Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Dziewczynki- dziękuję za życzenia!!! :) :) :) :) :) :) No to czwarta dekada życia rozpoczęta :P :P :P :P :P :P :P :P Ja używam EMLI i działa. Samo wkłuwanie igły jest bezbolesne, dopiero wstrzyknięcie trochę boli Żurkowa- Emolium spokojnie codziennie możesz używać a kaszkę na oko. Nikosiowi łatwiej będzie bezsmakową zaakceptować. Jak chcesz na swoim mleku robić to kaszka musi być bezmleczna!!!! Dobra czas za robotę się brać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...alez sie rozpisalyscie :) Czarna coz to za bank w ktorym pracujesz? Ja tez bankowiec ;). Mnei sie macierzynski konczy 20 wrzesnia :(, potem mam jeszcze 3 tyg wolnego od pracodawcy ( taka nowosc nam wprowadzili :)) no i urlop...wiec do pracy wypadnie mi isc w polowie listopada...:(. Jesli chodzi o \"te\" sprawy to u nas jest OK :) Karola dzieki za odpowiedz na temat solenia potraw...nie posolilam i tez zjadl a nie pomyslalam ze to szkodliwe na nerki ( a nie mam pewnosci czy jedna nerka mojego synka dobrze pracuje ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, nie mam pojęcia od czego zacząć pakowanie.... Całe szczęście teściowa porzyczy fotelik Ludwikowi, więc nie musimy naszego ciągnąć :) Zaskoczyła mnie bo we Włoszech ponoć nie ma obowiązku wożenia w fotelikach dzieci... Mateuszowi albo wezmiemy podstawkę albo kupimy na miejscu. Ale dokładnie wczytałam się w regulamin linii lotniczych i możemy wziąć 3x 15kg tylko (bez możliwości łączenia bagażu) :( :( :( Na Ludwika tylko wózek, nawet torby podręcznej nie można.... Do tego wracamy dopiero 1 października, więc muszę też do samochdu wrzucić jakiś ciepłe ciuchy na powrót. Samochód zostawimy na lotniskowym parkingu- mam nadzieję że jak wysiądziemy z samolotu to on tam ciągle będzie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaka jestem wściekła pożarłam się z sąsiadką ona zaczęła więc nie odpuściłąm nie będzie mi ubliżać. Przeprowadziła się do naszego bloku już jakiś zcas temu tamten blok się cieszy że się jej pozbyli a my niestety musimy ją znieść. Codziennie jest w oknie czyje jakbym była obserwowana przez nią zreszta nie tylko ja. Czepiła się że myjemy auta pod blokiem a trawy nie kosimy- a mamy kosiarkę wspólnotową. Że ona tylko sprząta- my nie sprzatamy odkąd ona powyrywała wszystkie kwiatki usunęła skalniaczek i scieła drzewko. Tłumaczyła się tym że to były chwasty. Powiedziała że nie mam rozumu i na koniec oblała wodą Szymusia fotelik samochodowy a ja na to że nie szanuje czyjejś własności i jak tak może robić. Nawet przpraszam nie powiedziała. Głupia baba czepia się nawet dzieci że się bawią za głośno. Już mi nerwy puściły i jak następnym razem coś burknie top też jej nagadam. Ona uważa że to co pod blokiem to jest jej a ja jej mówię że puki mieszka w bloku musi liczyć się z wszystkimi i ten teren należy do wszystkich. Wszystkiego naj naj dziewczyny :) My już się pakujemy :) A pocieszające jest jeszcze to że w Dźwirzynie mają być nasi emeryci i renciści więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka szczęscia i zadowolenia z pociech dla dzisiejszych solenizantek🌼 Ja sie upociłam jak nie wiem co od rana biegam i biegam prawie spakowani jesteśmy ale mam już tego dosyc....kurcze ile to człowiek sie nalatać musi. Dziewczyny ja pracuje w kredyt banku a wy w jakich????? Jak ja byłam to jeszcze nie było tak źle, gorzej sie po moim odejsciu zrobiło, wszystkie nowe osoby odchodzą juz po 3 miesiącach(wiec po okresie próbnym)i to z własnej woli... nasłuchałam sie co tam sie dzieje i aż sie boje wrócic, jednak mam nadzieje że źle nie bedzie bo pani kierownik mnie lubiła...zobaczymy czy to sie nie zmieniło... A przed chwila sie załamałam bo wyciagnęłam kostium kąpielowy z szafy przymierzyłam góre i porażka...nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie ja mam cycki duze....na szczęscie poszukałam jeszcze jakis stary kiedys juz kupiłam i był za duży, a teraz no cóż mógłby byc wiekszy ale ewentualnie moze być. Tam gdzie mamy kwatere zamówioną jest podobno dostepny internet z czego sie bardzo ciesze, bo postaram sie byc na bieżąco..w zasadzie to my jedziemy na krótko bo bałam sie na dłuzej z maludą wypuścić, wracamy chyba juz we wtorek chyba ze nam sie spodoba to zostaniemy dłużej... mały płacze...jeszcze wpadne [później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal a widzisz a oja pediara mowi ze do roku zeby sie wstrzymac z glutenem, zaczyna sie kazdy lekarz inne zdanie.. karola, tzn co jesli w skladzie jest mleko modyfikowane w kaszce to nie moge dac juz swego?? no w tej kaszce nie ma mleka mody, napisze Ci co jest: kaszka ryzowa, cukier:), jablko, weglan wapnia, frmanian zelazowy, siarczan cynku, maltodekstryna - cokolwiek to znaczy :))) to bede uzywac, bo na codzien nie uzywam oliwki tylko emulsje do ciala emolium tez na twarz ale wg mnie jest troche za slaba, niby na twarzy nic nie ma ale nieraz cos tam sie robi. ja tez jestem bankowiec, jak joanna i czarna :)) ja w eurobanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszcze Wam ze wyjezdzacie sobie na wczasy. Mysmy juz byli. Tydzien w gorach w Polanicy. Fajnie bylo, duzo sie nachodzilismy. Synus nie byl wcale meczacy. Rano pakowalismy plecak z flaszkami, mleczkiem, woda, pieluchami itd.... i na wycieczke. Nawet gorskie szlaki zaliczylismy ;). Laseczki ja w pracuje w bzwbk... juz 10 lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktoras z Was uzywa kosmetykow dla dziecka HIPPA ?? bo tak mi sie ich zaach podoba ale nie wiem sa ok w necie wiekszosc opinii na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
Żurkowa ja uzuwam z hippa zel do kapieli i jest ok, nawet wloski malej myje bo ma bardzo bujna czuprynke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D:D:D ale żeście się rospisały - nie było mnie parę dni na kafe a tu takie zaległośći:) Nie piszcie takich smutnych rzeczy bo jak czytam to od razu płaczę... wszystkiego co najlepsze solenizantkom:):):) Liliankas---> no faktycznie opis na NK trochę nieaktualny. Patrzę, że pakujecie się do wyjazdów, my chyba 20 września ruszamy na Czechy albo na Słowację - jeszcze nie wiem:D Zazdroszczę Wam tych większych cycków po porodzie :P- u mnie rozmiar ten sam (B albo C to zależy) - tylko przez pierwszych kilka dni jak miałam nawał pokarmu to były jak balony a teraz to takie same jak przed ciążą. ale musze się Wam pochwalić, że jeansy sprzed ciąży są na mnie nawet ciut luźniejsze niż przed - a ile ważę to nie wiem, bo nie mam wagi w domu. Moja Oleńka tylko 2 razy się przekręciła z brzuszka na plecki a teraz już nie chce - chyba zapomniała jka to się robi, a odwrotnie jeszcze nie umie. A pluje to i owszem tak jak i wasze dzieciaczki - czasem tak pluje zapamiętale, że pół body mokre - a i banieczki też wytwarza:) Życzę wszystkim miłej niedzieli:D, u mnie dziś tak gorąco było , że ledwo żyłam ale znalazłam na allegro wózek, tak mi się spodobał, ze chyba go kupię - najbardziej urzekły mnie jego kolorki, a wygląda tez że wygodny dla dzieciaczka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=426883584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment powiedzieć wam \"Do usłyszenia\" wkrótce... samochód zapakowany i tak o 4 wyjeżdzamy, zeby sie w dzien z kubusiem nie męczyć.. jeśli bede mogła to sie odezwie, trzymajcie sie i za duzo nie piszcie bo ciezo mi bedzie nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór :) Wszystkiego słodkiego dla dzisiejszych Solenizantek :) Nie zdążyłam przeczytać wszystkiego, padam na twarz ;) Czarna--bawcie się dobrze :) przywieź muszelkę ;) i SZEROKIEJ DROGI :) spokojnej nocy dla Wszystkich Babeczek :) i Babeczkowych Dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka :) czarna udanego urlopiku :) weszłam na cafe a tu takie smutne wieści :(, minimonia straciła swojego dzidziusia dzisiaj, tak mi smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja dziś załatwiłam Mateuszowi ekstra atrakcje :P Był okropnie niegrzeczny, więc w celach profilaktycznych i edukacyjnych zawiozlam go pokazać mu poprawczak :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Ale go przeraziłam tym- stwierdził że on w takim razie woli być grzeczny i nigdy tam nie trafić :P :P :P Udało się tylko ciekawe na jak długo .... Jak ja wam zazdroszczę że już jesteście spakowani.... Co Kredyt Banku, to mój mąż pracował tam 3 lata i w końcu sam się zwolnił, bo wszyscy mieliśmy juz tego dosyć.... W jego oddziale pani dyrektor siedziała cały dzień przed monitoringiem i patrzyła kto co robi i ile przerw, ile czasu obsługuje klienta i czy jest przy tym uśmiechnięty itd. Zresztą ta baba co chwilę powtarzała swoim podwładnym, że teraz bankowców się nie ceni i jak się nie podoba to niech się zwalniają, bo na ich miejsce będzie miała 50 chętnych. Nie ma to jak zmotywować pracowników do działania na rzecz banku :P A jak przyszło co do czego to z moim meżem nie chciała rozwiązać umowy.... A zarobki w KB u nas to jakieś 1300-1400PLN na rękę, więc byle jakie... Dobra czas dzieci wykąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla solenizantek i jubilatek ;-) oczywiście małych i dużych.;-) Ja też se podłączam pod bankowców, ja w millenium. A z BZWBK to miałam swego czasu bardzo fajna propozycję przejścia ale się nie zdecydowałam ... bo blisko ślubu było a mi się nie chciało już nic zmieniać a potem już ciąża i tak wyszło.. ale nie żałowałam bo mi w mojej pracy całkiem dobrze było. Wszystkim które wyjeżdżają życzę słońca i bezstresowego odpoczynku ;-) Jeśli chodzi o kosmetyki Hipp to ja używałam taki płyn do kąpieli (ciała i włosków), i używam mleczka nawilżającego i są ok a Laura ma po nich ładna i mięciutką skórę. jeśli chodzi o \"te\" sprawy to fakt jest inaczej i trochę dyskomfort ale większy problem z tym że córcia śpi z nami w sypialni i jakoś tak głupio przy niej ;-)) a mi pediatra mówiła, że zwolnienie na dziecko jakiekolwiek by ono było nie przerywa urlopu wypoczynkowego i nie może być złożone w okresie kiedy jest urlop wychowawczy.więc jeśli coś to mam brać zwolnienie na siebie jeśli mam już urlop wypoczynkowy. Przy wychowawczym już po zawodach... a u mnie jakiś cud ;-) mój maż pamiętał o moich imieninach co normalnie mu się raczej nie zdarzało ;-)) dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dlaczego minimonia tyle cierpi... to okropne.. strasznie przykro mi się zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro ale ta dziewczyna się na cierpi szkoda. Jakie to niesprawiedliwe że Ci co chcą to nie mogą mieć dzieci a Ci co nie chcą mają ich dużo. Ale ja wierzę że kiedyś jej się uda w końcu los się do niej uśmiechnie ale ile musi przedtem się nacierpieć. My już spakowani wyjeżdżamy ok 1.00 bo rano na śniadaniu musimy już być. Ma ponoć padać nad morzem ale zobaczymy. Mój syncio łapie się czesto za nóżki uwielbia to opanowany już ma chwyt prawą ręką prawą nóżkę a lewą reką lewą nóżkę- na raz obydwie nóżki łapie rączkami jak tylko wstaje to jego ulubiona teraz zabawa. Podoba mu się również huśtanie na huśtawce kiedyś z nim usiadałam bo nigi mnie bolały i jak zaczęłam się powolutku bujać to on tak się cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak mi szkoda Minimoni.... :( :( :( :( :( :( :( Może to żadna pociecha, ale te wczesne poronienia z reguły są spowodowane wadą embrionu czy pustym jajem płodowym, więc może lepiej że teraz niż gdyby miało się bardzo chore dzieciątko urodzić.... Nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak oni się czują... :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja chba z tego wszystkiego nie złożyłam życzeń solenizantkom... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziękuję wzystkim raz jeszcze za życzenia :) :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpi dziewczyna... ;/ ;/ ;/ wasze pocieszki male tez czasami jak się budzą to okropnie ryczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smutne toto...:(ja to nie wiem czy osobiscie bym sie zdecydowala na kolejna probe gdybym poronila,pewnie nie...mam taki charakter ze szybko sie poddaje jak mi cos nie wychodzi. ja dzisiaj kupilam serek homogenizowany od 4 mies dla malej.musze tylko kupic talerzyk i lyzeczke to moze zdarze jej podac przed moim wyjazdem-zostaly juz tylko 3 dni,a ja jeszcze suwenirow dla znajomych nie kupilam.jak zwykle na ostatnia chwile,jak to ja... karola to prawda ze wloszech rzadko kto uzywa fotelikow,ja przyznam sie bez bicia ze tez czesto woze mala u mnie na rekach jak jezdzimy po miescie.twoj maz to pracowal w glownym oddziale KB czy w ktorejs z filii?pytam z ciekawosci bo moj ojczulek 10 lat w glownym jako straznik i konwojent a potem po filiach siedzial,chyba w kazdej zdarzyl pourzedowac:) aha..🌼 dla wszystkich solenizantek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem co napisać bo tak mi jest przykro z powodu moni :(:(to takie smutne :( dlaczego las jest taki okrutny, jak ktos chce to nie może,a jak ma to nie docenia, dzis np na weselu jak byliśmy to dziewczyna juz chyba pod koniec ciąży a paliła fajki jak smok, normalnie byłam w szoku! co do wesela to malutka była jak aniołek :) w kościele spała później śmiała sie do każdego, no ale o 22 stwierdziłam że nie ma jej tam gdzie ją położyć więc wróciliśmy do domu, a zresztą sukienka mnie już tak cisnęła że już sama chciałam wracać, a teraz nie chce mi się spać to pooglądam tv:) mogłabym się popakować ale mi sie nie chce i jutro rano to zrobię, a my wyjeżdżamy w poniedziałek ok 6 rano, tylko ponoć pogoda w przyszłym tygodniu ma być kiepska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez --> Nasza ryczy właśnie jakby miała potwornie zły sen i ostatnio bardzo często jej się to zdarza :( Wdepnęłam żeby poczytać i coś napisać więcej ale po takich wieściach o Moni to mi się odechciało :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardzo przykro z powodu Minimoni-nawet strach pomyslec co Ona musi przezywac ale tak jak pisala Karola poczatkowe poronienia na pewno sa spowodowane wada plodu--dlatego tez ginekolodzy przed koncem 3 miesiaca nie chca zakladac ksiazeczek ciazowych Wierze,ze Minimonia odczeka i nie podda sie...ja mialam dwa poronienia..i fatalnie znioslam oba zabiegi...gorzej i bardziej bolesnie wspominam wlasnie je niz porod Minimonia trzymaj sie ,wyplacz i pomysl,ze jeszcze jestes mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszcze tych wyjazdow--ja w tym roku nie bylam nigdzie na dluzej--tylko takie 1 dniowe wypady--nad Soline--do Sandomierza itp ja mam corcie czwartoklasistke dlatego u mnie wakacje w czasie roku szkolnego juz nie wchodza w rachube dlatego te dziewczynki ktore macie 1-sze dzieciaczki --wykorzystujcie caly rok na wyjazdy jak sie tylko da bo pozniej trzeba urlopy brac tylko jak sa dni wolne od nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Moni to naszczęście przy wczesnym poronieniu (do 8 tyg) nie ma z reguły konieczności łyżeczkowania. Ja ciągle mam nadzieję, że to plamienie, czy krwawienie... Ciekawa jestem czy była u ginekologa i czy miała usg.... Ja w obu ciążach miałąm spore krwawienie w 5-6tyg ciąży, ale Duphaston i tydzień leżenia wystarczyły... Mam nadzieję że Monia zdecyduje się na kolejną próbę... Wiecie ja mam siostrę cioteczną, która jest po 4 próbach In vitro.... Niby obydwoje młodzi, zdrowi, a nic nie wychodzi.... Teraz już nie chcą prób, bo zamrożone embriony obumarły, więc trzeba by było od nowa wszystko i chyba już psychicznie nie dadzą rady, Teraz czekają na adopcję- może to ich odblokuje... My często nie zdajemy sobie sprawy jakie mamy szczęście, że mamy zdrowe dzieci!!!!! Płaczą, marudzą, nie dają spać, te starsze wyprowadzają z równowagi :P, ale są i są najcudowniejsze na świecie!!!! Jesteśmy wyrańcami losu!!!!! Zwróćcie uwagę, ze wszystkie nasze dzieci nie maja większych problemów zdrowotnych!!! Ciekawa jestem jak malychy tych co juz się nie udzielają- Peletki, Grzybiary, BajaBai... Pewnie też dobrze, a mamy są tak pochłonięte opieką że nie mają czasu na Kafe... Camomilla- mój pracował w oddziale na Mickiewicza przy stawach... Kurczę Mati od wczoraj zasmarkany i zachrypiony :( :( :( :( A za 3 dni lecimy.... Faszeruję do czosnkiem, Vit C, Rutinoscorbinem... Mam nadzieję że szybko mu przejdzie i że Ludwisia ochronią moje p/ciała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ my dziś trochę sobie pospalismy, mimo że wrócilismy wczoraj wcześnie a i mała tez troche dłużej spała:) na 14 jedziemy na poprawiny;) zaczęłam sie rano pakować ale spakowałam tylko ciuchy Karolinki i dalej mi sie nie chce, pewnie jak wrócimy to będę to późna pakować:p Karola ma pytanie czy od sinlacu mogą być zielone kupy, bo w sumie nic innego jej nie daje z nowości a do tej pory było ok, a dzisiaj zielona kupa i konsystencja plasteliny? kurcze cokolwiek jej ie podam to zielone kupy albo ból brzuszka, to widzę że chyba nie prędko zaczniemy z zupakmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×