Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Hej! ja zaraz do pracy wpadlam luknac... ja mojego mam na gg ale jzu nie boli gdy zapali sie jego słoneczko.. dziewczyny robicie postepy...Magduś for you 🌻 dasz rade silna kobieta jestes wiem o tym :) Jabłuszko no to teraz juz wiesz ze jednak...pierwsze dni sa najgorsze ale jest weekend mozesz to z siebie wywalic wyplakac...jak ja takiej g...pisalam i wyłam dosłownie ale pomogło!!! pamietaj jestesmy z toba! ja bede dopiero wieczorem bo do 18 jestem w pracy ale jakbys chciala napisac na priv to dziewczyny ci podadza moj mail czy gg!! pozsdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Bardzo bym chciała mieć jakiś kontakt z Tobą smutna tylko jak mam go zdobyć? Dziewczyny pomóżcie.... Pozdrawiam:) ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg2107097 odezwij się, a ja podam ci nr gg do Smutnej ;-) Witaj tacomanadzieje ;-) co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odpukać chyba wyszłam na prostą tfu tfu Nie wzrusza mnie ,że dostępny na gg,nie czekam na mail.Przeszło jak ostra choroba zakaźna .Coś tam na dnie serca zostało -w końcu był ponad 10 lat obok a potem pół baardzo intensywnie... Mnie nie umiało nic wyleczyć póki nie spotkałam parę razy jego żony gdzieś na zakupach.Jej szczęśliwa mina to był taki kontrast z moim stanem,że w momencie oprzytomniałam . Teraz to mi się nawet nie chce o nim wspominać.Jest cudny ale 2 lata wystarczy ,gdyby chciał to by już coś zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;-) U mnie też zimno. Zimno wokół i zimno we mnie... czuję się każdego dnia lepiej... ech, jak ja bym chciała już nie myśleć o nim w ogóle, a niestety zdarza się to za często. i tu przypomina mi się piosenka Patrycji Markowskiej: \"Radzę sobie świetnie, przecież wiesz (...) tam na dnie został Twój ślad, głęboko tak, Twoja muzyka we mnie gra (...) bo świat się pomylił...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
A u mnie niepewność....:( i znowu smutek....:( Cały dzień się trzymałam ale teraz się rozklejam...;( i chce mi się płakać....ja chce do niego....:( ;( ale on już nie wróci...:(:(:( ja to wiem.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone j.... będzie dobrze, głowa do góry!!!! Każdy dzień jest lepszy, każdy dzień przynosi ulgę....i tak do zapomnienia. Bądź dzielna!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Dzięki dziewczyny...:) ja mam takie zmienne nastroje raz jest dobrze a raz nie...raz sobie myślę ok lepiej niech już się nie odzywa najgorsze dni mam za sobą a później myślę boże niech on się odezwie....:( Zwariować można... Buziaczki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj :D gdzie sie podzialy...słodkie i piekne kobiety z mojego topicku ?:p u mnie dzis mija 27 miesiecy...a ja jestem wolan :) i bosko mi z tym..pzodrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) Ja się jakoś też trzymam, jutro rocznica, pewnie nie będzie za wesoło, ale najgorsze już za mną i powoli zaczynam się cieszyć, że mam to za sobą, chociaż jeszcze tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
a ja mam doła i wyje jak bóbr masakra...... boże w co ja się dałam wkręcić w jakiś chory romans którego mi teraz brakuje....ale teraz już wiem że to koniec już naprawdę...koniec raz na zawsze...to już nigdy nie wróci chyba ze we wspomnieniach.... nie mogę pisać bo łzy mi zasłaniają litery.... nie chce mi się już żyć...poważnie......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko... daj spokój, takich mysli nie możesz mieć. Wypłacz sie i już. Uwierz mi, każdy dzień przynosi ulgę. Z każdym dniem myślisz coraz mniej... Będzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaaaaaa
do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień Dobry 🌻 i znow cisza... Jabłuszko co u ciebie?jak sie czujesz?juz lepiej?czy znow piszecie? taka g,magda k,tacomanadzieje,greckie wesele a co u was? pozdrawiam goraco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! znow sama tu zagladam...ale z jabluszkiem na gg rozmawialam i u niej oki,ciesze sie ze jakos sie ulozylo,byle tylko tak dalej... a reszta??odezwijcie sie... pewnie w paitek bedzie nalot jak ja juz do pracy wroce,ech u mnie wieje jak szalone...a cala noc padalo... pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witajcie dziewczynki:) U mnie jak w kalejdoskopie raz lepiej raz gorzej ... taki chyba urok takiego romansu ...i trzeba się z tym pogodzić, inaczej do tego podejść-innego wyjścia nie ma...:( Pozdrawiam WAS:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
skasowałam samochód - masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×