Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

w tym dniu cyklu to już nawet o tej porze dnia powinien wyjść :) nie chcę cię namawiać ale ... trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaChce Fasolke-ja bym nie wytrzymala i jednak zrobila domowy test. czekam na dobre wiesci. Wiecie co, to bedzie naprawde szczęśliwa czesc topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej usprawiedliwiam sie nawałem pracy!!! Granini, moje najserdeczniejsze gratulację, beta pięknie rośnie, więc wszystko będzie ok Sabra, jak sie czujesz mamo \"potencjalnych\" bliźniaczków :-) albo jedego baby, ale 100 % pewnego :-) ? ja czekam na @ ...niby już tyle miesięcy, ba , mozna powiedzieć - lat :-( minęło odkąd staram się odzidzię, a ja nadal mam jakąs nadzieję, że może w tym cyklu, że może sie udało...paranoja, ale co zrobić. Jak nie można z tym walczyć, trzeba polubić :-) więc moje urojenia, to mdłości od piątku -pewnie urojone (hihihi owulację miałam w poniedziałek), cycki urosły i bolą (jak co cykl przed @ ) ,a wczoraj na siłce jak dałam czadu, miałam taki skurcz brzucha, że musiałam przestać ćwiczyć i wrócić do domu. Pewnie to, jak często, jakaś niestrawność, ale jak wiadomo, wyobraźnia pisze swój scenariusz ;-) już mam nawet pomysł, żeby jutro rano zatestować...w końcu mam 3 testy ciążowe w domu, które dostałam jako gratisy do testów owulacyjnych...pewnie to głupota z mojej strony, bo na 99.99999999 % jestem pewna, że w ciąży nie jestem, ale przynajmniej będe mogła bez stresu szaleć na siłowni, żeby pozbyć się wreszcie tych poduszek na brzuchu przed wiosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, Jachcefasolkę, trzymam kciuki, abyć już teraz zmieniła nick na - jamamfasolkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dziś jakaś leniwa jestem nic mi się nie chce:-P enigma, a gdzież ty sie podziała? jachcefasolkę mam nadzieję, ze jutro nam oznajmisz wspaniałą nowinkę fasolkową i będziesz chyba już 4 lub 5 przyszłą mamusią ze stycznia:-) ciekawe co u zuleczki, uciekła od nas ale zanim co udało się jej zafasolkować, mam nadzieję, ze jest najszczęśliwszą osobą na świecie:-) Zabajonek, ciekawe co u ciebie, mam nadzieję, że dobrze sie macie z maleństwem:-)👄 myszko, witaj dawno się nie odzywałaś, ja nadal czekam na zdjecia twojego brzusia, jestem ciekawa czy już ci się zaokrąglił:-) a tak w ogóle czemu tabelka I nie ukatualniona jest w tyle zafasolkowanych🌻 foli, to ty ogranicz te siedzenie przy kompie:-P 4 godzinki - maks pracusiu:-) twoja ciąża jest do pozazdroszczenia jak dobrze wyglądasz i sie czujesz:-) gosiaczek👄 nadwislanka👄przytulam👄 Estelka, ty kochana chyba przesadzasz z tym testem masz dostać @ 22 stycznia a już teraz chcesz test zrobić, może wyjśc a moze nie wyjść, czasem nawet jak będziesz w ciazy to nie zawsze ci już teraz wyjdzie-są osoby którym nawet w dniu spodziewanej miesiaczki nie wyszedł dopiero parę dni po, a jak na siłkę pójdziesz i coś jeszcze ci sie stanie i co? uważaj maleńka na siebie i nie mów że tyle lat czekasz na dzidzię, uwierz w siebie i że cuda się zdarzają bo samo nasze życie jest cudem czyż nie? :-) a w końcu to ty rozpoczęłaś ten topik szczęśliwy więc i szczęśliwie dla ciebie się też skończy:-) moze szybciej niż myślisz:-)🌻 a ja dziś siedzę cały czas na necie:-P oglądałam chodziki dla chrześniaczka i oczywiście w związku z tym inne stronki też wpadły w oko, a mianowicie oglądałam wózki i wiecie co przykłuło moją uwagę? wózki bliźniacze i dla trojaczków-mężusiowi podobał się najbardziej ten dla trojaczków poprostu rewelacja, powiedział że jakby cos to taki bierzemy hihihihihi aż sie uśmiałam:-) ależ czas mi sie ostatnio dłuży już bym chciała by był maj:-P ależ niecierpliwa jestem co? ale już bym chciała to wszystko zacząć i mieć za sobą i cieszyć sie fasoleczami lub fasoleczką:-) Estelko poprzednio prosiłam cię o info na temat tego dr z białegostoku o in vitro a mnie czasem dziś brzusi rwał i nie wiem czemu dziś 3dc i @ powoli zaczyna sie kończyć, teraz muszę dbać o siebie by dobrze przygotować sie do in vitro miłego wieczorku życze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Emika, chyba mnie poniosło z tym testem i tak co ma być, to będzie, a będzie @. Za to na początku lata invitro i peeeeełny brzuszek :-) ale wiesz, to się udziela, tyle pozytywnych teściorków, że samemu by się chciało :-) :-) :-) a ja niestety tego topiku nie zaczęłam, zaczynałam chyba już jakieś inne, napewno nie ten, ten to zasługa Any - ale to wcale nie znaczy, że ten ma nie być dla mnie szczęśliwy :-) ale bełkot hihihi Emik, pisze do Ciebie na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie, To w telegraficznym skrótcie ;) : Lat 28, od 1,5 roku mężatka, ciagle chore przydatki, obecnie również, teraz baaaardzo chce sie juz postrac o maluszka, od tego cyklu dopiero zaczynam odliczać, bo to świadome strania. chociaz przez te 1,5 roku też sie nie obijalismy i nic :/ stresujaca praca (jak wszyscy ;) wszystkim sie przejmuję, pracoholik, problemy z waga, cykle @ od 21-50 dni. No to tak kilka słów o mnie. Wyjaśnijcie prosze nowej co to znaczy 1 DC i DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM COLIA W NASZYM GRONIE, TAKŻE I TWOIM :-) 1Dc - pierwszy dzień cyklu, czyli data pierwszego dnia statniej miesiączki DC - to długość cyklu, ile u Ciebie trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! JaChcęFasolkę czekamy na dobre wieści, pisz szybciutko!! Estelko no w koncu się odzywasz!! Niedobra Ty nie wolno nas tak zaniedbywać!! Co do mnie to nigdy nie miałąm plamień, 2b fazę mam raczej oki tylko krótkie cykle bo owu wcześnie, moze po prostu chce je wydłużyć. Wiecie co mam kolejne obawy ze przez to że nie biorę dostinexu na prl znów rozreguluje mi się cykl i owu, a tyle czasu poświeciłąm zeby to ustabilizować. Wrrrrr czemu człowiek jest taki głupi, żeby wymyślac takie cuda, wiecie co, kopnijcie mnie proszę bo sama mam siebie dosyć! Colia czyli jesteś jedną z nas, każda ma jakiś problem, ale razem jest na prawdę dużo raźniej!! ❤️ Brzuchatki odpoczywajcie dużo dbajcie o siebie Papatki, do jutra PS Asku no jak nie urok to.... Eh ta mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zabajonka leży w szpitalu i raczej juz nie wyjdzie, aż dopiero po porodzie ... wyniki ma lepsze, wszystko pod kontrolą, ale juz jej nie chcą wypuszczać ... ostatnio pisąla, że jak się samo u niej nie ruszy, to bedzie mieć indukowany poród sabra, granini jeszcze raz Gartuluję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog dziękujemy za wieści o Zabajonku 🌻 Pozdrów ją od nas wszystkich ❤️ Granini, Sabra...GRATULUJĘ Wam z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Jadę zrobić znowu bete i juto idę do ginekologa. Miałam iść w poniedziałek ale skoro mu chodziło o bete powyzej tysiąca (zeby mógł coś zobaczyć) to już jest i ja dłużej nie wytrzymam. Chcę mieć wekeend spokojny. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję...dziękuję...dziękuję za te przesłodkie gratulacje :) Jestem już w domku a gdzie wszystkie pracusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech Zabajonek zostanie bo chyba tam najbezpieczniej dla niej teraz. JaChceFasolkę i co nam dziś powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChce Fasolke-testowałaś????? Estelka-ja tez nam to uczucie. Nie jestem pozbawiona nadziei. Nawet jak by mi jajniki i macice wycieli to nadal bede sie ludzic, że moze tym razem.... jestem niepoprawna optymistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja miałam juz ranek do bani wrrr po prostu szlak mnie trafia z ta moja pracą:( Pracuje w sekretariacie a wiecie jak to jets ciągły kontakt z ludzmi i to \"różnymi\" same wiecie jacy są wrr nie raz. Przylazł rano jakis baran i wrzeszczy na mnie!!! No i co z tego ze moge wezwac ochrone jak juz zdąże sie zdenerwowac i wystraszyc tego wrzasku:(:(:( Obiecuje sobie ciagle że od nowego tygodnia pojde na L4 i odpoczne a potem przychodze do pracy:(i znow tro samo. Nie po to tyyyle sie staralam zeby teraz jakis głupek wszystko zniszczył:(ide na L4 od poniedzialku i koniec!! Emiczko zaraz ci wysyłam zdjęcia:)nie mam wiele bo dopiero brzuszek wyskoczyl troszke wiec wysyłam ci kilka z sylwestra i z pracy.Ja oczywiscie tez prosze o twoje:)i wszystkich dziewczyn:)jak wysyłacie mi tez wysyłajcie:) Estelko i nadwiślanka dobrze że macie nadzieję bo jak sie mówi: nadzieja umiera ostatnia:)wiec to tylko znaczy że macie zdrową psychikę a to przeciez ma duzy wpływ. Najgorsze jak człowiek sie juz załamie i nie wierzy, miałam kilka takich chwil ale oczywiscie my tu jestesmy od tego zeby wyciagać z takich dołków. Więc wierzcie i testujcie jak możecie:)a ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :-) A wiec zrobilam wczoraj test tak jak mi radziła foli... i wyszła jedna kreska, mimo to mąężuś zawiózł mnie do gina, udało mi sie wcisnąć bez zapisywania się bo jakaś kobieta nie przyszła no i powiedział że wszystko jest w porządku ale nawet jeśli jestem w ciąży to może być poprostu za wcześnie i dlatego nic nie widać, kazał mi sie nie przemęczać za bardzo i poczekać jeszcze 3-4 dni i jeśli @ nie przyjdzie biegiem do niego. No ale powiedział że żebym nie starała się bardzo nakręcać bo możliwe że to właśnie z powodu wyjazdu może się opóźnić... więc jestem właśnie na takim etapie że wiem że nic nie wiem. Acha no i powiedział żeby mimo wszystko test zrobić rano żeby być pewniejszym i ewentualnie jak najwczesniej zacząć brać odpowiednie leki aby uniknąć kolejnego poronienia... no ale nie nastawiam sie za bardzo... dalej żadnych objawów... teraz tylko jakoś tak mi wilgotno sie zrobiło... i nic pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... dziewczyny czy wy wam po stosunku też wszystko wyplywa na zewnątrz? kurcze nawet jak leże pozniej z nogami do góry to i tak jak rano wstane to wszystko plum do kibelka albo wczesniej do majtoch.. :-/ i czasem nawet sie z mezem śmiejemy że my to chyba nie do tej dziurki trafiamy ;-) jak to jest u was? Pytanie troche dziwne ale nurtuje mnie od jakiegoś czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChcę fasolkę-czyli czekamy... Oby na II. :) Ja tez mam ten problem po tulankach. Co prawda nog do gory nie kladę, ale rano i tak wsio na zew. ucieka. szkoda, ze to sie nie wchlania, albo co... Mam wrażenie, ze się marnuje nasionka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko też mam takie wrażenie, wszystko powinno szybko wpłynąć do środka :-D w piątek albo w sobote robie test jeśli @ nie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czasem to mam taki ubaw jak tu wchodze, że nie mogę sie doczekać kolejnych wizyt z Wami:-D ja tez uważam, że nadzieję zawsze trzeba mieć i pozytywne nastawienie:-) to dobrze wpływa na psychikę i ogólny stan zdrowia 🌻 witaj colia🌻to czekamy na wpisanie się to tabeleczek, może jakieś zdjątka masz to będziemy cię kojarzyć, bo ja to już Was wszystkie tak ze zdjeć znam, że nie musze w nie zaglądać a mam wrażenie jakbyśmy się od lat znały i widziały:-) trzymam kciukaski za fasoleczkę, a który masz dziś dc? beti, a czemu nie bierzesz tego leku na prl? lekarz ci zabronił? bo chyba cos przeoczyłam:-P a tak na marginesie -nadstawiaj dupkę ja będę pierwsza do kopiaczka:-P i się za bardzo nie przejmuj i nie wbijaj w główkę głupot będzie dobrze zobaczysz👄 Pedagog🌻 co słychać u ciebie? dziękujemy za wieści od Zabajonka, własciwie to dobrze że ona zostanie tam do końca ciąży oni w końcu wiedzą co robią a i jej dużo nie zostało - no własnie na kiedy dokładnie Zabajonek ma rozwiązanie? bo ta tabeleka I gdzież uciekła i nawet wpisów do niej dawno nie było, chyba czeka na pozostałe:-P z tabelki II maklady, a gdzie sie podziewasz?🌻 silve 🌻 witam jak tam się czujemy? granini i co tam u ciebie, pisz bo ja tu wyczekuję, czy fasoleczkę już widziałaś w brzuszku👄 nadwislanka :-D to niezła z ciebie optymistka nawet jakbyci coś wycieli to wierzyłabyś? hihihihih :-) to było zabawne:-) tak trzymaj👄 myszko, a ty faktycznie lepiej idź na urlopik w końcu dzidzia ważniejsza👄 widziąłam twoje zdjątka, ależ ty ślicznie wyglądasz i twój brzusio taki ładny się robi👄 mam wrażenie jakbym cię widziała już kiedyś:-) jachcęfasolkę, może faktycznie sie nie nakręcaj i nie myśl czy się udało a niespodzianka sama przyjdzie:-) może cykl sie rozregulował przez podróze, a może ......., tak czy inaczej w końcu zostaniemy mamusiami👄 trzeba tylko cierpliwie czekać-wiem że łatwo mówić trudniej zrobić ale nerwy i stres nam nie pomogą, a sama po sobie wiem, że już bym wszystko chciała na dziś:-P a co do przytulanek i wypływu spermy, to uważam że to rzecz naturalna, sperma w połączeniu z żeńskimi hormonami ulega upłynnieniu i pomimo, iż wypłynie jak to jedna z Was mówi w majtochy a inna do kibelka :-)to tak sie dzieje, ale to nie oznacza że wszystkie plemniczki uciekają na zewnątrz:-) mi ginka dobrze to wytłumaczyła:-) czasem u mnie jest tak, że sperma jak wstanę, ale najcześciej rano jak pójdę po bawareczkę lub jak już zacznę chodzić a u mnie @ już sobie poszła:-D dziś 4dc i czuję sie oki, choć czasem jajniczki zabolą lekko, ale to nic poważnego, wiecie co, jaki ja miałam dziś sen, hmmm, chyba przez te ostatnie rozmowy o dzieciach, śniło mi się że karmię piersią swojego synka, miał może z miesiąc lub dwa, był podobny do mnie, miał ciemne włoski i ciemne brwi i rzęski i taki słodki maluszek, i ssał moją pierś i tak mi dobrze było że jak wstałam to aż sie uśmiechałam, ale najśmieszniejsze było to że mój mężuś miął tez sen z synkiem że siedział sobie na fotelu bujanym i miał synka na piersi przykryty kocykiem i spał z nim, :-) i też jak wstał to powiedziął, że miał fajny sen, a jemu rzadko cos się śni:-) oby prorocze te sny były :-) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki help... Beta w poniedziłek 1018 a dziś 2200 czy to nie za dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, żebym była zmartwiona tylko czytałam, że wzrost około 66% a to raczej większy procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny w którym dniu cylku robi się badanie na poziom prolaktyny? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivex, ja zazwyczaj robiłam miedzy 3 a 7 dniem cyklu, ale moja ginka powiedziała że można robić zawsze niezależnie od dnia, ponieważ oni wtedy porównują to z normami zależnymi do fazy cyklu, wiec rób kiedy chcesz, a tak w ogóle to witam:-) granini, to wspaniale👄, a moze ty bliźniaki bedziesz miała:-D, cieszę sie strasznie z Twojej bety❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka ma termin na 31 stycznia, więc jeszcze troszkę, ale ciąża w zasadzie już donoszona :) granini bardzo się cieszę z twojego szczęscia, naprawdę 👄 a u mnie leci, leci :) 31 tydzien :) jestem na diecie, niskocukrowej i małosolnej bo mam wysoki cukier i puchnę :) w sobotę musze powtórnie zrobić test z glukozą, tyle że teraz 75, ale ponad to czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×