Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Surfitko - super, wiedziałam ze tak będzie. Teraz nic tylko tak jak pisze Marta, będziemy czekać, az nam oznajmisz że ty też w ciąży jesteś :D odnośnie kliniki to jeśli kraków to może własnie Centrum In Vitro, poczytałam juz troszkę na innych forach, lub coś w katowicach, bo to troszkę jednak bliżej ode mnie :P Karaasia witamy, napewno nam sie uda 🌻 Elizko, a jak dziś twój humorek, u mnie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc optymistki. Zebyscie jeszcze byly optymistkami wzgledem samych siebie :) Ciesze sie bardzo, ze cos drgnelo, jakies swiatelko w tunelu w koncu sie pokazalo, po wielu miesiacach zastoju mojej jajniczki zrobily w koncu niespodzianke. alae na ciaze to ja nie licze...za duzo byloby tych cudow na raz ;) Milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka! Surficiu - łobuzico - dla mnie nie jest to zaskoczenie - ja wiem ze u Ciebie zbliza sie godzina zero ;) mam przeczucie i koniec ❤️ właśnie wstalam - bylismy wczoraj wieczorkiem z przyjaciołmi w pubie - melismy byc godzinke - dwie - bo mezus ma duzo pracy z programem - jednak wrocilismy do domku po połnocy ;) buziaki dla Wszystkich dziewczynek 👄 dzisiaj czeka mnie sprzatanko - bo troszke sie zaniedbalam w porzadkach ... potem wieczorkiem jedziemy do rodzicow a jutro grilek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sufitka a nie mówiłam 🌻🌻🌻 hip - hip HURA !! :-D :-D a jednak można latac ;-) buziaczki dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Surfitka co Ty nie wiesz, że cuda, podobnie jak nieszczęścia, chodzą parami, a czasem nawet czwórkami?! ;) U Ciebie limit nieszczęść i zmartwień pewnie się już wyczerpał i teraz kilka czwórek cudów pojawiło się na horyzoncie:) A co do optymizmu, to zawsze łatwiej być optymistką względem kogoś niż względem siebie. Chociaż ja to jestem chyba optymistką nawet względem siebie, bo co miesiąc nakręcam się jak dziki osioł, a potem na płacz mi się zbiera jak się okazuje że nic z tego. W tym miesiącu tak samo - dopiero połowa cyklu a ja (optymistycznie) mam nadzieję, że może coś się udało, bo tak: w dole brzucha mnie od jakichś 3-4 dni kłuje i ciągnie, śluziku brak a był, piersi też jakby wcale nie były moje, tempka wysoka... I ja chociaż dopiero 16 dc łudzę się że mogło się udać. Weźcie mnie jakoś do pionu sprowadźcie, bo znowu za 2 tygodnie będzie płacz. Doskonale wiem, że owulkę mam ok. 17 dnia tak było zawsze. Zresztą nawet jakby była szybciej i jakby się (CUDEM-Surfitko;)) udało, to przecież i tak za wcześnie na jakiekolwiek objawy. A ja głupia, mimo że doskonale zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, to ciągle się łudzę, że może tym razem jest inaczej i - 3 miesiące po odstawieniu leków - samoistnie się udało... Ech człowiek się naiwny robi:O Martiko - taka mała rada: jeżeli planujesz dać szefowi wypowiedzenie (słusznie zresztą) to nie wspominaj mu o tym wcześniej niż nie będziesz go miała przygotowanego. Nie znam Twojego szefa, ale niektórzy potrafią być wredni. Moja koleżanka pracowała w sklepie i chciała się zwolnić, bo wyjeżdżała za granicę. Mimo, że miała 2-tyg. okres wypowiedzenia uczciwie zgłosiła szefowi miesiąc wcześniej, żeby zaczął kogoś szukać na jej miejsce. A ten jeszcze ją na koniec w jakąś kradzież kasy wmieszał i dziewczyna wyleciała z dyscyplinarką nim wręczyła wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo odpisałam Ci na e mail-a, Surficiu - BARDZO sie cieszę!!!!! życzę aby się udało, trzymam kciuki!!!Justynko...pięknie wyglądasz:) i dziękuję za zdjęcia. U nas w Olsztynie w końcu zaświeciło słonko:) tak więc idę z niego korzystać!! pozdrawiam wszystkich i pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko też sie bardzo ciesze!!:) Zawsze to ławtiej jak jesteś pozytwynie nastawiona, wsyztsko się teraz ułoży- zobaczysz:):):):) Akasiu a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u mnie jest ok tylko sie martwie tym że nic mnie nie ciągnie w dole brzucha tempka przez 2 dni była 36,7 a już dziś norma 36,5 żadnych objawów nie mam Akasiu a ty masz jakieś? Aha Dianko i Paulo wysyłałyście ostatnio zdjecia? bo ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane!!! Surficiu gratulacje, ja ide na usg w czwartek dowiedzic sie czym mam wlasnie owu, ciekawe..... Voltare co do mojego szefa to raczej takich problemow nie bedzie, raczej bedzie mnie przekup[ywał zebym zostala ibedzie załamany bo tu muysi pracowac ktos zaufany bo on sam nie wie jakie ma dochody, ja jestem uczciwa i wszystko zapisuje ale moja poprzedniczka nadwyzki wkladala do kieszeni a dziennie sa po pare set złotych ale ja tak nie robie dlatgo ciezko mu bedzie znalesc kogos kto go nie bedzie oszukiwał.... Ja mam problem tez bo mam dzis 10 dc wczoraj jeszcze chodzilam z podpaska bo bruzila sie bielizna niby krwi nie ma ale tak jaby sie do konca sie skonczyla @ wczoraj przytulalak sie z mezem a dzis w sluzie znalazlam zyłki krwi nie wiem co jest do tego podczas przytulania bardzo zabolał mnie lewy jajnik, jak bylam w ciazy tez mi dokuczał, musze isc to skontrolowac, nareszcie bede mial czas sie tym zajac, w poniedzialek mowie szefowi, dam mu jeszcze spokojny weekend a od poniedzialku niech sie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu a u CIebie który dzień cyklu ? nie martw się ze nie masz bóli brzuszka , kłócia jajniczków i innych objawów - kazda kobieta jest inna :) życze fasolka pieknego w brzuszku ... u nas od rana swieci słonko - ale jest tak sobie 20 stopni i wiaterem ... jakieś chmurki się pojawiają ... martiko - nie martw się szefem - myśl o sobie - bo Twoja rodzina i zdrowie jest najwazniejsze ... w razie czego negocjuj duza podwyzke i inne warunki pracy - niech nie uwazaja ze jesteś do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu fajnie,że jesteś! Ja tam ciągle czuje dół brzucha -ale nie jest to jakiś przerazliwy bol o odczasu do czasu zakłuje.No i lewą stronę też odczuwam - a naczytałam sie juz tyle o ciazy pozamcicznej,ze szkoda słow ;-( narazie wytwale czekam do przyszlego tygodnia - cicho siedzę i sie modle. AA...co do objawów to mam kompletny brak apetytu - nie mam na nic ochoty nie mowiac o słodyczach,bo na nie to nawet nie spojrze.\\Oczywiscie jem regularnie na sile - warzywka i takie tam... no i na zaparcia nie moge narzekac- bo teraz mam jakąs ekspreswą przemianę materii.A zawsze po duphastonie byl z tym problem. Wojujemy z wycieczką dalej...ehhhh....szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie żegna kobietki bo mam strsaznie dzis duzo roboty w pracy i musze sie wyrobic, szef dał mi zalecenia co do sprzedazy na przyszłe tygodne, z usmiechem je przyjełam bo ich nie wykonam juz he he :p oki lecem i zycze wam miłęgo weekendu a zaciazonym odpoczynku i spokoju. Do usłyszenia w poniedzialek. Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadam powiedziec dzien dobry :) Voltare, a skad wiesz...moze wlasnie ten cykl jest tym wybranym, jedynym. Kiedys zaswieci ci slonko..Ja ten cykl potraktowalam, jako calkowicie stracony..nie liczylam na nic, bo niby skad. To ze chyba byla owu jak dla mnie to cud, jesli naprawde szczescia chodza czworkami, to mam wrazenie, ze limit mi sie wyczerpal ;) ale moze chociaz jedno, najwieksze gdzies sie czai... Trynitko, a ja wierze, ze ty tez niedlugo wyjdziesz na prosta.Zobacz akasia tez miala problem z tarczyca, pco a jednak sie udalo :) Tak sobie mysle, ze biedulka miala twoj i moj problem - tylko w jednej osobie. Akasiu, caly czas trzymam kciuki za twoja fasolke :D Kukusiu, nie martw sie na zapas, grunt ze nie ma krwawienia. Klucia, bole piersi, mdlosci i inne sa sprawa indywidualna. Niekotre kobiety nie maja zadnych objawow a o tym ze sa w ciazy wiedza tylko z powodu braku @. Wierze, ze bedzie dobrze. Mi sie plany pozmienialy...w nocy byla okropna burza, mezus mnie tak mocno tulil, bo chyba wyczul ze sie balam ... Widno normalnie sie robilo od piorunow i alarmy w autach wlaczaly od grzmotow. Wiec zamiast do wesolego miasteczka jedziemy na sklepy...obiecalam siostrzencowi ze cos mu kupie...a jutro jak sie wypogodzi szalenstwa :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam coś na maila ;) Surfitka - nigdy nie byłam świadkiem CUDU z moim udziałem;) może dlatego podchodzę do tego sceptycznie:) Ale jakby się tak coś chciało nadprzyrodzonego wydarzyć, to nie mam nic przeciw:D Nasze staranki wznawiamy za 1-2 miesiące. (To znaczy staramy się, staramy, ale bez wspomagania i na luzie;) ) Musi mi się w organizmie na powrót porządek zrobić od tableteczek, bo z tego co widzę mój gin chyba przepisywał mi wszystkie tabsy jakie znał, niekoniecznie te, które by coś u mnie miały konkretnego zdziałać, z mężuśkiem trochę się unormuje i ruszamy na podbój kliniki we Wrocku, zobaczymy co tam mają do powiedzenia w naszej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane!!!!!!!!!!!!!🌻 Voltare - dziekuje za maila - super :D Ja niedawno wstalam zrobilam sobie kawke bo prawie pol nocy nie przespalam. Tak jak pisala Surfitka - byla wczoraj u nas burza -cos okropnego -pioruny tak walily , czasami tak blisko ze myslalam ze strzelilo w dom......ale sie balam ....dobrze ze mezus byl obok bo inaczej chyba bym w szafie siedziala zamknieta...brrr.......i zasnelam dopiero gdzies kolo 2 w nocy....ale teraz biore sie za sprzatanie domku i na 7pm do pracki............Milej soboty i niedzieli oczywiscie dla Was dziewczynki i duze 👄......Pozniej zagladne i poczytam co naskrobalyscie ......Papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanie! przez jaki minimalny okres czasu kobieta musi byc zatrudniona i oplacac skladki zus by otrzymac zasilek macierzynski?! (cos pamietam,ze to minium 6miesiecy) czy ktoras z was sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundkę u mnie @ się rozkrecił a jutro jedziemy na to na Kubice wow :)))) Nie mogę sie doczekac tylko po co ta cholera przyszła :( Diana Nie dostałam od Ciebie zadnej wiadomości sprawdzałam pocztę :( Miłej nocki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - nie wiem ile musi kobieta przepracować, wiem tylko, że zwolnić jej nie wolno - i umowa jeżeli jest krótka, to przedłużana jest wówczas automatycznie do dnia porodu. Tylko jest jakiś warunek po którym miesiącu, ale nie pamiętam jak to dokładnie jest... I wtedy tak czy inaczej nazbiera się na macierzyński. A macierzyński płaci już wtedy normalnie ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) nie moge spac przez tą cholerna wycieczke! caly czas nagajam ludzi do kupna,ale jest ciezko.Niektorzy mysla,ze za darmo polecą :-( dzieki Voltare- moze dziewczyny jeszcze cos napisza w tym temacie. Z tego co wiem to zus wyplaca zasilek macierzynski na podstawie przepracowanych 12 miesiecy i w takim wypadku wynosi on 100%.Jesli jednak jest przepracowane np.6 miesięcy to jaką biora podstawe do zasilku ?? połowę? pensji....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRINITY podaj mi proszę namiary na pensjonat w którym byliscie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... akasiu podaje namiarek ... http://www.willagozdawa.republika.pl czysto, miło, samochodzik mozna zostawic koło domu, i najwazniejsze blisko morza dosłownie 3 minuty od wyjścia z domu :) wychodzi się , przechodzi przez ulicę i przez pasmo zieleni i juz jestes na miejscu ... pieszo mozesz dojsc w ok. 35 minut plazą do Sopockiego molo ... w połowie drogi super knajpka - pyszne jedzonko - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję omego juz czytałam te informacje ale prawde mówiąc nie ma nic konkretnego odnosnie zatrudnienia poniżej 12 miesięcy . Bede musiala przedzownic do zusu w poniedzialek w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane zrobiłam dziś teścik po obiedzie, żeby zobaczyć czy jak nie bede na czczo to też wyjdzie no i są 2 grube krechy.... a co do objawów to dziś rano było mi niedobrze po jajecznicy no i w brzusiu coś czuje, ale to takie dziwne coś , nie kłucie tylko jakby mi tylko coś przypominało że mam brzuch.po prostu go czuje inaczej nie potrafie wyjaśnić aha no i śpie jak najeta w ciągu dnia po 2 lub 3 godz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu no i widzisz - ostatnio Ci nie gratulowałam, bo nie chciałaś, ale teraz to Ci już oficjalnie GRATULUJĘ :D tylko nie pisz zaraz, że jeszcze za wcześnie, że nie jesteś pewna itp;) Dwie krechy na czczo, dwie krechy po obiadku, zrób sobie jeszcze teścik tak dla pewności po deserku i po kolacji :P i sama uwierz w końcu w to, że nareszcie spełniło się Twoje marzenie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia-moje gratulacje,ja tez ostatnio ci nie gratulowalam ale dziś musze jeszcze raz GRATULUJE-odpoczywaj skarbie i leż brzuszkiem do góry. to dla ciebie i maluszka 🌻❤️🌻❤️i duży 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesteście kochane ale z gratulacjami to dopiero po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jingo
czy po paleniu shishy moze sie okres spoznic? i czy stres bardzo go opoznia. mialam kiedys powazna chorobe pluc i pierwszy raz palilam shishe to moze wplynac na okres czy nie? please odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×