Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Szarooka zobacz jak wychodzi. Potrojne Hip Hura na czesc Szarookiej. Gdzie jestes? Kwiatki bedziesz pozniej robic, statek nam odplywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtek szaooka melduje sie na pokladzie. Własnie wrocilam z mesy, gdzie wrzuciłam dwa dorsze niezgorsze w czelusci mojego żołądka. i juz czuje sie o wiele lepiej Stringi zrobiłam z liny okrętowej i kawałka żagla-tego podartego, zebyscie nie posądziły mnie o rozpustę nie wyciełam dziury z tych, pod ktorymi teraz płyniemy Też sa czewone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie. Widze, ze niektore sie za mna stesknily. Nojeczko: bylam zajeta pakowaniem. Wyjezdzam na pare dni, ale jak tylko bedzie mozliwosc chociaz krociutko do was zawitam. Pod moja oaze kwiatow ziemia juz skopana i zaprojektowane, gdzie co bedzie posadzone. Ale zajme sie tym pozniej po powrocie. A teraz jesli pozwolicie chetnie tez zalozylabym stringi i popijajac rum odplynela w kraine daleka. Musze wam pogratulowac tak swietnej zabawy. I na przyjscie stawiam \"pirata z Karaibow\" http://m.onet.pl/_m/df026d54a70a27258f5e4cca3da5af0f,5,12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cudownie wiatr na wantach gra...w głowie szumi...pojękują liny i drgają szlupy.A kto jest sternikiem?Kochane majtki..dobrze, że kapitan1 nie widzi....kierunek źle ustawiony!Toż my mamy wypływać a dziób do lądu odwrócony!ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znowu .........
stale bywalczynie tak kiedys milego topiku? znowu zasmiecaja te same nudziary? Wyrzucili was z waszych forum czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znowu .........
mowi borowik do muchomora NIE TRUJ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwo...dzięki za deser...smakowity!Pomahaj nam z daleka białą flagą! eennka...dziewczę piękne i stringi zapaliły się na czerwono z namiętności...do wyprawy. iskiereczko...zawiąż węzły żeglarskie bo maszty za bardzo furgoczą na wietrze...tylko nie spadnij mi...bo po tych ćwiczeniach rutyna może człowieka zgubić...hehehe oj szarooka....hehe ty umiesz się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa dzieki za cudowny bukiet niezapominajek Nojka dzieki , ze bedziesz naszym pokładowym cookiem, ja mam dwie lewe rączki do gotowania, najlepiej wychodzi mi mycie pokładu szczota ryżową Gitarka -- to wspaniały pomysł , bedziemy słuchac szantow i morskich opowieści.Ennkaa czy ty zauwazyłas , ze masz czarne stringi , anie pomarańczowe???Moze to było pzryczyna , ze nie mogłaś wysyłac nam wzrutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko Zostan mym Piratem, przez siedem morz poplyniemy az po horyzont, towarzyszyc bedzie nam tylko ksiezyc. Slyszysz szum morza, fale rozbijaja sie o burte naszego statku, coraz dalej mkniemy przed siebie, tylko wiatr wiruje w naszych wlosach i jedynie ksiezyc nam dalej towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ,ze to sie nazywa\" Wrzutki\", ale sie od Was wszystkiego naucze:) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znowu .........
iwa trujesz do bolesci zoladka z naszego topiku tez cie wykurzymy Juz wszystkie stale uciekly zeby przeczekac twoj najazd nudziaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga to sie nasz Kapitan ucieszy tyle Majtkow na poklad przybywa ha ha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz kapitan2...belva zniknęła za horyzontem, zabrała wielki pakunek...i plan....zaiste sama zniknie w buszu by odnależć to wspaniałe...owiane tajemnicą miejsce na wyspie o którym marzą piraci...a więc ...wyspa skarbów!!!!!!!Podzieli się z nami czy nie podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam pom. a o jaki topik chodzi nie jestem w temacie czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znowu .........
o jaki topik chodzi? TEN topik TEN co jestescie na nim. nie ma stalych dziewczyn - o was znudzone stare panny. Wezcie sie za robote w domu i wara od milego towarzystwa Pan po 50-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka a ty znowu w Mesie nie podjadaj tak .... A Nojeczka chyba wpada tylko z doskoku .....Iskiereczka tez przymierza stringi:-D A ja czekam ciagle czekam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×