Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Tak naprawde to chyba nikt Swiat nie lubi :-( Tyle pracy i zachodu.. ale przeciez to dla dzieci. Ja lubie wspomnienia swiateczne z dziecinstwa.. Ten zapach choinki i rodzice tacy uroczysci.. wyciagalo sie piekne porcelanowe nakrycia.. te \"od babci\" . Tatus tak uroczyscie calowal mame w reke przy lamaniu sie oplatkiem..mial taka figlarna mine przy tym.Calowal w reke mnie tez. Wtedy bylo mi jakos glupio.. Tata zawsze przebieral sie za Mikolaja i ja przez dlugi czas wierzylam w niego swiecie. Nawet jak worek w ktorym trzymal prezenty okazal sie moja poszewka w pastelowy rzucik :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
belvu艣...mia艂am podobne 艣wi臋ta...馃憚 przepraszam Was...brak czasu na pisanie! Serdecznie ca艂uj臋 i pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jesienna kobieta
Witam ! pozdrawiam! Bardzo milo sp臋dzi艂am w oazie czas, poczyta艂am , wszystko bardzo ciekawe i podoba mi si臋 bardzo!!! Jeste艣cie wszyscy :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki馃憚 Witam i pozdrawiam WBW! Swieta BOZEGO NARODZENIA zawsze kojarzylam z mikolajem i prezentaim, bo to takie naturalne kiedy sie jest mala dziewczynka... W naszej rodzinie wtedy prezetami obdarowywal mikolaj, na ktorego dlugo z rodzenstwrm wyczekiwalismy , a kiedy mial juz przyjsc chowalam sie za spodniczke mamusi zapominajac jezyka w gebie:-D Ale przedtem oczywiscie duza frajde sprawialo mi wspolne dekorowanie choinki... Dziekuje Bogu, ze dorastalam w domu pelnym ciepla i milosci.. .Z chwila dorastania zrozumialam , ze wlasnie Swieta Bo偶ego Narodzenia to najbardziej uroczyste swieta w naszej tradycji, swieta, na ktore wszyscy czekamy z ut臋sknieniem. Wtedy to po艣wi臋camy wi臋cej czasu i ciep艂a swojej rodzinie, bliskim czy nieznajomym. Teraz tradycie mojej babci i mamy zaczelam skrzenie pielegnowac i pielegnuje po dzien dzisiejszy... Boze Narodzenie to najbardziej uroczyste 艣wi臋ta w naszej tradycji na kt贸re wszyscy czekamy z ut臋sknieniem i kiedy po艣wi臋camy wi臋cej czasu i ciep艂a swojej rodzinie, bliskim i nieznajomym.... Mysle ze wielu z nas chetnie powraca do wspomien z dziecinstwa,bo wtedy nie my , ale nasi rodzice borykali sie z z przeciwnosciami losu by zapewnic nam to ciepelko rodzinne....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odnosnie Wpisu ////////////////////////// Uwazam to zachowanie starszych pan za zdziecinniale , prostackie i prowokacyjne... nie potrafie tego zachowania wytlumaczyc a z racji tego , ze naleze tez do kobiet dojrzalych wstyd mi poprostu za nie.... Ps..Do pom..... Zawsze staram sie byc soba.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam pewnosc piszesz o sobie
Uwazam to zachowanie starszych pan za zdziecinniale , prostackie i prowokacyjne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WYBACZ, BARDZO MI PRZYKRO ALE JA TO WLASNIE TYLKO O TOBIE MYSLALAM I TYLKO O TOBIE NIESZCZESNY WAMPIRZE :-D:-:-D :-D:-:-D :-D:-:-D :-D:-:-D ha ha ha ! Ktos kiedys madrze napisal:-D "JAK CHAMA Z RANA W TWARZ NIE UDERZYSZ; TO CALY DZIEN GLUPICHODZI":-D ha ha ! Wrocilam ze spacerku a tu takie mile przywitanie....Dzieki pom....:-D ha ha !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzena...
Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALISARIO A u nas m贸wili :-D "Pluj 艣wini w oczy a ona m贸wi 偶e deszcz pada "

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzena...
cudowne:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marzena...
Wpad艂am na chwile by powiedzie膰 Ci Alisario, ze jeste艣 i b臋dziesz na topiku osob膮 kt贸ra raz w 偶yciu spotykan膮 bywa nigdy niezapomnian膮 ! Rozmawia艂am z dziewczynami i tak milo si臋 na tw贸j temat wypowiadaj膮 ... Twoje wpisy, weso艂e czy te smutniejsze poruszaj膮 serce... A wiersze , kt贸re dedykujesz 艣wiadcz膮 o mi艂o艣ci do poezji, ksi膮偶ek i du偶ej kulturze osobistej ... Mysle, ze i innym dziewczynom , kt贸re posiadaj膮 osobowo艣膰 , ta prostacka osoba chce dokuczy膰... Dlatego nie bierzcie do serca tego co pomara艅czowa pisze ... Przecie偶 to wida膰 go艂ym okiem , ze ona nie potrafi sklei膰 logicznych dw贸ch zda艅... Dziewczyny jestescie super:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
UWAGA, oszustki! Nie wiem, czy te偶 robicie zakupy w marketach, ale te informacje mog膮 sie przyda膰. Chc臋 was ostrzec przed tym, co mi si臋 przydarzy艂o. Pad艂em ofiar膮 przebieg艂ych oszustek. Zdarzy艂o mi si臋 to w TESCO, ale mog艂o i gdzie indziej, komu艣 innemu. Oszustki dzia艂aj膮 nast臋puj膮co: Dwie 艂adne dziewczyny ko艂o 20 przychodz膮 do waszego samochodu, kiedy 艂adujecie zakupu do baga偶nika. Zaczynaj膮 my膰 szyby, a piersi im dos艂ownie wyskakuj膮 z bluzek. Kto by nie popatrzy艂? Jak im podzi臋kujecie i zaproponujecie pieni膮dze za wykonan膮 prac臋, odm贸wi膮 i poprosz膮, by lepiej podrzuci膰 je do nast臋pnego TESCO. Je偶eli si臋 zgodzicie, obie usi膮d膮 na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczn膮 si臋 nawzajem pie艣ci膰. Nast臋pnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze si臋 do robienia laski. Zmuszaj膮 Ci臋 jeszcze do zjechania na pobocze i gwa艂c膮 po kolei. Gdy obrabia Cie ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel. M贸j portfel zosta艂 w艂a艣nie tak skradziony w zesz艂y pi膮tek, sobot臋, dwa razy w poniedzia艂ek i wczoraj te偶! Dzisiaj znowu jad臋! ===================================== hihihhihihihihihi 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moje drogie kole偶anki....jestem po kursie...jest ok...byli艣my w knajpie. Dzi艣 dorwa艂am og艂oszenie do pracy w Niemczech u polskiej rodziny...i...jestem w trakcie za艂atwiana swoich spraw...do pracy.Na pocz膮tku grudnia by艂by wyjazd.Pieni膮dze nie najlepsze ale lepsze ni偶 tu proponuj膮. Nie wiem czy to na d艂ugi okres czy na kr贸tki...ale zawsze co艣. Nie wiem czy maj膮 tam internet i czy wog贸le mo偶na wywozi膰 laptopa zakupionego na Allegro bez dowodu zakupu w postaci paragonu ? Jak co艣 wiecie, napiszcie...ok?Czy mi go ocl膮?Czy wolno wywozi膰 bez paragonu? Bez laptopa by艂oby kiepsko.Jak si臋 skontaktuj臋 z Wami?Poza tym nie zobacz臋 swojej kotki...b臋d臋 t臋skni艂a za ni膮...no i moj膮 starsz膮 s膮siadk膮....p.Stasi膮. Reszcie jestem oboj臋tna wi臋c....??????????????????????????????????????????????????????????????????? Dobrze, 偶e sobie chlapn臋艂am piwka...ca艂y czas chce mi si臋 p艂aka膰.Wci膮偶 nie dowierzam jak w kr贸tkim czasie 偶ycie cz艂owieka mo偶e obr贸ci膰 si臋 w proch przez nieodpowiedzialnego cz艂owieka, kt贸ry tak na prawd臋 ma jedyny i najwi臋kszy problem taki, 偶e nie zna uczu膰, jest jak drewno.Nie wiadomo czy w obecnym 艣wiecie jest to lepsze czy gorsze? Dla egoist贸w pewnie lepsze...a Ci drudzy umieraj膮 ju偶 z tego powodu, 偶e tak si臋 dzieje a na ko艅cu dociera do nich,偶e \\\"to\\\" dzieje si臋 \\\"im\\\". 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍[serce} --

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jola!! Nie ogl膮daj si臋 na nic , nie przejmuj nikim!!! Jed偶 , je艣li mo偶esz i masz tak膮 mo偶liwo艣膰 , sprawy tutaj pozostaw, niech si臋 rozwi膮zuj膮 same!! A my艣l臋 , 偶e nie powinna艣 mie膰 k艂opotu z laptopem , bo niby czemu? Mam nadziej臋 , 偶e uda ci si臋 to , co zamierzy艂as! Mi艂ego dnia 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dawna klubowiczka love
Nojka, w sprawach celnych najlepiej skontaktowa膰 si臋 z Urz臋dem Celnym. Ja my艣l臋, 偶e w dzisiejszej dobie laptop mo偶na traktowa膰 na r贸wni z zegarkiem , czy kom贸rk膮 - jako cz臋艣膰 garderoby . 馃槝 ale lepiej to sprawd藕!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam WbW Alibabki! Zosiu, dzieki 馃憚 Coperto馃憚 Mendelku馃憚 Jolu!馃憚 Mysle, ze na pewno nie bedziesz miala problemow z przewiezieniem Laptopa ... I zycze Ci JOLU z calego serca duzo pomyslnosci i szczescia w zamierzonych planach ! Wrocilam od stomatologa, wczoraj wypadla mi plomba ... A teraz cala geba boli:-D I jak nie urok to sraczka:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wpad艂am tu jak prawdziwy granat:-D Wiec wypada si臋 po偶egna膰... MI艁YCH SN脫W.. DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dawna klubowiczka
Dzisiaj znowu deszcz ze 艣niegiem i nied艂ugo zima... " Wiatr jesienny." Wpada szata艅ski w ulic korytarze, Szarpie komin贸w z dymu pi贸ropusze, Uderza deszczem w posm臋tnia艂e twarze, Nagina drzewa, zrzuca kapelusze. Hen, od p贸艂nocnej i dalekiej strony Nadci膮ga gro藕na i surowa zima, Wiatr chichotliwy, mro藕ny i szalony Dopiero wiosn膮 w biegu si臋 zatrzyma. Bo przecie偶 wr贸ci wiosna i kwiat r贸偶y I s艂owik w krzakach bzu rzewnie zanuci. Lecz gdy rok 偶ycia w wieczno艣膰 si臋 zanurzy Nigdy ju偶 w s艂o艅cu i kwiatach nie wr贸ci. K.膯wierk Mi艂ego dnia馃槾馃槾馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×