Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Aloha kochani,jak tam dzionek ,bo u mnie superkowo słonko świeci śnieg topnieje i znowu ciapa bedzie hi hi. Kobitki chciałabym sobie zrobić tatuaż macie może jakieś propozycje podobają mi sie gotyckie napisy,wiem że wyda wam sie to obciachowe ale podoba mi sie na przedramieniu jakiś napis albo imie tak jak ma Doda Elektroda ha ha. A wy macie tatuaże ??????I gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja w trakcie teraz mam zjazd w weekend i najgorsze egzaminy na koniec mi zostały :) oł noooł :D Kaha czesc :) ja tatuażu nie mam , kiedyś myślałam by sobie zrobić na dole na plecachprzed tyłkiem głowe tygrysa albo lwa ryczącego :D ale mi się odwidziało :)) a teraz to mnie tatuaż nie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja mam w ten weekend i nastepny ostatanie egz:-O Czesc Kaha:)ja tez nie mam tatuazu...jakos mi sie to nie podoba i jeszcze ze bakterie itp.fujjj latwo sie zarazic.... ale gdybym chciala miec to chcialalbym miec taki wokol kostki no taki wiesz na około:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy jaki jest Wasz ideałł faceta ? :D bo weszłam na wp.pl a tam : [ "Musi posiadać stajnię koników, fabrykę błyszczyków, pasek z flagą Brytanii, jasne buty w czubek, włosy postawione na żel, irokeza i jasne wycierane jeansy z dziurami..." - tak Jola Rutowicz, gwiazda "Big Brothera", opisuje swój ideał meżczyzny. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Kaha mi się też tatuaż podoba i jak już miałabym robić to zorbiłabym sobie na plecach tak jak mówi Hope Lwa fajniusnego :D Jaka Rutowicz jest pieprznieta to się w pale nie mieście nie lubie tej kobiety :o:o ona lepszego idealu faceta nie doatenie... piękny i uroczy a w głowie pustkaaa aaaaaaaaa :O walnieta baba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Rutowicz to typ "kobiety",który jak widzę,to dostaję odruch wymiotny :O :D:D:D Poza tym pustak do pustaka ciągnie:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahahahaha Hope bo tak właśnie działam jak o niej słysze albo ja gdzies widze hahahahahahahaha :D xyzed dobrze powiedziane hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia chcesz powiedzieć , że dla Ciebie idealny facet nie powinien posiadać \"stajni koników\" hahaha :D Mi też na nerwy ta kobieta działa- zwłaszcza jak ją media promowały :O a gdzie Uni wcięło ?:P o Czwóreczce to juz nie wspominam olała nas małpa jedna :P Summer .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope własnie tak a już na pewno nie różowych :P :D Ta kobieta jest głupią jak pek słomy... :o Mówiłam Uni, że ma zajrzec tutaj ale chyba mnie nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim albo już dobry wieczór hi hi. Co do Joli Rutowicz to ma z lek sza zwichrowany mózg .;-) A co do ideału faceta ,jak tak sobie w myślach go przedstawie.To: 1)Musi mieć to coś w sobie żeby mi sie rzucił w oczy ,czyli spojrzenie,uśmiech coś w tym stylu 2)Facet z poczuciem humoru 3)Wyższy ode mnie (ja mam 168cm) ;-) 4)Opiekuńczy i kochający dzieci 5)Uczciwy ,wierny,i kochający swoją rodzinę 6)I żeby umiał iść na kompromis ze swoją partnerką. troche tego jest no ale cóż to tylko marzenia ,na pewno coś bym jeszcze dopisała ,ale na początek wystarczy he he. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Kaha to nie chcialabys, żebym ja przedstawiła swój ideał :D stron w topiku by zabrakło :D hahahaha :D Dlatego nawet sie za to nie zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM !!!! Co słychać ludziska u was,ja dzisiaj ide do syna na wywiadówkę ,aż mi sie nie chce ,troche zwariowani rodzice,o wychowawczyni nie wspomnę. Dobrze że mąż mnie wesprze ,pójdzie ze mną. Co robiecie przez ferie ja znając życie to bede w domku z synem a mąż znowu wyjedzie na delegacje.Hmmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakobieta
skoro zapraszacie do rozmowy to ja wam przedstawie moj problem, pomozecie mi? prosze:) Otóz zakochalam sie w facecie bo zastosował na mnie swoją głupią gre po czy mteraz mnie olewa, chciałabym mu zrobic to samo... Jak mam sie wysunąć z tej "przegranej pozycji" na tą bardziej dominującą, na którą on poleci i sie zakocha tak jak ja w nim? Bardzo chce zemsty i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciebie kochana to jak dla mnie to za mało szczegółów ,nie wiem jak on z tobą zagrał że sie w nim zakochałaś.Nie umiem ci tez pomóc bo nie znam waszych charakterów ,gdzie spędzacie wolne chwile ,lub w jakim wieku jesteście. Ale ja bardzo lubiłam sie mścić na takich chłopakach co w bambuko lecieli. Ja zawsze szłam w takie miejsce gdzie wiedziałam że on też tam bedzie lub jego dobrzy koledzy,np.pub lub dyska.Szłam tak z dobrymi przyjaciółkami które mnie wspierały i bawiłyśmy sie na maxa.A jak on chciał mnie zagadać to ja mu wtedy kopa w dupe(nie dosłownie hi hi) I bylismy kwita. P.S. a może on sie tylko z tobą droczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara332
Czy moglby i ktos wyslac ta ksiazke beaa72@gmail.com "KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" dzieki z gory bea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Zolzunie :D SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajjjjj Ratunku 😘 No popatrz zawitałas a nikt Cię nie przywitał :P Narzeczona francuza- ja tam lubie zemste:D jest taka słodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijoo
Witam zołzyyy , czy moglabym prosić o książke `dlaczego mezczyzni kochaja zolzy ? baaaardzo proszę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×