Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No i znowu mnie wciagnela ...chyba musze jeszcze raz posluchac,ale najpierw poslucham Twojej Rebeko.. Szczerze sie przyznam ,ze ja raczej nie jestem poliglotką... Ewanisiu cos przyszlo ,juz sprawdzam co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ...ja tez tego nieznam .. wejdzcie na poczte sprawdzcie ..ale u mnie wyskoczylo teraz ze blad aplikacji..niewiem zobaczcie ...jak nie to musze jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Ania :-)... czasami tez do slownika zagladne :-). Mowisz ze cos przyszlo ? To ja tez popatrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko..moja pierwsza miloscia byl chlopak o imieniu Robert i ludzaco przypominal Donowana ale wlasnie tamtego...byl starszy ode mnie o 12 lat...i tu byl problem w mojej rodzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj komp ma takie ruchy ,ze dopiero 60 % pobrakl,takze jeszcze chwileczke musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu....i co ja mam Ci powiedziec....nawet przy moim przydepnietym przez slonia uchu,to mnie sie podobało...nawet bardzo...zachowam dla potomnych,a kiedys pewnie sie bede chwalic ,ze zanim sie ten pan stał slawny to ja Go słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ...najwazniejsze ze doszlo ...tylko sprawdzalam ..to byla proba taka codzienna ..oryginaly mam na telefonie ..pokaze cos fajnego ..ale musze czekac na powrot syna ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sorki bo wyslalam tylko do was dwoch bo i tak szlo 8 min. ale jesli ktoras z pan bedzie chciala ..to damy rade...hihii...ale wole poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi kochane ,ale tak to juz jest ,ze w miłym towarzystwie czas szybko leci i znowu juz 24,a ja musze jutro wstac...takze dzisiaj juz tylko zycze Wam miłej nocki...kolorowych snow i miłego poranka...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ania 😘 .. ja tez dlugo dzisiaj raczej nie posiedze, bo juz mi sie cos oczy zamykaja :-O... ale jeszcze moze cos poslucham ...? Ewanisia - nia dasz rade wyslac ? Jak nie to moze jutro Ania mi posle ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - a ktora to jes ta "dobra" :-D. Najlepiej na "wanadoo" bo to domowa ... i mam z niej zrobiony transfer do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ..jeszcze raz poslalam ..a jesli niedojdzie to jutro Ania Ci podesle...niewiem jak to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Ok ..wejdz...ciekawe ..u mnie wyszlo ..ze doszlo ;) i milej nocy zycze :D ..hihi Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Rebeka🌻jakzwykle moje utwory podajesz;) Alphaville mam całą płytkę:) Annapo🌻ja nie lubie języka niemieckiego wiec nawet nie przesłuchałam tego utworu-nie dałam mu szansy;) ewanisia🌻 kaszubka🌻dziekuje za zdjecia,moze jak kiedyś będę miala czas to też sie pobawie w takie układanki:) no to moja propozycja muzyczna: http://www.youtube.com/watch?v=oFIMJxV2tjI Pozdrawiam resztędziewczyn-wybaczcie że nie wymieniam ale choruje na chroniczny brak czasu pozdrawiam i uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 Ja tak po cichutku sie przywitam i stawiam termos z kawą...u mnie dosyc brzydko na dworze ...pogoda taka bardziej barowa....albo łóżkowa...:P She ...nic nie szkodzi...mnie sie tez nie wszystko podoba...a na brak czasu to chyba sporo z nas choruje,samo zycie... Rebeko... nie wiem czy w koncu otrzymałas od Ewanisi przesyłke,wiec daj znać.. Posyłam teraz kazdej z Was tradycyjnego 🌻 i👄...miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 U mnie jak zwykle w sobote : troche dluzsze spanko :-), sprzatanie :-O, obiad ... ale teraz juz usiadlam na 4-ech literach z filizanka poobiedniej kawy :-). M ma teraz 3 dni wolnego, wiec bedziemy sobie razem odpoczywac :-). Jeszcze trzeba jechac na zakupy :-O... ale chyba poczekamy az sie troszke w sklepach przeludni, bo jakos nie pociaga nas obijanie sie o ludzi ;-) Ania 🌻 - przesylki nie dostalam :-(, nie mam pojecia dlaczego, bo nawet jakby co, to powinnam cos znalezc chocby w spamach... wiec gdybys mogla przeslac to bardzo prosze :-) (to ma oznaczac \"ladnie sie do Ciebie usmiecham\" :-D ). Jak tam dzisiaj zdrowko ? She 🌻 - bardzo mi przykro ;-) :-D. Nie moge sobie odmowic tej przyjemnosci ;-) :-D Znalazlam druga czesc ... szkoda ze nie ma w calosci bo najlepiej sluchac jednym kopem : 20 minut podrozy :-) : http://www.youtube.com/watch?v=i0zFWZJJV7o http://www.youtube.com/watch?v=CPYu03PD4lg&feature=related Po 🌻 dla nieobecnych posylam... 😘 Zycze wszystkim i radosnego popoludnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌼 Leonard Cohen - "Dance me to the end of love" Tańcz mnie po miłości kres Wtańcz mnie w swoje piękno i niech skrzypce drżą Przez paniczny strach aż znajdę w nim bezpieczny port Chcę oliwną być gałązką podnieś mnie i leć Tańcz mnie po miłości kres Wtańcz mnie w swoje piękno, póki nikt nie widzi nas W twoich ruchach odżył chyba Babilonu czas Pokaż wolno to, co wolno widzieć tylko mnie Tańcz mnie po miłości kres Odtańcz mnie do ślubu aż jeszcze, jeszcze raz Tańcz mnie bardzo delikatnie długo, jak się da Bądźmy ponad tej miłości pod nią bądźmy też Tańcz mnie po miłości kres Tańcz mnie do tych dzieci, które proszą się na świat Przez zasłony, które noszą pocałunków ślad Choć są zdarte lecz w ich cieniu można schronić się Tańcz mnie po miłości kres Wtańcz mnie w swoje piękno i niech skrzypce w ogniu drżą Przez paniczny strach aż znajdę w nim bezpieczny port Pieść mnie nagą dłonią albo w rękawiczce pieść Tańcz mnie po miłości kres ..........tłumaczenie Maciej Zembaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×