Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

\"się robią\" same... hihihihihihihi Przyjemnie się robi ;-) Mniej przyjemne jest wstawanie w nocy(ja jestem potwornym spiochem) Ale dla takiej kruszyny słodkiej można sie poświęcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi padam na pysk ten dzien mnie wyczerpał... mały nie chce sę obudzić...spi w wozku wniesiony ze spaceru...a tu kąpiel gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem-dalej padnięta. 💤 Wczoraj dopadly mnie super hiper herc klekoty. Myslałam ze oszaleje z bólu, wzięłam procha i po szłam spać. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam, kiedy księciunio się połozył, o której spac poszedl młody. NIc, zero kontaktu. Dziś czuję się otępiała i senna, ale głowa nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko ze słonecznego piernikowa. znowu zaczął sie dzień i znowu bedzie mi brakowac czasu na wszystko buuuuuuuuuuuuuu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zaraz zaczynam część drugą posiedzenia, trochę się denerwuję, bo dziś moi. Po raz pierwszy moi! I pewnie pójdę na piwko z nimi. yenka, ja wczoraj miałam typową dla siebie migrenę, ledwo mnie mój dotargął do domu, ze wszystkimi typowymi objawami. Postanowiłam wziąc super lek i po godzinie jak ręką odjął. Nietstety w sprayu do nosa podobno nie można go kupić w PL, a tabletki i szaszetki, ja zawsze zdążę \"wyrzucić z siebie\"... I miałam wieczór na czytanie i sprawdzanie, nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby mi moja kochana kuzynka nie podesłała tego specyfiku:O:O:O:O:O Zrezygnowałam ze wszystkiego, co może wywołać migrenę i co???????????????? Kurka wodna dalej mam!!!!!!!!!! Odezwę się za dwie, trzy godzinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, co to za specyfik na hercklekotki? CZekam na info, w razie co pomęczę siostrę z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 -> Garni rozwaliłas mnie na łopatki tym..skowronkiem pewnie ksiądz zgłupiał od kląskania i...minki jaśniepanienki :D :D :D superowo załatwiłas sprawę i od ręki i na swoich warunkach ! brawo :D wczoraj byłam na examie, nie dość, że noce nieprzespane, tirari pod oknem, o skrzypku nie wspominając, to jeszcze wczoraj miałam ubezpieczyć żuczka mojego/niemojego, to się dowiedziałam, że z 60% zniżki mam..30%, tatko jako współwłaściciel stuknął w styczniu jakieś auto i moje zniżki..poszły się...piiiii :( a tu kasy brak bo odliczone i tak z 950 PLN za cały pakiet...musiałam wybulić 1.500 😭 w takim nastroju pojechałam na exam, a pan prof. dał popis jakiego świat nie widział, żenujące doprawdy :( no ale mimo pytań z kosmosu, reżimu na examie..zdałam..wszak cuda się zdarzają :) wszystkim życzę miłego dnia :) ps. a żaliłam się, ze pierścionka nie dostałam? - bo ja myślałem, ze żartujesz :P no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Garni-->wazne ze zalatwilas.Widac nie kazdy Man in black ma bałagan nadd koloratka.. ;--) a Ty chyba dostalas powera typowej MATKI-dla dziecka jestes w stanie wszystko zaltwic..moze i te oswiadczyny?;-) ;-) 🌻 Jem nalesniki i zapraszam Groszek-->Ty żiwiosz? Net mnie zabije ;-) Mumi-->ale jakbys nagle miala na palcu pierdzionek nie od niego TO BY SIE ZDZIWIL - NIE NA ZARTY... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w duuuuuuuuuupie mam pierscionek :P kubuś najwazniejszy wiem ze ksiądz szykuje pogadankę w tym temacie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam powera do zamykania kart kredytowych ......................wydawało mi sie że zamknełam juz wszystkie a tu kinder jajo zadzwoniła pani z banku że mam w BIK wpisana jeszcze jedną nieczynna od czerwca 2004 roku i jest spłacona żadnych operacji na niej .............ile się nagłowkowałam co to może być ? ................. wkoncu doszłam co to jest i z jakiego banku dzisiaj po południu udaje sie do banku zamknąc to cudo . Najlepsze jest to że zyłam w nieswiadomości posiadania tych wszystkich kart ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) zuch z ciebie dziewczynka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i gratuluję pomyślnego załatwienia sprawy ;) Jo ;) a ty jak się w te upały czujesz??????????? Mumi ;) Yennka ;) Ani ;) Netka ;) Serduszko ;) i cała reszta 🌼 Buzia :) ps własnie mi się włoski zafarbowały na orzechowo ;) idę teraz sciąć końcówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, żyję ale na qurewsko wysokich obrotach. Już jestem zmęczona... i aż się boję pomyśleć co będzie jak dojdzie mi jeszcze urządzanie mieszkanai od następnego tygodnia :o Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku? Jutro robimy kumpeli panieński (tej na której weselu mnie nie będzie) będzie mega impreza. Najpierw karaoke a później tańce :) Mamy aż dwie loże bo pewnie przyciągniemy jakieś \"ogony\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Na dziś koniec!!!!!!!:D:D:D:D:D Teraz krótkie piwko, a potem impreza rodzinna... Uf, jakoś to poszło. Zdali wszyscy:) Tymczasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie głowa dalej pobolewa. Kurna, mam dosć. Zaraz na szczeście do domu. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka. idż do lekarza z tymi bólami głowy. Okropnie się męczysz, ja 7 lat się męczyłam zanim dobrze trafiłam:(:(:(:( może nie masz astmy, nie wymiotujesz, przepisze Towbie jakieś prostsze tabletki i będzie Tobie lepiej. Nie ma sensu tak się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, u mnie tak od czasu do czase. Lekarze mówią ze to zatoki. Tylko jak tak dopadnie, to nic nie działa, no, moze ketonal. Ale ile można jesc ketonalu???? Dziś masakra. ciśnienie 86/46, chodziłam jak mucha - po kawie miałam 91/51. Podskoczyło, co??? ;-) Zaraz do domu zmiatam,ale jeszzce trochę mogę odpowiedzieć. Buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-->ja ledwo..staram sie nie wychodzic z domu do poludnia bo zaaz mam akcje pt.\"mdleje\"..Jest ciezko, szczegolnie jak widze szczuple kobitki w spodniczkach a ja sie toczę...Bylam wczoraj na szkole rodzenia byly zajecia z Pania Psycholog młoda fajna babka,dowiedzialam sie ze dopoki nie bede chciala dziecka udusic poduszka to cała reszta uczuc jest jak najbardziej normalna!!!!!;-) Łącznie z płaczem lekka depresyjka oraz rozdrażnieniem..Dzidzi trzeba czytac gdy jest w brzuchu rymowane wierszyki mowic do niej-szczegolnie tata bo ma nizsze tony lepiej odbierane przez dzidzie głaskac brzuch i nie zamilczec gdy juz sie urodzi!Podobno jest to bardzo wazne dla pozniejszego rozwoju..I jeszcze jedno-nie zmuszac facetow do rodzenia, ma byc to ich osobista decyzja inaczej moze skonczyc sie zle ;-) ;-) To tyle Celi dla Ciebie newsow,bede Ci na biezaco przekazywac jesli chcesz. A Ty dbaj o siebie bos na poczatku zadnych goracych kapieli duzo kefirow duzo pomidorow troche marchewki i duuuzo wody mineralnej!!!Pozdrawiam Cie serdecznie. Ide sie połozyc bo moja tancereczka ma chyba pokaz przed..żołądkiem lub wątrobą ;-) Pa!! Groszek-->i bardzo dobrze ze nie wiesz gdzie rece wlozyc,nawet nie wiesz jak,na glupoty czasu brak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) dzieki za info ;) bardzo pomocne ;) Zapytałam jak ty się w te upały czujesz, bo ja wymiekam, a mój brzusio jeszcze mały, więc jest mi jeszcze lekko w porównaniu z tobą ;) Ale za to ty już wiesz, ze będziesz miała mała królewnę ;) Co do głaskania po brzuszku, to ja mam całkowity zakaz :( Ponoć to zle wpływa na przebieg zagrożonoej ciąży . Zero głaskania, poklepywania, kładzenia łapek itp . No i jak nawet dotykac go nie mogę to chyba rozumiesz, ze z mówieniem to dopiero mam problemy :( Jak na razie to dzisiaj zakupiałam sobie pierwszą bluzeczke ciążową - taką niebieską - bo marzy mi się mały chłopiec ;) moze pomoże ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No a z tymi kefirami i sokami pomidorowymi i obowiązkowo płatkami na mleku na śniadanie to mi marnie idzie :( mój stały jadłospis to 1,5 szkl mleka +płatki -sniadanie, II sniadanie jabłko, pożniej szkl. soku pomidorowego, obiad staram się jadac zupki przynajmniej 2x tyg + II danie, ale czesto rezygnuje z zupek , podwieczorek kefirek, kolacja 1/2 grahamki liśc sałaty + pomidorek i coś tam ;) Noo i więcej juz nic w siebie nie jestem w stanie wepchnąć. A i tak jem teraz II więcej niż przed :( Jak dołożyć do tego 1l mineralnej i 1l soku pomarańczowego + kilka herbatek i kawke ricore na śniadanie to wpycham w siebie straszne ilości :O A i tak lekarz kazał mi częściej i więcej jeść :( Ja nie wiem jak inne kobiety mogą sie wkółko objadać :( To jest dla mnie nie do pomyślenia :( A moze ja mam problemy z łaknieniem ?? :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* dlaczego pomidorów?? ja ma dzisiaj doła i cały dzień beczę :( póki co, zwalam na hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffffffff właśnie miałam małą burzę ;) i się ochłodziło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale w ciągu 5 min tem spadła o 15 stopni i był grad :O ale było go strasznie dużo ,mozna było pomyślec że to środek zimy a za oknem szaleje śnieżyca , bo od gradu było biało :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale znowu mam już na termometrze 21 stopni :( ale lepsze to niż te 34 :P Emmo, jeśli płakuniasz na widok biedronki, pieska , bajki, komedii itp to sa to hormonki ;) Ale jeśli płakuniasz przez mena, to raczej to jego zasługa :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie żar leje się z nieba.... ledwo oddycham. Wysprzatałam cały swój pokój od góry do dołu i padam. wiec znów tylko was witam i zarazem żegnam. Lecę poodpoczywać na ogrodzie, a potem to chyba polegnę w łóżku po dłuuuugiej chłodnej kąpieli... Pa! Miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×