Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa ja też się usmiecham sama do siebie- super że się udało , beta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Beta, moje najszczersze gratulacje!!! Nawet nie wiez jak się ciesze:-) U mnie niestety dzień sie tak pięknie nie zaczął bo dostałam @:-( Ale może następnym razem... w przyszlym tygodniu wyjeżdzamy na urlop, odstresujemy się, odprężymy i może wtedy się uda... może. Jeszcze raz GRATULUJE Beta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam,:) wszystkie jesteście kochane. Pamiętajcie uda się każdej z Was napewno. Jak nie teraz to za miesiąc. Ja na tą chwilę czekałam od maja. Więc głowa do góry. Jak pozwolicie to z chęcią z Wami zostanę, będę kibicować, wspierać duchowo, tak się do Was przywiązałam, jesteście takie wspaniałe dziewczyny, jeny piszę bez składu i ładu ale wybaczcie mi bo ja dzisiaj nie nadaje się do pracy, do pisania - taka mnie euforia rozpiera. Dziobus przykro mi :( ale pamiętaj, że wkrótce się uda. Nie wolno tracić nadziei ja też się załamywałam, a tu taki cud, jeszcze w tym miesiącu gdzie stwierdziłam pas, luzuję. Nie liczę dni płodnych, owulacji itd. a tu taki suprisse.:) Trzymam za wszystkie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a szczególnie - Kisa za Ciebie teraz, bo Ty najbliżej jesteś, mam nadzieję, że dołączysz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta jesli dzis nie dostane przez dzien rano robie test. Trzymaj za mnie trzymaj , przyda sie na kazdy wynik pozytywny czy negatywny. I tak jak Ty nie bede sie załamywac , bo wiem ( dzięki Tobie) ze cuda się zdarzaj. Wiesz ze kurka przez Ciebie nie chce mi sie pracowac :P Ach.......Fajnie ze jetses. Fajnie ze jestescie dziewczyny!!! Dzibus trzymaj sie w przyszłym sie uda! Iza fajnie ze sie pojawiasz dzis , bo wczoraj normalnie sie za Tobą teskniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa mi też się nie chce pracować ;) chyba poglądam rzeczy dla małych dzieci hmm ależ są cudne :) mój mąż ma rację zaczynam świrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️BETA- GRATULUJĘ MAMUSIU BARDZO SIE CIESZĘ TO BĘDZIESZ MAMĄ MAJÓWECZKĄ:D TERAZ KOCHANA CIESZ SIE Z MĘŻEM, ODPOCZYWAJ I DBAJ O SIEBIE ;) I POD ZADNYM POZOREM NIE WOLNO CI NAS OPUSZCZAĆ :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie świrować mi tutaj kochane:) Jak ja latałam po kompie i szukałam wiadomości o tym jak zajść w ciąże przy problemach i takie tam.. to mężuś się pytał: -kochanie co robisz? -siedzię w kompie bo mam znowu ciśnienie dzieciowe, on na to: -to siedź dalej, pamiętaj im bardziej świrujesz to tym dużej to potrwa. I wiecie co miał rację. Także dziewczynki luzik na maxa, nie myśleć o tym, a na pewno będzie dobrze. Jeszcze jedno dziewczynki może pomoże, ja od tego miesiąca robiłam testy owulacyjne. Może i Wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- u mnie tkie licho co leci:( ale zawsze coś :) jak sie zkończy to do gina na kontrolkę sie udam a tak wogle to smarowałam sobie dziąsło jakims żelem chłodzacym i teraz gardła nie czuje i chyba sie bodziębiłam :( 👄 KISA- ja tak jak ty jakies chorubsko mnie dopada :o chyba musimy wziąśc rutinoskorbin bo niewyraźne jestesmy hiihihiih:D 👄 DZIOBUS- nie ma sie co martwic :) tylko przeczekac truskawkowe dni i do roboty chłopa zagonić :D bedzie dobrze kochana głowa do góry👄 IZA-👄👄👄 BETA32- teraz to mi tu fluidy dobre wysyłaj a my je będziemy łapac :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA32- Jak mozesz to napisz jak czesto robiłas te testy bo ja ich nigdy nie stosowałam ,a cykle mam co 30-32 dni , a teraz jak mi sie tak przestawilo to juz sama nie wiem kiedy mam ta owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta32 betunia :D napisz własnie cos wiecej o testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły cykle mam regularne co 28 dni i w ulotce jest napisane, że robi się przy takich cyklach od 11 dni od pojawienia się @, u mnie plusem jest to, że ja czuje jajniki w tych dniach i zaczęłam robić w pierwszym dniu pobolewania to tak by wypadało 11 dzień. 14 dnia już miałam piękne 2 krechy a to oznacza owulację za 24-36h. Przy Twoich cyklach myślę, że tak około 13 dnia, musiłabym zobaczyć w ulotce, jezeli chcesz. Kupiłam je na allegro (10 testów) co z przesyłką wyszło 28 zł, w aptece też są ale droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Maam robilam raz dziennie, po południu, najlepiej w godz 16-18 ta. I nie pić 2 godz przed zrobieniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evia77
Beta32 moje gratulacje, bardzo się cieszę że Tobie się udało. A u mnie niestety @ tuż tuż. Wczoraj bylam u ginekologa i potwierdził, że ten miesiąc też mogę spisać na straty. Mówi że ze mną jest wszystko ok, tylko dlaczego od ponad roku nie mogę zajść w ciążę? Beta32 jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 moje gratulacje, bardzo się cieszę że Tobie się udało. A u mnie niestety @ tuż tuż. Wczoraj bylam u ginekologa i potwierdził, że ten miesiąc też mogę spisać na straty. Mówi że ze mną jest wszystko ok, tylko dlaczego od ponad roku nie mogę zajść w ciążę? Beta32 jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika uda się kochana, trzeba w to wierzyć, ściskam Cie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA - kochana wielkie dzieki 👄 oczywiscie jak mozesz to czekam na dalsze info .czy to u mnie 13 dzień i na namiar na tego sprzedawcę :) mysle ze przyda sie to też innym dziewczyną nie tylko mi 👄 Mamusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca nazywa się Wigo154, na jego stronie macie dziewczynki super wszystko opisane. Jest jak najbardziej wiarygodny i szybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co raz bardziej się dołuje:-( Musze się czymś zająć aby nie myśleć. Wrrrr... masakra. A dzisiaj wieczorem idziemy do znajomych i będe patrzeć na moją koleżanke która jest w 7 m-cu i ma taki ładny brzuszek i w ogole tak ładnie wygląda. I wiecie co, oni taż się starali o dzidzie chyba przez pół roku i nie wychodziło im i w końcu sobie odpuścili i nagle okazało się że będą mieli maleństwo:-) Wniosek nasuwa się taki że trzeba wrzucić na luz i nie zadręczać się cały czas myślami o maluszkach i wtedy powinno się udać. No tak tylko jak wrzucić na ten luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zdołowana :( Cały czas myślę o tym dlaczego mi się nie udaje? Dlaczego tak jest? Czekam teraz na @ wiem ze do niedzieli przyjdzie, sam ginekolog powiedział że jest już tuż tuż. Więc niestety nadziei brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuj coś mnie znowu brzuch boli i ciągnie do dołu i chyba juz krzyże się włączyły... no cóz. Najwazniejsze ! Nie doławac mi sie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie znowu się dziewczyny dołujecie :o , wszystkim się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta G 🌼 R 🌼 A 🌼 T 🌼 U 🌼 L🌼 A 🌼 C 🌼 J 🌼 E 🌼 I prosze mi się tu nie dołowac moje drogie panie ;););) wy sie martwicie o drugie a ja jeszcze nad pierwszym ciężko pracuje :D:D:D:D ale wiem że sie uda więc głowa dóry, pierś do przodu, tyłek do tyłu, uśmiech i do przodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hej dziewuszki 🌼 A u mnie sie chyba cos schrzani :o własnie sie dowiedziałam ze mój rodzony brat ( jedyny :) ) planuje na 13 czerwca się chajtać :) bardzo się cieszę tylko jak by mi sie udało zaskoczyc to co w 9 miesiacu mam sie bawic na weselu :o troche tak nieteges tym bardziej że będę swiatkową :( cholerka chyba będę musiała odłozyc staranka na pare miesięcy :( A nie chce !!!!!!! ale jeszcze zobaczymy bo oni juz tak z 3 razy date wybierali ( przyszła szwagierka jest japonką) wiec moze sie im coś odmieni :) choc wiadomo że zyczę im jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE I PROSZE MI TU BEZ ZADNYCH CHOCIASZ NAJMIEJSZYCH DOŁKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BO WSZYSTKIE DOŁKI TO SĄ DLA MNIE ZAREZERWOWANE :D:D:D 👄 ANIA_B- to ja mam @ ale jak narazie to jakas taka słaba zobaczymy bo minie dopadla dzisiaj w nocy :D wiec ja tez nie mialam 14 dni :) my to normalnie jakies ewenementy w histori jestesmy :D BETA- 👄 dzieki kochana z odp.👄👄👄 A jesli chodzi o ogladanie różnych dzieciecych rzeczy to ja tez mam takie schizy;) ja to juz nawet mebelki wybrałam i wózek :D wiem...wiem ...ale pisałam wam że ja to taka wariatka jestem która ma wgłowie kwiatka :) Ale z drugiej strony to wydaje mi się że takich wariatek jak ja jest więcej :D:D:D I BARDZO DOBRZE!!!!! 👄👄👄 DLA WSZYSKICH !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wiesz co ja tez tak przesuwałam swoje starania bo tez albo wesele czyjes , albo wyazd do Stanów ( mam tam siostre) albo cos jeszce ii...... tak mi zleciało 5 lat. Zawsze cos bedzie nie pasowac. Moze nie rezygnuj tak szybko z Twoich pragnien :) A tak ogólnie to i tak bede za Ciebie trzymac kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️KISA❤️ dzieki za trzymanie kciuków👄 Ja i tak w październiku bym musiała zrobic sobie przerwe bo mój syncio jest z lipca a nie chciała bym aby dwoje dzieci było z lipca bo po tem z urodzinami nie chalo :o mam koleznkę która ma dzieci z 5 i 7 wrzesnia i wcale fajnie nie jest bo strszy czuł sie źle ze młodszy ma tak jak on urodziny i wydawalo mu się ze jest gorszy ,i ze młodszy mu cos zabrał choc traktowali ich tak samo ale jak to dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×