Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

niestety wyposażenie mam bardzo skromne, a z piekarnika owszem dobre to jest ale to już nie buchty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okłady z młodej piersi poskutkowały;) Zdrowa jak rybka, teraz wspomagam ją logistycznie bo uczy się i pisze pracę magisterską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mikołajkowo. O mnie mikołaj zapomniał, tzn. mam nadzieję, że gdzieś tam na mnie jednak czeka, ale póki co nic a nic... leżę w wyrku po zabiegu, z gorączką i tak sobie poleżę jeszcze z tydzień, zanim zdejmą mi szwy i puszczą na wolność. I jestem sama:( jeśli będę się jako tako czuła w poniedzialek albo wtorek, to zaryzykuję i pojadę do mamy i tam sobie pochoruję. Mam ochotę, żeby mnie ktoś porozpieszczał. Mój chłopina wczoraj na \"szkoleniu\" zanadto ucztował i dziś pisze, że cierpi. Jakoś mi tak...wisielczo. Może ktoś na pocieszenie napisze jakiś żarcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam ładny Philosophie? szaro-buro, mgła, mżawka, a ja muszę się wyczołgać z wyrka po jakieś zakupy spożywcze... ...no i gdzie te żarty i wesołe historyjki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj dostałam pięknego mikołajkowego smsa :) , a dzisiaj wiadomość zła- złapały mnie kanary ( o ósmej w niedzielę) ! a dobra- uzyskałam Certificate of Completion :) Pozdrawiam Was moi drodzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jak tam nastroje? ktoś reflektuje na czekoladę i koktajl cynamonowo-bananowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Kuurcze, nie bylo mnie pare dni a tu tyle postow;/ Jutro przeczytam...dzis nie mam sil:) Mam nadz,ze u Was wszystko ok:D Mikolaj byl?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk hehe uwierz mi,ze ja sie w ogole nie obijalam przez weekend i dzis padam :/ To Wy sie obijacie:P Poooozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D 1wsza:P ryjekkk oj o jakich znowu piszesz fochach? Nie ladnie fochac sie :):):) .... ale fakt faktem, gdzie sie podzialiscie????? Moze to przez okres przed-swiateczny? No nie wiem... Mam male pyt. co robi fakturzystka oprocz wydawania faktur?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal ciisza.....ja mykam....milego dnia.Moze jak jutro tutaj wejde bedzie wiecej postow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee wiecie co....trzymajcie za mnie jutro kciuki, ide na rozmowe kwalifikacyjna.....w sumie moj plan to wyjazd za granice po Nowym Roku ale ..zobaczymy czy mi sie uda:P Mam nadz.ze nie zapeszylam:) Strasznie sie denerwuje i pewnie rece beda mi chodzily.....moze jakies tabsy na uspokojenie kupic?:P Kurcze,moze powinnam wrocic do ex-work jak mi proponowano?:P Tylko nie ma juz powrotu.Musialam sie wyzalic:P Do jutra .. pojawcie sie w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjekkk nie kombinuoj z klamerkami,zrobie to za Ciebie a wiec ide...:D Tak na serio to mykam.....do jutra, milego dnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×