Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

🖐️ kochani..pije sobie to moje espresso macchiato latte freddo , bez cukru ale z czekoladka i mysle nad Twoja zona ..Czytelniku. Ona wydaje mi sie jakby na ciebie obrazona..:-O Moze sie myle .. Jezeli powoli dasz jej do zrozumienia ze ja kochasz to moze sie odobrazic i zaczac dbac o siebie i o ciebie.. Nie wiem czy to jest dobra rada ale sprobowac nie zaszkodzi. Dobrym sposobem na zaczecie cokolwiek w komputerze jest pisanie e-maili z kims na kim jej zalezy. Mendelku ty moj rycerzu poetyczny!! Gdzybym wiedziala ze tak pozno bedziesz siedziec to zajzalabym tu.. Twoje arbuzy wyslalam po swiecie. Jezeli chcesz to jedna strone moge tu tez pokazac. Czekam na pozwolenie. Zofinko, na jakimkolwiek ruszcie upiecz baklazany.. na grilu jest tez ok, nawet lepiej. Wazne zeby byly upieczone i mialy takie ladne paseczki ale to tez tylko do ozdoby. Ja mam taka patelnie w paski i robie to na normalnym gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) spieszę donieść belvo, że bakłażana zrobiłam po południu , na ruszcie takim drillowym , na ogniu :) A że robiłam po południu , a własciwie już wieczorem , około 18-19 więc..... gotowe będą na rano, na sniadanko .. zapraszam :) Z.czytelniku..... ale masz niemałego problema.... no, no... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Z.czytelnik prosze nie trac czasu na narzekanie na zone, lepiej zajmij sie nia, bo ja bedac z takim facetem dawno bym sie pochlastala, nie tylko dziwaczala. To twoja wina i tylko twoja. Czy zostalo Ci cos z faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuniu pokazuj nawet wszystkie. Ja byłam nimi tak zachwycona, że już wysłałam do ostatnio udzielających się w klubie.Nie wiem ,czy jeszcze kogoś zainteresują, ale może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chciałabym mieć czapkę niewidkę .... i zobaczyć z. czytelnika gdy się tego nie spodziewa...... w domowym zaciszu.... moze wyglada tak samo jak żona? Z,czytelniku...... czy to co piszesz o swej małzonce jest prawda? pozdrawiam Aniu :) Joasiu :) spokojnej nocy....... tym , co idą spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks! Żyj długo w zdrowiu i szczęściu ! Przynosisz radość zagubionym duszom i ratujesz nie tylko ludzi ale i zwierzaczki - te najbardziej krzywdzone przez głupich, czy nieświadomych ludzi. Jesteś cudowna i niech tak zostanie! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane... Dziękuję Wam za życzenia i kwiaty.. Takie miłe dni dla mnie przyszły :).Nawet ta 60-tka ,która się skończyła raduje mnie ,jako nowy etap w moim życiu,jakże ciekawy.. Wszak w siódmym krzyżyku jeszcze nie byłam !!!! Czekają na mnie nowe obszary do odkrycia...i wiem ,że odkryję je z Wami,moimi sieciowymi koleżankami...:) Macie moje serce do końca mych dni- Aleks... ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale malo piszecie
co z wami kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktowie
gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? gdzie jest Nojka49? ????????????????????????????????? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo my piszemy jak wariatki.. ale to milo ze myslisz ze malo bo to znaczy ze nas ci jest malo.. Wiem co to za uczucie :-( Ja mam caly cza alergie na calym ciele i jestem troche wnerwiona bo okropnie to swedzi i boli.. Mendelku dzieki za przesylki.. Jestes wspaniala. Teraz przysiadlam sobie w biurze z kawka i zerkam do komputerka.. To moja praca. Dobrze ze sama sobie place bo inaczej wywalilabym takiego pracownika na cztery wiatry he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj pracusiu belvo pracuj pracuj kochana Nojeczka ze zdrowiem cosik ma i leczyć sie ciut musi pozdrawia jak po plenerze wróci pomoge jej załatwic net moze nam sie uda , jestem pełna optymizmu tymczasem życze Wam wszystkim dobrej nocy mendelku dzieki za maile 👄 ja cosik ostatnio z tym pisaniem mam klopot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Marii
Witam kobiety na topiku ! MOj moz naklanial mnie zebym do was napisala, dalam sie namowic... Zobacze jak poczuje sie na topiku, ostatnio mam problemy ze zdrowiem i co tu duzo mowic ta choroba przytloczyla mnie na dobre... ale nie mam ochoty o tym z nikim rozmawiac... musze sama ze soba do ladu dojsc ....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anno Mario! Twój mąż wpadł na dobry pomysł! Cieszymy się, że jesteś z nami. My silne kobietki tak już mamy, że chcemy same pokonać wszystkie przeszkody i dolegliwości, ale czasem się nie da :( Tutaj wirtualne, życzliwe koleżanki dodają sił, wspierają, albo cierpliwie czekają na lepszy nastrój:D Życzę Ci szybkiego uporania się z chorobą.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Anno Marii na powitanie. Tym, którzy smutni Tym, którzy smutni, którzy zgnębieni W milczeniu tylko i cierpią, i giną, Tym dla serc trzeba jaśniejszych promieni Nad idealną świecących krainą, Im zimne słowa mędrców nie wystarczą I praw koniecznych bezwzględna powaga Nie będzie dla nich osłoną ni tarczą, Gdy serce gwałtem szczęścia się domaga. Trzeba im pociech, których nie da życie; Trzeba anielskich uśmiechów w błękicie; Trzeba litosnej nad światem opieki; Trzeba miłości wiecznej, choć dalekiej... Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie? Ta piosenke spiewali moi rodzice :-) Moja mama byla taka sanitariuszka tylko nie z pinczerkiem ale z malenkim ratlerkiem.. Pod koniec Powstania Warszawskiego , kiedy juz wszyscy stali pod sciana aby byc roztrzelani.. ratlerek wyrwal sie mojej mamie z rak i.. wzial go jakis Niemiec.. W koncu nie zostali roztrzelani bo okazalo sie ze w szpitalu byl tez jakis niemiecki zolnierz . Powstancy trzymali go jako pacjenta.. Ale moja mama wyladowala w obozie koncentracyjnym jako \" Bandytka z Warszawy\" Przed akcją była skromną panną, Mieszkała gdzieś w Alei Róż, Miała mieszkanko z dużą wanną, Pieska pinczerka, no i już. I pantofelki na koturnach I to, i owo, względnie, lub, Trochę przekorna i czupurna I tylko \"Mewa\" albo \"Klub\" Na plażę biegła wczesnym rankiem, Aby opalić wierzch i spód, Dzisiaj opala się junakiem I razem z nami wcina miód. Sanitariuszka \"Małgorzatka\" To najpiękniejsza jaką znam, Na pierwszej linii do ostatka Promienny uśmiech niesie nam. A gdy nadarzy ci się gratka, Że cię postrzelą w prawy but, To cię opatrzy \"Małgorzatka\" Słodsza niż przydziałowy miód. Ta \"Małgorzatka\" to unikat; Gdym na Pilicką dzisiaj wpadł Czytała głośno komunikat, A w dali głucho walił piat. Tak jakoś dziwnie się złożyło, Że choć nie miałem żadnych szans, Niespodziewanie przyszła miłość, Jak amunicja do pe-panc. Idylla trwałaby do końca, Lecz jeden szczegół zgubił mnie, Dziś z innym chodzi po Odyńca, Bo on ma stena, a ja nie. Sanitariuszko \"Małgorzatko\", Jakże twe serce zdobyć mam, Choć sprawa wcale nie jest gładka, Już jeden sposób dobry znam: Od \"Wróbla\" dziś pożyczę visa I gdy zapadnie ciemny mrok, Pójdę na szosę po \"tygrysa\" - W ręce Małgosi oddam go! (słowa: \"Karnisz\" Krzysztof Jezierski, muzyka: \"Krzysztof\" Jan Markowski) Ta wielka wanne moja mama tez miala... a ja ja przytargam tu...Jedyna rzecz ktora zostanie mi z mojego rodzinnego domu. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Belvo i cztery mendle.... 😘 Co to się porobiło , że nas tak tu ubyło? gzdie są wszystkie pozostałe klubowiczki? Copertko 😘 Aleks 😘 Nie wiem , kto to jest Anna Marii....... ? No kto?.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertke widzialam wczoraj u sasiadek jak nam przyprawiala rogi :-D Aleks pewnie jeszcze leczy kaca po wczorajszym :-) Alisaria jest na wakacjach :-) Zostalysmy tylko my na warcie Inne dziewczyny wyparowaly..:-( Tak to juz jest z topikami. Zobacz gdzie sie podziala zalozycielka :-O Zobaczymy sie pod wieczor 👄 teraz lece 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee tam ...:D Zaraz kaca ...chyba ta 60-tka nieszczęsna mi zaszkodziła.... Patrzcie,a nigdy nie spodziewałabym się jej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Paniom 🖐️ Jestem troszke spóżniona przez tę, przysłowiową złośliwośc rzeczy martwych, a tak bardzo chciałam wczoraj złożyć życzenia Aleks. Bukietu nie przyniosłam, czekoladek też nie, za to w prezencie mam cały park i życząc Ci droga Aleks zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń zapraszam na maleńki spacer kwiatowymi alejkami ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=Wz9JfX3fG38&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :( inne belvuniu co bywają u sąsiadek nie sa posadzone o przyprawianie rogów a mnie od razu wysledziłas :( Ty belvuniu ostatnio co nieco do mnie lub wcale do mnie nie pisywałas i wiesz ciut poczułam sie niewidzialna a czapeczkę niewidkę zdejmowałam, kiedy wchodze do klubu :P Usprawiedliwiac sie ? jeszcze? a czy ktos mi tu odpisze????? Jak zawsze pozdrawiam WAS wszystkie miło i serdecznie SORYYY JEżELI BYłAM NIEGRZECZNA 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D otworzyłam poczte od Ciebie mendelku ale sie usmiałam z Twojej ostatniej poczty :D:D:D dzieki wielkie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane kobitki!!!!!!!!!!!! juz wrociłam z nad morza .. przezyc było co nie miara ... od samego poczatku...bardzo chce z wami sie podzielic moimi perypetiami , ktore zaczeły sie tylko od samego poczatku.... wyjechalismy w nocy aby przyjechac rano i miec cały dzien .. no coz przyjechalismy o 6 rano zadzwoniliśmy do drzwi ... po 5 mniutrach wyszedł chudy , potargany , brudny gostek ... z pod jego ochydnych majtek wystawała podkoszulka wpuszczona w nie i wygładała jak baskinka...a oto po krotce rozmowa z gostkiem.... _czego!!!???? -dzien dobry , pzryjechalismy , od dzisiaj mamy u was opłacony pokoj -noooooo widze!!!!!... i co z tego !!!! -?????? gostek stwierdził, ze rzyjechalismy za wczesnie , bo doba hotelowa zaczyna sie od 17-tej i jak chcemy to bedziemy musieli mu zapłacic za cały dzien ( mnimo , ze pokoj był wolny i po rozmowie telefonicznej , ze przyjedziemy rano) zaczelismy ogladac ten hotel.... moj Boze, był to długi barak, z kilkunastoma pokoikami jak klatki na szczury i jedenym węzełem sanitarnym... smrod , brod i ubustwo!!!.. widok przygnębiajacy ... to wszystko ni jak sie miało do tego co było w internecie..traktował nas jak intruzow i był do tego impertynencki... mało brakowało , ale czułam jak MM puszczaja lejce i gostek oberwie w kichawe za swoje chamstwo...poszlismy na zywioł... zrezygnowalismy z tych \"apatramentow hotelowych\'\' i szukalismy na własna reke jakiejś kwatery.... znalezlismy ja we wiosce Gostyn -3 km od Pobierowa... gospodarze fantastyczni, warunki wrecz komfortowe, prowadzili ferme kurza wiec jajka były prawie codziennie w roznej postaci... nie wspomnę juz o ciszy , pieknych łąkach na ktorych z okna widziałam codziennie stada zurawii, dzikich gesi i bockow... jednym słowem raj na ziemi ... acha , mieli pasieki z pszczołami... oczywiscie przywiozłam 2 lirty miodu....wiem rozpisałam sie , ale chce powiedziec , ze nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło....przejechałam 170 km na rowerze zwiedzajac przybrzezne okolice poczawszy od Lukecin , Pobierowa , Pustkowa, Rewalu.... no i najwspanialsze widowisko jakim były Dni Wikingow na wyspie Wolin, zjechało sie mnustwo bractwa wikingow z Danii Szwecjii ,Norwegii, Białorusi,Litwy, oczywiscie polscy wikingowie tez byli , nawet jedna grupa z połnocnej Francjii z Normandii, widowisko przednie- poczestunki starodawnego jadła, słuchanie muzyki wykonywane na wikindzkich instrumentach, walki wojow, wyrabianie grotow do stzrał i broni ... wszyscy , ktorzy mieszkali w tej wiosce poczawszy od małych dzieci , mlodych dziewczyn , starych wiedzm , ktore stawiały kabałe byli ubrani jak przystało na Wikingow. no coz, juz pracuje od poniedziałku , ale ciagle ogladam zdjecia i przypominam sobie te miłe chwile... a tak na marginesie musze troche was poczytac bo mam spore zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe moje klubowiczki :) Copertko.... co ty wypisujesz? Tak bardzo lubię wejśc na topik i zobaczyć że byłaś , albo jesteś.... :) Coś ty wymysliła? ??? przecież belva żartowała!! Copertko ? no, nie smutaj się już! 😘 SZAROOKA ! jak fajnie że już jesteś!! Dobrze że tak się skończyło z kwaterą, boć to przecież sam srodek sezonu!! A jakbyś musiała spać na plaży np ? Belvo? czy jakakolwiek poczta ode mnie doszła do cię? Bo nie wiem , może mam złą e-malię? koniec przerwy na reklamy w tiwi..... idę oglądac \"Stalowe magnolie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×