Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nojka馃尰...z najlepszymy 偶yczeniami ,wiersz Osieckiej,kt贸ra by艂a Ci dusz膮 pokrewn膮....jak my艣l臋... Zobaczysz, jeszcze z tego wybrn臋, nie b臋dzie dziury w niebie, pami臋膰 - jak szyb臋 - wytr臋... Niech no tylko przyjd臋 do siebie. Wystarczy jedna chwilka, wystarczy jeden gest, a przyjd臋, przyjd臋 do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, zajd臋 ja daleko - we w艂osach z艂oty grzebie艅... d艂onie, jak bia艂e mleko... Niech no tylko przyjd臋 do siebie. W jesieni lustrze bladym zastygnie stru偶ka 艂ez, i przyjd臋, przyjd臋 do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, jeszcze mnie zawo艂asz, jak ja wo艂a艂am ciebie... Przerwiesz daleki woja偶, za hamulec szarpniesz w potrzebie... Wystarczy jedno s艂owo, wystarczy jeden gest, i przyjd臋, przyjd臋 do ciebie Lecz kto to? Kto to jest?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...dzi臋kuj臋 Aleks馃尰馃憚...przepi臋kny wiersz...daje do my艣lenia...a to mile mnie zaskoczy艂a艣...>D u nas chyba zaczn膮 si臋 dzi艣 teatry uliczne....s艂ycha膰 ju偶 muzyk臋 od ryku...co roku tam jestem...艣wietne widowisko!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NOJKA! Chcialabym Ci dzisiaj piesn podarowac taka, by zawsze przy Tobie byla. Nuty i slowa cudownie dobrac,bys jej sluchajac swobodnie zyla. Chcialabym Ci dzisiaj taniec darowac, najcudowniejszy, jaki znac moge-----bys w takt muzyki wirujac smialo, zawsze gubila smutki i trwoge! Zycze Ci zdrowia i satysfakcji z tego,co robisz! Zycze Ci milosci----by byla ona z Toba,a nie przeciw Tobie! Zycze Ci slonca ! Niech Ci slonce zawsze swieci! Niech Ci slonce swieci co dzien! I pogody ducha zawsze,chocby nie wiem,co sie dzialo! Wszystkiego najlepszego DROGA JOLU!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj kruszynko ty kruszynko...dzi臋kuj臋...dzi艣 chyba samotnie wypij臋 winko...jak uda Wam si臋 si臋gn膮膰 przez ekran to prosz臋 bardzo...kielichy i siup pod te 偶yczenia....偶eby si臋 spe艂ni艂y...bo s膮 takie pi臋kne馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W sklepie zas艂ysza艂am, 偶e ma by膰 gradobicie...nie wiem czy w nocy czy w dzie艅.Niedobrze dla ro艣lin...burza w nocy jak najbardziej ale bez gradobicia.Kole偶anka zabiera mnie jutro na koncert T.S.A w Chobieni...mi艂o z jej strony...prawda? Koncert darmowy a zabiera mnie autkiem.W niedziel臋 za艣 przyje偶d偶a moja ciotka z Niemiec...lubi臋 j膮 bardzo...taka optymistyczna os贸bka.To mo偶liwe, 偶e wyjad臋 dopiero w poniedzia艂ek.B臋dzie go艣ci艂a u mamy i drugiej ciotki, bo u mnie brak warunk贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
alisario鉂わ笍...fajne to by艂o...nie wiedzia艂am, 偶e co艣 takiego jest na youtube...macham Ci...............:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojeczko Kochana!!! Zycze Ci wszystkiego najcudownieszego co mozna sobie wymarzyc.. Auguri di tanta felicita!! Happy Birthday!!! Pisze z komputera nie mojego wiec nie moge za dlugo sie tu udzielac.. Pozdrawiam wszystkie Panie. Odezwe sie wieczorem..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Kochana Nojeczko 鉂わ笍 偶ycz臋 Ci oczywi艣cie zdrowia 鉂わ笍 i aby ka偶dy kolejny dzie艅 by艂 niesamowity i wyj膮tkowy. Wype艂niaj ka偶d膮 chwil臋 tak aby potem wspomina膰 ja z rado艣ci膮. Czerp energi臋 ze s艂o艅ca, kapi膮cego deszczu i u艣miechu innych Szukaj w sobie si艂y, entuzjazmu i nami臋tno艣ci 呕yj najpi臋kniej jak umiesz. Po swojemu. Spe艂niaj si臋. A to zamiast kwiat贸w http://greetings.riversongs.com/postcards/kisses.html 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍 馃尰 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ellu48...no ciesz臋 si臋 偶e ci臋 widz臋...wypad艂a艣 mi z pami臋ci...bo nie pisa艂a艣 do艣膰 d艂ugo...przepraszam...i baaaaaardzo dzi臋kuj臋 za pami臋膰 i 偶yczenia鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍馃憚!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojeczko, jeszcze raz w locie wysylam ci calusy i zycze ci z dzisiejszej okazji ..czarow i cudow.., snow z tysiaca i jednej nocy..z krolewiczami molto sexy,pachnacych ziemia, morzem i mchami.. platkow pelargonii , i zapachow ktore ci otworza inne swiaty i to oko .. ( o ktore jestesmy posadzani ale ktore nie wszyscy maja) Ciesze sie ze jestes z nami nasz promyku kochany.. 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
belvuniu zawstydzi艂am si臋...jak ty 艂adnie do mnie powiedzia艂a艣...a ty jeste艣 s艂odkim jab艂uszkiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
siedz臋 tylko z moim M...pod艂膮czcie si臋.kruszynko...cholewcia nie dzia艂a, nie mam jakiej艣 wtyczki czy co艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nojka,po co Ci wiecej kabli? Co to za komputer---chyba XXII..? 100lat!!! wypilam do dna! Za Twoje zdrowie! Za milosc!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×