Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

witam w ten goracy dzionek! U mnie 34° ciepla a jutro 38°!!!! w cieniu!!! Fannky - odpoczywam, ja tak lubie :D uwielbiam heheh...lotniska i samoloty:D latem oczywiscie, a zima bede czesciej wnuczke bawila:D To Fannky tak zaplanuj czas kuzynkom, zeby w przerwach pobalowac :) albo odwrotnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Marta--> no to super :) że Ci się udało! No to pozostaje życzyć udanego wypoczynku :P Faktycznie jakoś pustawo tu ostatnimi czasy ;) Pozdrawiam, miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Karii- to gdzie ty mieszkasz ze u ciebie takiw upały? w Warszawie 22 crazy--woman - A dziękuję , dziękuję :) ona-24 - o hotelu SELVI ja myslałam, zanim wybrałam Kleopatra Gondola, ten sam srtandard, czytałm opinię były w miarę wporządku. o kurcze oby do 17.00 i do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a kiedy jedziesz i z jakiego biura? ja myślę o locie 26.08 z exim tours

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Ona-24, Ja lece 16.09, z Exim Tours też, dziś własnie wybieram się wykupić wycieczkę, w hotelu Kleopatra Gondola była z tego forum Szazza i była zadowolona, wiadomo to są hotele *** więc tez nie trzeba oczekiwać nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytałam się różnych opini i obawiam się czy też nie natrafię na zasyfione pokoje i marne jedzenie ;/ nie jestem wybredna,ale ważne abym nie brzydziła się spać i myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
ona-24, rozumiem cię a na temat jakiego hotelu tak się naczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984 i ona-24 Hotel Kleopatra Gondola i Selvi to właściwie jeden hotel,tzn.jeden właściciel i restauracja Gondoli jest w Selvi dzieli je raptem 20metrów.Basen jest w Gondoli i Selvi i można korzystać gdzie się chce.Dla mnie lepszy jest hotel Kleopatra Gondola ponieważ jest spokojny i mało pokoi w Selvi cały czas coś się dzieje i dużo dzieci. Kochane dziewczynki zapomniałam napisać że wszystkie Was witam ❤️ Jak macie jakieś pytania to śmiało ! :) Jeśli jestem w stanie odpowiedzieć to odpowiem i podpowiem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie naczytałam się dużo złego o Selivi i Gongoli coś na temat pokoi ,jak wyglądają?basen jest czysty?jak łazienka? i jedzenie,czytałam że barmani cały czas mówią finish i że jedzenie jest bardzo liche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! a ja odebrałam mój paszporcik;) zastanawiam sie tylko, w którym miejscu są te linie papilarne:P..? kase mamy wpłaconą i zaczęłyśmy odliczać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Turkiye❤️ ona-21 opinie są różne zawsze,ile osób tyle opinii,wiadomo że są hotele, które mają już swoja renomę...po hotelach 3* nie można oczekiwać zbyt dużo,poza tym najważniejsze,żeby było czysto i jedzenie w miarę ( które nawet w najlepszym hotelu się nudzi).. ja w tamtym roku byłam w bardzo marnych3* ale przeżyłam:D widziałam opinie przed wyjazdem,ale juz po zapłaceniu i troche sie obwiałam(nawet nie trochę!) ale tutaj dziewczynki mnie uspokoiły i pojechałam spokojna..na miejscu wyszło tak,że nie było tak źle jak pisali.Dużo tez zależny od agenta sprzedającego,jak nastawi klienta.Ja wiedziałam,że może być różnie,ale odpowiadała mi cena( bardzoooooo:D) i jechałyśmy z nastawieniem,że i tak będziemy mało przebywać w samym pokoju czy hotelu i tyle:) Poza tym można tez zauważyć,że prędzej ludzie napiszą,że coś jest nie tak i się im nie podobało niż,że wrócili zadowoleni.I niestety trzeba tez przyznać,że dużoooo jest takich ludzi, którzy za małe pieniądze oczekują nie wiadomo czego,a potem mają pretensje.. Szazza dobrze,że nadrobiłaś z przywitaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi Frogi 100 % racji ,to co napisałaś.Ja Gondolę kupowałam w styczniu i nie sprawdzałam żadnych opini ,ani nie wiedziałam o tym forum.Znajomi byli w ubiegłym roku ,powiedzieli jak tam jest nic nie ściemniali i ja zarezerwowałam .Ja jestem człowiek zgodny,nie wymagający ,jeśli to była cena 1899zł i 3* to czego ja się mogę spodziewać ? Ważne że było czysto,ciepła woda,balkon,wszędzie blisko ,towarzystwo ok ,drinki i żarcie mnie pasowały i wróciłam bardzo zadowolona i jeszcze dziś bym chciała tam pojechać .5* to ja mam w domu ,tzn.moja rodzina zawsze posprzątane,żarcie na życzenie i full wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie mi o to chodzi,aby było czysto i schludnie i jedzenie do zjedzenia ;) luksusów nie oczekuję,bo to nie hotel 5 * przecież nie będziemy w pokoju siedzieć cały dzień ;) nie wiem skad się biorą takie skrajne opinie,bo i takie dobre czytałam ale jak ludzie piszą o grzybach w pokoju i że biegunka po ich jedzeniu to norma to człowiek nie wie co mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza, Frogi- jak dobrze ze jestescie i pomagacie cennymi radami. Ja dzis byłam w Exim Tours, wcieczka wykupiona, 16.09 Alanya, hotel Kleopatra Gondola (dzięki Szazza) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984----a jakimi liniami lecicie ? Jeśli Aurela ,to litewskie linie dla nas to 5 z plusem. Fanky---dzisiaj spotkałam koleżankę i rozmawiałyśmy o wakacjach i ona jedzie do Blue Stara w przyszły czwartek na dwa tygodnie cena 2700zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooo!! Marta cieszę sie, ze dostalas urlop :D Kari Ty to masz dobrze 🌼 Ja to jestem zabiegana i nie mam czasu na nic. Dzisiaj w pracy bylam nieco dluzej bo nie moglam sie wyrobic. Piatek mam wolny wiec jeden dzien mi odpada i musze to nadrobić. Na jutro tez mam znowu sporo do zrobienia i tak codziennie, ale ............będą podwyżki!!!! yuppie!!!! i to juz do tego miesiąca nam naliczą. Bardzo się cieszę bo przyda sie przyda ;) Przejrzalam wlasnie sobie oferty z GTI i są super ceny. Nawet Blue Star na nast srode jest po 2561 za 2 tyg. a na tydzien 1450 wiec rewelacja. To wszystko przez to, ze zbliza sie rok szkolny i ludzie juz w domu raczej siedza. POzniej na chwile skoczy i zacznie spadac bo koniec sezonu niedlugo. Pozdrówka dla wszystkich Turkomaniaczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą 🖐️ No fakt - sezon urlopowy się kończy niedługo - jeszcze w sumie trochę ponad miesiąc zostało.. :( i znowu czekać do następnego roku..ehh Pariss--> no, podwyżek nigdy za dużo hehe zawsze mile widziane :P Ja to na razie nie mam co liczyć na jakiś dodatek stały do pensji, ale fajne jest to, że dostaje roczną premię uznaniową w grudniu więc mój budżet baaardzo się poprawia ;) Fajnie, że dziewczyny lecą do Alanyi :D tam naprawdę się odpoczywa.. :) Jestem kolejną "zarażoną" Alanią hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Kari** - ta to ma dobrze hehe wiecznie w podróży i to w takich fajnych miejscach :) trzymam kciuki, żeby się udał zakup nieruchomości w Turcji!! Może faktycznie kiedyś się tam wszystkie spotkamy - fajnie by było, ale raczej kurcze mało realne, żeby nam wszystkim pasował jeden termin urlopu...ale co tam pomarzyć można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie porażka, co zmienię coś w stopce, to potem nie mogę się zalogować na profil - zawsze pokazuje się, że błędne hasło wprowadzam, a tak nie jest! Cholera nie wiem co jest grane. Już trzecie albo czwarte konto zakładam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam i bardzo mi sie podobalo, zdecydowanie nie mozna sie nudzic, ladne plaze, drinki nie zbyt drogie, hotele spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza- tak lecimy Aurealą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki te nowe i stałe bywalczynie forum jestem z Wami cały czas tylko jakoś ostatnio nie udzielam się a to z powodu kamyka w woreczku żółciowym i tak mnie boli że nie mam siły sie wypowiadać hihi no ale już jest lepiej, trochę puściło to nadrabiam zaległości widze że sezon urlopowy nadal w pełni i coraz więcej wraca zadowolonych z Turcji, jak ja bym chciała znowu tam lecieć no ale cóż, jak na ten roku to wypadów już mi mąż więcej nie zafunduje :) ale nadrobie w przyszłym hihi Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, mam pytanko o plaże Kleopatry...czy ktoś może sie orientuje jak wyglądają opłaty za leżak czy też parasol? zastanawiam się czy nie wziąść ze sobą parasola jakiegoś bo jeśli tak jak gdzieś słyszałam będzie to jakieś 5 Euro to raczej się to nie kalkuluje;) Pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jeszcze trzy dni i goście wyjadą :D Teraz powinnam jechać na urlop. Zuzia------dwa leżaki i parasol to koszt 9 lirów.Można też kupić bilet na leżaki i parasol w recepcji hotelu ale czy to jest taniej ...nie wiem. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) W końcu mam słońce od rana do wieczora :D hehe pogoda się poprawiła, bo jak wróciłam do masakra brrr... ;) Miłego dnia Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ słoneczne dzień dobry bardzo Zuzia parosol kupisz na miejscu za jakieś 5 e to będziesz miała na cały pobyt a później możesz go zostawić komuś ja myślę czy by nie kupić frisbee, tyle osób to będzie z kim rzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
witajcie Dawno mnie tutaj nie było,a to dlatego ze pogoda wreszcie w Polsce dopisuje i w domku nie siedzę..:D Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykupiłam Turcję,ale jednak w ITAKA,wychaczyliśmy wczoraj w nocy last minute ;) taka sama cena co hotel Selvi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona-24 jaki hotel wybrałaś ? U mnie bardzo gorąco ,jednak sierpień się sprawdził synoptykom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×