Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

****pikle robiłam dwa badania na tokso jedno na nosicielstwo a drugie na obecność choroby **** zelka chyba cię znalazłam na NK napisz czy dostałaś maila bo jak to pomyłka to kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu brzuszka. Wielgachny;) Ale cudny na swój sposób:) Nawet się sobie z nim podobam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,a czy macie juz moze upatrzone jakies konkretne modele wozkow,bo ja juz sie prawie zdecydowalam,ale nie wiem czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba trzy albo cztery modele tylko muszę je na żywca zobaczyć pojeździć podnieść bo od tego zależy moja decyzja, na zdjęciu tych cech niestety nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam już sporo wózków, ale decyzję zostawię sobie na później. Mam zamiar kupić wózek pod koniec ciąży, więc póki co nie będę sobie nim zawracać głowy. Chcę tylko, żeby był na dmuchanych dużych kołach, żeby był w miarę lekki i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zamiar kupić pod koniec a może nawet jak już urodzę bo chyba bedę kupować na allegro ale muszę mieć konkretny model wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar kupic dopiero kolo 7 miesiaca,ale rozgladam sie,bo naczytalam sie ostatnio roznych dziwnych opinii,jakoby te 3 w 1 byly nieprzydatne,a szczegolnie spacerowki w nich nie zdaja egzaminu,ale mysle ze jak sie kupi solidny i odpowiadajacy wymaganiom to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam kilka(naście) modeli wózków i jak na razie w oko wpadł mi jeden model z jakiejś polskiej firmy, nie pmiętam w tej chwili, na dmuchanych kołach, dobrze się prowadził, łatwo zmieniał w spacerówkę, rączka przekładana, a do tego ładny i można kupić do niego fotelik samochodowy. Na razie nie kupuję wózka, bo nie mam go gdzie postawić, myślę, że po sesji czerwcowej zacznę się zastanawiać nad kupnem wozu dla Franka :) Co do łóżeczek, to zastanawiamy się nad jednym turystycznym w domu rodziców i zwykłym w akademiku, bo tam będziemy mieszkać od wrzesnia. Wszystkie koleżanki studentki polecają takie rozwiązanie, ale nie przypatrywałam się dokładnej łóżeczkom, jeszcze jest trochę czasu, choć za kilka dni półmetek ciąży :) Ale ten czas leci... Niestety, gorączka i katar nie mijają, dzisiaj już musiałam wyjść choć na chwilę (świeciło słońce) bo mnie w domu nosiło.... Miejmy nadzieję, że choroba minie, jak na razie zaraziłam swojego K. tym katarem, teraz chodzi i narzeka. Ale po ciasteczko poszedł do sklepu, jeszcze go nie ma. Zmykam spać, mam mocne postanowienie wybrać się jutro na wykład a jak wyjdzie, to się okaże. Miłych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle chodziło mi o to, że ja chcę białe łóżeczkoz drewna i nie wiem, czy są do takich łóżeczek przewijaki. Dlatego chyba zdecyduję się na komodę z przewijakiem, bo i tak mi się komoda przyda na ciuszki, a po drugie podoba mi się. Nie jestem jeszcze pewna na 100 %. A co do wóżków, to czasem myślę, czy nie lepiej kupić na początek z gondolą (jakiś model bez spacerówki - o ile takie istnieją), a póżniej kupić jakąś lekka spacerówkę. Przyjemne są takie problemy, ale boję się, że źle kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! Nilli nie martw sie moj do mnie zadzwonil i powiedzial wszystkiego najlepszego ;/ a ja sie rozlaczylam i powiedzialam ze w dupie mam takie zyczenia to juz nawet moi kumple sie postarali ;/ i mms dostalam i wierszyki no i poszlam do szkoly kumpel nam pizze postawil w pizzeri i bylo spoko dopiero pozniej jakis wierszyk dostalam wow ;] powiedzial tak na marginesie powinno ci wystarczyc to ze jestem ;/ a ja mu kupilam podkoszulke tak o teraz bez okazji Najfajniejszy tata na świecie recznik juz dostal Kocham tate hehe Wiecie co !!! wyszło mi zimno takie na twarzy ze masakra !! musze dzis cos w aptece kupic bo jak mi strup taki na slub wyjdzie i do zdjec to sie zalamie chyba ! dzis dzwonie albo pojade za ta sukienka moja miala byc 3 gotowa ! a dzis 11 ;/ Pikle hehe niezła wpadka ;] hehe masz szczescie ze nie skomentowal tego hehe bo moj to by sie upomnial juz wczesniej a moj na walentynki co zrobil rano no ten prezent co chcialam to mialam :D czyli .... :D byklam uradowana bo on to malo mu potrzeba i nie pare razy na dzien hehe no i mialam za swoje jak ta kolke dostalam to on do mnie kochanie to juz ci pojde po tego lizaka z serduszkiem ;/ a ja kurde nie wkurzaj mnie bo mnie boli to nie poszedl a pozniej mialam zal ze nie kupil nawet w kiosku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka kr juz Ci mowie moja kuzynka ma w czerwcu tak samo kolezanka no i bede musiala odmowic bo na lipiec prawdopodopodobnie cc ale to juz nie o to chodzi ja z wlasnego wesela zrezygnowalam bo nie bede mogla tanczyc a tymbardziej na czyjs pozatym to juz bedzie 7/8 miesiac trzeba sie oszczedzac zeby zylakow nie dostac itd przyjaciolka ma 5 wrzesnia i nie wyobrazam sobie ze zostawie dziecko rodzicom a sama pojde bo moj akurat bedzie w jednostce miesiac na szkoleniu jakims wiec tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) zdaje sie , że któraś ma dziś USG o ile pamiętam to *****NiLLi🌻 wiec czekamy jak zawsze na relacje juz po badaniu :) ja do gina wybieram sie jutro . pogoda do d*** ... \"ciągle pada \"... a co do wóżków to ja pomyślę dopiero w okolicach lipca- pójdę poogladać ew. zamówić a odbiorę go po wyjściu z maleństwem :) miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie środowo! Ja mam dziś kiepski nastrój mam nadzieję, że z rozkwitem dnia poprawi się znacznie. Wam też życzę radosnego, miłego dnia :) !!! Tylko tak mało z nas zna płeć swojego dziecka? Mnie się zdawało, że tak dużo było już chłopców. Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................?? Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.....................?? Pikle.........................?? Koteczek19833...........?? Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................?? Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,Alidżi to lozeczko w rzeczywistosci jest b.ladne bo juz je ogladalam w Ikea,sama mialabym na nie ochote,bo marze o bialych mebelkach dla dzidzi, ale dostalismy od znajomych juz czesc mebli wraz z przebierakiem w bardzo dobrym stanie ,ale niestety sa sosnowe i bede chyba musiala dokupic sosnowe lozeczko,jestem niepocieszona:(A jesli chodzi o pogode to widze ze u mnie w Niemczech tak jak i w Polsce raz slonecznie a za chwile deszczowo,chyba dzis skusze sie wreszcie na kawe moze troche podniesie mi cisnienie, bo juz nosem sie podpieram przez ta pogode.A apropo kawy to pijecie ja w ciazy?,bo ja staram sie ograniczac jak moge,pije raz w tygodniu,no chyba ze juz nie daje rady,chociaz moj gin powiedzial,ze jedna dziennie nie zaszkodzi to raczej staram sie wystrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................?? Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.....................?? Pikle.........................?? Koteczek19833...........?? Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................?? Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wam kiedyś o takich naklejkach na ścianę to się nazywa fachowo tatuaże ścienne widziałam to kiedyś w Ikei a teraz znalazłam na allegro tego pełno, fajna ozdoba są różnej wielkości przesyłam linka, http://www.allegro.pl/item556019942_palma_egzotyczna_j81_wym_95x50_piekna.html napiszcie przy okazji co myslicie o tej zieleni czy nie za ostra jak dla dziecka http://www.allegro.pl/item570886527_piekna_naklejka_drzewko_bonsai_px78_95x113_nowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................?? Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.....................?? Pikle.........................?? Koteczek19833...........chłopiec Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................?? Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łóżeczka to ja chcę całe ze szczebelków pełne boki nie wchodzą w grę także wybór mi się zawęża może i lepiej bo oczoje*ba można dostać. Co do tych mebelków to ceny rzeczywiście kosmos a te meble akurat nie w moim stylu jakieś takie starodawne, kiedyś widziałam serie z żyrafa tylko nie wiem jakiej to firmy były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Kobietki :) to ja mam dzisiaj USG :) Mała dobrze pamiętała. Mam nadzieję, że też będę się mogła wpisać do tabelki z płcią, ale znając moje szczęście maluch się odwróci pupką i będzie szanować swoją prywatność :P No i dzisiaj zaczynam 20 tydzień :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, ikeowskie łóżeczko lepiej kupić w Ikei. Na Allegro ktoś ładnie podwyższył cenę. Albo Ikea je obniżyła, nie dam głowy, nie śledzę tego. Są nawet dwa modele, obydwa białe: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70116002 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90115997 Sama szukam białego łóżeczka i trafiłam na coś takiego: http://allegro.pl/item577764727_lozeczko_grapi_anna_120x60_3_kolory_wyjm_szcz.html http://www.allegro.pl/item577764693_lozeczko_grapi_basic_120x60_2_kolory_drewna.html Na pewno różnią się nazwą i ceną. Ale czym jeszcze?:) Na temat naklejek się nie wypowiadam, nie mój styl. Co do zielonych ścian z pierwszego linku, bardzo ładny i soczysty kolor, ale dałabym chyba o ton, dwa jaśniejsze. Najlepiej sprawdzić w próbniku. Nici, papier ścierny i wałki w dłoń i szybko przemalujesz meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi takie naklejki dostepne sa tez w OBI,kiedys ogladalam ,maja duzy wybor i cena jest taka sama,no i nie placisz za przesylke w porownaniu z allegro ,a co do mojego zdania na temat tej naklejki w dzieciecym pokoju to uwazam ,ze to fajny pomysl ale do innego pokoju,ja swojemu dzidziusiowi nakleje raczej jakies bajkowe postaci,myslalam o takim pasku ktory sie wkleja na srodku sciany i tak dookola pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picle,co do takich przerobek to moj maz jest swietny,nawet wczoraj rozmawialismy na ten temat,ale doszlismy do wniosku,ze potrzebne sa takie specjalne,drogie, nietoksyczne farby no i stwierdzilismy ze to pokoj dzidzi,wiec lepiej unikac chemii,ale jeszcze sie zastanowie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to łóżeczko na allegro, to z ikei też mi się podoba ale właśnie to proste. W zasadzie one się mało od siebie różnią tyle że to na allegro dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli, no to czekamy na Twoje zeznania. Poproś Maleństwo, aby się nie wstydziło i pokazało co tm ukrywa! Trzymam kciuki! Alidżi co do łóżeczka, to mam taki sam gudt jak Ty! Te, które dała pikle (na początku tej strony), to jedno jest to, co Ty wcześniej podałaś. Ja właśnie kupuję jedno z nich. Tutaj w Ikei to prostsze kosztuje 70 €, a to z ozdobą 89 €, bardziej mi się podoba to droższe. Chyba takie kupię. Jest tanie i bardzo ładne, tylko czy nie jest ono typowe dla dziewczynki? Co o tym myślicie? Jeśli jest dla obu płci to je kupuję! Zresztą chyba nie ma łóżeczek przeznaczonych dla jednej płci??? Mała, dziękuję za zdjęcie. Mi się bardzo podobają takie pokoiki, jak na zdjęciach: 1,2... Kiedyś chciałam dla dziecka jak najbardziej kolorowe, a teraz takie mi przypadły do gustu, poza tym same zabawki są bardzo kolorowe. Na kolorowe ściany też się nie zdecyduję, ewentualnie na bardzo delikatną błękit... Tego ubranka co szukałam dla Mateusza - już nigdzie nie ma, ech. No, ale kupiłam jeszcze wczoraj 6 pieluszek tetrowych za 12 € i sweterek bialutki za 8 €, chciałam kupić taki błękitny komplecik, coś takiego, jak ten sweterek, ale już nie ma. Zresztą może to i dobrze, że biały, bo jak kiedyś będzie dziewczynka, to też się przyda (on jest dla obu płci - super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×