Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Agulinia ja robie zawsze drozdzowe takie do lodowki: kilo maki 2 jajka pol szklanki oleju 2 szklanki mleka kostka drozdzy szklanka cukru- moze byc zwykly labo cukier puder. do miski wsypujesz make-caly kilogram. melko lekko podgrzewasz, w szklance lekko cieplego mleka rozpuszczasz drozdze. pozniej do tej miski z maka dajesz mleko z drozdzami, reszte mleka, olej, cukier, i wszystko mieszasz jakas lopatka. nie ugniatasz, wogole nie wkladsz rak do ciasta. pozniej wkladasz ciasto na godzinke do lodowki i po godzinie urywasz kawalkami ciasto i robisz buleczki. do srodka dajesz dzem albo czekolade, pozniej smarujesz bialkiem z cykrem i pieczesz az sie cisto zarumieni:) i wycodzi srodnio okolo 30 buleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ Iwusia nie Ty jedna masz niepokój jak patrzysz na tabelkę, ja tak się bałam, że nie donoszę tej ciąży a teraz to się boję, że ją przenoszę :O Trzymam kciuki za Kiki....no i Agulinka od wczoraj się nie odezwała, mam nadzieję, że u Niej wszystko Ok! u mnie leniwa niedziela, zaraz wstawiam rosół na obiad i będę wypoczywać. Popołudniem chcę wyjść na spacer, a wieczorem ma wpaść do nas położna na pogaduchy. Mam nadzieję że w tym tygodniu urodzę, chociaż gin mówił, że do 16-stego spokojnie mogę łazić byle ktg robić często. Uciekam do garów i życzę Wam udanej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartatu
Witam dziewczyny, tak sie sklada ze czeka mnie cesarka za pare dni, sledze Wasze forum od dawna i wiem ze kilka z Was mialo cesarke. Jesli to nie problem to czy moglybyscie powiedziec na ten temet cos wiecej, wiem ze w kazdym szpitalu jest inaczej ale jestem ciekawa ile dni po cesarce lezalyscie w szpitalu?, czy karmicie piersia bez problemu, co bralyscie do szpitala pod katem cesarki, jakies dodatkowe rzeczy? kiedy pozwolili Wam wstac i wziac prysznic? Jesli macie jakies przydatne rady to prosze o wypowiedzi. Bardzo sie boje i kazda wskazowka bedzie cenne . z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania jestem po prostu ania
a ja idę na cesarkę w piątek za tydzień, pytałam już w innych tematach o to samo co wartatu i zero odpowiedzi :( i wiem, że tu też się niewiele dowiem, bo te panie co miały cesarkę jeszcze nie wróciły ze szpitala strasznie się boję :( P.S nie mam czarnego nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartatu i ania po prostu ania - jak już wspominałyście wszystko zależy od szpitala. Nasze cesarkowe Mamy póki co mocno nie narzekały na samopoczucie po cc. Z tego co dziewczyny tu pisały to idąc na cc nie trzeba mieć jakiś specjalnych rzeczy, zwykle to co do normalnego porodu, czyli podpaski poporodowe, majtki jednorazowe lub siatkowe. Mysle że może każda z Was zadzwonić na oddzial na ktory sie wybieracie i zapytać personel co wymagają. I pamiętajcie, że każdy przechodzi cc inaczej myślę że nie ma co się sugerować opiniami innych bo to wszystko zależy od organizmu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI DOSTALAM WLASNIE SMSKA OD SROCZKI: WCZORAJ O 21.15 ODESZLY MI WODY A DZIS O TJ O8.11.2009 O GODZ 3.45 PRZYSZEDL NA SWIAT ŁUKASZEK:)) 4000 G I 56 CM, POROD NATURALNY BOLI ALE NIE JEST TAKI ZLY:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I MAMY KOLEJAN SZCZESLIWA MAMUNIE, OGROMNE GRATULACJE:) A U MNIE BEZ MIAN OPROCZ TEGO ZE GLOWA MNIE BOLI STRASZNIE, A NAWET ZADNEJ TABLETKI NIE MAM W DOMU, POZNIEJ JADE DO KUZYNKI TROSZKU SIE WYRWAC Z TEGO DOMU BO JUZ MAM DOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Po pierwsze gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mamus :) Nie zagladalam do Was przez prawie 2dni i tu taki wysyp :) super. Gawitku trzymaj sie i zycze Ci kochana wiecej pozytywnych emocji. Spa_cja i Hanka pisalyscie ze boicie sie ze Wasze maluchy to kluski - spojrzcie na mnie, ja caly czas mowilam ze usg pokazuje spora wage mojego Adasia, przed porodem usg pokazalo 3600g a maly urodzil sie 3280g. Takze nie ma co zaprzatac sobie tym glowy bo nikt nie jest w stanie tego przed porodem ocenic. Mamusie - piszecie o bolacych piersiach - niestety taka nasza zmora, brodawki pekaja. Ja swoje hartowalam przed porodem i teraz bola, ale jak patrzylam na dziewczyny w szpitalu ktore plakaly to ja az tak nie cierpie. No i staram sie nie poddawac i karmie malego tylko cyckiem, choc czasem po 1,5h jest glodny, ale pokarmu mam duzo i nie wierze w to ze pokarm moze byc chudy lub tlusty. Sa poprostu rozne fazy mleka i najpierw jest wodnista a potem tlustsza i moze jak tak krotko spi tzn ze tej drugiej fazy zjadl mniej (?). My pierwsza kapiel mamy dopiero przed soba bo Adas ma jeszcze kikutka z pepowiny i kazali nam go nie moczyc, wiec tylko przecieram go mokra myjka bez wsadzania do wanienki. Ale pepek sie ladnie goi i mysle ze to kwestia najblizszych dni i odpadnie. A traktujecie pepek spirytusem? Bo u mnie w szpitalu teraz jest moda ze z pepkiem nic sie nie robi. Ma na sucho odpasc. Trzymam kciuki za wszystkie brzuszki :) i oby najblizsze skurczybyki daly Wam juz maluszki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i następna się wepchała w kolejkę :) Gratulacje dla Sroczki 🌻 to największe dziecię jak do tej pory :) _______________________________________ OCZEKUJĄCE Iwusia_25----------3.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 Martasek86-------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, termin OM, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76 (18.11) 26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc tasia1985 (02.11) 28.10...39tc, chłopiec, 3500kg/55cm, cc natalia86 (20.11) 31.10......37tc, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo (01.11) 01.11..........40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska (07.11) 02.11....39tc, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3 (04.11) 03.11.......40tc, chłopiec, 3700kg/53cm, sn baska200 (14.11) 03.11.......39tc, dziewczynka, sn Gawit (12.11) 06.11.........39tc, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc Mycha881 (01.11) 06.11....41tc, dziewczynka, 3150kg/53cm, sn Natalie82 (02.11) 07.11.....41tc, chłopiec, 3800kg/60cm, sn Sroczka (20.11) 08.11......38tc, chłopiec, 4000kg/60cm, sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups mała pomyłka :) _______________________________________ OCZEKUJĄCE Iwusia_25----------3.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 Martasek86-------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, termin OM, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76 (18.11) 26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc tasia1985 (02.11) 28.10...39tc, chłopiec, 3500kg/55cm, cc natalia86 (20.11) 31.10......37tc, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo (01.11) 01.11..........40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska (07.11) 02.11....39tc, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3 (04.11) 03.11.......40tc, chłopiec, 3700kg/53cm, sn baska200 (14.11) 03.11.......39tc, dziewczynka, sn Gawit (12.11) 06.11.........39tc, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc Mycha881 (01.11) 06.11....41tc, dziewczynka, 3150kg/53cm, sn Natalie82 (02.11) 07.11.....41tc, chłopiec, 3800kg/60cm, sn Sroczka (20.11) 08.11......38tc, chłopiec, 4000kg/56cm, sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Sroczki i niech Łukaszek rośnie ładnie i zdrowo!! Ejmi, nie przenosisz :) Zobaczysz że pewnie Malutki przyjdzie na świat w terminie :D Wartatu i ania, tak na prawdę ciężko doradzić cokolwiek w temacie cc. Wszystko zależy od szpitala i panujących tam zasad. Co do jakichś rzeczy specjalnych to niczego takiego nie zauważyłam. Ja miałam znieczulenie ogólne i jak patrzyłam po dziewczynach to chyba jakoś lepiej to zniosłam. U nas w szpitalu stawiali na nogi po 12h. Oczywiście dostałam przed tym kroplówkę ze środkiem przeciwbólowym i nie powiem, że było łatwo, ale jakoś się wstało i poszło do toalety ;) Opatrunek zdejmują na 2 pełną dobę i wtedy już można było pójść pod prysznic. Szwy natomiast usuwają po 5 - 7 dniach, zależnie od stany rany i zabliźnienia :) Mnie wypisali w 4 pełnej dobie i na zdjęcie szwów kazali się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala. Tak więc nie jest tak źle. Ale trzeba pamiętać, że każdy jest inny i może mieć inne odczucia. Jedyne co mogę doradzić to postarajcie się nie stresować i nie bać. Nic to nie pomoże, a przejść przez to jednak trzeba :) Deseo, u nas kąpali Maluchy codziennie wieczorem :) I pępuszek przemywam spirytusem. Troszkę się tym stresuję i mam nadzieję, że jak przyjdzie jutro położna to powie, że wszystko jest OK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulacje dla nowych mamus!!!! Oczom nie wierze. Za kazdym razem,kiedy wchodze na forum,pojawiaja sie wiadomosci o nowych dzieciaczkach. Jak tak dalej pojdzie to zostane sama nierozpakowana hihi... Ponadto dzis dowiedzialam sie,ze jedna moja kolezanka urodzila wczoraj synka o wadze 3200,a kilka dni temu moja sasiadka tez chlopca ponad 4kg. No i ja jestem 3 w kolejce ;-). Wczoraj byli y nas znajomi ze swoja 1,5roczna coreczka. Kurcze,pamietam jak mala byla noworodkiem,a teraz to mala dama :-). No moze z ta dama to lekka przesada bo caly dom nam zdemolowala,a na koniec dostala biegunki i zwlekalismy ze zmiana pieluchy,wiec wyobrazcie sobie wrazenia zapachowe nie do pokonania...Hehe jeszcze dzis unosi sie lekki zapaszek w domu,mimo ze od wczoraj sie wietrzy :-D. No a maz na dodatek wypalil z pytaniem,czy nasze tez bedzie robic takie smierdzace kupki. Hehe,nie chce go straszyc,ale na Chanel No5 niech sie nie nastawia ;-). U mnie dzis zadnych boli. Zreszta zwykle doskwieraja mi noca,kiedy podnosze sie kilkanascie razy dziennie do toalety. Ale jestem wyjatkowo spokojna- wszystko w swoim czasie. Choc nie ukrywam,ze chcialabym juz przytulic tego bobaska,ale w koncu przeciez i tak przyjdzie ten moment :-). Ja sie zastanawiam,co tam u Thekasi-wiecie cos moze? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, duża pomyłka-znowu mnie wywaliłaś. _______________________________________ OCZEKUJĄCE Iwusia_25----------3.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 Kiki1980-----------14.11 An3lla--------------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 Martasek86-------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, termin OM, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76 (18.11) 26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc tasia1985 (02.11) 28.10...39tc, chłopiec, 3500kg/55cm, cc natalia86 (20.11) 31.10......37tc, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo (01.11) 01.11..........40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska (07.11) 02.11....39tc, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3 (04.11) 03.11.......40tc, chłopiec, 3700kg/53cm, sn baska200 (14.11) 03.11.......39tc, dziewczynka, sn Gawit (12.11) 06.11.........39tc, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc Mycha881 (01.11) 06.11....41tc, dziewczynka, 3150kg/53cm, sn Natalie82 (02.11) 07.11.....41tc, chłopiec, 3800kg/60cm, sn Sroczka (20.11) 08.11......38tc, chłopiec, 4000kg/56cm, sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widze,że już info od Sroczki poszło! Ja dopiero wróciłam do domku, od 12 nas nie było i nie miałam jak Wam dac znac. Asieńska pisała,ze Szymus miał duzą głowę w stosunku do jej kanału rodnego i troszkę było cięzko (ale w końcu urodziła najwiekszego dzieciaczka!) i na koniec kazała Wam powiedzieć,ze krocze boli - jak cholera hihi I jeszcze info od Agulinki: Dzisiaj o 11.30 przyszedł na świat nas syn Szymuś waga 3060 dł 54 cm. Jest cudny, a my przeszęśliwi! No wreszcie, bo się naczekałysmy tutaj! Zatem wpisywac w tabele! Wpisywać! hihi Mathea - Thekasia z pewnością wkrótce się odezwie - sądze,e już jutro, bo przecież od pt w szpitalu , a to takie koszty generuje dla UK,ze szok ;-) i muszą ją wypisac szybko do domu. Może jutro może we wt. Niestety innego kontaktu chyba żadna nie ma jak @ i dlatego musimy cierpliwie poczekac aż wróci do domku i skrobnie parę słów! Jestem przekonana,ze poszło jej znakomicie i szczęśliwa przytula synka do siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi an3 - ewidentnie tabelka Ciebie nie przyjmuje hihih I proszę się tu nie burzyć ! :-) Deseo - ja tez jestem za kapielą, a kikucika moćzyć nie nalezy,ale ochlapanie wodą nie szkodzi mu nic. I też słyszałam teorie,ze na zachodzie się tylko raz, w szpitalu smaruje pepek spirytem,a potem pozwala mu się odpaść bez żadnej ingerenji, choc nam kazano w SR kilka razy dziennie smarować - jakoby bardzie się wysusza i szybciej odpada. Ale tu nie ma reguły, bo u kumoeli córki po 23 dniach odpadł,a smarowała kilka razy dziennie. Wiecie,ze do tej tabelki imiona bym jeszcze dopisała - wiem ,ze to niczemu nie służy. Ale tak sobie pomyslałam.. Ejmi - jak tam rosołek?:-) I spacer - udany?! Ela - dzieki za przepis - spróbuje ten sposób następnym razem:-) No, to uciekam,bo oczy mi się zamykają, a chce jeszcze "Colombo" zobaczyć. :-) Miłego dziewczęta! Jeszcze tu zajrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 Na wstępie serdeczne gratulacje dla kolejnych mamuś 🌻🌻🌻 Agulinia my sami kupiliśmy mleczko w sklepie i Oli już zjadł 3 buteleczki i był zadowolony. Karmię go piersią albo odciągam mleczko jak jest dużo, ale kilka razy ssał tylko 5 minut i nie chciał więcej, ale potem płakał i mu daliśmy sztuczne i 4 godzinki spania... :) Deseo my kąpaliśmy Oliverka 2 razy narazie i pępuszek siłą rzeczy się zamoczył. Dziś Mały ma już 5 dni i góra jutro mu odpadnie, bo dosłownie jest "na włosku". Nie smarowaliśmy pępuszka niczym przez ten czas :) Kochana fajnie, że masz mleczko, ja też mam i jestem zadowolona, bo na początku miałam strupki tak mi popękały i bolało jak zaczynał ssać ale smarowałam po jedzeniu mlekiem brodawki i dziś już jest lepiej. Ucałuj Adasia ❤️ Ejmi smacznego rosołku :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bar2basia3 w którym szpitalu rodziłaś? na Walsgrave w dużym, Nuneaton czy w Warwick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E Agulinka79 G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E Jejku, ale dzieciaki na medal! :):):):) Ja coś czuję, że nie urodzę nigdy...przeciez Sroczka miala termin na 20.11....a tu taka kluske urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekam i czekam na info od Mili ale jak na razie cisza :( Ona biedulka tak się bała, mam nadzieję, że nic tam nie odwaliła :/ Ja tradycyjnie dziś na obiadku i kolacji u teściów i oczywiście nie omieszkało się bez rozmowy o porodzie i Marcelince :/ Już zaczyna mnie to powoli drażnić, bo już chciałabym urodzić i w sumie badanie ginekologiczne i usg na to wskazują, że to już niebawem ale jakoś ja nie czuję żadnych skurczy ani nic :/ a oni mnie jeszcze dobijają tymi mowami, że mam jeszcze czas, bo na samym początku lekarz szacował na 27.11 i ja tylko się wkurzam tymi tekstami :/ ela ja chyba też zrobię te bułeczki, bo smaka mi narobiłaś ;) sroczka 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Ale duży facet z tego Łukaszka :) Agulinka 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 To masz już tego swojego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi, właśnie odpadł Oliverkowi kikutek :) Piękny ma pępuszek :) an3lla ja rodziłam w szpitalu na Walsgrave :) Ty gdzie chcesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bar2basia - Też na Walsgrave. Powiedz mi proszę jaka tam jest opieka i na co zwrócić szczególną uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA AGULINY I SROCZKI :):):) mamy rekordzistę na forum 4000 g ja ostatnio nie mam humora dopadła mnie jakaś chandra i bez przerwy chodzę zła jak osa a już szczególnie cięta jestem na swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam info od MILI :) 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Dziś o 15.20 przez CC przyszedł na świat Nikoś :) Ma 56cm i waży 3200g. Jest ciemny (jak tatuś:) ). Niestety operację źle zniosła, bo bardzo wymiotowała w jej trakcie :( i obecnie również nie ciekawie się czuję - marzy o tym aby usnąć. Pozdrawiam Was serdecznie. Ejmi więc zmieniaj Kochana tabelkę i jak możesz to od razu zmień również mnie :/ Wstaw mnie na tego 27.11, bo im bliżej 15.11 tym się stresuję, więc wolę trzymać się terminu z OM niż później minie 15.11 i będę świrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
an3lla kochana, wg mnie zależy na jaką położną trafisz, ja byłam bardzo zadowolona. Ta, która odbierała poród bardzo miła, pocieszała mnie, dodawała otuchy, a potem przy Oliverku też były spoko. Przyniosły jedzonko i pytały czy pomóc coś. Na wyjście wszystko wyjaśniła co i jak taka młodziutka miła. Także fajnie, cieszę się, że wyszłam na drugi dzień :) Będzie dobrze :) Trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Aguliny i Mili!!!! Fajnie, ze mamuś nam cały czas systematycznie przybywa :) Ciekawe jakie Mili miała znieczulenie? Bo wymioty mogą się zdarzyć przy ogólnym :O Najważniejsze, że ma już to za sobą i niech teraz szybciutko dochodzi do siebie :) Alex, nie stresuj się! Bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Mili! Dzielna z niej dziewczyna! Tak się bała... Pewnie źle zniosła znieczulenie! Ale szybko dojdzie do siebie.:-) I duzy ten Nikoś! :-) Alex - mówiąc szczerze termin z OM jest zawsze pewniejszy :-) Choc prawda tak,zeby się w niego wstrzelić to też trzeba szczęścia (teoretycznie aż 5% mamy szansy). Spacja - nic się nie martw, Sroczka juz szyjki nie miała od dawna i tak długo dociągnęła! :-) Ale jak na tc to pewnie do terminu, by jakieś 4,5 do 5kg upasła! hihi. Super wieści! Miłej nocy Brzuszki i Mamuski. Dobranoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych :) ale się dzieje a ja tu na nudy narzekałam :) nie mam nadal wieści od kiki... :( chociaż pisałam do niej, ale może źle się czuje?? no mam nadzieję, że niebawem napisze, a jak nie to ja już ją jutro znajdę!!! jak mnie tylko na oddział przyjmą. Jak zostanę na patologii i tylko uda mi się neta uruchomić to będę pisać do Was :) a jak naporodówce to chyba nie pozwolą mi lapa odpalić :P ?? ale może kto wie hihi w każdym bądź razie jak pozwolą to też coś skrobnę a jak nie to smsować będę do takich jednych :) Agulinia a Ty kiedy do szpitala idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia - mi ginka kazała na wtorek rano się zgłosić. Bo ma wtedy dyżur,ale ja nie bardzo chcę w jej szpitalu rodzić, bo to 30km ode mnie. WOlę w Gorzowie i dlatego pytałam czy mozna z ulicy przyjść, bo chyba we wtorek rano spróbuje u nas,a jak mnie nie przyjmą to pojadę do niej! Taki mam plan:-) Ale będę sobie jutro rozważać wszystkie za i przeciw i może coś zdecyduje ostatecznie. Mówiąc szczerze chętnie bym dała Niuni jeszcze kilka dni ,bo liczę ,ze sama zechce wyjść (w koncu do dwóch tyg po terminie mozna spokojnie i bez stresu rodzic),czyli tak do piątku bym poczekała.. Nie widzę potrzeby przyspieszać :-) Zbadałabym tylko przepływy i zrobiła profilaktycznie usg i sobie na dupce grzecznie poczekała..ale pani kazała przyjechac na kroplówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n ja bym tak jak ty zrobiła ale mam stresa z ta pepowina wiec chyb a grzecznie sie jutro położę to już postanowione...ale bede tesknic za córcia i jak pomyslę ze tyle mnie nie bedzie to az łzy mi leca :(. a ja dzis napiekłam faworków :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×