Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kuryszna jak pokazał się cień, to z każdym dniem kreska będzie mocniejsza :) Gratuluję :) Pięknie się rok zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczynki :)kruszyna cieszę się bardzo to na pewno ciąża bo gdyby nie to żadnej drugiej kreski by nie było nawet takiej malutkiej u mnie również mała cieniutka kreseczka wreszcie się pojawiła ale na teście owulacyjnym myślałam już ,że jestem bezpłodna tak się ucieszyłam jakby to był test ciążowy a nie owul. dziewczynki myśle, że ten rok zacznie się dla nas wszystkich dobrze co niektóre to już szczęście swoje noszą pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna 🌻Gratuluję🌻 a więc tak moje maleństwo ma 6mm i jest dobrze a plamienie mam dlatego że jakieś naczynko pękło i jakbym przez tydzień plamiła to mam przyjechać do niego a jak nie będę plamić to następna wizyta za 2 tygodnie tak się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka to najwazniejsze, z czego bardzo sie ciesze... ja jak zwykle nie moge patrzec na obiad, ugotowałam sobie budyń... mały spi... pielegniarka przyjdzie zaraz na zaszczykkk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek jak się ciesze, że z dzidziusiem wszystko dobrze:) Kruszyna ja tak cichutko juz Ci gratuluje:):):) trzymam ciągle kciuki. jutro tez zrób test:) Ja dzisiaj mam problemy z internetem :O mam nadzieje ze uda mi sie wysłac ta wiadomosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, no to przecudnie! Wielkie gratulacje! teraz krecha sie bedzie robic coraz wyrazniejsza! jej wszystkie fasolkuja :) Sylwinka, super wiescu ze u Ciebie wszystko dobrze! Ja wlasnie wrocilam od brata i troche marnie sie czuje, troche mnie mdli, ale nie tak zebym musiala do kibelka leciec... Kruszyna juz od rana czatowalam przy kompie aby uslyszec wiesci, i tak wiedzialam ze sa dwie krechy, ale chcialam sie upewnic! CUDOWNIE! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nieśmiało gratuluje ❤️ trzymam kciuki za kolejne testy i oczywiście grubaśne dwie krechy :) Sylwinek to dobrze, że to nic poważnego dbaj o siebie i odpoczywaj, ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka cieszę się, że wszystko jest w porządku :) Kruszyna jak jest kreseczka to gratuluję :):):) Dzisiejszy dzień spędziłam u mojej mamy na imieninkach, a teraz mnie spanie bierze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej długo sie was czyta 30min i nie nadrobiłam wszystkiego umnie staranka az zakwasy sa:) hi i jeszce sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe ten weekend szybko zlecial :( JA powoli juz sie przygotowuje do poniedzialku i kolejnego tyg pracy :( Anna powodzenia w starankach, no i kruszyna dawaj znac po kazdym tescie, w koncu masz ich kilka :D Ja czekam na nastepny weekend i jak nie przyjdzie @, to bede testowac w poniedzialek, a jak nie wytrzymam to pewnie w nd... Dziewczynki, prosze fluidki przesylac, bo jak widac Sylwince i Kruszynie pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do konca stron uff ciesze sie i gartuluje zaciążonym mam nadzieje ze i ja za 14 dni do was dołącze.Robiłam testy owu i wiedziałam kiedy maiałm owu, dziwne tylko ze w dzien owu temp podskoczyła mi o 0,2 stopnie a dziś juz nie jst taka wysoka jakby nie testy to bym sie martwiła ze nie maiłam owu. Dzis na teście już taka blada kreska druga. Wiem ze to głupie ale fajne zobaczyc jak powinna wyglądac ta druga kreska :( pomimo ze to test owu :( W piątek ide tez na badanie krwi ktore mi zlecił lekarz , a tymczasem jeszcze 2 dni przytulaskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D Ale napisałyście kochane :) KRUSZYNA- kochana ja już ci :DG:DR:DA:DT:DU:DL:DU:DJ:DĘ:D SYLWINKA- no kochana 6mm to już kawał dzidzi :) cieszę się że te plamienie to tylko naczynko :) będzie dobrze :) Przyznam że faktycznie rok się owocnie zaczoł :) cholerka to i może mnie trafi wkońcu ?:) Uciekam was dokłdnie poczytac bo jak narazie to tak ekspresowo przeleciałam co klikałyscie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
cześć ...pisałam kilka dni temu na tym forum ...nie odzywalam się bo praca mnie pochłonela bez końca...wiecie co.....dostalam dziś okresu @...:(( do bani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wstawać Słoneczka, wstawać :) Sylwinka, kamień mi z serca spadł jak napisałaś że jest ok :) I wielgachny buziol leci do Ciebie i fasolki :D A reszta dziewczynek gdzie? Tylko Lolcia ranny ptaszek nas przywitała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nikogo nie ma.... Nie no sama do siebie nie będę pisać :) Dorka - daj znać co u Ciebie, jak się czujesz i kiedy testujesz? Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dopiero wstałam proszę na mnie nie patrzeć bo wyglądam jak zombi :P wczoraj jak jechałam od lekarza samochodem to prawie całą drogę przespałam :D:D lekarz powiedział mi wczoraj że jak chce to położy mnie na oddział ale ja nie chciałam teraz jest już ostrożniejszy i boi się o mnie :D:D Kruszyna kiedy powtarzasz test:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam :p Ale zbieram się powoli na jazdy :) Więc uwaga, bo szalona Polusia jedzie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, test zrobię w środę. No i w środę wieczorem mam wizyte u lekarza, nie chcę żeby coś się stało i najprawdopodobniej lekarz przepisze mi luteinę jakby się jakieś plamienie pojawiło. Będę się lepiej czuła jak będę miała ją w domu :) W sumie te dwa testy w niedzielę wyszły pozytywne, ale nie chcę się nakręcać i test powtórzę w środę. Powinny być kreseczki ładniejsze :D Nie dociera do mnie że się udało... Jedyne co mi dolega to sikanie na zawołanie :D Dosłownie :D I tak w sumie już od piątku mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wstałam:) Wczoraj wieczorem spotkalismy sie ze znajomymi, wiec musiałam odespac:P Sylwinek jak super że wszystko ok z fasolką:) ja tez chce duzoo fluidków ciążowych od Ciebie i Kruszyny :) Kruszyna robiłaś dzisiaj test? pewnie z dnia na dzien 2 kreseczki beda wychodzic mocniejsze:) Teraz jeszcze Dorka musi test pozytywny zrobic :) Polusia uwazaj tam na tych jazdach na innych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, bedzie dobrze, JA TO WIEM :D W tym cyklu owulka mi się tak przesunęła że nawet nie przypuszczałam że może być tak późno. Najwyraźniej stres albo za duże "chcenie" też potrafi to poprzesuwać :D Ale testuj, testuj, żebyś znała TEN dzień :D Kciukasy zaciśnięte mam mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczatka, juz jestem :) No wiec czuje sie ok, ale od czasu do czasu mam takie delikatne bole jajnikow, jak na @ no i jeszcze pobolewaja mnie jakby nerki - tak dol plecow. To nie jest zaden mocny bol, ale tak troche dziwnie :D jak @ nie przylezie to chyba bede testowac w poniedzialek za tydz. A jak dzis nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×