Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kasiu niestety w takich objawach najlepiej udac sie do lekarza .... na pewno bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie zamartwiaj się tylko leć do lekarza, musi być wszystko dobrze. Ja dziś też idę do lekarza na USG jestem w 12 tyg, mam nadzieję że będzie już widac moją Fasolkę:) Mój mężuś niestety jest w Belgii, więć niestety nie będzie mógł pójść ze mną...a szkoda. Co do pracy to ja cały czas pracuję i nie wyobrażam sobie inaczej, przecież oszalałabym całe dnie w domu przed TV i internetem, masakra. Przcież ciąża to nie choroba, to naturalny piękny stan i tzreba się cieszyć a nie umartwiać. Wystarczy na siebie troszkę bardziej uważać i tyle. Przecież jak ma coś się stać (odpukać) to w domu też może się stać. No ale każdy decyduje sam. Życzę powodzonka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 10 zł za torebkę 100 g, jest jeszcze słoik 100 g 1-2 złote droższy i opakowanie 20 saszetek po 4 g (takie na jedną porcję) ok 14 zł (najmniej ekonomiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania P
czesc! Ja dostalam te ziola w sumie to nasinka od kolezanki z zielarskiego. i pod nazwa nasiona babki jajowatej. wydaje mi sie ze moga byc tansze niz w aptece bo znam ceny aptek i sa przewaznie drogawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Kasia! Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Też twierdzę, że ciąża to nie choroba, natomiast mój ukochany nie pozwala mi nawet poodkurzać :) Na szczęście jestem sama do południa :) Ale nie narzekam. A co do pracy, to szukałam jej zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży, no a teraz to nie takie proste, pracodawcy nie lubią ciężarnych... A tak z innej beczki, macie jeszcze mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniase76
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:) podobnie jak ana P mam termin na 30 czerwca powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania P zgadza się bo jest taki produkt jak nasiona babki jajowatej a Ispagul to łuska lub inaczej łupina tej samej rośliny, wytwarzana przez tą samą firmę, natomiast właśnie Ispagul jest 4-krotnie bardziej skuteczny (prowadzę badania nad tymi produktami dlatego tak dokładnie wiem o co chodzi) i dlatego go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to zażywać - jak często, raz na dzień wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
Czesc Aniase76... witamy w klubie ;-))) ciesze sie ze zaproszonko przyjelas ;-0 ... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opakowaniu jest inf 1- 3 razy dziennie, 4 - 20 g dawka dobowa. Ja osobiście testowałam to podczas wakacji, na drugie sniadanie do jogurtu dodawałam 2 czubate łyżeczki i wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia08
czesc:)) bole brzusia chyba mineły - mam nadzieje ze bezpowrotnie!!! moze cos o sobie:) mam 27 lat mieszkam w Dąbrowie Górniczej, termin mam na 18 czerwca, teraz 10 tyd. Widziałam na USG bijece serdeuszko.... tego widoku nie da sie porównac z niczym!!!!! wrazenie powalające!!! 6-9 tydzien zmagalam sie z bolem piersi, ja uwielbiam sapac na brzuchu - chyba musze sie odzwyczaic:D:D:D teraz czasami pobolewa mnie w podbrzuszu, ale byłam u lekarza tydzien temu i wszystko OK. Pracuje, mam nadzieje ze to konca kwietnia dam rade i bede sie miescic za biurkiem:)) Kobietki musimy sie wspierac;) i wybijac z głów poplatane mysli, ze cos jest nie tak!!! buziaki, wracam do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Mam tak koszmarne mdłości, że bywam tu sporadycznie i ku mojej wielkiej radości topik rozwija sie nadal :) Piszecie o zaparciach, ja ich wprawdzie nie mam ale wiem, że doskonale działają sliwki. Możecie kupić sobie sok ze śliwek, chyba Horteksu, gęsty i przepyszny, można jeść suszone, jeśli ktoś lubi, działaja także te Gerbera lub innych firm (w słoiczkach dla dzieci, podawałam to synkowi, jak był mniejszy). Albo mozna spróbowac zjeść kilka łyżeczek powideł sliwkowych, szczególnie jesli macie takie domowej roboty. Juz któras z Was pytała o mdłości. Czytałam, że dokładnie 8 tygodni po zapłodnieniu mdłości przechodzą. Czy któras z Was może to potwierdzić? kasiu, co powiedział lekarz? Nie przyjmuj sie tak bardzo brązowy sluzem, moją znajoma lekarz straszył, że może nie donosić ciąży a ma cudnego bobasa. Raczej dopiero krew oznacza, że z dzieckiem jest cos nie w porządku. A stres w twojej sytuacji w niczym nie pomaga. Daj koniecznie znać kiedy wrócisz od swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick Wiek Miasto TC Data porodu Plec Imie Surfitka 28 Krakow/NY 10 14.06 X X ilse_el 30 Wrocław 9 27.06 X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick Wiek Miasto TC Data porodu Plec Imie Surfitka 28 Krakow/NY 10 14.06 X X ilse_el 30 Wrocław 9 27.06 X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza tabelka
Nick Wiek Miasto TC Data porodu Plec Imie Surfitka 28 Krakow/NY 10 14.06 X X ilse_el 30 Wrocław 9 27.06 X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
Nick - Wiek - Miasto - TC - Data porodu - Plec - Imie Surfitka - 28 - Krakow/NY - 10 - 14.06 - X - X ilse_el - 30 - Wrocław - 9 - 27.06 - X - X Melania27 - 27 - Jasło - 10 - 06.06 - X - X pozwolilam sobie wprowadzic pewne zmiany, zeby było bardziej czytalnie... Ilse_el, mam nadzieje ze nie masz mi za złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
Nick - Wiek - Miasto - TC - Data porodu - Plec - Imie Surfitka - 28 - Krakow/NY - 10 - 14.06 - X - X ilse_el - 30 - Wrocław - 9 - 27.06 - X - X Melania27 - 27 - Jasło - 10 - 06.06 - X - X pozwolilam sobie wprowadzic pewne zmiany, zeby było bardziej czytalnie... Ilse_el, mam nadzieje ze nie masz mi za złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprawie :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X.......27.06......9......X Wpiszcie sie wszystkie, skopiujcie ta tabelke i po prostu dopiszcie sie. Mam propozycje jak ktos ma terin wczesniej ode mnie niech sie wpisze wczesniej..zeby byl;a jakas chronologia :) Kasiu, trzymam kciuki za wasza dwojeczke..mam nadzieje ze te brudzenia to nic zlego. Odezwij sie po powrocie od lekarza. mmm-82 nie umialabym lepiej okreslic ciazy. Tez uwazam ze ciaza to nie choroba, ze nalezy normlanie zyc i cieszyc sie tym stanem. Owszem, nie mozna sie forsowac i dopoki nic sie nie dzieje mozna lekko cwiczyc i pracowac. Pozdrawiam serdecznie. Pomalu mijaja mi wszelkie dolegliwosci. Jedzenie juz nie smierdzi tak bardzo :) A jest dokladnie 9 tyg po zaplodnieniu. Przestaja bolec tak bardzo piersi, mimo ze nadal sa duuze i sutki mi sie znacznie powiekszyly. No i te klucia od tygodnia juz nie mialy miejsca. Jeszcze 2 tygodnie i koniec pierwszego trymestru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprawie :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X.......27.06......9......X Wpiszcie sie wszystkie, skopiujcie ta tabelke i po prostu dopiszcie sie. Mam propozycje jak ktos ma terin wczesniej ode mnie niech sie wpisze wczesniej..zeby byla jakas chronologia :) Kasiu, trzymam kciuki za wasza dwojeczke..mam nadzieje ze te brudzenia to nic zlego. Odezwij sie po powrocie od lekarza. mmm-82 nie umialabym lepiej okreslic ciazy. Tez uwazam ze ciaza to nie choroba, ze nalezy normlanie zyc i cieszyc sie tym stanem. Owszem, nie mozna sie forsowac i dopoki nic sie nie dzieje mozna lekko cwiczyc i pracowac. Pozdrawiam serdecznie. Pomalu mijaja mi wszelkie dolegliwosci. Jedzenie juz nie smierdzi tak bardzo :) A jest dokladnie 9 tyg po zaplodnieniu. Przestaja bolec tak bardzo piersi, mimo ze nadal sa duuze i sutki mi sie znacznie powiekszyly. No i te klucia od tygodnia juz nie mialy miejsca. Jeszcze 2 tygodnie i koniec pierwszego trymestru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
Nick Wiek Miasto TC Data porodu Plec Imie Surfitka 28 Krakow/NY 10 14.06 X X ilse_el 30 Wrocław 9 27.06 X X Melania27 27 Jasło 10 06.06 x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprawie :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X.......27.06......9......X Wpiszcie sie wszystkie, skopiujcie ta tabelke i po prostu dopiszcie sie. Mam propozycje jak ktos ma terin wczesniej ode mnie niech sie wpisze wczesniej..zeby byl;a jakas chronologia :) Kasiu, trzymam kciuki za wasza dwojeczke..mam nadzieje ze te brudzenia to nic zlego. Odezwij sie po powrocie od lekarza. mmm-82 nie umialabym lepiej okreslic ciazy. Tez uwazam ze ciaza to nie choroba, ze nalezy normlanie zyc i cieszyc sie tym stanem. Owszem, nie mozna sie forsowac i dopoki nic sie nie dzieje mozna lekko cwiczyc i pracowac. Pozdrawiam serdecznie. Pomalu mijaja mi wszelkie dolegliwosci. Jedzenie juz nie smierdzi tak bardzo :) A jest dokladnie 9 tyg po zaplodnieniu. Przestaja bolec tak bardzo piersi, mimo ze nadal sa duuze i sutki mi sie znacznie powiekszyly. No i te klucia od tygodnia juz nie mialy miejsca. Jeszcze 2 tygodnie i koniec pierwszego trymestru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia08
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x juz niedlugo bedziemy uzupełniac o plec:)) a moze imiona:))) ale miałam dzis momet - myslałam ze mnie rozerwie od srodka tak mnie brzusio zabolał:( ale to bylo zwiazane z zaparciami, dzis przestestuje sliweczki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Melania27/27.........Jasło......................x.......06.06...10.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x jakies problemy z serwerem byly i sie nam podzialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x abii/32..............Chorzów....................X........16.06.....10......x Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x abii/32..............Chorzów....................X........16.06.....10......x Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie poukladac w tabeli :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...10.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X I tez po cichu licze ze w miare szybko poznam plec..chociaz jest mi obojetne co to bedzie. Ale jakos tak chcialabym do babelka juz po imieniu mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta jak mam skopiowac ta tabelke ja nie potrafie ,a ulekarza nie byłam nie bede wariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X kasia08 kasia78/29..........łodz...........x.......18.06.....10....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...10.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma....Gryfino.................X........29.06......9......X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×