Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Uni 🌻 widze ze z kazdym dniem jestes coraz bardziej napalona:D:D:D: I bardzo dobrze...widac ze w Twoich żyłach płynie Zołzowata krew:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co z tego skoro moj chlop cos nie ma czasu:P:P:P:P nie no zartuje to nie jego wina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za malpy!!!wstretne jedne:P:P:P:P summer a po co bylas na zakupach tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam pare załatwień tu i tam i zakupy też przy okazji.... hehe a jak:P ja zakupoholiczka jestem:D:D a teraz mi się spać chce...ziewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o nim i zaczynam dostrzegac czego on chcial...wlasnie tego co piszecie...co robila mewik...mowil mi to wprost a ja sie zapieralam bo sadzilam ze to nie wypada kobiecie sie o faceta starac,ze to on ma zabiegac...tylko o co on mial zabiegac skoro ja bylam wciaz zimna...glupio mi teraz:O on chcial tylko poczuc ze mi na nim zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika chyba tak wlasnie bylo>>po co mial sie starac skoro ty nie chcialas jego uczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche glupio to u was wyszlo:( napisalas do niego juz tego smsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,wieczorkiem jak bede wolniejsza to cos skrobne nie wiem czemu tego nie widzialam,czy to brak czasu?czy to zapatrzenie w sama siebie? ale chyba raczej ten wstretny upor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko musiałam do domu dojśc :-D pamiętajcie, że ja o 15:30 z pracy wychodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najprawdopodobniej ten upor... wez napisz tego eska tak jak adzia dyktowala tam wlacznie z ta koncowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pierwszy esek to moze omine,zeby bylo co na potem;) bo wiem ze nie odpisze ani na pierwszego ani drugiego,moze za trzecim,ale juz jestem do tego przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik albo jestem przewrazliwiona albo focha mi strzelilas co do tej fotki...wysle Wam dziewczyny tak jak obiecalam ale nie mam swiezych a swieze chcialam miec razem z nim bo wiem ze przesylalyscie sobie w parach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia jesteś przewrażliwiona Marika :-D to nie był żaden foch!!! ale ciesz się, że nam przyślesz fotki :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mewik ja tez moge sie pocieszyc razem z Wami a co mi tam:P dziewczyny takie moze banalne pytanko jak wyglada Wasz zwykly dzien?o ktorej zwykle wstajecie/kladziecie sie spac,dzien wolny,pracujacy czy tez wymiennie szkolny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×