Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

cała noc pilnowałam Luki bo temperatura taka,ze szok 39,6 :O wiec na zmiane nurofen,picie i okłady na głowę z zamrazanej pieluchy..nawet jak przysnęła to i tak bałam sie zasnac.. teraz 37...wysypki nie ma zadnej ale mleka nie chce pić... trudno ,łamię sie i dam danonka..takie gówienka to zawsze i o każdej porze z biszkoptami zje ..ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uściski dla Luki:) Niech zdrowieje biedulka szybciutko!!! Oluś, dla Ciebie też całusy, czytałąm o tej sytuacji u Ciebie, na poczcie, bardzo mi przykro! WSPIERAM i przytulam! Mam nadzieję, że uda Wam się podjąć najlepszą z możliwych decyzji. U mnie też dziś koszmarna noc, Vincent budził się co pół godziny , marudził, płakał, masakra. Kolejne zęby czy co?! Nieżywa jestem:( Ponawiam pytanie o zasłonki - czy ktoś wie gdzie piękne lniane z naszytymi aplikacjami można dostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke niestety nie moge Ci pomóc:( bo nie mam pojęcia gdzie takie cudeńka mozna dostać... Iwona Nikos tez ostatnio słabo je:( juz sama nie wiem co robić-najgorzej przed snem,potem nie spię prze połowe nocy bo myslę ze on jest głodny...Buziak dla Luski-jak to trzydniówa to wysypka wyskoczy po 3 dniach temperatury-przynajmniej tak było u nas.Niko ostatnio tez dostał danonka...wolałam zeby zjadł danonka niz nic:( Olu 🌻 Ali-cja wszystkiego naj najnaj najlepszego 🌻👄 Wieczorem postaram sie wkleic filmik z nowa umiejętnoscią Nikosia-ten mój mały wariat nauczył sie sam schodzic z łózka-zakumał że trzeba się odwrócić tyłem,opuścić nóżki i zsunąć się powolutku az dotknie ziemi-po prostu nie mogłam uwierzyć jak to zobaczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam sie pochwalić dostałam @ narazie spoko brzuch nie boli,zobaczymy co bedzie dalej...1,5 roku było tak fajnie....ale cóż wszystko sie kiedys kończy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka my też tak uczymy Stasia żeby schodził tyłem...ale jak siębardzo spieszy to i tak leci głową w dół :P Iwona trzymaj się..mojej znajomej mała miała 40.5 :( moja Zośke zresztą też miewała ostro powyżej 40 ale tu już były kąpiele obniżające temp bo wszystkie leki działały za długo.. My po badaniach, macie może jakieś normy do tych wyników morfologii co odbiore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka współczuje..ja mialam juz 2..ale ból taki że normalnie ledwie chodzę po 2 nospach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa myslę że normy bedą rozpisane razem z wynikami które dostaniesz,my zawsze dostajemy wyniki z normami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa tak mi sie wydaje-bo przy pobieraniu zawsze nas pytaja o PESEL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke, ja też nie mam pojęcia gdzie tego szukać... Ja już w domku, Antoś spokojniutki, nie było żadnych problemów. Ale wczoraj wyczytałam w jakiejś gazecie że 9-cio miesięczniak powinien dawno sprężynować, a jak nie, to natychmiast do ortopedy. Antek nie sprężynuje, tylko zapiera się sztywno na nogach jak go stawiam. Dalej nie raczkuje, pełza ledwo ledwo, jutro idę z nim do lekarza... Kuźwa, jakbym mało mioała zmartwień, to jeszcze to mi z głowy wyjść nie może...:( Naprawdę, lepszego początku roku nie mogłam sobie wyobrazić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli że jak się go stawia na podłożu trzymając pod paszki to ma się odbijać nóżkami, zginać i prostować tak jakby chciał podskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! AGOOSIA-BRZUCH przestal mnie bolec po paru nospach a okresu jak nie bylo tak nie ma Suzanka-zobacz te zaslony w lerla merle czy jakos tak sie pisze ja tam kupilam Oliwii do dzieciecego pokoiku tyle ze bez aplikacji niebiesko-zielone z kuleczkami na gorze. olu -tRZYMAM kcuiki i tak jak pisalalm na tamta poczte Antos ma super tapete w pokoiku Iwona -to co to moze byc u mojej siostry mala tez ktorejs nocy plakala kilka godzin i miala temperature wezwali pogotowie i przyjechal chirurg bo akorat mial zmiane ale w ciagu dnia pojechali na ostry dyzur i lekarz powiedzial ze to od gardla ,szkoda ze nie karmisz juz piersia bo to zawsze cos w takiej sytuacji. Moze to ucho bylas u lekarza? My dzis mielismy wizyte u lekarza taka kontrolna Oliwia sie darla jak dzika jak ja doktor badala wazy 9300kg.Wiecie co mi ta babka powiedziala ze dziecko przed ukonczeniem roku powinno miec szesc zebow . A ja wczoraj kupilam kozaki nareszcie w promod przecenione z 499zl na 149zl nie zla Dziekujemy za buziaki dla Oliwii A moja tez smierdzi ta ryba z bobo vity ale lubi bo ona wszystko lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia -ta strona nie dziala A my jutro jedziemy kupic fotelik do samochodu chcemy ten 3w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja króciutko, Antoś zaczął pełzać do tyłu... Jest światełko w tunelu. Agoosia, dziękuję za link, uspokoiłam się i to bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja mam nadzieje że będe mieć wiecej czasu remont prawie zakończony .Ale i tak co dzien mam taki zapieprz że szok.2 dzieci i teściowa chora na alzcheimera jest gorsza od mojej 2.Aniu dzięki za namiary ja esemesa nie dostałam a teraz jak będziemy kiedyś na Śląsku to na pewno jeszcze to sprawdze.Gratulacje dla Kolibana,i wszyskich maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsms
Konkurs fotograficzny „ŚPIOCHY” http://www.yeppas.pl/konkursy/spiochy/ Nie raz uchwyciłeś/łas na zdjęciu śpiące dziecko,mamę,brata,szwagra czy też ukochanego zwierzaczka:) Zachęcam do dodania takowego zdjęcia do konkursu:) Konkurs jest kandydatem do super konkursu. Im więcej będzie chętnych do udziału w nim tym prędzej zdobędzie on status SUPER konkursu co wiąże się oczywiście z nagrodami:))) Wartość nagrody rośnie wraz z popularnością konkursu.Im bardziej popularny tym lepsze nagrody( nawet iPody,aparaty czy laptopy!!!) Do konkursu można dodać maksymalnie 3 zdjęcia. Dziewczynki do dzieła:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa Ala zpoznione zyczenia ale szczere!!! Lilka-bicie serduszka to cos pieknego!!! Olu-moaj Oliwia tez nie sprezykuje czy jakos tak jak to nazwalas a ladnie raczkuje i stoi to robi male kroczki takze kazdy maluch robi swoje i kochana nie denerwuj sie tak wszystkim na wszystko przyjdzie czas ma jeszcze troche czasu i napewno zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u nas \"domino\" ruszyło; wczoraj bratanica wyjechała z temp. i dzisiaj diagnoza zap. oskrzeli, dzisiaj Bubu miał 38,2 a Olo kaszle jakby chciał płuca wypluć a ja sobie pokasłuję; ciekawe, który klocek padnie następny... Ola31 myślę, że wizyta z Antkiem u lekarza to słuszna decyzja; chociażby z tego powodu, że niepotrzebne Ci kolejne zmartwienia a lekarz rozwieje niepokoje; nie wierzę w przepowiednie senne, ale on sam w sobie był przerażający. 👄 dla odmiany nasza noc była pierwszą od 9 miesięcy nieprzerwaną; Olo zapomniał chyba się obudzić; ale w nawiązaniu do snu Oli31 to ja z kolei obudziłam sie nad ranem i patrzę a mały caluteńki zakryty kocykiem; wiecie jakiego miałam cykora goo odkryć? 1967 wysypka jest na 3 a nawet 4 dzień, więc wypatruj; Koliban wypatruj pocztyliona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida współczuję...będziecie mieć szpital w domu..ale jak chorować to całą rodzina :) oby to był tylko drobiazg i szybko minął... My właśnie zjedliśmy kolację, chciałam do mamy zadzwonić ale Plus mi nie działa, też może tak macie jeśli jesteście w Plusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...wspolczuje wszystkim chorowitkom:( i zycze zdrowka! dzieki za zyczenia.. to tyle. jestem padnieta. odslaniamy sciane z belek . badrzo meczaca praca. i mnostwo kurzu. ciagle kicham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozdrowienia z Wielkopolski. Lida coś mi się wydaje, że się minęłyśmy na tej imprezie folklorystycznej ];-> Więcej napisałam na grupie (+ fotki). Co powiecie na spotkanie w czwartek w Poznaniu? Któraś ma czas wtedy? Moje dziecię właśnie walczy tzn. bawi się a ja padam. Wyspał się w aucie trochę, po kąpieli zrobił zmyłę z zasypianiem, wypił mleko i się obudził :P. Nowe umiejętności: wchodzenie na tapczan i wędrówki po schodach w górę :) Buziaki dla jubilatów a dla chorych życzenia zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale wchodzi po schodach na dwóch czy na czterech? to widze taki etap z tymw chodzeniem i schodzeniem z kanapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dzisiaj ja rozpoczynam dzień? miłego dnia wszystkim, zwłaszcza chorowitym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×