Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ja też się melduję Kasiulll - średnio przyjmuje się 1cm na 1 miesiąc co do włosków :) ja dekoracje robie sama i kwiaty sama kupuje na giełdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam!bardzo ladna ta fryzura w srodku na ciemnych wlosach.tez mysle ze taka bede miec a z przodu grzywka cienta ze skosa.Te tulipany piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają wszystkie ale ta co Tobie też bardzo, ale też te z kwiatkami :) a tulipanki moje wymarzone są i wiem że na giełdzie będą po ok 1zł/szt więc wyniosa mnie wcale nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi rozpakowałaś te dwa pliki zzipowane ? tam jest dużo fotek dekroacji :) te z białymi tulipanami są takie jak ja będę robiła i kościoła też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze masz juz jakis zarys co do fryzury i kwiatow ,ja jeszcze nie myslalam nad tym,a co do makijarzu,bedziesz miala jaki specialny robiony przez np kosmetyczke czy sama sie bedziesz malowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dwa pierwsze pliki załaczone te z rozszerzeniem .rar musisz zapisać np na pulpicie a ptoem na nie klikąć i dać "rozpakuj tutaj" i wypakują Ci się na pu;lpit fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z rekawiczkami???? bedziecie mialy????/ ja welonu nie chce a na rekawiczki chyba sie skusze wiem ze do kosciola nie wypada isc w sukience bez bolerka ale tak chyba zrobie, bo nic nie chce miec na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rekawiczki zwłaszcza te zakładane na srodkowy palec nie mogę patrzeć bleeeee :P wysłałam dwa pierwsze pliki z załacznika sa do rozpakowania a reszta to fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczka dziękuje bardzo za maila 🌻 co do oczepin: zabawa z balonami pytania ja-on worek z roznymi rzeczami(np. stanik, stroj kapielowy, gatki) podajemy szybko miedzy gosci, muzyka gra, gdy muzyka przestanie grac ten kto trzyma wor zamyka oczy i wyciaga jakos rzecz i zaklada, gdy worek bedzie pusty wtedy ,, przebierańcy\'\' tancza przed para mloda a my wybieramy zwyciezce i wreczamy nagrode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam dzien mija? Ja dzisiaj dla odmiany mam duzo pracy (w porownaniu do wczorajszego dnia),ale to pewnie glownie dlatego,ze dzis wrocil Szef,a wczoraj Go nie bylo:) Czytalam co pisalyscie i tak przyslzo mi do glowy,ze wogole nie pomyslalam o rekawiczkach,a wogole musza byc?bo jakos tez zadne nie podobaja sie, co do bolerka do kosiola to slyszlaam,ze sa ksieza ktorzy robia uwagi pannom mlodym ze ramiona sa nie zakryte (ale ja napewno nie bede miala zadnego bolerka-chyba,ze nagle bedzie zimno w czerwcu:,ale nie sądze) ) Co do fryzury,to ja chcialabym miec czesciowo tylko upiete a reszte rozpuszczona i pokrecona-loki na calej glowie odpadaja-ostatnio gdzies sie tak czesalam i nie bylam az tak zachwycona, kok tez z wszystkich wlosow odpada u mnie bo nie wygladam dobrze..na tej stronce co wymienialyscie bylo plare podobajacych mi sie,teraz nie mam mozliwosci obejrzec,ale jak znajde cos to wysle Wam :) A co myslicie o welonie,bedziecie mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
aga 80 dzien szary i bury, mija srednio...strasznie senna jestem:) tak jak juz wczesniej pisalam nie chce miec welonu i raczej go miec nie bede, ale rekawiczki juz bym chciala bo bez welonu i rekawiczek to tak lyso sie zrobi a fryzurki ja tez lokow nie chce ale zobacz na moj wpis na tej stronie wczesniejszy, tam sa fryzurki nie z lokami tylko takie fale. moze cos takiego by ci odpowiadalo, a jakiej wogole dlugosci masz wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C\\ześć dziewczyny, ja dzisiaj ma wolne i do pracy idę dopiero w poniedziałek, dzisiaj leniuvhuje, la emam trochę spraw do załateinia, więc sobie nie popiszę. Aga_80, ja welonu na pewno nie będę miała, chociaż jak moja teściowa się o tym wczoraj dowiedziała, to była w szoku i powiedziała, że to nie wypada tak bez welonu, bo będzie brzydko wyglądać i takie tam gadania, jakby sie na tym znała. Co do rękawiczek, to też rezygnuję, ja będę z tych skromnych panien młodych, bez tandety i przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poniewaz wciaz nie wiem jaka w koncu bde miala suknie-choc mam 3 typy,ale okaze sie w trakcie przymierzania to wtedy zadecyduje co z welonem,ale raczej ebe miala ale taki zuplenie gladki bez zadnych ozdob czy czegos. Co do moich wlosow to teraz mam troche za ramiona-bo regularnie podcinam koncowki ,ale szybko rosna mi wlosy i mysle,ze troche odrosna no i juz nie bede chyba podcinala ,bo cos za duzo scielam juz wlosow, a dodam,ze zapuszacalam z upelnie krociusienkich i udalo mi sie przez rok zapuscic z krociutkich (2-3 cm) na takie dluzsze niz do ramion-i pewnie gdybym ostatnio kilakrotnie nie podcinala mialabym juz naprawde sporo dluzsze. Podobal mi sie ten irokez, ktorrego spanielka (bodajze) pokazywala ale ja mam skosną grzywke wiec u mnie zaczesywane do tylu wlosy odpadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki 🌻 ja rękawiczek na bank nie będę miała bo mi się nie podoobają, chyba że takie za łokieć z palcami do długiej szykownej sukni, ale nie mam mnie ;) welon? nie wiem - jeśli tak to taki ja w linku niżej ma laska która miała taką suknię jak moja : http://img135.imageshack.us/my.php?image=4303090731bn0.jpg ale mi dzis sie smutnawo zrobiło, jacyś ludzie komentowali na moim blogu jeden ostatni wpis że niby zmyślam, a to nie prawda, ale mnie to dotknęlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka nie przejmuj sie, tez czytalam Twoj blog, ale Twoj blog to rodzaj pamietnika nie? z moim jest inaczej, wklejam zdjecia daje opis i ludziska komentuja... twoje tez komantowac mozna? jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podasz mi jeszcze raz adres na twojego bloga? aga_80 no irokez mi sie tez podoba a grzywke zaczesuja, ja mialam na wesle brata, odjazd :) ponad 50 wsuwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to rodzaj pamiętnika, piszę by ludziom dać nadzieję że czasem nawet w najmniej spodziewanym miejscu i czasie (np net) można znaleźć miłość i szczęście - by się nie bali :) komentować można - pod każdym wpisem jest przycisk skomentuj :) miło mi że czytasz - przynajmniej dla kogoś to pisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×