Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Widzę że Wam zależy :D W akcie desperacji wysyłam eliksir.Jak już któraś będzie tak daleko to poproszę o adresy domowe-oczywiście na maila-dyskrecja zapewniona. Troszkę dzieci po eliksirkach się urodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koung ja poproszę ten eliksir:) wsztstko sproje:)) a tak poza tym to moj e mail monisia.niunia@wp.pl chyba ze to tak na żarty z tym eliksirem chociaż przyznam sie szczerze że już o ziólkach czytałam :( ale nie wiem czy to faktycznie cos po maga pozdrawiam serdecznie jest moja brzydula:)))))))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa a ty byłaś dziś u lekarza i cio tam trzymam kciuki na pewno będzie dobrze :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siostra pojechala juz ale mama zostala, niestety tylko na tydzien:( kurcze szkoda,ze mieszka tak daleko... moj maly zaczal sie bardziej interesowac swiatem i w dzien juz nie spi tyle ile wczesniej przyzwyczail sie do raczek i nie chce za bardzo lezec w lozeczku:O z nowosci to Kubuś od kilku dni sam sie przewraca z brzuszka na plecki, cwaniak jeden:P Wiola🌻 dziewczynki co do eliksirku naprawde dziala, ja wypilam go w akcie desperacji (2 cykle stracone) i udało mi sie zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam Was i czytam.... A ja cały dzień dzisiaj, słuchajcie co mam zrobić aby schudnąć 3 kg bo tyle mi barkuje do dawnej wagi.... Po miesiącu tyle mi brakowało już i dalej tak jest, podejrzewam że to jest ten nadmiar kg w ciąży i dlatego tak ci ężko mi jest zrzucić..... Hmm w sumie nie jest to najważniejsze ale miło by było wejść w byłą garderobę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina29 ja już mam taki nadmiar odkąd miałam zabieg, czyli to już 6mc i też nic mi nie wychodzi żeby to stracić (prawdę mówiąc nie głodzę się, ale kiedyś mogłam bez problemu manipulować wagą a teraz nic z tego :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koung :) a mogłabyś mi pezesłać przepis na ten eliksir :) bo ja bardzo wierze w takie rzeczy mam nadzieje ze juz niedługo sie uda pozdrawiam co do schudnięcia to dużo pomaga jak sie pije wode z cytryną ja zawsze stosowałam diete kopenhadzka masakryczna ale skuteczna choc ostatnio mi sie nie udalo kiedys wytrwalam zrzucilam 5 kg ale teraz mi sie nie udalo nie wytrzymalam rygoru pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Koug Ja tez poprosze ten eliksir!!! Warto sprobowac wszystkiego. Mlody moj niedawno zasnal, a ja tez padam...Tak wiec zycze upojnej albo jak kto woli spokojnej nocki:) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w końcu mam chwile wytchnienia. Siedziałam dzisiaj w pracy do 18 - bo jutro juz ....urlopik!!!! a jeszcze tyle było rzeczy do zrobienia na już, że nadgodziny zaliczone. Teraz chłopaki poszły spac i błoga cisza w domu. Mój Jasiek jak sie rozbryka, to nie mozna go uspokoic - taki z niego baranek. Motylku, nic sie nie boj, poćwiczysz troche i zdasz. W końcu wiekszośc zdaje !!!prędziej czy później. Della mój adres palacma@poczta.onet.pl - równiez inne koleżanki zainteresowane, zapraszam. Życzę dobrej nocy - ale sie jutro wyśpie ..... A teraz musze poszukac jakiś dobry czajnik elektryczny, bo wczoraj niestety przestał działać - macie jakies propozycje? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie mi nieobecnosc:( mały cycka nie chce:( wiec odciagam , grzeje , daje butelke ! z zasypianiem masakra bo zasypiał przy yku a tu nie chce do spania a spac nie bedzie!!!!!!!!!!1 i tak cały dzien miedzy laktatorem a usypianiem! padam!!!! dzis bylismy załatwic do konca chrzciny w koscile i kanajpie i juz wszystko załatwione:) Koug wysyłaj eliksirki bo jak wiemy działaja!!!!!! oj nie wiem jak długo pociagne tak odciagajac !! ten pokarm:(:(:( ide spac a raczej do laktatora!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór:) Motyleczku wszystko bedzie dobrze zobaczysz:):) Następnym razem wszystko pójdzie lepiej i zdasz:):) Kamilka dziekuje:):) Miniu tyle przesłałyśmy z kobietkami TYCH POZYTYWNYCH fluidków że napewno i do Ciebie dotrą. Jeszcze jak Kogu zapoda TEN sławny eliksir o którym czytałam to ho ho :-P A co do lekarza to dopiero jutro:-P wiec wszystko bedzie wiedomo.....wizyta na 14.30 :):)wiec pół dnia niecierpliwośći:( Miniu, Kamilko cóz sie stało że nie mam waszych Nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOS spróbuj nakładek na brodawki AVENTU, sa idealne, ja po powrocie ze szpitala też odciągalam bo mam bardzo małe sutki i Mały nie wyciagał, denerwowal sie i w koncu nie chcial ssac, polecila mi te nakladki polozna i od tamtej pory nie uzywalam laktatora:) bruno inaczej nie najadalby sie, a teraz jest ok, tylko trzeba pamietac zeby zabierac wszedzie ze soba te nakladki:) kupisz je w kazdym sklepie z akcesoriami dla dzieci, sa w 3 roznych romiarach, ja mam srednie, kosztuja okolo 20 pln, ale to niewiele w porownaniu z wolnoscia od laktatora, sprobuj, naprawde warto! zamiast odciągac bedziesz juz dawno sobie odpoczywala :))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło he he ale ja sie juz widze że siępożadnie zamieszałam he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja znam tu wszystkie babolki jak nie wiesz who is who to mnie pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko ja od poczatku uzywam nakładek!!! a raczej uzywałam ! bo mój mały nie chce juz cycka w zadnej postaci!! dajcie jakies słuchawki bo ogłuchne!!!!!!!!!!1 od rana tylko beczy i na raczki!!!!! jakis marudny ostatnio chyba zeby a rzcaej mam nadzieje ze nie taka natura!! Fisiu kawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę bardzo kawe podano wstawać śpioszki cipioszki dzisiaj sie wszystkim dobrze śpi.mój synuś jak zjadł kaszke na dobranoc o 21.00 tak jeszcze śpi. dzisiaj na szczepienie jade z tygryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja dzisiaj mogę zaproponować kawusie bo widać ,że Fisia nam zaspała:):) Heh no zamieszanie wyszło niezłe :-P ale każdemu zdarzyć sie mioże:):) To faktycznie też niedaleko mieszkałas Sąsiadko :-P No ja do lekarza wiec odezwe się tak gdzies koło 16 i powiem cio i jak :) Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim.. Tylkaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) 🌻 super, ze się udało, i trzymam kciuki za lekarza dzisiaj!!! Zajrzę po 16 koniecznie, zeby przeczytać co Ci powiedział. za chwilkę coś napiszę od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta, czy możecie mi zaproponować jakiś krem odchudzający .....Chcę sobie dzisiaj kupić.... Taki do 100 zł, dobry i skuteczny ;) W tę noc miałam gorzej, synek budził się 2 razy, jakaś dziwna ta noc, jak jakby jedzenia przez rok nie widział. Ogólnie odkąd skończył 2 miesiące czyli już ponad miesiąc budzi się raz w nocy, dzisiaj się coś poprzestawialo.... Validos wiem co to znaczy laktator, sama sciągałam, u mnie było tak że mały płakał za cyckiem, przysysał się ale ja nie mógł wyssać, przyzwyczaił się do butelki i póżniej był leniwy aby w,łożyć trochę wysiłku, a wystarczył tylko tydzień. Żółtaczka mu się ciągnęła, trafiliśmy do szpitala w 3 tygodniu i na tydzień miałam przestać karmić ;( Ściągałam pokarm, a małego karmiłam modyfikowanym, później porażka.... Sciągałam i karmiłam, aż pokarmu zabrakło.....;( Teraz ledwo 30 ml sciągnę ale dobre i to.....zobaczymy dokąd to będzie.... A tak chciałam karmić!!!!!!!!!!!!! ;(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszło mnie... Tylka, Titek, Jadziunia, poproszę o ciążowe fluidki!!!!! Tak bym chciałała już mieć drugiego Rozkoszka. Chciałabym urodzić zanim skończę 30 lat, więc ten albo następny cykl. Koug, poproszę również o bociana na maila. No i rozważam poproszenie CIę o broń pierwszego kalibru - niezastąpiony, skuteczny w 100% eliksir! Będziesz wysyłać dziewczynom? może się podłączę? ;) Wiem, ze niektórzy myślą, ze jestem jakaś stuknięta, ale ja postanowiłam i uważam, ze tak będzie najlepiej. Karolek teraz śpi :) jest grzeczniusi, zajada już tak dużo innych rzeczy, że zaczął lekceważyć pierś. Już mnie nie woła co chwila na karmienie. Muszę się kogoś poradzić, ile powinien ssać w tym wieku. ALe nie mogę mu dawać na siłę, bo od kilku dni... gryzie :( gryzie mnie niestety do krwi, bo ząbki ma ostre jak igiełki. znowu mam obolałe sutki jak na początku. A dziś dodatkowo nam bolący ząb, bo wczoraj był dentysta. Cała jestem obolała. Poza tym w porządku :) Motylek, trzymam kciuki za następny egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babincu! Dafi wcale nikt tak tu nie mysli, dobrze rodzenstwo bedzie miala ze soba wiekszy kontakt, ja mam siostre o 8.5roku starsza od siebie i powiem ze takie pierwsze powazne rozmowy zaczelysmy gdy mialam 16lat, zbyt duza roznica tez niedobrze, przesylam fluidki! --->--->--->--->--->--->--->--->--->--->--->---> --->--->--->--->--->--->--->--->--->--->--->---> --->--->--->--->--->--->--->--->--->--->--->---> --->--->--->--->--->--->--->--->--->--->--->---> Wczoraj Widzialam sie z Andzia! Basia cudowna, grzeczna minki strzelala przez sen takie ze hej! zagadana bylam z dziecmi ktorymi opiekuje sie Ania i moge powiedziec ze mam nowego chlopaka o imieniu Kuba! ktory lubi ogladac szttraszne filmy :D :D :D :P heheh Anus ta przychodnia z dobrym pediatra to na Rothundzie, nie znam poprawnej nazwy tegoz zakatka. Moja Dziewczynka ma sie dobrze! pieknie psioszek nam pokazala! :) normalnie tak jak do przewijania! heheh od pupci do glowki mierzy sobie juz 19cm czyli z nozkami bedzie ze 25cm, wazy 732gramy :) Ale nie moge sie jej doczekac :) No to chyba zostanie nam ta nasza Laura Motylku nie przejmuj sie niezdana jazda, ja w ogole podczas ciazy bym sie tego nie podjela, bo to wiekszy stresik dla dziecka a ja nerwusek jestem, wiec zamierzam jak i teorie jak i jazde rozpoczac podczas macierzynskiego :) czas najwyzszy bo ostatnia dzwudziestka w tym roczku mi stuknie, pozniej moze jakis tani bobek by kupic, by doszkolic sie w jezdzie, tu zdajesz teorie i na drugi dzien z naklejka L mozesz brykac juz po miescie, dopiero po uplywie min 6mcy mozesz podejsc do egzaminu z jazdy :) dziwne to ale tak tu jest. Malwina ja hen czasu temu uzywalam Vichy na celulit i wyszczuplenie, do tego na pupe prysznic cieply i zimniejszy na przemian, w ciagu miesiaca spadlo mi sie 3cm w biodrach no i oczywiscie rekawica sizalowa na pobudzenie krazenia. Fisiaczku i Vali podczas mojej ostatniej bezsennosci myslalam o waszych Ksieciuniach i stwierdzilam ze to dzieci Supermena! ze ten bociek musial niezle sie zakrecic! :D :D :D Czy aby na pewno ktoras z Was nie otwierala w szlafroku i w pianie drzwi nieznajomemu? :P :P jak nasza Cebus! heheheh Cebulko no to poszukam bez brazu :) wlasnie jak sie ma Listonosz :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Dla Ciebie tez fluidasy! ----------->----------->----------->-----------> ----------->----------->----------->-----------> Kamilka bardzo mnie to cieszy ze gasisz swiatlo! :P ktos musi bo jak zaspiewaja od nas to jak za zboze! :P Kamus nie poddawaj siei laseczko! rzeczywiscie przebadaj meza, tak czasami jest ze babeczki obwiniaja siebie za wszystko, a podloze tkwi w partnerze, oby nie, ale jesli cos wyjdzie niepokojacego z dzisiejsza medycyna z pewnoscia sie uda! Jadziunia no to dzis juz urlopujesz? fajno!!!!! nie ma to jak pora na rela! relax znaczy sie! Fisiu dzis szczepionko Tygryska :) zdaj relacje jak poszlo Batoliniemu w kontrze ze strzykawka. :) Vali czasem sie nie streusuj laktacja, widzisz mnie bimbały powiekszyly sie tylko ciute a z natury mam malutkie, i tez sie juz steruje, ze chyba zabraknie mi pokarmu, ale Andzia mnie tu wspiera i mowi o pozytywnym nastawieniu, bo w sumie tez bym chciala karmic. Asik eliksir bardzo smaczny :P lekko procentowy! ja sie nim dedlektowalam bardzo powoli :) i powiem ze jakbym oproznila ze dwa takie, to jak to mowi moj maz mozna bylo być lekko na bani! heheh Tylka czekamy wiec na wiesci :) Wiolus no to stresik troszke macie z ta sala, kurcze tak sobie pomyslalam, ze najlepiej wybudowac jakis hangar i zajac sie jego wynajmem na takie okolicznosci, to samo dzieje sie z weselami, tyle do przodu trzeba sie umawiac, chetnych masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBEREK KOUG u nas komunie są jeszcze w starym systemie czyli w 2 klasie a to juz za rok a sale i kucharki mówie oczywiście o tym wszystkim na poziomie są po zajmowane na pare lat na przód a co do prawka to ja dopiero kończe teorie ale naukę bo trza odbębnić aż 30 godz. teori a po świętach zaczynam naukę jazdy która też trwa 30 godz. a potem dopiero egzamin tak myśle że koło 20 maja pierwszy egzaminik ale to zależy jak szybko wyjeżdze te 30 godzinek titku masz racje nawet nie pomyślałam że tak jest ciężko zdobyć salę i to na rok do przodu ,ale myśle że się uda a jak nie to co pozostało zrobić w jakiejś restauracji ale tam koszt za jedną osobę to granica od100-120zł.wydaje mi się troszku za zdrogo a meni nie robi szału motylku jak nie za tym razem to następnym może się uda wiadomo jak już się poszło to będziemy chodzić aż im się znudzimy i dadzą nam nam prawko ja naj bardziej boje się że braknie mi sił po którymś tam nie zdanym razie i będę chciała się poddać to było twe pierwsze podejście do egzaminu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolus a powiedz mi na ile osob robicie? bardziej kameralnie czy niekameralnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Motylku prawkiem sie nie przejmuj:) i tak cię podziwiam:) zdasz nastepnym razem!!! ja zdawałam 4 lata temu i wspominam to strasznie!!! oblewałam na placyku ( wtedy robiło sie te wszystkie figury, parkowania itd na tych smiesznych liniach i pachołkach!!) oblałam 5 razy z rzędu i jak przestałam sie przejmować to zdałam za 6 razem!!!! Masakra:) ale dzięki temu jeżdzę dobrze i sie nie boję! Mówię Ci będzie dobrze:) Tyllka daj znać jak u lekarza:) Trzymam kciuki:) Ja mam na 16 do pracy..gotuje obiadek i ucze się na zajęcia. Wczoraj złozyłam kilka CV...tak bardzo chciałabym zmienic p[racę bo wtedy będziemy bliżej dziecka:) Miłego dnia!!! a we Wrocku piękna słoneczna [pogoda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewwczęta Titku, ciesze się że z Waszą Laurą wszystko dobrze. Pokazała wszystko na usg, żeby nie bylo wątpliwości ;) a co! Viola, moja siostra idzie w tym roku do Komunii, moja mama zarezerwowała sale jakies 1,5 miesiąca temu i wychodzi 80 zł już ze wszystkim, w takiej naszej restauracji. Ale wazne że będzie miała \"problem\" z głowy i nie nastoi się przy garnkach. Wydaje mi sie, że 120 zł za osobe to sporo, u nas nieco wiecej płaci się za wesele (od osoboy oczywiście) Dafi na pewno już niedługo uda się i bedziesz kolejną zaciążoną, a może razem nam się uda :)) Ja też jestem za mniejsza róznica wieku. Mam dwie siostry jedną 10 lat młodszą, drugą 18 - nieźle prawda? Niestety mamy słaby kontakt, zawsze byłam dla nich jak druga mama. jeszcze trochę wody upłynie zanim bedziemy miały świetny kontakt i bedziemy mogły poplotkować... U mnie niestety problem z badaniem nasienia meża, tzn. jemu trudno się przełamać i pojechac na to badanie. Czy któras z Was ma jakies dośwaidczenie w tej kwestii? Jak to wygląda? Chodzi mi o to czy jest jakies miejsce w którym facet podczas takiego badania czuje się swobodnie, mniej skrepowany, niż w zwyczajnej toalecie? Ja w piątek umówiłam się na prywatną wizyte i monitorowanie cyklu )jednak) tym razem nie odpuszczę, przynajmniej bede miała pewnośc, że ja zrobiłam wszystko... No nic nie marudze dłużej :) Pozdrowienia dla wszystkich, cieszę się że jest ten topik bo z nim i z Wami jest łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł My już po szczepieniu.Mój tygrys nawet nie zapiszczał.zaczął krzyczeć dopiero jak mu pani pielęgniarka wacik ze spirytusikiem połozyła na nóżke DZIELNY CHŁOPAK ostatnie wymiary mojego syna to: Waga------7300 długośc ciała---64cm obwód głowy-----42.5cm klata---------45cm poza tym wszystko ok.następne szczepienie za 6 tyg Tituś to żes gwiazde wychodowała nie ma co.Laurka to kawał BABY:) Kama głowa do góry.będzie dobrze.przejżą żołnieżyki męza i dadzą coś na wzmocnienie. Hanna🌼 Wiolu u nas też są problemy ze znalezieniem sali na komunie.Mnie ta sprawa jeszcze nie dotyczy ale widzę co znajomi wyprawiają. Validosku uważaj z laktatorem,żebyś sobie spustoszenia w cycuchach nie zrobiła i mówie Ci to całkiem poważnie.Nie odciągaj pokarmu do samego końca Dafi ja moge Ci przesłac fluidki ciązowe mojej sąsiadki która w maju rodzi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Malwinka ja niestety Ci nie pomoge w sprawie kremów bo ja kochana poprostu w nie nie wierze.Nie wierze w jakieś cuda wianki,że się posamruje czary mary i zniknie a juz napewno nie w kwestii odchudzania.Moja najlepsza dieta na odchudzanie to niestety MŻ Tyllka koniecznie zdja relacje jak wrócisz od lekarza a gdzie nasza Dymka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×