Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka no coś Ty już nie zajżysz tu dziś????? :( wybaczam pomyłkę ;) te staranki nas zakręcają hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... mam spory zapas jakby co ;) idę się na troszkę położyć bo coś nagle mnie sen złapał... ale straszny... mam wrażenie że jakbym zamknęła oczy na stojąco to bym usnęła... ciekawe skad to... będę później na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po obiadku pysznym..zrobilam dzis chinszczyzne, bo mezus sie stesknil.... :) Ivett masz racje z tym gotowaniem i w ogole prowadzeniem domu... moj mezus jest zawsze pod wrazeniem jedzenia i czystosci w domku...potem sie w pracy chwali jak to on dobrze ma, ze za nim wyjde do pracy a on z nocki schodzi to czeka na niego juz kapiel, herbatka ze sniadaniem itd.... :) Z kolei moj skarb to samo dla mnie robi, wiec jest milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tak zazdrosze tego co wlasnie robisz..kapiesz swoja corunie... ohhhhhhhhh.... super masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej, czy ktos wogole czyta moje posty?????/ jest mi strasznie przykro, ze wogole nie zwracacie na nie uwagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....13.11..13.11(-)......5.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 zabcia86..........11.12......15.12.......6.......kuj-pom Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam, nie mam sily:) zrobilam dwie salatki:) jedna z orzechami wloskimi:) i selerem dwa skladniki dzialajace dobrze na mezczyzn:) jestem zmeczona aska.osa:) wzorowa rodzinka z Was tylko do pelni szcescia potrzebne Wam dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe, nigdy nie mialam takich plamien, wiec z doswiadczenia nie wiem, z wiedzy to moze byc objaw ciazy (zagniezdzenia) lub moze to byc dzien plodny i objaw pekniecia pecherzyka graffa (choc 20dc to pozno, choc nie wiem jak dlugie cykle masz i czy sa regularne), moze to byc rowniez objaw obnizonej prolaktyny, lub moze to miec rowniez zwiazek z progesteronem.... napewno istnieje jeszcze wiecej mozliwosci ale niestety wszytkiego nie pamietam... Obserwuj co sie bedzie dzialo, policz czy mozliwe jest ze jestes w ciazy, czy wiesz kiedy mialas dni plodne... Trzymaj sie i spokojnie... wiem ze jestesmy wrazliwe na kazdy objaw, nie wiemy czy to ciaza czy moze cos nie tak z naszym organizmem..... ivett tak...tylko dzieciaczka brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwinka, tyle sie napracowalismy, wiec moze :) A praca bardzo przyjemna byla :) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, dawno mnie nie bylo bo czasu jakos malo. Wy tyle piszecie ze nie jestem w stanie tego przeczytać :) Ja oczekuję - choć może.... dziś 28 dc i @ brak. zawsze cykle do 27 dni. teraz moglo się pozmieniac bo jestem po clo i duphastonie. nie wiem po jakim czasie od odstawienia mozna dostac @. moze wy wiecie? jesli jutro nie dostane to w sobote testuje. kurcze bardzo chce ale strasznie się boję. Libe mnie się wydaje ze to moze byc problem z jakims hormonem - lecz pewnie gin wie najlepiej. trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać pobudka ...............................kawa na stole :D:D ja wszystkim dziewczynom życzę z całego ❤️ żeby zaszły w ciąże :) dowa trzymam kciuki żeby to była ciąża :) miłego dnia a ja teraz lecę robić ryby w occie jak ktoś ma ochotę to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na kawusi :) Sylwinek zaparzaj :P Wczoraj tak szybko poszłam bo remonic sie zaczal i ćwiczyliśmy z meżem :) a pozniej zasnelam jak dziecko :D i spałam do teraz :) u mnie dzis pada deszcz :/ nie lubie takiej pogody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka zapomniałam dodać, że bede na Ciebie mówić Sylwinek bo ciagle mi w głowie ten Martynek :D:D:D:D:D:D przez którego oplułam komputer ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....13.11..13.11(-)......5.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 zabcia86..........11.12......15.12.......6.......kuj-pom Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5..................23.07.2009............25............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, na pewno wszytkie bedziemy sie cieszyly z urokow ciazy:) Juz niedlugo, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie melduje widze, ze Aniutka w honorowej tabelce zaciazonych:) moze ja tez si ekiedys tam przeniose;) poki co czek anas pracowite 6 dni:) popijam kawe, jestem jzu w pracy, a dzisiaj rano ledwo sie zwloklam z lozka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ivet:) Ja dzis rano wyjatkowo wczesnie wstalam i jakos dobrze sie czuje, to pewnie dlatego ze juz piatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×