Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

witam wszystkich 👄 przeczytałam Wasze wypowiedzi i dorzuciłam jeszcze dobrą komunikację :) powzięłam małą próbę - mam tylko nadzieję w niej wytrzymać :) Agnieszka, 🌼 życzę zdrowia. Kaszubka, 🌼 dałaś mi do myślenia z tym poznaniem do końca swojej partnerki. niby prawda oczywista, ale .... 35, kwiatek] jesteś kochana. dziękuję. już pomijam fakt, że nikt nigdy nie napisał do mnie tak długiego posta, to pewne jego fragmenty ..... :) pozwolisz, że wydrukuję go sobie i będę często czytać? i dla całej reszty 🌼 :) najgorzej jest być chyba lekarzem dla samego siebie. pewne aspekty wtedy mogą umykać, albo skupiamy się nie na tym, co jest ważne, ale na tym, co nam się wydaje, że jest ważne. znikam, żeby nie zamarudzić Wam topika. pa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry trzydziestkapiątka🌻ładnie napisałaś:) Kaszubka🌻śliczne wierszyki Bromba🌻zawsze warto powalczyć aby coś zmienić:) agnieszka🌻wracaj do zdrówka Dea Erw🌻nie ma idealnych związków, ale moze być dobrze tylko muszą oboje tego chcieć;) ewanisia🌻 Rebeka🌻 bez_torebki🌻ja wczoraj i podrinkowałam i popiwkowalam i nic:Pchyba lekki stresik byl bo u tescia byłam i ze szwagrem się widziałam, ale nikt nic do mnie nie miał(dobrze ze się nie wtracają) a u mnie jak na razie miodzio;) Annapo🌻 iwonusna🌻 wesoła anka🌻 rybka🌻Ty masz chyba dzisiaj pierwszy dzień w pracy co?Powodzenia ellisa🌻 dla niewymienionych🌻 i do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny 😘😍 Qrde , napisalam takiego fajnego post i mi go wcielo :-O !!! Wiec krotko bedzie... Wczoraj wielkie \"tournée\" po cmentarzach - dzien zadumy i wspomnien .. A teraz juz prawdziwy WE : lyk kawy przed wyjsciem i w droge ! Dea 🌻 - dzieki za troske, glowka ok! Mnie koniek zcina z nog ale kaca po nim nie mam... :-D Bromba 🌻 - trzymaj sie ! Kaszubka 🌻 Annapo 🌻 She 🌻 Agnieszka 🌻 35 🌻 Wasola Anko 🌻 Bez _Torebki 🌻 Ewanisia 🌻 i 🌻🌻🌻🌻🌻 dla nie wymienionych !!! Milego WE dla tych co odpoczywaja i 🌻🌻🌻🌻🌻 dla tych co ciezko pracuja :-O Do nastepnego mile panie 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje wszystkie dziewczynki. Dziś zaczynam trochę na wesoło: Co mowi drink o męzczyznie?? KIEDY MĘZCZYZNA PIJE : - piwo ; jest niepelnoletni, ma klopoty cera i ochote na sex - piwo bezalkoholowe ; Jest w srednim wieku, ma ochote na sex, ale po alkoholu- klopoty z erekcja -koktajle z parasolką ; zdesperowany. Barman pomylil drinki, a on nawet tego nie zauwazyl, taka ma ochote na sex. - tequile lub wódke ; zostawila go dziewczyna, wiec chce sexu za wszelka cene - wino : ma nadzieje ze z kieliszkiem wina wyglada wytworniej niz z kieliszkiem wodki, wiec zwiekszaja sie jego szanse na sex - whisky ; Mysli, ze wie wszystko o kobietach. I ze bez trudu znajdzie taka , ktora zechce uprawiac z nim sex - Red bulla : Chce byc w formie ,by w kazdej chwili moc uprawiac sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane 🌻 czyli z tego wychodzi ze mezczyzni mysla tylko o seksie :D:D:D Bromba, widac ze sloneczko juz u ciebie wyszlo :) 😘 She, oby ten miodzio z bardzo pojemnej beczki ;) 😘 Agnieszka, wracaj wracaj do zdrowka, a ta polewka malinowa brzmi tak zapraszajo ;) 😘 35tka - pieknie opisalas to w co ja tez wierze - pieknymi slowami 😘 Rebeka, bo na \'koniku\' to trza umiec jezdzic :p ;) ja tak mam po limoncello, nie moge wypic wiecej nic trzy kieliszeczki, bo ponoc potem cuda wyprawiam, ktorych za nic na drugi dzien nie pamietam! Tak jak bym miala podwojna osobowosc :o 😘 Kaszubko, piekny ten wiersz o ptaszku! I jaka to prawda. Szczescia w nas samych powinnismy szukac :) 😘 Kochana, a masz jakes rady na migreny? dzisiaj taka mnie dorwala :( Dla wszystkich pan odpoczywajacych i tych pracujacych jak ja 😭 duze 😘😘 i radosnego we-du!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - prawdopodobnie napar z rozmarynu pomaga przy migrenach, tak zalecają zielarze - m.in. " olejek wcierany w skronie przynosi dużą ulgę w bólach głowy, zwłaszcza w migrenie" Napar: 1 łyżka liści na 1 szkl wrzątku, zostawić go naciągnięcia na 15min. Pić po 1/4 szkl przed jedzeniem Trzeba jednak pamiętać że rozmarynu nie wolno pic w czasie miesiączki oraz gdy planuje się nowego potomka. Ja zazwyczaj polecam wypic mocny napar z mięty, albo melisy [ czasem tez rumianek ] - do tego zawsze dodaje pokrzywę. Dobry tez jest i co ważne, skuteczny, olejek z lawendy. Wystarczy wetrzeć w skronie po 1 kropli olejku, a od czasu do czasu wąchać sam olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - często 2 XI jest dość ciepło i bezwietrznie, to tak jakby pogoda [ natura] nie chciała przeszkadzać. Tego dnia do późnego wieczora palą się świeczki i jest taki zupełnie inny nastrój. Może dlatego, że to dziś jest święto zmarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to dwa różne święta. Pierwsze obchodzone jest 1 listopada, to uroczystość tych, którzy - jak wyjaśniają teolodzy - są zbawieni i cieszą się życiem wiecznym. Drugie jest dniem modlitw za ludzi zmarłych, którzy oczekują na ostateczne spotkanie z Bogiem. Dzień Zaduszny jest wspomnieniem zmarłych potrzebujących jeszcze oczyszczenia, które mogą uzyskać przez modlitwę wiernych i Kościoła. Jest dniem nabożeństw i modłów w intencji wszystkich zmarłych, a zwłaszcza dusz odbywających jeszcze pokutę czyśćcową. Temu celowi służą m.in. ofiary składane w kościołach i na cmentarzach na tzw. wypominki za naszych najbliższych zmarłych, by cały Kościół modlił się za ich zbawienie. W kościołach odczytuje się w tym dniu z ambon lub od ołtarza imiona zmarłych wskazanych na kartkach i odmawia zwyczajowe modlitwy ku czci zmarłych. W Zaduszki odwiedza się cmentarze, groby zmarłych z rodziny oraz uczestniczy się we mszach świętych, modląc się w intencji zmarłych. Tego dnia istnieje tradycja zapalania świeczek czy zniczy na grobach oraz składania tam kwiatów, wieńców, czy też innych ozdób mających być symbolem pamięci o zmarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie w pierwszą sobotę listopada Kawa Witaj mi, witaj, wonna czaro mokki! Kocham twą duszę, o płynny hebanie, Aromatyczne pary twej obłoki, Którymi buchasz w polewanym dzbanie, Kiedy kipiące twych ziarn gotowanie Cały glob ziemski czyni mą dzierżawą; Oto spoczęłaś w białej porcelanie, Arabskich pustyń córo, czarna kawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Erotyk prosty" Daj ciepło Twoje daj kształt twarzy A włosy moje do ust przytul Pieśń jaką znasz najstarszą zanuć Nie słowem lecz dłońmi pytaj Weź oczy daję w nich pragnienie Mych ramion weź przystań cichą Weź potu zapach a z rąk drżenie Jak z talii kart mnie wyczytaj Wejdź we mnie falą wpłyń wpłyń we mnie Pod serce dojdź aż do krzyku Krwi potem spokój wróć znużeniem Półsennie niech płynie w żyłach I dłonie nasze spleć w sytości Posłuchaj jak cisza rośnie Wiesz sporo czasu do jasności Czekajmy niech wpierw noc zaśnie Wojtek Bellon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane, ze mną już dobrze, ale co ziół wypiłam przez te dni...;) Widzę, że tak intensywnie odpoczywacie albo pracujecie, że nie macie czasu zajrzeć nawet na kawkę :( Jutro w ramach powrotu do normalności idę na spacer do ogrodu botanicznego, mam nadzieję, że aura się poprawi, ale w razie czego opatulę się, bo w domu już nie wysiedzę. Dla każdej buziaki😘 i dajcie znać, co porabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich moi kochani 🌼nie mialam czasu zeby sie przywitac🖐️zaczne od poczatku; TRZYDZIESTKAPIATKA🌼podpisje sie pod TWOJA wypowiedzia na temat zwiazku i ciesze sie ze moj jest udany 🌼 KASZUBKO dla CIEBIE rowniez bukiecik🌼🌼🌼 AGNIESZKA 🌼 swietnie ze lepiej sie czujesz BROMBA🌼 SHE KAMELEON🌼 WESOLA ANKA 🌼 REBEKA72🌼 DEA ERW🌼 i dla wszystkich pan ktore pominelam po🌼 a u mnie dzis impreza,moj tata ma urodzinki on imprezuje w polsce,my tutaj wczoraj odebralam auto i dzisiaj wybralismy sie z rodzinka do LONDYNU musialam troszke pojezdzic po wiekszym miescie,bylo dobrze,pogoda swietna,warunki wzgledne a teraz do gosci ale dzis bede zagladac do was,swoje towarzycho pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie moje panie! Troszkę sie wydarzyło...Ten czas tak szybko leci,ze ciągle go za mało... Moi goście szczesliwie dojechali do domu i pusto w domu,az echo niesie... Dzisiaj odsprzedalismy Topika,mam nadzieję ,ze dobrze sie nim zaopiekuja.,ale i tak mi go szkoda,coz u nas nie byloby na niego miejsca,ale Beretka ma duze szanse zostac z nami.Dzisiaj dostała kolczyki ! Wczoraj przeprowadzalismy moja siostre do nowego mieszkanka,jest wieksze ale pracy tam jeszcze ogrom.Narazie jest szczelnie wypelnione workami,kartonami i cala masa rozczłonowanych mebli... Szczerze powiem ,ze ja mam na chwile dosc,nogi mi wczoraj wlazily do tylka.Siostra mieszkala na 3 pietrze ,a wprowadzala sie na 2.Schody to mi sie juz snia jako najgorszy koszmar.No ,ale najgorsze za nami... Przy tej przeprowadzce musiało mi przewiać corke ,bo od wczoraj choruje...:( Bardzo mnie zdołowała wiadomość o śmierci Mirka Breguły z Uniwersu,nie wiem czy go znałyście ,ale ja bylam jego \"fanką\". Jego piosenki tak jakos mi zawsze poprawiały chumor i teraz nie mogę sie pogodzić,ze juz nic nowego nie napisze...😭 To byl jedyny zespol na ktorego koncercie bylam,nawet nastałam się w kolejce po autografy ... Do tego jeszcze moj slubny mial wypadek... Nie wiem ,jak tak dalej pojdzie to moze byc nieciekawie,powoli juz mam dosyc...Za duzo tych zlych rzeczy dookola... Jedno co dobre to narazie wypuscili mojego szwagra ze szpitala ,mam nadzieje ,ze bedzie mu tylko lepiej... I kiedy przy tych \"atrakcjach\" znalezc czas na chwilke na to by tu zajrzec...Ale przynajmiej sobie Was podczytywałam...MoZe jutro zajrze a teraz dla Wszystkich miłego wieczorka i 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNAPO🌼szczerze CI wspolczuje,odpocznij troche a dla slubnego🖐️dobrze ze nic mu sie niestalo,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki. Krążą mi po głowie rozmaite myśli....gdybym zaczęła o tym pisać, to jedna strona naszego topiku mogłaby nie starczyć. Każda z nas jest inna, ale smutek, rozpacz to umiemy ładnie ukrywać... w lakonicznych słowach piszemy parę krótkich zdań o tym, co naprawdę nas boli lub cieszy. Fajno że jesteś już zdrowa Agnieszko. Annapo - trzymam kciuki żeby wszystko pomyślnie się skończyło. Musisz teraz być silna i twarda... i obyś miała jak najmniej przykrych niespodzianek ze strony męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🌼 Ewanisia, jak tam impreza ? Anna, szkoda Topika; dobrze, że Beretka zostaje z Wami, musisz zamieścić fotkę, zobaczymy czy ładnie jej w kolczykach:) mam nadzieje, że Twojemu M nic się nie stało; Kaszubko, pewnie nie wszystkim łatwo pisać o swoich smutkach, chociaż wydaje mi się, że kiedy dzielimy z innymi tym , co wydaje nam się wstydliwe i bardzo osobiste, to nagle dociera do nas powszechność tego problemu, który wydawało nam się, że jest tylko naszym udziałem.Ja bardzo się cieszę, że jesteście i na razie tyle, bo idę na spacer i cieszę się jak dziecko. Właściwie choroba ma dobre strony, mąż jakoś bardziej się stara; wczoraj np. wieczorem zrobił koreczki. Nie do końca sie udaly, bo trochę duże wyszły i ciężko do ust było włożyć, ale nawet smaczne. Do zobaczenia potem i buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Agnieszko i dzień dobry wszystkim. Agnieszko, trafiłaś w samo sedno - problemy, które dla nas są w danej chwili bardzo ważne, nagle stają się zbyt pospolite - okazuje się , że ten temat juz był....albo, że są inne, jakby ważniejsze od naszych. Dziś znów przyjeżdża mój najmłodszy syn, odliczam już minuty... On i jego panna - stanowią ładną, uzupełniającą się nawzajem parę. Będą ze swoim dużym pieskiem - husky. Suczka ma dopiero 8 miesięcy, a juz waży ponad 32 kg, a pieszczoch z niej niesamowity. Najważniejsze jednak, że moja mała psinka toleruje to duże psisko., a Kotka wcale jej nie zauważa, tzn udaje że nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, można to ująć jeszcze z innej strony.... Świat mimo wszystko jest mały i rządzi nim przypadek - wystarczy jedno małe zapomnienie, jedno zdanie mówiące o czymś, co może zdradzić naszą amonimowośc ... i juz jesteśmy rozpoznane. Wiem, że jeśli ktoś z mojej miejscowości zajrzałby na ten topik, to nie miałby duzo kłopotów z rozpoznaniem mnie....a tak dużo o sobie tez nie piszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu można właściwie pisać o rozmaitych sprawach, ale nie można łączyć te sprawy ze sobą. Ujmę to tak - jaka naprawdę jestem to w moim dalszym otoczeniu mało kto to wie, moje myśli, odczucia zachowuję dla siebie i dla części najbliższego otoczenia. Zaglądam tutaj, bo potrzebuję kontaktu z ludźmi, bo zdarza się , że choć mam dużą i kochającą rodzinę, to czuję się samotna....samotna w tłumie. Dzieci pozakładały swoje rodziny, wnuki mają szkołę i inne zajęcia - słowem, nie zawsze mogą i nie zawsze mają czas dla mnie. A ciągle tylko czytać książki i rozwiązywac krzyżówki... to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień odwiedzin, zaczyna zapełniać sie mieszkanie.... Do wieczora już tu nie zajrzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim paniom🌼 trzy dni balowalam a teraz powrot do rzeczywistosci stawiam poranna kawke i do pracy🌼 milego dnia zycze 👄🌼👄🌼 🖐️ 🖐️ do zobaczenia na drugiej kawce po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×