Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

chantall..... to jest to urzadzenie i tu jest sporo opisane http://www.allegro.pl/item186434610_frida_na_katar_w_pudelku_filtry_14szt_wawa.html mozesz tez rozwiesic pranie u malutkiej w pokoju, bo nam np. na takie rzerzenie pomogla wieksza wilgotnosc powietrza Dziewczyny, jestem teraz w Toruniu, przyjechalam sama wczoraj wieczorem. Powiem Wam, ze strasznie tesknie za Olenka. Caly czas mnie nosi zeby wsiasc w samochod i juz jechac, ale mam jeszcze jedne zajecia dzisiaj na uczelni. Zaraz zwariuje !!!! Ja chce do domu !!! A na dodatek wlaczylam teraz laptopa zeby do Was popisac, a maz mi zrobil niespodzianke i ustawil na pulpicie zdjecie Olenki i sie poplakalam. Wiem, wiem ze przesadzam.... ale i tak mi smutno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti rozumiem ICe ja bylam w szkole wpt sobote i w niedziele co prawda na noc wraclalam alemyslam ze szalu dostane i urywalam sie z zajec po raz pierwszy zostawialm go na tyle godzin. wiec rozumeim CIe w zupelnosci, czaem moze i mamy dos c iwtedy chcialbysmy odpoczac ale chila bez naszych skarbow jest okropna, wiec glowa do gory dasz rade, juz coraz blizej i ja usciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle z edobrym sposobem jest wymienic sie naszymi numerami gg i moze zrobmy tabelke w razie jakiegos znowu wypadku z forum zawsze konta tbedzie ja zaczynam Chantall dopisz eciebie 1. Aga1981....nr gg 2892792.....Złocieniec,.....Pomorze 2.Chantall.....nr gg 1126805.....Niemcy( Rybnik)..... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Aga1981....nr gg 2892792.....Złocieniec,.....Pomorze 2.Chantall.....nr gg 1126805.....Niemcy( Rybnik)..... ????? 3. Anesia....nr gg 3414204... Kraków.......małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem kwietniowka, ktora jest 1 dzien po terminie! Narazie wszystko pozamykane i prawdopodobnie bede miala wywolywany porod w sobote. Ale troche sie boje. Czy ktoras z was kochala sie w okolicach terminu porodu i poskutkowalo szybszym wyjsciem dzieciatka na swiat? Prosze o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprilko podobno sex przyspiesza akcję porodową a napewno sperma ma jakies własciwosci , ale ja Ci nie powiem czy działa bo miałam cesrakę 2 tyg przed terminem , zycze powodzenia i duzo zdrówka dla maluszka, alez Ci zazdroszczę tej chwili w której poznasz swoej dziecko - cud!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUDYTA!!!!!!!!! Właśnie szalałam na kafeterii w poszukiwaniu Ciebie! Napisz co i jak z Patryczkiem no i jak Ty się czujesz???? Strasznie się martwiłam o Was:( Dzięki Babeczki za głosy:) i proszę o jeszcze:) Dzięki z góry:) Lecę bo Bliźniaki dziś w duszę dają niemiłosiernie - pewnie przez nagłą zmianę pogody - zawsze tak mają:) Całuśne całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Aga1981....nr gg 2892792.....Złocieniec,.....Pomorze 2.Chantall.....nr gg 1126805.....Niemcy( Rybnik)..... ????? 3. Anesia....nr gg 3414204... Kraków.......małopolska 4. osti.... nr gg 3851299 ... Toruń.... kujawy/wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Aga1981....nr gg 2892792.....Złocieniec,.....Pomorze 2.Chantall.....nr gg 1126805.....Niemcy( Rybnik)..... ????? 3. Anesia....nr gg 3414204... Kraków.......małopolska 4. osti.... nr gg 3851299 ... Toruń.... kujawy/wielkopolska 5. też przyszła-już obecna...nr gg 5723576...Nowy Sącz....małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka Anesia ma race co do spermy wiec do dziela powinno pomoc, ja to wyprobwalam.CHyba pomaga...choc mialam cesarke ale to z innych powodow.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti i Obecna mamo szukam Was na gg i nie moge odnalezc tzn gg Was nie odnajduje. Sadze ze numery wpisalyscie prawidlowo prosze napiszcie do mnie zebym mogla Was sobie dodac do listy kontaktow nie iwem czy cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież bym śmiałą się wykręcać, po prostu wątpię, żebym mogła dać radę przyjechać na to spotkanie, głównie dlatego że daleeeeeeko nad morze - 600 km a poza tym ten remont, przeprowadzka i kredyty - nie wydolę finansowo, ale będzie mi niezmiernie przyjemnie, ze Wy się poznacie, tymbardziej, że właśnie na moim topiku zaczęła się nasza znajomość. Aprilka u mnie poskutkowało - byłam 6 dni po terminie, za 2 dni miałam iść na wywoływanie, więc wkurzyłam się, namówiłam męża na bzykanie i już za 2 godziny zaczęły się skurcze, tak więc próbuj! powodzenia! A u nas pogoda się zepsuła i większość dnia przesiedziałyśmy z Emilką w domku. Czujemy się dobrze i jest wszystko ok. Męża nie ma całymi dniami i strasznie za nim tęsknimy, on też, jak tylko przychodzi, malutka obdarza go cudownym uśmiechem, więc jest wniebowzięty. Teraz też na niego czekamy, Emi bawi się na macie edukacyjnej - kilka dni trwało zanim się do niej przekonała, a teraz już potrafi spędzić tam chwilę, interesując się co też tam wisi i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIAMIUŚ Ja mam szczerą nadzieję, że to nasze planowane spotkanie (mam nadzieję, że dojdzie ono do skutku) to nie będzie pierwszym i ostatnim i na pewno się jeszcze gdzieś spotkamy kiedyś, a wtedy Cię osobiście uduszę jeśli się znów wykręcisz;) :P P.S. Ja mam ok 900 km nad morze i JADĘ! chyba, że mi Dzieci jakiś nieoczekiwany numer wywiną:D, ale mam nadzieję, że NIE!:P Ale nie myśl, że Cię opitalam, ja tak sobie żartuję troszkę:) Żeby Ci nie przyszło do głowy się gniewać na mnie:D, bo nie dość, że Cię uduszę to jeszcze urwę Ci głowę i zrobię siku do szyi (czy szyji - niegdy nie wiem jak to się pisze:D:D:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę namolna jak cholera ale tu mi wolno;) Więc ponawiam prośbę:P Babeczki proszę o wsparcie - zagłosujecie na moje Bliźniaki? PLIIIIISSSS http://www.kindi.pl/gallery/photo/448/tata_sam _z_blizniakami.html http://www.kindi.pl/gallery/photo/449/zelazny_ uscisk_blizniat_nieopisana_milosc_siostry_i_braciszka.html Będę bardzo wdzięczna i zobowiązana!!!!! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLASNIE MAM DOLA kiedys kiedys wspomnialam ze mialam ciezkie zajscie z tesciowa, wlasnie bardzo dokaldnie mi sie wsyzstko przypomnialo zryczlam sue jak bobr wygladam jak nie wiem kto, oczy czerowne popuchniete a no czerwony jakbym dostala wlasnie w niego z piachy.:( ALe chyba mi ulzy na kilka tygodni i bedzie lzej, moze kiedys sie to wyjasni. Caluje wAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus 1981 ja tez miałam starcia z tesciową -chu... im w d.. pomyslałam wtedy i zyje dalej i ona tez i to blisko mnie bo pod nami - pitro nizej w tym asamym domu, ale ja postanwoiłam sie zdystansowac i nei biore do siebie tego co ona do mnei mówi i wogole zlewam ją z usmeichem twarzy :) takze głowka do góry ! ( jak to sie stało ze tesciwe mają takcih synów?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAm czasem problemy z internetem (b.wolny i czasem sie nie otwiera) wiec moje odpowiedzi i wypowiedzi bedą byc może przestarzałe od czasu do czasu ale mam nadzieję że mi to wybaczycie:) Aga1981-b.się ciesze że lubisz Kołobrzeg ja uwielbiam to miasto zawsze chciałam tu mieszkać (pochodze z małej wioseczki 35 km od K-gu) Z tym miastem mam związanych wiele cudownych wspomnień i tu poznałam mojego kochanego męża.Kiedyś była opcja że po slubie zamieszkamy 350 km stąd z teściami gdzie byłoby nam latwiej ale uparłam się żeby wybrać jednak te okolice i nie żałuję> Poza tym nie potrafiłabym mieszkać tak blisko teściowej - współczuję CI tych starć, musisz po prostu wyluzować i nie przejmowac się nią!!! co do miejscowości nadmorskich to wszedzie drogo , w okolicy jest więcej imprez , dyskotek np. w Mielnie , Ustroniu Morskim niż w K_gu tu spokojniej bo miasto to uzdrowisko, zależy kto czego szuka! Aga Twoje okolice też są super , również wspaniałe na wakacje - piene jeziora, lasy. MYsica - 06.02 to jest równiez dzień urodzin mojego męża, wiec pojawienie sie Hani tego dni było dla niego najwspanialszym prezentem urodzinowym! Chantall- pewnie juz o tym pisałyscie ale dla mnie Twoje maleństwo ma typową sapkę niemowlęcą. Moje słoneczko również charczało i świstało przeraźliwie zwłaszcza w nocy i po przebudzeniu - tak jakby miała wszystko zawalone ale zero kataru żadnej goraczki lekarka powiedziała że to wina zbyt wysokiej temperatury w dmu i suchego powietrza. Poza tym kazała mi czesto wietrzyć, nawilżac powietrze chodzić na spacery i zostawić nosek w spokoju(pod zadnym pozorem nie pchać tam gruszki!!!Frida jest super)Od jakiegoś czasu Hania juz prawie nie ma sapki.Aha psikałam jej czasem wodą morska MArimer do noska. cdn.musze sprawdzic czy uda i się wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall - Maleństwa prycha najgorzej po nocy bo w nocy najtrudniej mu oddychać- kaloryfery dają w kość, b.wysuszają powietrze! ALFi24 - moja Niunia tez robi śluzowate kupki do tego od 2 tygodni zielone. Bylismy u lekarza ktory stwierdził że wszystko ok, kupki takie bywaja czase przy karmieniu piersią, trzeba po prostu obserwować dziecko(czy nie gorączki itp.) OBEcna Mamo- pomysł z ksiazką super, Twoje opowieści podczytywałam kiedys i wzruszały mnie do łez, uważam że masz lekie pióro i fajny styl , który potrafi dotrzec i zainteresować czytelnika!!!Możesz mi wierzyć , jestem tzw.panią od polskiego(miałam się nie przyznawać ze wzgledu na to ,że powinnam pisać bez błędów ale spiesze się i nie obchodzą mnie przecinki i literówki:) DZiewczyny nie myślcie sobie że chcę Wam tu kadzic ale uważam że jesteście naprawdę fajne! Widac że szczerze interesują Was Wasze wzajemne sprawy i problemy , ekscytujecie się mozliwościa spotkania...TEn topik jest taki cieplutki.... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Mamuśki, kurcze jak Wy tu pięknie niektóre piszecie ..a ja wpadam zazwyczaj na chwile i od razu z jakimiś problemami. Więc tym razem piszę nie personalnie, ale tematycznie ogólnie: **spotkanie super pomysł-tylko ja nie dam rady, bo po ślubie w maju, na początku czerwca wyjeżdżam do męża-nareszcie będziemy razem ..a to jest jakieś 3000km... **podaje moje namiary na gg...a może któraś ma skype, może damy rade sobie pogadać:) gg-5926968 obecna mamo-->jak tam się głosuje, bo ja jakaś niekumata jestem..muszę się zalogować? tzn. wpierw muszę tam zapisać? daj znać-chętnie zagłosuję, bo zdjęcia rozczulające-zwłaszcza to z łapkami:) tymczasem pozdrawiam mocno ps.jasiek ślinie się na potęgę, pożera łapke, jest marudny..też charcze, ale to podobno norma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :D Amelka ja właśnie kończę fil.pol. :D I też się nie przyznaję, bo nie chce mi się tak poprawnie pisać jak powinnam ze względu na zawód ;) Jednoczę się :D Moje dziecię już śpi a ja zbieram chęci do pisania pracy. Tak jest codziennie, zero zapału :o Qurcze znowu się wrypałam w aukcję, ja zawsze tak mam \"ciekawe jaka jest cena minialna\" i klikam dwa - trzy razy i zazwyyczaj osiągam cenę i potem jeszcze nikt nie licytuje a ja czekam aż mnie przebiją. Nie przebijają. Teraz \"wygralam\" huśtawkę dla dzieciacza, fakt, ze za 60 zl, ale jest koniec miesiąca i piszczę teraz :o Trudno i tak w przyszłości chciałam kupić ;) Zmykam, moze dziś napiszę więcej ??? Sama siebie oszukuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Amelko07-dziękuję za wsparcie zwłaszcza, że moja pani doktor podobnie orzekła, jeśli nic sie więcej nie dziej, a po zbadaniu widać , że nie-to na razie mam się nie zamartwiać. Dziewczyny może uda mi się uzupełnić album Jasia-więc poślę za moment link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi 24 alez Twój JAsienko sliczny jaką on ma modną fryzurke- wow :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall ja też Amelce czyszczę nosek tą fridą i jestem bardzo zadowolona z tego\"urzadzenia\". Małej tez chyba sie to podoba ak jej \"wyciągam\" gilki:-). Robi przy tym takie smieszne miny. Nie widze żeby się denerwowała raczej traktuje to jako zabawę. A nosek jest oczyszczony. Więc szczerze polecam. Wczoraj byłam z małą na szczepieniu - ojej jak plakała. Nie mogłam ja uspokoić dopiero przy cycuszku troche sie uspokoiła ale cały czas była nerwowa. Jak wróciliśmy do domu od razu dałam jej w czopku paracetamol i obyło się bez płaczu (z bólu) tak jak za pierwszym razem. Wykupilismy jej też szczypionkę przeciwko rotawirusom. Oj znowu moje maleństwo płacze więc uciekam. A i jeszcze jedno wasze maleństwa sa prześliczne. Może w końcu ja założe taką stronkę i pochwalę się moją Amelką. To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×