Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
Ty wyżej to już sobie wszystko wstrzyknęłaś. Na innym wątku zachwalałaś botoks, tutaj kwas. Chamska reklama, skutek będzie odwrotny. Każdy kto ma trochę rozumu w głowie, szerokim łukiem omija takie kliniki gdzie trzeba klientki na forum naganiać. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już stosowalam kwas hialuronowy, mialam robiony zabieg w tej klinice www.kurban.com.pl i bardzo pozytywnie oceniam jego dzialanie, wyglada niesamowicie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaw80
Witam,chcialam wypelnic kwasem hialuronowym doline łez czy mozecie polecic mi kogos dobrego z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffka
dziewczyny pytam na roznych forach ale nikt nie odpowiada - mysle o zrobieniu kwasem hialuronowym nosa, bo no kurde chcialabym sie pozbyc jakichstam kompleksow ;/ i nie wiem na ile to boli, bo (od razu przyznaje) jestem toche leszczem :( mialam robione brwi permanentnie i troszke bolalo, ale dalo sie wytrzymac. Jak to jest z kwasem? Ktoras z Was ma porownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg nie jest przyjemny, ale trwa zdecydowanie krócej niż permanentny brwi. Więc musisz się pozytywnie nastawić. Najważniejsz jest jednak skonsultowanie zabiegu z lekarzem. Pamiętaj, że po kwasie Twój nos może być odrobinę większy. Zapraszam do obejrzenia galerii http://www.biogenica.pl/sub,pl,korekcje-nosa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromny problem, jestem załamana. Na policzku zrobił mi się biofilm , pomimo podanej hialuronidazy i brania antybiotyków przez 2 m-ce. Minął rok od tamtej pory i zaczął boleć mnie policzek. Lekarz stwierdził, że to biofilm. Czy jest dla mnie jakiś ratunek ? Zdecydowałabym się nawet na chirurgiczne usunięcie, ale nie wiem gdzie się udać. Proszę, niech mi ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leanna121
Jeśli już decydować się na kwas, to w sprawdzonym miejscu, moim zdaniem. Ja robię tylko w Dermemedzie, nigdzie indziej - bo szanuję swój czas, pieniądze, a przede wszystkim zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekki
Dobrze mówisz, najlepiej sprawdzone miejsce. Ja robiłam sobie zabieg na zmarszczki w Euro-Klinice w Siemianowicach – mają od tego bardzo kompetentnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję, że nie byłam taka mądra 2 lata temu, teraz już za póżno. Warto przejechać nawet pół Polski do sprawdzonej Kliniki i lekarza, który lubi swoją pracę i robi to z pasją. Warto czekać 4 a nawet 6 m-cy, by potem nie płakać być może do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić sprawdzone miejsc w którym wypełniałam zmarszczki kwasem, jestem bardzo zadowolona z efektów, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług bytomskiej kliniki Amaryllis, polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia394
Jak szukacie specjalistki z Wrocławia , która zajmuje się takimi rzeczami, to polecam wam sprawdzoną osobę, do której sama chodzę. Nazywa się Aneta Polewiak i to jest jej profil https://www.facebook.com/centrumestetykiwroclaw?fref=ts. Potrafi zrobić cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam z ofert kliniki Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/). Bardzo lubię tamtejszy personel i to, jak dbają o pacxjentów. Naprawdę. Opieka na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
Czy ktoś może mi pomóc? O co chodzi ze wstrzykujac kwas hialuronowy usieciowany nie można go normalnie wycisnąć, Wbijam igłę i nie mogę wycisnąć! A jak wyjmę i chce sprawdzić czy wogóle wypływa to musze mocno przycinać i nagle wyskoczy za dużo! O co chodzi? Kupić inna igłę jaką? Tetaz ma 1/2 27g. Wiem że one są gęstrze od nieusiueciowanch ale to lekka przesada by się siłowac i nagle wystrzeliewuje! Doradźcie co zrobić. Kwas jest ok ma certyfikat i z legalnej hurtowni kosmetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam jeden zabieg u dr Migały (http://www.klinikasfera.pl), muszę przyznać, że obawiałam się, bo to był mój pierwszy zabieg tego typu. No ale chęć pokonania zmarszczek zwyciężyła. Efekt jest fajny, skutków ubocznych brak. Mam pytanie, czy ktoś z Was robił mezoterapię igłową z kwasem hialuronowym? Bo o tym też myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blab
Nie mogę normalnie wycisnąć kwasu usieciowanego? Jest z hurtowni z firmy włoskiej o co chodzi? Jak nagle mocniej przybysze to wyskakuje, i jest siniec! Jak to robić? Ten nieudueciowsny super się wciska a ten status opór! Igły juz grubszej nie ma...co zrobić? I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blab, puknij się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to 100 razy, zanim napiszesz jakąś głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz zaproponował mi jakiś nowy kwas - zfill, wie ktoś może, czy on jest sprawdzony? bo pierwszy raz o nim usłyszałam, ale się nie zdecydowałam jeszcze na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meelkaa
Ja ze swojej strony mogę polecić poznańskiego Certusa. W 100% profesjonalne zabiegi. Chodzę też tam do ginka i do poradni medycyny podróży - swoją drogą... szczepicie się przed wyjazdami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosza
ja robiłam powiększanie ust w Dermamedzie we Wrocławiu....super sprawa, usta w końcu mam pełne! no a dr Surowiak to full profesjonalizm! i nawet ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doratana
Kwasem hialuronowym powiększyłam usta. Długo się do tego przymierzałam, ale nie żałuję :) Zabieg wykonałam w Karboklinice u Dra Gródeckiego. Bardzo ładnie je wypełnił, naturalnie. Ogólnie pełen profesjonalizm. Chciałabym jeszcze zniwelować drobne zmarszczki na twarzy, jakie zabiegi możecie polecić oprócz kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś szczęście. Był taki wątek na kafeterii o załamanych dziewczynach, które miały wypełnianą tzw. dolinę łez i mnóstwo powikłań, to bardzo trudny i niebezpieczny obszar. Ktoś tą stronę skasował. Nie wierzcie w cuda. Partaczy jest mnóstwo, którzy będą cię namawiać na wypełnienie doliny łez, ale to jest bardzo ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej łez niż kwasu. Uważajcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakimś forum pisała kobieta, że minęło 5 lat, a sine worki pod oczami ma do tej pory. Szukała pomocy na eshetion, do tej pory żaden lekarz, nikt jej nie odpowiedział. Dlatego lepiej się dobrze zastanowić, niż potem płakać, a pomocy znikąd nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasem na pewno można wypełnić zmarszczki bo dobrze koryguje, aczkolwiek botox jest równie skuteczny jeśli chodzi o wypełnienie. Także wszystko zależy co kto woli, efekty jak na moje są podobne do siebie / http://www.beauty.com.pl/pl/botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox nie wypełnia zmarszczek tylko paraliżuje mięśnie. Kwas hialuronowy wypełnia, pod warunkiem że jest usieciowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w Zielonej Górze na Źródlanej http://zrodlana.com.pl/ komfort i efekt nieporównywalny z innymi... chyba nie wrócę do innych lekarzy medycyny estetycznej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×