tak lyknie bo slysze jak przelyka ale nie czuje by cos tam jeszcze bylo, bo juz nie wychodza ze stanika, ale i tak mam jeszcze miche e looojeeeejuuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kaszek to tak, ja kupiłam takie kaszki, alre juz na mlku, niestety moje młode absolutnie odmówiło wspólpracy z tymi kaszkami, normalne modyfikowane mlkeo je ale kaszki nie, moze sprobuje na wodzie paola jesli dajesz tylko cycusia to moze sprobuj na wodzie, chociaz ja bym poczekała jescze ten tydz do wizyty u lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My odnotowaliśmy już 2 zęba,niestetyu oba są ostre jak cholera i w przypływie czułości Hanecka ugryzła mnie w brodę.Moje małe ma specyficzne podejście do jedzenia-mleka z butli niekoniecznie chce jesc natomiast wszystko co się je łyżką jest pychaaaa.Na razie wygląda mizerniutko choc miesci się chyba w jakiejś normie-6700g.A ile ważą wasze dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×