Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Wibracja pieniądza Pieniądz związany jest z pracą i bezpośrednio lub pośrednio z pracą w materii ziemi - wpływaniem na jej zmianę , przetwarzanie.W relacji tej nie ma harminii - panuje tu haos i bezmyślność , nie dochodzi do głosu boskie prawo - co posiejesz to zbierzesz.Wielu nie sieje a zbiera , jeszcze wiącej sieje i zbiera tylko trud. Sianie związane jest z czakrą sakralną a zbiór z meridianami dłoni .Energia powinna płyną ć do rąk i do zmysłów , bo to wrota do odbioru energii materialnego bogactwa i obfitości .Kiedyś mieliscie po 6 palców i każda z nici DNA miała swoje odprowadzenie.Zdecydowano kiedyś i do dziś to funkclonuje ,że energia braku jest motorem działania .Dziś więc zamiast żywej formuły co posiejesz to zbierzesz jest - cokolwiek posiejesz zbierzesz brak .Brak odczuwa każdy biedny i bogaty - jedni i drudzy działają wokół tej wibracji .Dzis następuje porządkowanie tego pola i dlatego brak jest tak bardzo odczuwalny .każdemu czegoś brakuje , każdy ma potrzebę posiadania tego czego nie ma .Za daleko to zaszło , by zmienić to z chwili na chwilę ale można to złagodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus przebaczał grzechy..... Mówił o Królestwie Niebieskim i o tym Jaki jest Bóg i jak do Niego DOJŚĆ. posłuchasz i uwierzysz MU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem i rozumiem-Walsch fajnie o tym pisał- i zachowuję się tak jabym miała na Tybet i Nową Zelandię:) czytałaś może \"Ręcę precz od tej książki\" tam jest ciekawy wątek, no i teoria 80/20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio Jezus zawsze będzie dla mnie wielkim nauczycielem, oczywiście, że wierzę w to co mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.prześledź wszystkie swoje wcześniejsze przyżeczenia , sluby które wymagały odrzucenia dóbr materialnych - poprzednie inkarnacje 2.połącz czakrę seksualną z meridianami dłoni , uaktywnij zmysły przez pień mózgu na formułe \'mam\' 3 energetyzuj wodę na bogactwo i obfitośc plonów swojej pracy , zaczynaj dzień od jej picia , rozdawaj tym ,którzy ci za pracę twoją maj zapłacić 4.noś przy sobie coś złotego , połączonego z energią solarną , złoto z taką wibracją daje obfitość 5. posadź jabłoń a nawet kilka gdzieś ,dla kogoś - niech daje owoce 6.sprawdź ilu jest właścicieli twoich pieniędzy i ustal inne formy spłaty 7.obsiewajcie nieurodzajną ziemię gorczycą i makiem .Co jakis czas ziemię zasila strumień obfitosci - nastawcie się na jego przyjęcie. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała gdybyś uwierzyła w to co On powiedział powiedziała byś jak Tomasz, który uwierzył : \"Pan mój i Bóg mój\" a ty pozostałaś na etapie nauczyciela, jak wielu którzy go słuchali. Nauczyciele, ludzie, nie powstają z martwych ot tak sobie.... Otwórz oczy , czytaj Jego Słowo i ZOBACZ Kim jest na prawdę. I Zobacz w Jezusie Boga, o którym filozofujecie, błądząc, a On jest na wyciągnięcie dłoni. Po co chodzić po omacku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia123 1.prześledź wszystkie swoje wcześniejsze przyżeczenia , sluby które wymagały odrzucenia dóbr materialnych - poprzednie inkarnacje 2.połącz czakrę seksualną z meridianami dłoni , uaktywnij zmysły przez pień mózgu na formułe \'mam\' 3 energetyzuj wodę na bogactwo i obfitośc plonów swojej pracy , zaczynaj dzień od jej picia , rozdawaj tym ,którzy ci za pracę twoją maj zapłacić 4.noś przy sobie coś złotego , połączonego z energią solarną , złoto z taką wibracją daje obfitość 5. posadź jabłoń a nawet kilka gdzieś ,dla kogoś - niech daje owoce 6.sprawdź ilu jest właścicieli twoich pieniędzy i ustal inne formy spłaty 7.obsiewajcie nieurodzajną ziemię gorczycą i makiem .Co jakis czas ziemię zasila strumień obfitosci - nastawcie się na jego przyjęcie. To tyle. (cyt) wolicie wierzyć w coś takiego niż w Boga, który \" zaspokoi wszelką waszą potrzebę\" \"szukajcie najpierw Królestwa Niebieskiego a wszystko inne będzie wam dodane\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zaufaj Panu i nie polegaj na własnym rozumie a, On wszystko dobrze uczyni\" miłość i zaufanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliony muzułmanów nawraca się na chrześcijaństwo Służba „Głos Salemu” (Salem Voice Ministry) ewangelizuje muzułmanów w Indiach i wielu innych muzułmańskich narodach. Istnieje około 500 ewangelistów usługujących pośród muzułmanów w różnych afrykańskich, środkowo-wschodnich oraz azjatyckich krajach. Duża liczba muzułmanów znajduje prawdę i przyjmuje zbawienie Jezusa Chrystusa dzień za dniem. „Więcej muzułman nawróciło się na wiarę w Jezusa Chrystusa w ciągu ostatniej dekady niż w jakimkolwiek innym czasie w historii. Duchowa rewolucja przedziera się przez Północną Afrykę, Środkowy-Wschód oraz kraje azjatyckie”. Są to słowa Joela C.Rosenberga. Ponad 10,000 muzułmanów zaakceptowało Jezusa Chrystusa jako ich osobistego Zbawiciela w Indiach w ciągu ostatniego roku. W Iraku zostało odnotowanych więcej niż 5,000 nawróceń muzułmanów na chrześcijaństwo od zakończenia głównych operacji z udziałem 14 nowych kościołów otwartych w Bagdadzie i tuzinów nowych kościołów otwartych w Kurdystanie, z których niektóre mają od 500 do 800 członków. Tysiące muzułmanów nawróciło się do Chrystusa i czci Pana Jezusa w Maroku, Somalii, Indonezji, Tajlandii, Malezji, Singapurze, Pakistanie, Bangladeszu, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Mołdawii. Około miliona uwierzyło w Jezusa w ciągu ostatniej dekady w Egipcie. Idris Salahudeen, pastor służby „Głos Salemu”, powiedział, że setki tysięcy zwykłych muzułmanów zaczyna wierzyć w Jezusa i potajemnie nawraca się na chrześcijaństwo Jest tylko JEDNA DROGA DO BOGA Jezus Chrystus: \"Ja jestem drogą prawdą i życiem i nikt nie przychodzi do Boga inaczej jak tylko przeze mnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMELIO -ja nie szukam Jezusa - uznaję jego obecność jaka energię prowadzącą ludzi - czy niego wierzą czy nie - prze epokę ryb.Jest to eneria , dzięki której dokonały się zmiany w świadomości zbiorowej ,której wszyscy podlegają .Nie szukkam Jezusa - bo o n jako archetyp jest we mnie , w mojej świadomości to tylko iluzja ,że go muszę szukać .Prawda jest inna. .Jedna kropla ma zapis całego oceonu . Mówimy o tym samym tylko innymi słowy Co do twoich pytań to czytałam o kimś kto zmartwychwstał , mimo ,że lekarze obserwowali już zmiany fizjologiczne związane ze śmiercią .O wskrzeszaniu zmarłych też gdzieś słyszałam , o uleczaniu słyszeli wszyscy ,o ludziach zmieniających rozmiary swojego ciała , o podróżach poza ciałem - któryś z katolickich świetych to robił , i o stygmatykach , i o tych którzy potrafią się sami spalić i jeszcze napewno coś słyszałam .Jest tego pełno. Chrystus pokazał , że te cuda są w zasięgu możliwości człowieka tylko nadejdzie kiedyś taki czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelio - a nie masz danych ilu chrześcian przeszło na islam - jesteś tendencyjna. Muzułmanie uznają Matkę Boską , Marię Magdalenę , a ewangelisci nie widza w nich świątych .Czytałam kiedys koran - mozna się wiele nauczyć .Czytałam kiedyś stary testament - przeszłam na horrory i opowieści wojenne - było mniej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio, czy to znaczy \"zostań rośliną\"? Bo dla mnie tak brzmi \"tylko ufaj - nie rób nic\". Dlaczego mam \"zaufać\" Twojemu Panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego tekstu - podałam przepis , który niektórym pomógł , nie nawołuję do tego aby z niego korzystać .A poza tym czy jest coś zdroznego w sadzeniu drzew , w skupieniu się przez chwilę na wodzie ,którą pijesz obsiewaniu nieurodzajnej ziemi ziołami . Co ci etak obruszyło ? Może uważasz ,że lepiej być biednym bo bieda jak i cierpienie uszlachetnia ?Byłaś kiedyś w schronisku dla bezdomnych - sami szlachetni - bez obrazy. Gdybyś mogła dostrzec jakie zapisy sobie tworzymy w naszej aurze właśnie przez ślubowania , które potem łamiemy .To jest właśnie czarci cyrograf - to jest właśnie tworzenie iluzji , która potem pęta nas- to jest prawo przyczyny i skutku . Czakra seksualna cie przeraziła - masz ją czy chcesz czy nie chcesz - chyba ,że masz zablokowaną ale i tak masz -- ona opowiada za tworzenie , rodzenie też jest tworzeniem , nawet burzenie na ironię też jest formą kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - i co z tego, że Muzułmanie przechodzą na Chrześcijaństwo - a gdyby tego nie robili Ty byś została Muzułmanką? A może zmieniają tylko jedną indoktrynację na drugą? Zresztą popatrz ilu ludzi przestaje być \"chrześcijanami\". Prawdopodobnie nie znajdziesz tego za bardzo w żadnych danych statystycznych - bo zazwyczaj \"nie wypisują\" się oficjalnie z żadnych kościelnych papierów, a to jest brane pod uwagę. A jeśli Cię to interesuje, to ostatnio było w jakiejś gazecie chyba, że we Francji mniej niż 50% ludzi identyfikuje się z chrześcijaństwem, a kilka lat temu było ich ponad 90% (i jakby na to nie patrzeć, to nie kwestia napływu imigrantów innych wyznań - Muzułmanów jest mniej niż 5%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie wymyślaj że coś mnie obruszyło czy nie, że coś mnie przeraziło czy nie, ja nic takiego nie napisałam napisałam tylko ze wolicie wierzyć w takie \"magiczne zaklęcio czyny\" niz w Boga który obdarza wszystkim czego potrzebujesz i nie napisałam ze trzeba być biednym. Ja nie jestem biedna:) Mam 2 samochody, dom, własny biznes, drugie mieszkanie nad morzem. Wszystko od Pana:):):) Wspaniałą rodzinę Bóg zaspokaja każdą moją potrzebę:) marzycielu, dlaczego masz zaufać mojemu Panu, bo jest Bogiem którego szukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniosłam takie wrażenie .Ciągle każesz szukać boga a ja ci ciągle mówię , że nie muszę , bo nie muszę szukać tego czego nie zgubiłam. Uznaj to za fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja też nie szukam Boga. Może więc jest czymś czego Ty podświadomie nie możesz odnaleźć? Bo tyle nam każesz szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Idzcie na cały świat i głoscie ewangelię, kto uwierzy i ochrzczony zostanie ten będzie zbawiony, a kto nie uwierzy będzie potepiony\" marzycielu ja spełniam wolę mojego Ojca:):):) jestem Mu posłuszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia te słowa wg mnie przeczą duchowi miłości:) Jesli chodzi o \"szukanie\" mam podobne jak Gosia i Dreamer zdanie:) Nie można znależć czegoś co jest wszędzie. Już starożytni Egipcjanie wiedzieli że wszechświat jest jednością, której części pozostają współzależne. Największe dzieło Hermesa, które zachowało się to Szmaragdowa Tablica synteza całej jego filozofii. \"Jest prawdą bez kłamstwa, pewnym i najbardziej prawdziwym, że to, co jest na dole, jest równe temu, co jest na górze i że to, co jest na górze, jest równe temu, co jest na dole, aby spełnił się cud rzeczy. I tak jak wszystkie rzeczy egzystują poprzez rozmyślanie jednostki i od jednostki pochodzą, tak wszystkie rzeczy rodzone są dzięki adaptacji przez tę jedną rzecz..Słońce jest jej ojcem, a Księżyc jej matką. Wiatr nosił go w swoim brzuchu, a Ziemia jest jego żywicielką i strażnikiem. Ojciec wszelkiej doskonałości całego świata jest tutaj. Jego siła lub moc jest pełna, gdy przemieniana jest w ziemię. Powinieneś oddzielić ziemię od ognia, delikatność od niedelikatności, spokojnie i z dużą zręcznością. Ona podnosi się z ziemi do nieba i opada znów na ziemię, i otrzymuje siłę wyższych, i niższych rzeczy. W ten sposób dosięgniesz całej wspaniałości świata. I dlatego ucieknie od Ciebie ciemność. I to jest największą mocą wszelkich mocy. Ponieważ pokona wszystko słabe i przeniknie przez wszystko silne. Tak został stworzony świat.” Jezus panował nad materią w takim stopniu jak miał rozwinietą świadomość, a to Co Jest Kamelia nie jest ani egipskie, ani żydowskie, ani cheścijańskie ani islamskie, to ludzie tacy są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem dzisiaj kawałek Ewangelii Mateusza. Jeśli Jezus rzeczywiście tak mówił (bo prawdopodobnie nie było to metaforyczne) to mam wrażenie, że nawet nie był tym jednym z oświeconych. Może to kwestia zafałszowania zapisów, jego przekazów na przestrzeni wieków, w wiadomych celach. Ale to co przeczytałem odczuwam jako niezwykle sekciarskie. A tak z innego fragmentu (np. do Kamelii) - co złego jest w nagości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kawałek? i o co pytasz? co złego jest w nagości? mój mąż odpowiedział by ci ze w nagości jego zony ....nic:) wręcz przeciwnie. Ja odpowiem ...też tak myślę. Małżeństwo, intymność i nagość.:) Piękno bycia razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tak więc, jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe.\" - 2 LIST DO KORYNTIAN 5:17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego zjedzenie owocu z drzewa poznania dobra i zła poskutkowało, że Adasiek i Ewka się wstydzili? Co poznali w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak123
Kamelio wg mnie to własnie prawo ewolucji - to co wczoraj pisałam - 2000 lat temu nadeszła era ryb - impuls chrystusowy - to było to na owe czasy nowe , ludzkość dzięki niemu dostała możliwośc poszerzania swojej świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek Mateusza przeczytałem (oprócz wspomnianego stworzenia świata) - do momentu jak Jezus wyklinał miasta, które się na nim nie \"poznały\" a on tam tak wiele dokonał. Jutro przeczytam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×