Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

hahahah Jodelko cos mnie tak w gardelku drapie. Czy ja tez moge sie napic takiej mikstrki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musisz ja wypic! Juz przygotowalam_____na malinowo,koniecznie! Siodme poty dostalam.Jestem goraca,,,goraca,,,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraco wierze w to ,ze nasze poswiecenie sie oplaci. Choc dzis jest ciezko i nie raz czlowiek wylewa lzy w poduszke jak ten rozbitek w pisek. To przyjedzie chwila radosci i przybije do portu nasz statek ...... Dla kazdego z nas to bedzie inny statek ,ale przyniesie tylko radosc ,dumy i zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko to moze pozwolmy podzialac tej ,,herbatce\" i wypoc sie w lozeczku plus duza dawka zdrowego snu i jutro bedziesz jak skowronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU____a jak zaspiewamy na tych moich \"Wichrowych wzgorzach\",,,radosne glosy poniesie hen,,,dolinami i gorami,,,na Sniezke! hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty wiesz,ze Sniezke ogladam z tego zaczarowanego miejsca? Ciekawa jestem,czy ten kubek zolty jeszcze tam stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko odezwij sie jutro jak bedziesz miala czas . Pozatym moze zdecydujesz sie przyjechac wczesnej to zapraszam do siebie na herbatke i pogaduchy. A dzis powiem juz dobranoc biesiado i tobie Jodelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiazku____ale gafa z tym kubkiem,,,,pssss Jak widac,mikstura dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC kochany WIAZKU! Ja tez biegne do lozeczka,,,,bo mikstura dziala w zawrotnym tempie.Siodme poty! Dziekuje za zaproszenie_________niestety,nie moge. Bedziemy na zlaczach! Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez o tym pomyslalam. Jodelko mam jeszcze prosbe wysli mi kilka swoich zdjec na moja poczte ,bo mam niespodzianke dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie z Monika,,,,, ❤️❤️❤️ Monika przeczytała list jeszcze raz i raptem wybuchnęła śmiechem. Suma daleko przekraczała wartość jej mieszkania. Nie miała żadnych oszczędności. Zresztą, pieniądze to był drugi problem. Pierwszym było to, że Iwo nie chce mieć już z nią nic do czynienia. Koniec. Tak z nią zerwał. Skreślił ją i miał rację. Śmiała się coraz głośniej. Zaczęła ją męczyć czkawka. Śmiech przerodził się w spazmy, a potem w histeryczny płacz. Śmiała się i płakała na przemian całą noc. Nad ranem, wyczerpana, zapadła w nerwową drzemkę. - Trzysta czterdzieści osiem tysięcy siedemset dwadzieścia pięć złotych! - wykrzyknęła Kasia wymachując listem. - Zwariował! Tu trzeba prawnika. O, jak to sobie wyliczył! - pukała palcem w kartkę. - Siła nabywcza stu dolarów teraz i dwadzieścia pięć lat temu. Jaki skrupulatny! Ma wszystkie dowody wpłat. Nie, Monika, musisz koniecznie iść do prawnika. Wyliczył on - wyliczysz i ty. - Nic nie będę wyliczać - Monika wyjęła pismo z dłoni przyjaciółki. - Nic. Zapłacę mu tyle, ile żąda. W terminie. - Jak zamierzasz to zrobić? Przecież to ogromna kwota. Skąd zamierzasz ją wziąć w przeciągu pół roku? Poza tym zbyt dużo żąda. Ma prawo, niestety, domagać się zwrotu pieniędzy, ale nie wielokrotności tej sumy. Ja bym... - Kasiu, dzięki, ale ja nie zamierzam na ten temat dyskutować. On ma rację. Może nie co do wysokości sumy, jakiej żąda, ale... Rozumiem, że chce odwetu. I w tym punkcie też ma rację. Nie, dzięki za dobre chęci, ale ja już postanowiłam. Nie wiem jeszcze jak zdobędę te pieniądze, ale zdobędę je. Spod ziemi. Nieważne skąd. Muszę je zdobyć. Nie będę go o nic prosić. Kasia przyglądała się przyjaciółce bez słowa. - Mam trochę biżuterii - kontynuowała Monika bez emocji - po ciotce Honoracie. Zabytkowej. Takiej wiesz, co z pokolenia na pokolenie. Dwa serwisy, których nie używam - też coś warte, bo to przedwojenny Rosenthal. Biurko i ten fotel, dwa klasery ze znaczkami - nie mam pojęcia ile to warte, ale ciotka mówiła, że sporo. Kilka obrazów, na szczęście wzięłam je z mieszkania. Trochę starych książek i innych drobiazgów. Muszę iść do Desy, żeby mi to wszystko wycenili. Myślę, kontynuowała, że na pierwszą ratę starczy. Wezmę kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania. Spłacone to nie powinnam mieć kłopotów. Zacznę pracować, będę udzielać lekcji od rana do wieczora. Jakoś zdobędę te pieniądze. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU______________kolejny odcinek dla CIEBIE za Twoje serce. Dziekuje.,,,Dobranoc,,,,.Juz pedze do lozka.Do jutra!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam🖐️:) Jodelko👄 Wiazku👄- Wierzbo👄 Dzisiaj cos mam ...stosownie do wzgorza :) To jest gaj i trzeba przedzierac sie przez gaszcze drzew. tekst piosenki ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ - Wojciech Gąsowski ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, I ZAPOMNIANYCH ŚCIEŻEK ŚLAD. FLOTYLLE CHMUR Z NAD LASÓW PŁYNĄ, WĘDROWNE PTAKI GONI WIATR. A DALEJ WIDZISZ JUŻ HORYZONT, DO NAS Z ODLEGŁYCH WRACA STRON. I TO JUŻ WIECZÓR NAD SOLINĄ, I CISZA KTÓRA ZNA MÓJ DOM. NAD RZEKĄ NOC,W ULICZCE ZNÓW, LICZY OGNIKI GWIAZD. UŚMIECHNIJ SIĘ,NA PEWNO TU, WRÓCISZ NIE JEDEN RAZ. ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, OKRYWA SZARYM PŁASZCZEM MROK. NIE ŻEGNAJ SIĘ,CHOĆ LATO MINIE, SPOTKAMY SIĘ TU,ZNÓW ZA ROK. 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos jeszcze ...:)Bawcie sie dobrze :) Zwyczajne marzenia - Grammatik Budzę się rano i wyglądam przez okno Ten sam wiatr wieje i te same drzewa mokną Obraz zastanę jakby go błysk flesz dotknął Tory życia, na którym można się potknąć Ludzie biegają za swoimi potrzebami Za pracą i za tym wszystkim, co coś znaczy (Dlatego) nie jeden to na swój sposób tłumaczył Że pogoda jest przecież (dla kogo?) tylko dla bogaczy Błędne koło, ja nie widzę w tym przyszłości (a ty?) Kosztem innych nie będę dążył do doskonałości Do tego, co w moim życiu jest ważne Czekam na dzień, w którym poważną grę zacznę Na razie marzę, w tym się odnajduję Osiągam cele i plany realizuję (zawsze) Mam wszystko to, na co chłopak poluje (czyli) Zero problemów, bieg wydarzeń kontroluję Czasem widzę rzeczy... Czasem marzę widząc rzeczy, których nie ma Że świat się zmienia że wszystko kiedyś będzie lepsze Że słowa, które mówię nie rozpłyną się na wietrze Że co dziś szepczę, jutro wykrzyczę głośno Patrz jak z dzieciaków dojrzali ludzie rosną Z kolejną wiosną coraz więcej ich odchodzi Patrz ile smutków szczęście rodzi Łez potrzeba Czasem marzę, że u mnie już tych łez nie ma To marzenia, ale wiem, że śnię na jawie Że mam to prawie Cały świat, jak wszyscy ludzie Otwieram czy szeroko, wiem, że się znów budzę Coraz krócej dociera do mnie rzeczywistość W zwykłe marzenia chcę ułożyć swoją przyszłość Bo jak świat to błysło, odmierza czas w swoich krokach Widzisz marzę by widzieć moich ludzi w swoich wrogach By drogowskazy były zawsze na mych drogach Nad rzeką osty, po których się poruszam Marzę, by liryczna została moja dusza Pośród zwyczajnych chwil, budzić się rano ze spokojem Zwykłe marzenie moje Życie w przyjaciół gronie I na koncertach uczucie przekazywać w mikrofonie I tylko pociągiem gdzieś w Polskę pędzić szybko Wiesz z wiekiem starszym mniej do szczęścia mi starczy Pragnienie by życie codziennie stałe miało kształty Gdy jest się młodszym, chce się bawić, szaleć Ja już dojrzałem i chyba za wcześnie zezgredziałem Znalazłem swój świat w spokojnych rymach 72 bpm jak serce miłość, świat w bębnów rytmach I chwile chwytam delektując się nimi Gotowy, by kiedyś zjawił się nowy członek rodziny Na razie rymy, patrząc w okno, obrazy, dni Lampka rzuca cień na stal żaluzji Kolejna kartka o tym jak na świat patrzę Zwyczajnie zostać tym, kim się jest, na zawsze autor słów utworu: Grammatik kompozytor: Grammatik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ Witaj GRABKU___________❤️ Ty moje! Piekna piosenka! Pamietam ja,,,,a jakze.Wiersz__piosenka👄 Moja mikstura troszeczke mnie uzdrowila.Powinnam dzisiaj ja powtorzyc,,,,Za chwile wychodze,,,mam nadzieje,ze to zimno nie \"dobije \"mnie.Mam rachunki do zaplacenia,,,,pozniej wysylanie swiatecznych paczek.,,,,nazbieralo sie troszeczke spraw.,,, Odezwe sie po powrocie :D Zycze milego sobotniego popoludnia👄 Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak Ty,,,,,, _______ miasto moje a w nim najpiekniejszy moj swiat, najpiekniejsze dni...\" Te slowa piosenki niosa ogromny ladunek emocjonalny dla kazdego. Kazdy z nas ma swoje miejsce, z ktorym jest zwiazany wspomnieniami, dziecinstwem, przemierzonymi krokami, pierwszym zakochaniem, pierwszym tchnieniem wiatru, ktory zabiera nas na swych smoczych skrzydlach w swiat zludzen, ktore wydaja sie byc prawda. Kazdy ma swoje Miasto.... Kazdemu z nas przypada w udziale moment ,gdy to miejsce trzeba opuscic. Odchodzimy____ zabierajac ze soba wszystkie nasze male szczescia i nieszczescia zwiazane z Miastem, z soba. Odtad beda juz wyraznie obecne, nie pozwola o sobie zapomniec a im wiecej czasu uplynie ,tym obraz Miasta bedzie coraz piekniejszy, coraz bardziej idealny az stanie sie, wlasnie....czym sie stanie? Czy nie ukojona nigdy tesknota, czy miejscem w sercu, do ktorego bedziemy usmiechac sie i pochylac sie z czulosci bez taniej lzy w oku ,ale z przeczuciem pewnosci, ze to Miasto zawsze zywe i piekne bedzie nam stale towarzyszyc, bedzie nasza ostoja gdziekolwiek nie znajdziemy sie, ze bedzie nasze juz na zawsze____ bo jest czescia naszego JA. Bedziemy je kochac, bedziemy je tkliwie pielegnowac, bedzie naszym malym sekretnym miejscem gdzie mozna sie schronic gdy swiat okaze sie odrazajacy, brudny, zly. Zycze kazdemu aby mial swoje Miasto ,a w nim najpiekniejszy swoj swiat, najepiekniejsze dni i aby znalazl radosc w tej swiadomosci, ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____ Bylam, jestem, bede_____ Bylam smiechem, radoscia i tancem, Tchnieniem wiosny, slonca promieniem, Kazdym switem, poludniem, wieczorem, Polówka jablka, trescia zycia, Lampa wieczoru, reka w rece. Jestem wiatru we wlosach wspomnieniem, Zagubiona iskierka z ogniska, Cieniem stopy na trawie zaledwie, Echem slów powiedzianych, Niepowiedzianych, zapomnianych. Bede gwiezdnym pylem, Szlakiem zaznaczonym w blekicie, Wiatrem, któremu sie zazdrosci, Dotykiem lagodnym, smutku ukolysaniem, W glebi mych oczu ujrzysz siebie. ……………………………………. Ninka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam biesiadniczki:D Zycie to wielka liczba zamykajacych sie i otwierajacych sie drzwi. Doswiadczamy roznych zdarzen. Wiele osob chcialoby zamknac drzwi do starych,nagatywnych sytuacji.Wiele z nas znajduje sie w trakcie otwierania drzwi do nowych,wspanialych doswiadczen. :D:D:D:D:D W czasie naszej wedrowki przez zycie bardzo wazne jest, zebysmy ciagle przypominali sobie o tym, ze jestesmy bezpieczni. To,co sie dzieje,jest jedynie zmiana. :D:D:D:D:D Joseph Campbell...\"Podazaj za swoim olsnieniem\". Ujrzyj siebie otwierajacego drzwi do radosci,pokoju,zdrowia, powodzenia,wspolczucia,przebaczenia i wolnosci. Drzwi do poczucia wlasnej wartosci,szacunku do samego siebie i milosci do siebie. :D:D:D:D:D Nie mozemy nikogo zmusic do zmiany. Mozemy jedynie oferowac pozytywna atmosfere umyslowa. Kazdy musi pracowac nad soba. Prawda znajduje sie wewnatrz nich. Kazdy z nas moze sie zmienic w kazdym momencie,kiedy tylko zechce.Tylko od nas zalezy,czy chcemy tej zmiany.:D :D:D:D:D:D Czy chcesz zmienic swoj wewnetrzny dialog w pozytywna afirmacje? Pamietaj,twoja kazda mysl i kazde wypowiadane slowo musi byc afirmacja.To jest poczatkiem do zmiany. Mam na mysli swiadome wybieranie pozytywnie brzmiacych zdan lub slow,ktore pomoga wyeliminowac cos z naszego zycia badz stworzyc w nim cos nowego. Musimy dokladnie precyzowac czego chcemy. Pozdrawiam🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam,ze jezeli czegos rzeczywiscie w zyciu nienawidzimy, najlepszym sposobem uwolnienia sie od tego jest POBLOGOSLAWIENIE TEGO Z MILOSCIA. Blogoslawie cie z miloscia,uwalniam cie i pozwalam ci odejsc. :D:D:D:D:D Ta metoda dziala w stosunku do ludzi,sytuacji,przedmiotow i pomieszczen. Mozna takze sprawdzic,jak dziala w przypadku pozbywania sie niepozadanych przyzwyczajen. :D:D:D:D:D Pewien mezczyzna mowil do kazdego wypalanego papierosa: \"Blogoslawie cie z miloscia i usuwam z mojego zycia\"> Po kilku dniach jego chec palenia znacznie sie zmniejszyla, a po kilku tygodniach w ogole zerwal z nalogiem. Jesli ktos ma jakis nalog,niech sprobuje. Zycze wytrwalosci w postanowieniu:D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi mowilo,abym ponownie zajrzala na biesiade :) Kogo ja widze? Jarzebinko nasza...dobrze,ze odnalazlas sie. Wszystkie za Toba tesknilysmy.Dlaczego jest Ci smutno? Czy cos przykrego wydarzylo sie ? Jak czuje sie Twoja mamusia?Jest mi smutno,ze Tobie jest smutno.Czy jestem w stanie pocieszyc Cie? Dla Ciebie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jodelko,Wiazku 👄??? Jest nasza Jarzebinka👄 Widze,ze Jodelka biega po miescie a Wiazek ? Wierzbko👄 ,ciagle mnie zaskakujesz.Lubie Twoje ciekawe posty. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce patrzec w lustro , widziec moje lzy Boze pomoz mi!!!! Aby ogien ,ktory we mnie tkwi nie zgasl Chce znalezc w koncu spokoj ducha Siedze samotna- rozmowa z kims jest ukojeniem mej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) nadzieja istnieje zawsze, do ostatniej chwili. Dlatego właśnie jest nadzieją. Nie możemy jej zobaczyć, ale ona jest dostatecznie blisko naszych twarzy, byśmy poczuli powiew poruszonego powietrza. Jest zawsze tuż obok i niekiedy udaje się nam ją schwytać i przytrzymać na tyle długo, by wygnała z nas piekło. — Jonathan Carroll Juz uciekam...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU! Kochana dziekuje za wszystko, za wiersz , za nadzieje........Boze i ja mialam nadzieje, ktora istnieje do ostatniej chwili,.......... no wlasnie do ostatniej chwili...... moja nadzieja juz zgasla, poniewaz 15 listopada odeszla moja KOCHANA MAMUSIA i dlatego jest mi smutno, nie umiem nic wiecej napisac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana JARZEBINKO! ,,,,brakuje mi slow,,,, Przytulam Cie kochana bardzo mocno ! To bardzo smutna wiadomosc,,,bardzo smutna.Coz moge Ci JARZEBINKO powiedziec? Wspolczuje! Wyrazy wspolczucia,,,,dziele Twoj bol! Twoj bol jest moim bolem,,,,naszym bolem! Jarzebinko____Pan Bog zawolal Twoja mamusie do siebie,,,spotkala sie z Twoim tatusiem i teraz patrza na Ciebie. Trudno jest sie pogodzic z odejsciem rodzica na zawsze,,,bardzo trudno.Taka byla wola Boga. Pamietam,ze tez nie moglam poradzic sobie z odejsciem tatusia,,,wciaz go oplakiwalam,,,,rozmawialam z nim,,,az pewnego razu pewna pani poradzila mi,ze kiedy zbiera mi sie na placz,,,,mam sie modlic,bo ___duszy jest bardzo ciezko.Modlilam sie i plakalam,,,,,wylam z rozpaczy.,,,, Rozumiem CIEBIE kochana___________i placze razem z TOBA. Zrobilyscie wszystko,co bylo w Waszej mocy. Mialas jeszcze te mozliwosc pobyc ze swoja mamusia. WASZA MAMUSIA WAS przygotowywala,,,,i moze wtedy nie zdawalyscie sobie sprawy.Nie stalo sie to z dnia na dzien_____a wiesz dlaczego? Zebyscie umialy sie pogodzic z JEJ choroba i w koncu odejsciem.Potrzebujecie czasu,,,, Mam cos dla CIEBIE.Jesli bedziesz gotowa,by poczytac ,,,podam Ci link na skype. Nasze myśli podniebne Niech szybują wśród chwil... Słowa już niepotrzebne, Tylko gest... cisza... i Ty... Anna Maria Jopek JARZEBINKO______nie zamykaj sie w sobie,,,,w czterech scianach. Prosze Cie,badz z nami jak najczesciej,,,, Przytulam CIE ❤️ Pozdrawiam CIEBIE bardzo serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO❤️_____zostawilam Ci wiadomosc na skype. Jesmy z TOBA👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×