Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

a wie kto może coś wiecej o sali w Tworkowie BRAVO? bo myslimy wlasnie o tej sali? mial tam ktos juz weselicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia0908
Jesli chodzi o Bravo to byłam też ją oglądać.Ogólnie sala elegancka i duża,ale zauwazyłam kilka minusów.Zaraz obok jest druga mniejsza sala goście obu sal mają wspólną szatnie i łazienki.Za dwa dni w styczniu nam babka podała 230zł.Pokoje hotelowe są 3 tylko ,że 180zł czy 160 zł za pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wybraliśmy salę weselną, teraz zaczynamy poszukiwania fotografa i kamerzysty. Zależy nam na ładnych zdjęciach, nie takich, gdzie na pierwszym planie jest np. jeziorko a my gdzieś w tle rozmyci. Zależy nam również na tym, aby razem z fotografowaniem było kamerowanie (to samo studio). Polecajcie, najlepiej razem z adresem stronki internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam fotoperła z krzanowic:) a w tym brawo menuw miare fajne? jakie sa jeszcze minusy? zastanawiamy sie nad bravo, contra, zlota iglica, amadeusem i zajazdem u danusi?z tych wszystkich bylam tylko na weselu w contrze i nie mam porównania z innymi;/ pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wczoraj podpisaliśmy umowę z Contrą. Nie byliśmy oglądać innych sal, oprócz tych na których byliśmy na innych weselach, czyli Megalit i Wiktoria. Byliśmy na weselu w zeszłym roku u znajomych właśnie w Contrze i państwo młodzi bardzo chwalili sobie przyjęcie od strony organizacyjnej dlatego zdecydowaliśmy się właśnie tam :) teraz proszę o polecanie fotografów i kamerzystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia0908
Ja osobiście polecam Zajazd u Danusi.TYlko ponoć u nich cięzko z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś orientuje się ile bierze zespół Saturn za granie na jednodniowym weselu?? Ile w ogóle biorą zespoły za 1 dzień?? Dostaliśmy informację od jednego z zespołów, że ich cena to 2 600zł za 1 dzień. Czy to dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Jeśli chodzi o Bravo to jedzenie było na mój gust przepyszne :) moze zastanawialabym sie nad ta salą, gdyby była blizej . My mamy wesele we wrzesniu 2012. Jak narazie tylko zarezerwowalismy sale Pradziada w Rogowie ;) poszukujemy zespolu na 1 dzien, dj na 2, fotografa i kamerzyste. Ma ktos jakies opinie o Gawedzie z Pszowa? Zdjecia widac ładne, ale nie wiem jak sie sprawdza jako kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Saturna pytalismy o cene, juz dokladnie nie pamietam ile biora ale napewno mniej niz 2600 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Jak fotoperla stoi cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze sa bardzo dobrzy, robia piękne zdjecia ale cenowo nie pamietam;/ waszym zdaniem contra najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma jakieś pytania w kwestii organizacyjnej dotyczące domu przyjęć Contra to pytać, postaram się odpowiedzieć. Jestem świeżo po rozmowie z właścicielką lokalu. Zaklepaliśmy datę: 28 sierpień 2012 (wtorek). Właścicielka bardzo miła, pomocna, konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a my mieliśmy zespół wybrany (jeden z muzyków to znajomy narzeczonego) i na początku nam powiedzieli, że biorą 2000zł za dzień a dokładnie 3 dni później, że biorą 2600zł!! Osobiście, po przesłuchaniu demo ze stronki zespołu Saturn, uważam że Saturn gra lepiej więc jeśli nie byliby drodzy to byśmy się o nich starali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86 powiedz mi czy na sierpien 2012 byly jakies wolne miejca w weekend?? bo wolalabym sobote i neidziele, albo przynajmniej niedziele i poniedzialek, a jak to wychodzi z cena na dwa dni? a maja oni tam jakis pokij dla nowozencow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domand0908
Ja jak w styczniu szukałam sali na weekend na rok 2012 to juz nigdzie nic nie było chyba ,że listopad grudzien i styczen,luty..ale rok 2013 wolny i wybraliśmy 2013.Jeśli chodzi o Contre to moja znajoma miała tam wesele w listopadzie.Była niezadowolona ogólnie jedzenie dobre ale nic sie nie zmienia od lat.Największym minusem była obsługa(żadnego usmiechu i tak jakby pracowali za karę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka9090 jeśli chodzi o sale które wypisałaś to bravo albo zajazd u Danusi na mój gust. jedynie w amadeusie nie byłam. w Contrze jedzenie bardzo pyszne ale zostaje przy moim zdaniu że mało miejsca do tańczenia :) klalaa wczoraj była u Gawędy w Pszowie popytać o ceny i takie tam. zdjęcia robią bardzo ładne. ale mam dylemat ponieważ byłam też u Łękawskiego popytać. zawsze miał dobra opinie i robi świetne fotki myślałam że cenowo będzie o wiele drożej ale jednak myliłam się ceny bardzo podobne do konkurencji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sierpień 2012 roku były wolne tylko dni w tygodniu, żadnej soboty ani niedzieli. Jedynie wolna niedziela była we wrześniu. My płacimy 160zł od osoby i wesele jest jedniodniowe. Nie mają niestety pokoju dla nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ceny się kształtują u fotografów?? Nie mam orientacji co to tej kwestii jeszcze :) czy ktos miał może sesję ślubną u Foto Kiecy?? Interesowałaby mnie jego oferta. Po obejrzeniu zdjęć na stronie wstępnie zdecydowaliśmy się na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka9090 w złotej iglicy no cóż wiesz każdemu się coś inengo podoba ale mi nie podobał się czerwony ciemny wystrój jeśli chodzi i jedzenie to dobre ale nic specjalnego i nowego chyba że od tego czasu się już coś zmieniło. sylweczka86 to zależy czy chcesz fotografa na cały dzień czy np tak jak ja wybrałam do kościoła i później sesja plenerowa. nie chce fotografa na cały dzień bo będę miała kamerzystę. byłam na weselu w tamtym roku Państwo Młodzi mieli fotografa od Kiecy. zdjęcia nawet ładne choć tak jak wspominałam wyżej już mam dylemat pomiędzy foto Gawędą a Foto Łękawskim. Ceny są różne 1300 zł nawet 1600 zł to już później zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka9090 w złotej iglicy no cóż wiesz każdemu się coś inengo podoba ale mi nie podobał się czerwony ciemny wystrój jeśli chodzi i jedzenie to dobre ale nic specjalnego i nowego chyba że od tego czasu się już coś zmieniło. sylweczka86 to zależy czy chcesz fotografa na cały dzień czy np tak jak ja wybrałam do kościoła i później sesja plenerowa. nie chce fotografa na cały dzień bo będę miała kamerzystę. byłam na weselu w tamtym roku Państwo Młodzi mieli fotografa od Kiecy. zdjęcia nawet ładne choć tak jak wspominałam wyżej już mam dylemat pomiędzy foto Gawędą a Foto Łękawskim. Ceny są różne 1300 zł nawet 1600 zł to już później zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
Kuzynka rok temu płaciła ok 1700 zł w tym miała 2 albumy,fotograf robił zdj w domu nowożencow pozniej w kosciele plenerze i na sali do godz 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
do godz 24 ;) do oczepin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkasia
Hej Co do amadeusa to byłam tam kilka lat temu na studniówce i porażka totalna->byliśmy tak ściśnięci że ostatecznie ja i moje krzesło wylądowało po za stolikiem a jedzenie zimne i twarde:/nie wiem czy też z taką opieszałością podchodzą do wesel, ale w końcu za studniówkę też się płaci i to nie mało!Co do terminów to my rezerwowaliśmy bodajże w listopadzie 2010 i udało nam się zarezerwować termin na 10 września 2011 (sobota!)w Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu:)więc chyba nie jest tak źle z terminami, gorzej z fotografem:/wszyscy którzy nam się podobali są zajęci:/więc ostatecznie zdjęcia zrobi mój brat(amator fotografii, ale jak mam płacić ponad 1000zł za średnie zdjęcia to wole żeby je zrobił mój brat, za darmo). A i jeszcze my dostaliśmy od managera hotelu listę z polecanymi zespołami/dj (i właśnie z tej listy wybraliśmy) i tak samo było z fotografami, więc może wy popytajcie w swoich wybranych lokalach kogo oni mogą polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dada18 a pamiętasz może czy znajomi którzy robili u Gawędy zdjęcia ślubne mieli zwykły album czy album książkowy zwany foto książką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Kolezanka miala Gawede i w cenie miala duzy album, 2 male dla rodzicow i zdjecia duzego formatu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×