Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc wszystkim :D Melduje sie pieknie :D Marnie sie cos dzisiaj czuje! Obudzilam sie rano z bolem gardla i zawalonym nosem! :o Do tego jeszcze akurat dzisiaj dopadly mnie dolegliwosci kobiece :o No, ale moge obiecac Wam, ze postaram sie przezyc :D Zajecia zaczynam 27 wrzesnia :o Ale juz w przyszla srode musze jechac do Aix. Jutro natomiast musze jeszcze raz zadzwonic na uniwersytet, bo zginela gdzies w calej biurokratycznej machinie moja legitymacja :o Pieknie to sie wszystko zaczyna, nie ma co ;) A brak stalego lacza mnie po prostu dobija 😡 Chyba pojde zrobic jakas pikiete przed \'wielce szanowym\' biurem France Telecom 😡 Gio ❤️ i przytulam mocno! Bede mocno trzymac kciuki za Twoje dziewczynki! ❤️ Szam - ta Twoja Zuzia jest po prostu genialna! :D \"Wrozka-zebuszka\" :D Kach - :classic_cool: Tygrys :D Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hehe Elles :) czasem warto przeczyścić zaworki :) podobno nawet czasem trzeba tak dla zdrowia oczu ;) Trzym się 🌼 Kachni ja nie mam takich zabawek ;) :P Ja miałam szytą sukienkę :) Mała.. 6 rano a Ty zmęczona ? :( nie daj się kobitko 🌼 Gio.. nie pij tyle kawy..i .. do wyra ;) ;) :P Taak ja też czasem jak musiałam w dziwnej nocnej porze wyjść z moją Brysią, to też mi się ta cisza i spokój podobały :D To nie idź z nią do lekarza.. :P Air 3 konspekty.. łeh.. ja pamiętam, że mieliśmy w 3 osoby jeden napisać.. i tak to męczące było.. Hmma co ta dodatkowa pani robi? Pewnie to jest tak, że i one sąciekawe i patrzą na nią.. ;) No no ciekawa ta Twoja lekcja :) Echh te dzieci :) Tygrys ja nie wiem.. u mnie też były pokapane szyby.. ale to nieszkodzi.. bo mam nadzieję, że w miarę podlały roślinki :P Jakie wesele ?? znów czegoś nie wiem.. ;) Do Ciebie chyba nie był wysłany.. do kilku osób tylko.. i żałuje, że tego nie zapisałam.. wiem, że do Akary (bo pierwsza była na liście odbiorców :) ) Szam jak niedrogo to ok :) mnie się tylko nie podoba.. jak robią z tego prawie już wesele.. i ubierają też jak małe panny młode.. :0 Taa te rodzinne różne sprawy, u mojego też jakoś dziwne, bo się nie kontaktują.. nie wiedzą gdzie mieszkają.. itp.. :0 O matko.. super masz wycjowawczynię naprawdę.. mam nadzieję, że będzie coraz więcej a nie mniej takich z prawdziwego powołania :) i muzyka.. ;) :) :) Ząb brrr... czasem mi się tak śni... :9 :( :0 łehh A włożyła Ci coś pod poduszkę ? ;) :) Blixa uda się i nieczarnowidz, bo się sprawdzi!!! Hmm rzekotka to.. jakie to zwierzątko? i jak wygląda? :P coś mi świta.. ale nie do końca.. ;) :) Margot :D:D kope lat ;) Noo ale masz przeboje.. nie daj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> \"Złe wychowanie\" polecam. I nie czytaj żadnych recenzji, bo wszystkie mówią co innego. Sama musisz ocenić. Ja jestem jak zawsze pod wrażeniem Almodovara. Majorek ---> dodatkowa pani to pedagog specjalny. Ona układa program dla uczniów z dysfunkcjami. W czasie lekcji pilnuje żeby wszystko zapisywali w zeszytach, tłumaczy im ćwiczenia i jak trzeba to pomaga robić zadania. A teraz opis dzisiejszych lekcji :) O 8 miałam lekcję z 6B czyli z klasą integracyjną. Lekcja wypadła świetnie. Dzieciaki były aktywne, mądrze mówiły na temat, chętnie robiły ćwiczenia. Potem była 6A, też było dobrze, tylko że robili ćwiczenia dużo szybciej niż 6B i mieli za dużo czasu na nie no i się trochę nudzili, a co za tym idzie gadali. I tylko to mi powiedziała opiekunka, że trzeba im więcej zadań na lekcji dawać. Ale ogólnie nie miała uwag. Mi się bardzo podobało, dzieciakom też bo przyszły mi po lekcji powiedzieć, że było fajnie :) Miałam straszna tremę, ale koledzy z poraktyki mi powiedzieli, że nie było po mnie widać, luz blues. Prowadząc lekcję trzeba być cały czas czujnym, trzeba momentami improwizować, ja tak miałam, kiedy zostało mi w 6A prawie 10 minut a wszystkie ćwiczenia zostały już zrobione :) Musiałam szybko wymyślić dodatkowe zadanie i musieli wypisać członków rodziny - imiona w kolejności alfabetycznej. Cieszyli się bo im pozwoliłam wpisać też psy i koty :P Jutro praca z tekstem. Lekcja na podstawie fragmentu \"Pana Tadeusza\" i świat widziany oczyma poety. Będzie praca twórcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobec, ze nie w głowie mi urzadzanie wesela, ale takie spotkanie: rodzina mojego ex i rodzina moja i rodzina P. odbedzie sie po raz peirwszy. Zalezy mi na tym, zeby bylo dobrze urzadzone. Cena nie jest wygorowana jak sie zdazylam zoreintowac, a knajpa jest the best z jedzeniem przepysznym : www.banjaluka.pl - mozecie zajrzec na jej strone:-) Sukienka ma byc prosta nie slubna, tez dostaje dreszczy na widok pomyslowosci niektorych matek. To nie ma byc pokaz sukienek, a ...sami wiecie co. W zwiazku z czekajacymi nas wydatkami, Zuzia juz zostala poinformowana, ze prezentem bedzie wlasnie zaproszenie wszystkich tych ktorych kocha na obiad. Zamierzam przetopic obraczki (mojego ex malzenstwa) na lancuszek i krzyzyk - to vbedzie dodatek do prezentu. i Tyle.Wolałabym aby dzieci mialy alby, z wielu powodow, ale ta parafia woli chyba wystawnosc niz skromnosc...:-( Kachni, musze sprawdzic model, chyba kosztowala ok. 50 zl. ale nie jest najlepsza. Musisz wybrac taka ktora ma szeroka plaszczyzne do prasowania inaczej nic z pieknej fryzury. Ja czesto uzywam drugiej opcji - czyli karbowania. postaram sie pamietac i sprawdzic nazwe. blixa, jakos nie podzielam Twojej fascynacji gadami i plazami, brrr. Ja wole puszyste co mozna przytulic, z tym ze od krolika wzwyz;-) co do wróżki - smieszne co? tylko dlaczego cholera mnie sie nie chce z tego smiac:-( ;-) PS. nic mi nie dała pod poduszke, mowilam Zuzi, ze to sie nie sprawdzi:-( Margot, miło Cie czytac...❤️ Dobra, jade do domu bo ortodonta i te sprawy. nie wiem czy jutro przyjde, bo Zuzia musi zostac w domu w zwiazku z przeziebieniem... See U w kazdym razie :-D Nie zdziwcie sie jesli moj post pokaze sie kilka razy, ciagle mnie informuja ze nie udalo sie wyslac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobec, ze nie w głowie mi urzadzanie wesela, ale takie spotkanie: rodzina mojego ex i rodzina moja i rodzina P. odbedzie sie po raz peirwszy. Zalezy mi na tym, zeby bylo dobrze urzadzone. Cena nie jest wygorowana jak sie zdazylam zoreintowac, a knajpa jest the best z jedzeniem przepysznym : www.banjaluka.pl - mozecie zajrzec na jej strone:-) Sukienka ma byc prosta nie slubna, tez dostaje dreszczy na widok pomyslowosci niektorych matek. To nie ma byc pokaz sukienek, a ...sami wiecie co. W zwiazku z czekajacymi nas wydatkami, Zuzia juz zostala poinformowana, ze prezentem bedzie wlasnie zaproszenie wszystkich tych ktorych kocha na obiad. Zamierzam przetopic obraczki (mojego ex malzenstwa) na lancuszek i krzyzyk - to vbedzie dodatek do prezentu. i Tyle.Wolałabym aby dzieci mialy alby, z wielu powodow, ale ta parafia woli chyba wystawnosc niz skromnosc...:-( Kachni, musze sprawdzic model, chyba kosztowala ok. 50 zl. ale nie jest najlepsza. Musisz wybrac taka ktora ma szeroka plaszczyzne do prasowania inaczej nic z pieknej fryzury. Ja czesto uzywam drugiej opcji - czyli karbowania. postaram sie pamietac i sprawdzic nazwe. blixa, jakos nie podzielam Twojej fascynacji gadami i plazami, brrr. Ja wole puszyste co mozna przytulic, z tym ze od krolika wzwyz;-) co do wróżki - smieszne co? tylko dlaczego cholera mnie sie nie chce z tego smiac:-( ;-) PS. nic mi nie dała pod poduszke, mowilam Zuzi, ze to sie nie sprawdzi:-( Margot, miło Cie czytac...❤️ Dobra, jade do domu bo ortodonta i te sprawy. nie wiem czy jutro przyjde, bo Zuzia musi zostac w domu w zwiazku z przeziebieniem... See U w kazdym razie :-D Nie zdziwcie sie jesli moj post pokaze sie kilka razy, ciagle mnie informuja ze nie udalo sie wyslac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha teraz sobie was poczytałam i jeszcze sobie coś pomyślałam :) Ja mam prostownicę :) Mam ją już od roku i kocham ją po prostu i wszędzie ją ze sobą wożę, no chyba że tam akurat nie ma prądu :P Od wczesnej młodości mam schizę z włosami. Jako dziecko miałam śliczne loczki. Niestety później część włosów się wyprostowała a część została taka lekko pokręcona. Najgorsze były zawsze te włosy nad czołem, bo są takie sianowate i się po prostu kręcą. Nie cierpię tego :o Jak miałam długie włosy to się je wszystkie zebrało w kitkę no i jakoś to wyglądało, ale jak są krótkie to był dla mnie koszmar. Wiecie taka babska obsesja, że się nie wygląda tak jak by się chciało. Ale od jakiegoś czasu mam prostownicę i jest rewelacyjna. Prostuję sobie włosy, nawet się już nauczyłam prostować z tyłu :P Teraz tylko cierpię jak jest deszcz, bo wtedy się wszystko wykręca w różne strony i nawet prostownica nie pomaga. Szam ---> masz rację, najlepiej sukienkę pożyczyć, bo bez sensu się wykosztowywać na jeden raz. W naszej parafii od kilku lat dzieci chodzą w albach, pożyczają je sobie. Pomysł na prezent też mi się podoba. Ja na moja komunię dostałam właśnie łańcuszek od rodziców, pierścionek od babci i zegarek od rodziców chrzestnych. Blixa ---> a ja podzielam miłość do gadków i płazów :D Mam kochanego mojego żółwia wodnego. Kiedyś miałam żabki śpiewające. Cudowne maluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i juz wrrrrrrrrrrrrrrrrr Air -> super masz te lekcje :) Wiedzialam, ze Ci sie uda i lekcja sie wszystkim (Tobie, nauczycielkom, uczniom) spodoba :) Margotka -> zalacam to co i Akarze, przede wszystkim oklady!!!! (Ty juz wiesz z czego :P), cieple lozko, skarpetki na nozkach i goraca herbate oraz witamine C :) Majorek -> jakie wesele?? Ja o komunii Zuzi Szam mowilam ;) ale ja dostalam maile od Kaya :) Szamcia -> jak sie dzis czujesz?? meczacy mialas dzionek... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air acha no tak.. :) a jak rozprasza? :P Hehe fajne lekcje.. ;) Oo Pan Tadeusz ;) no nareszcie coś bardziej zaawansowanego :) A taka prostownica nie niszczy włosów na dłuższą metę? ;) Pożyczyć? no ale potem jest jeszcze rocznica komuni, sypanie kwiatków przy różnych okazjach .. ;) Żabki śpiewające?? ;) ;) Szam no i tyle luda wystarczy :):) Hmm a możesz przecież kupić Zuzi albę mimo wszystko :) Z przetopieniem to świetny pomysł, ja dostałam od rodziców złote kolczyki i pierścionek, ale zanim moje palce dorosły do niego.. czyjeś lepkie ręcę pozbawiły mnie tej przyjemności :0 Wiesz, tak się mówi, że nie powinno się dziecku dawać krzyżyka (najwyżej samo niech sobie kupi), bo podobno razem z nim dajesz dziecko ten swój krzyż, który powinno się samemu dźwigać.. ale.. to tak gdzieś zasłyszałam.. Tygrys co tak warczysz ? :) Heh no już wiem co z tym weselem, zakumałam :P - niezły tekst jej puściłaś :) Ale załączników nie otwierałaś? Mam półtorej strony "ścinków" i.. jedno własne zdanie ;) :) a do tego jego pierwsza część ściągnięta z podsumowania pracy lic. (a co z siebie to mogę.. ale niestety więcej sie nie da) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Hehe, AIRka, ja tez cierpie jak jest deszcz, bo wszystko mi sie prostuje jak drut :D (szczegolnie, jak mam dluzsze wlosy), dogodz tu kobiecie :D. Tygrysico kochana, dziekuje za list, a w liscie mile niespodzianki 👄. Lece sobie herbatke zaparzyc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamci nie w glowie urzadzanie wesela... za to mi ostatnio w glowie :D Zdecydowalismy sie ostatecznie pobrac w przyszlym roku w lecie :D No i teraz dopiero zacznie sie jak to wszystko rozegrac ogranizacyjnie :o Majorek - ano kupe, juz calkiem pokaznia ;):D AIR - widze, ze pieknie sie sprawdzasz jako pani profesor :D Szamcia - ja tez uwazam, ze najlepiej jest pozyczyc od kogos sukienke (ewentualnie uszyc jesli znasz kogos kto moglby to zrobic tanio), kupowanie drogiej sukienki na jeden raz naprawde nie ma sensu! Zreszta Pomysl na prezent rowniez mi bardzo sie podoba! Jestem pewna, ze Zuzia bedzie zadowolona z takiego lancuszka :) Tygrys - tak, nie ma to jak te oklady :P :D One sa dobre na wszystko ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Margot!!!! 👄 👄 👄, ale frajda! Samo czekanie jest juz fajne, no i pozniej TEN dzien... Podejdz no, niech Cie usciskam :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara 🖐️ Margot hehe a ja myślałam, że Ty już pobrana jesteś ;) ;) I co my teraz z taką pokaźną zrobimy ? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - 👄 data jeszcze nie ustalona, ale decyzja jak najbardziej podjeta :D :D :D Majorek - ja jestem obecniej w ziazku partnerskim z moim S. (i wlasnie musze sie dowiedziec w konsulacie co mam zrobic z tym fantem wedlug prawa polskiego chcac teraz wziac slub :o A z ro pokaznia, to nie wiem co mozna zrobic :o Moze spuscic wode? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, nic nie musisz robic, ja tez bylam w zarejestrowanym zwiazku. Jako, ze w polskim prawie cos takiego nie istnieje, nie ma przeszkod do zawarcia zwiazku malzenskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> ta pani jest potrzebna dzieciom, bo im pomaga i pilnuje żeby dawali radę nadążyć. Ale z drugiej strony one się nie skupiają całkowicie na lekcji, bo jak pani pomaga jednemu, to reszta też by chciała i zamiast sami robić zadania, to oni czekają aż pani podejdzie i pokaże, pomoże, mimo że sami daliby w większości radę. Fajnie było bo jak ja prowadziłam lekję to nauczycielka wspomagająca siedziała z tyłu i nie chodziła po klasie i wszystko szło dobrze. Nawet taka najsłabsza dziewczynka przeczytała długą definicję ze słownika wyrazów obcych. Zaczynam być z nich dumna jak coś robią dobrze. Będzie mi ich brakowało :) Co do prostownicy to słyszałam, że niszczy włosy, wysusza, ale ja po moich nie widzę żeby coś się z nimi działo. Używam odżywki, pianki do włosów, prostownica po każdym myciu. Nawet wydaje mi się, że kiedyś mi się bardziej rozdwajały. Margot---> cóż za szampańska wiadomość :D Czyżby kolejne forumowe weselicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przerozne zdjecia zlotowe rozeslalam, jak ktos nie dostal, to wyprosic od tych co dostali, bo jak przez meke zalaczania nie bede jeszcze raz przechodzic ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii formalnej ..bo mi szczenka opadła ze zdziwka!!! :D Margotka ..>>👄..ja nie wiedzialam , ze Twoj Anioł S.. jeszcze Ci nie slubował!:D Ale super ..a gdzie bedzie weselisko ..moze w Polsce ? Dla pozostalych dzisiejszych ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - gratulacje wielkie 🌻 Gio - trzymaj sie dzielnie, Kochana Akara - ja nie dostalam zdjec zadnych :( niech ktos mi je przesle, pliiiizzz Dark - jak nowa fryzurka? a teraz powiem Wam, czemu bylam rano zmeczona - otoz nad ranem ostatnio wstaje w pewne miejsce zaraz potem zasypiam ale wyjatkowo dziisaj rano snilo mi sie, ze szukam drogi na prom powrotny do domu - niestety - droga na prom coraz bardziej sie \'gmatwala\' - to byl po prostu labirynt zegarek an szczescie skonczyl te meczarnie, ale niewyspana jestem strasznie ide spac dobrej nocy wszystkim zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie... czego ja sie dowiaduje... codziennie rozmawiamy, a Margocia mi slowkiem nie pisnela o tym ze sie zamierza zaobraczkowac :P Gratulacje Margotku ❤️ No wlasnie, czuje tak jak AIR. Ciagle mam cos nie tak z wlosami :P A ostatnio bylam u fryzjera, troszke poskracalam tu i owdzie i wyszlam naprawde zadowolona. Do czasu, oczywiscie :P Po umyciu glowy wrocil koszmar - wlosy faluja, pierza sie i dostaje szewskiej pasji :P AIRku - a moglabys mi powiedziec, jaka masz te prostownice? Firma, model itd. A czy masz jakies foto z wyprostowanymi wloskami? Dotychczas widzialam Cie chyba tylko w naturalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, ale ja Ci wyslalam! I to ile! Wiecej niz reszcie, bo tych z Wrocka nie wysylalam do wszystkich, tylko do Ciebie, Elle i Borewicza. Pewnie jeszcze nie doszly, czy cos, bo nie mam raportu, ze wysylanie sie nie powiodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam na bierząco, ale odpiszę Wam później.. zresztą teraz z moim Niepokornym rozmawiam online ;) chciałam tylko napisać a propo tych maili : Akara i inni - one albo nie dojdą wcale, albo po czasie (wierzyć, że jednak to :) ), mój P. dziś wysłał mi ponoć pracę moją z jego poprawkami ;) a ja nie dostałam, potem drugi raz i też nic.. a w końcu wysłał mi na 3 konta, w tym na tlen (jak przedtem) i doszło w końcu na te 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow bylam w kinie, na dwoch filmach za darmo :P:P:P Tym razem \"Catwoman\" i \"Laweczka\". Jedno i drugie takie sobie, na \"Laweczce\" prawie zasypialam :P:P:P Fajna miala fryzurke Berry w filmie, szkoda, ze mnie taka nie pasuje ale i tak moja jest the best!! :D Margotka -> GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 👄 ❤️ :D :D :D :D Akara -> nie za ma co :D Jak herbatka smakowala?? :) Majorek -> :D piszesz dziewczyno zakonczenie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. miałam siedzieć całą noc nawet.. (noo prawie ;P ) ale skończyć.. a zmęczona sięczuję.. itp.. chociaż mycie mnie trochę ożywilo.. ale ziewać zaczynam bardziej ;) Mam ścinków prawie 3 strony ;) i parę wskazuwek i pomysłów od mojego P. :) :) Niestety nie odpowiedział mi na ten mail (o którym wcześniej tu wspominałam) ze smuteczkami.. bo \"nie lubie tego typu rozważań przez net\" łeh :) Margot 🌼 uda się rozegrać, nie bój bidy, fajnie, że się zdecydowaliście :D:D Pewnie będą Ci musieli papierki poprzesyłać ;) A jak zalejemy pod wyrkiem o zrobi się powódź ? ;) ;) ;) Dark tylko nie wszystkie ;) ;) :P A moje rosną coraz dłuższe.. ;) ;) Air haha dobre :D wolą z panią ;) No no.. to widzę nieźle tam sobie radzisz ;) A włosy nie są zbyt wysuszone? Gio tylko szczeny nie zgub ;) ;) ;) to chyba nikt nie wiedział :D Mała znaczy rano idziesz spać gdzie indziej? ;) ;) no faktycznie głupi sen :) pewnie lunatykowałaś i nie mogłaś wrócić z powrotem na wyrko z tamtego miejsca.. hieheiehie :P Kachni też się tak kiedyś męczyłam, bo włosy nie chciały się wywijać czy podwijać jak trzeba .. z tyłu zawsze był bunt.. w drugą stronę ..hihiehie A może ten nowy sunsilk na proste włosy czy jakoś Wam pomoże? :) Nie ma nikogo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger hehe a zapomniałam Ci właśnie napisać (echh).. że jednak jest wesele :P dobrze pytałam haha :P Mówisz, że nudne ? ja tak słyszałam o Catwoman.. o ławeczce widziałam coś w tv.. a myślałam, że to reklama filmu, który puszczą wieczorem ;) ;) ;) (a nie w kinach) Masz wyżej raport :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majorku, nocny marku :-). Tygrys, herbatka faktycznie delikatna, ale dobra :). Chyba sie spac wybiore za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstalam :) dzisiaj musi byc cudny dzien przeciez nie codziennie konczy sie ... 31 lat :D ;) Aniol dzwoinil po polnocy, zeby jako pierwszy zlozyc zyczenia - slodkie, prawda? szykujcie sie na oblewanie zostawiam martini pod lozkiem i spadam do pracy aha - postulat - dzien urodzin powinien byc ustawowo dniem wolnym od pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Akarka ---> ja nie dostałam żadnych zdjęć, a bym chciała :) Majorek ---> nie są przesuszone, są ładne i gładkie Kachni ---> MPM PRODUCT model LN - 2000, a zdjęcia jakiegoś poszukam i ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Mała ---> wszystkiego najlepsiejszego, zdrowia, szczęścia, duuuuużo miłości, i żebyś już nie musiała tak długo czekać na spotkania z Aniołem :D Sto lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×