Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Nieeee jestem, tylko syn mnie zagadał!!! upsss zaraz wchodzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja..teraz to ja sama zostałam :( Kari odpisałam - wszystko pozytywnie ;) Frogi - muszę Ci się przyznac, że byłam w weekend z Wiosną...na pierwszy dzień wiosny we Wrocku - pięęęęękne miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki Ja się melduję , co prawda późno , ale to i tak lepiej jak wcale. A jest tu kto o tej porze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) Dzunia, przyjdzie Ci wiadomosc na maila, A teraz lece do lozeczka ;) Kolorowych snow! Do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Dżunia!!!!! to wspaniale!Nie dość że Ty byłaś, to z WIOOOOOOOOSNĄ i w moim mieście....ale ale...następnym razem nie wybacze! Pozdrawiam właściwie już nocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Cie Dżunia na NK i takie smutne zdjęcie tam wrzuciłaś? Dalczeeeeego? A miało być tak radośnie bo wiosna za progiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile was tutaj !!! Witam i żegnam Kari i witam Frogi i masz pocztę do odebrania , ale nie od listonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,Bobo ,odpisałam:) Ale chyba od razu przy okazji powiem iyi geceler, bo chyba taka pora już:) 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Frogi....nawet sobie pomyślałam, żeby zadzwonic do Ciebie...ale cóż nie miałam numerku, ale następnym razem, jak to tylko będzie nie na spontan i wyjazd zaplanuję....na pewno się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeeee, a Wy gdzie, do spania!!!!!!! qrcze ja to chyba się zawiośniłam na serio....ale jaja !!!!!! :D :D :D oki Kari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie tragedia...jeszcze nie spakowana, a rano wyjazd! coś mi wypadło i ...nie zdążyłam, a teraz nerwówka! nawet nie czytam.. Pozdrawiam! gorąco! trzymajcie za mój wyjazd, kurcze znów dziś czytałam o 2 katastrofach lotniczych...mam stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, może któras z Was bedzie znała odpowiedź- chciałabym pojechac na początku maja na Wybrzeż Egejskie napiszcie proszę jakie wtedy są tam temperatury, czy mozna się kompać, a może lepiej przesunąc wyjazd na poźniej? z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Wpadam na chwilę bo pozniej znowu miu caly dzien zleci. Wczoraj masakra w pracy, dzisiaj chyba znowu to samo. Wydrukowalam juz moj formularz na wizę, została mi tylko opłata na poczcie i ruszam w poniedziałek. Zdjęcie nawet ok. Moze z domu cos dzisiaj napiszę bo mam zaległości. Vanili baw sie dobrze. I nie stresuj sie. Bedzie dobrze. Maroko czeka...🌼 Czekamy na zdjęcia. Ryska lepiej przesun termin na początek czerwca lub sam koniec maja. Maj to nie pewna pogoda na zachodzie. Pozdrówka i Iyi gunler! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze szybciutko coś dla Kari, świeże wiadomosci z Mexico: "To powiedz znajomej, zeby koniecznie cos na komary wziela, bo z tego co widzielismy, pomimo tego, ze wieczorem jest rowniez goraco/duszno to ludzie nosili dlugie spodnie/jeansy, zakryte buty i bluzy, zeby uchronic sie przed komarami (wysiedziec sie nie dalo po zmroku). No a te worki z piaskiem porazka, dlugie takie "rekawy" (nie takie male worki jak u nas przy powodziach tylko cale takie dluuuuuuugie klikunasto-metrowe), maja zapewne chronic plaze przed falami. Plaza szeroka fajna, natomiast woda przy plazy to nieporozumienie, przez te wory traci wszystko swoj urok. Woda wcale nie jest piekna turkusowa tylko bylejaka taka ciemna jak u nas nad Baltykiem, w wodzie pelno DUZYCH kamieni, wiec poplywac spokojnie tez nie za bardzo. Widzialam, ze ludzie to po prostu wchodzili i stali w tej wodzie do pasa. Te wory pokryte jakimis glonami, obslizgle, obrzydliwe, a niektorzy nie dosc, ze na nich stawali golymi stopami to jeszcze siadali i sie zeslizgiwali z nich, fuj :)) My wyszlismy z zalozenia, ze bez sensu jechac na karaiby i byc w takim miejscu, gdzie nie mozna czerpac przyjemnosci z tej pieknej cieplutkiej wody :) My bylismy w Sandos Caracol, ale jest tez chyba Sandos Playacar wiec moze tam jest lepiej z tym wybrzezem. Tak czy siak, z hotelu sa darmowe autobusy do Playa del Carmen i tam mozna spokojnie sie wylozyc na publicznej plazy z piekna turkusowa woda :) Z kolorem morza jak dla nas wygrywa tylko Cancun! Jak wroce na spokojnie to moge ci wyslac zdj workow z piaskiem hih :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ widzę, że już powoli co nie które szykują się do wyjazdów :) nie stresujecie się tak :) ja wczoraj zrobiłam jednak tą dopłatę straszą coś że euro będzie 5,40 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczyny! Pariss dzieki za info, na komary cos kupie, mam nadzieje ze prezd moim hotelem takich worow nie bedzie. Ja lece do Sandos Playacar, a Sandos Caracal jest na riwierze Maya , patrzylam na mapke i odleglosc miedzy tymi hotelami to 11 km, licze ze bedzie ok, a do Playa del Carmen mam 4km. Wlasnie zauwazylam ze moj hotel gdybym chciala teraz leciec kosztuje 1790 euro/ os natomiast do hotelu Sandos Caracol jest promocja i kosztuje 1149 euro -obydwa 4 gwiazdkowe, wiec moze cos w tym jest ... Nie mowie nic MM o komarach bo moglby sie jeszcze rozmyslic i nie lpoleciec:D A tak teraz nie wczasowo:) od dzis jestem na utrzymaniu meza ;) huraaa bede miala wiecej czasu dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
a u mnie wogóle nie wakacyj nie nawet nie wiosennie cały dzień pada śnieg, właściwie to wali a n ie pada normalnie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ja dopiero usiadłam. Miałam mojego cyklicznego speeda w czasie którego posprzątałam całe mieszkanie, łącznie z odkurzaniem ;) Teraz piję herbatkę i jest fajowo :D Muszę jeszcze raz przeczytać moj formularz wizowy bo drukowałam go dzisiaj chyba z 5 razy i co chwilę znajdowałam jakis błąd. Magda u mnie też dzisiaj beznadziejnie i cały czas sypie z przerwami. Do tego wieje jak na Uralu. Kari ja kiedyś słyszałam o tych workach, ale wogóle nie kumałam o co chodzi i po co one są. Anglicy mowią na nie sand whales - piaskowe wieloryby. Jak ja Tobie zazdroszczę, tej ciepłej pogody, dotknięcia gorącego piasku. Ach! Ja dzisiaj tak sobie drukowałam te moje papierzyska i sobie myślałam, co bym chciała bardziej czy Turcję czy Stany i nie mogłam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Najlepiej tu i tu. Jak mi dolar dobrze spadnie to moze na tą Turcję te 700 zł uzbieram ;) Marzenia....ale jak ja przeżyję bez Turcji tyle czasu? Dżunia 🌼 dla Ciebie Ty szczęściaro Wiosenna ;) Miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł \"babuszki\" JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ!!!!! albo może i nie tak bardzo, bo ja sobie mam swoją Wiosenkę :D :D :D Pogodowo..też dziś było u mnie słabo atrakcyjnie: raz śnieg, raz słońce, wiatr dziwnie za szybki ;)..i nawet grzmoty były (chyba burza śnieżna). Ja do porządków to się póki co nastawiam psychicznie od 3 tygodni.....ale co ja mogę, jak weny brak :D.....ale zdyscyplinuje się, bo przecież lada moment Święta :) ...ciekawe co mi zajączek przyniesie, hehehe..może wczasy all inclusive w Turcji!!!!! to by był bajer !!!! ehhhh marzenie :D kari proszę luknij na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz doczytałam, że ryska pyta o pogodę na Wybrzezu Egejskim, więc to ja, to ja tam byłam :D... ale we wrześniu :(, więc nie wiem do końca, jak z temperaturą akurat w maju. We wrześniu jest cudownie :D :D :D , ale z rozmów z naszą rezydentką pamiętam, że maj to jest tam jeszcze leciutko przed sezonem, temperatury powietrza w miarę ok ( nie ma takich wielkich upałów - pewnie można porównać do temp. wrzesniowych), ale woda jest jeszcze chłodnawa - pewnie nie ma się to nijak do naszego "gorącego Bałtyku". Spróbuj i nam potem powiesz jak było.....bo będzie na pewno super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie przejelam tymi opowiesciami Pariss, ze zadzwonilam do kolegi, ktory prawie co dwa lata ,lata indywidualnie do Mexico i mowil ze komary tam to norma:) w koncu jest tam klimat wilgotny i pelno lasow tropikalnych wokolo, mowil ze najwiecej ich od maja do sierpnia, w porze deszczowej i trzeba sie bac huraganow ; w sierpniu i pazdzierniku. Pariss nie wiem kiedy Ty planujesz Mexico, pamietaj zebys miala sloneczko i zero wiatrow. Przypomnialo mi sie ze jak bylam na Korfu to przez komary nie moglam spac...tyle ich bylo :( tak ze przetrzymie je i tez w Mexico, bable po ugryzieniu bede polewac tequila:D w koncu AI sie na cos przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba padam.....idę pospać:) Jutro "english for you".... a ja znowu nico...upsssss ;( Kari i Pariss...takie kobitki dadzą sobie z pewnością radę z komarami.....nawet tymi Meksykańskimi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari wielkie dzięki ! :D :D :D a co to się stało, że postanowiłaś poleniuchować na utrzymaniu mężunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×