Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

gdzie reszta dziewczyn?wszystkie z kuunią i beną wyjechały?meldowac sie dziewczyny i brac za pieczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczynki ,jestem juz w domu zamiast odpoczywać pół dnia na mieście spędziłam,ale torebkę i klapeczki sobie kupiłam. Hajduś w czwartek do lasu jadę ,ale wciąż mam nadzieję ,że pogoda będzie ,opalać się nie musze bo ciemną karnację mam ,ale dupcie bym pomoczyła w wodzie. Ba-beczka ,dzięki za przepis w sobotę do pieczenia się zabieram ,mam nadzieję,że ciasto mi wyjdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Troche pogoda się poprawiła i posiedziałam sobie na słoneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ,to musi byc ładna dziewczyna z Ciebie ,ja dla odmiany mam jasną karnacje ,ale całe szczescie nie opalam sie na czerwono,tylko na brązowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka we Wrocku jest taka patelnia ,że wytrzymać nie można szkoda ,że u ciebie takiej nie ma :)No coż niby Polska duża nie jest ale pogoda bardzo rózna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Też mam jasną karnację i ciężko mi się opalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
długo muszę lezec na słońcu, żeby były jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ma racje ....u nas dzis duchota....tak jak przed burzą.Gdzie fajne ciuchy dostałas?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciuchy ....tylko klapki.....juz mi sie duchota na mozg rzucila....ja ostatnio klapki w koronie kupiłam ,ladne były ,ale po tygodniu pękły na pól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanka ,ale pamietaj smarować sie trzeba ,filtr jak najwyzszy,bo skora sie niszczy jak nic,a w dodatku piegi sie pojawiaja moja siostra tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie mam blizej....:)do reklamacji zaniosłam.....zal mi bo ładne były i wyjątkowo mnie nie obcierały....:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hajduś ,my w końcu kobietki jesteśmy ,delikatne z nas stworzenia:) No wlasnie ja cała w siniakach chodzę,w pracy sie poobijałam wyglądam .... szkoda słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie .....mam to samo ledwo sie gdzies dotkne ...zaraz siniak....jakas dziwna uroda....Tobie tez tak duszno ?ide teraz ogrod podlac ,bo okropnie sucho sie zrobiło....przy okazji psa troche opłucze...bo do wanny go nie zapakuje...za duzy....bedze miał prysznic na swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och hajduś zazdroszcze ci ja w bloku mieszkam ,a chętnie bym ogródek podlewała mieszkanie duże ,ąle to blok:)No cóż dobrze ,że dużo drzewek wszedzie pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlałam...:)Sylwionka ....no faktycznie w taką pogode....fajnie jak sie ma swój ogrodek....zawsze sobie mozna posiedziec na powietrzu i nie trzeba sie w domu kisic....a poranna kawka w ogrodzie super smakuje i nawet mozna wyjsc w pizamie:Dja mam wyjscie z domu bezposrednio do ogrodu ...wiec czasami rano w pizamie wychodze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och hajdus normalnie ci zazdroszczę,dobrze ze mam balkon to własnie tam często kawke piję :)Dużo kwiatków posadziłam ,taki maly ogrodek sobie stworzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no to fajnie....balkon to super sprawa...i tez mozesz w pzamie sobie posiedziec:):)....a nie musisz przynajmniej trawnika kosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest :)chociaż lubię z natura przebywac z tad tak często do lasu jeżdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×