Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmazynowy przypłwy

O biciu Twojego dziecka.

Polecane posty

Gość dodam swoje 4 grosze
> fiołek niezdarny a kto tu się przed kim tłumaczy, ja przed tobą? wsadź sobie w tyłek te swoje zakichane podręcznikowe teorie..och, przemoc rodzi przemoc, ach, ,och co ty per ..isz. nie ucz ojca dzieci robić.. każesz mnie - matce dorosłego dziecka słuchać jakiegoś domorosłego pseudopsychologa nie mającego własnych dzieci??? No chyba żeś się z głupim na mózgi zamieniała... a twoje poglądy są raczej w stylu twojego nicka - nomen-omen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dodam swoje
ale wlasnie ty podbijasz te dyskusje swoimi wypowiedziami. Po co - jesli nie ma sensu dalej dyskutowac ? Policz ile wpisow procentowo nalezalo do ciebie. Poza tym ludziom sie nie chce czytac calosci, czytaja pierwsze zdanie i ostatnią strone na ogol , wiec wlaczaja sie w dyskusję od dowolnego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 4 grosze
---> "do dodam swoje" no to sama sobie odpowiedziałaś jakim jesteście partnerem w tej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 4 grosze
> mi mała wysoko go oceniasz.. on jest w wieku kiedy pisze się prace maturalne, góra licencjackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każesz mnie - matce dorosłego dziecka słuchać jakiegoś domorosłego pseudopsychologa nie mającego własnych dzieci??? Dla twojej wiadomości,wychowałam dwoje dzieci,bez bicia...dziś to już dorośli, mądrzy i kulturalni ludzie....czego o Tobie powiedzieć nie można,bo co tu ukrywać....jesteś tylko najzwyklejszą pieniaczką nie potrafiącą w sposób konstruktywny prowadzić dyskusji! Sory,ale nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu!Pracuj nad sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 4 grosze
> niezdarna sorry (przez dwa r) dobrze dziękuję ci za radę, idę pracować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam swoje 4 grosze
niezdarna a tak naprawdę powiem ci w sposób "konstruktywny" idę, bo mi się na twoje gadanie kupę zachciało..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dodam swoje
ja akurat sledzę te dyskusje od poczatku i widzę z satysfakcją, ze sie dolączają nowe głosy niebijących.Ludzie nie muszą za kazdym razem pisac czegos szczegolnie odkrywczego, wazne ,ze tacy są. Odnoszą sie do pierwszego zdania autorki: Kocham i biję(wychowuję). Ty z 5 razy powiedzialas o rzucaniu dzieckiem o scianę - no dobrze, ludzie juz za pierwszym zrozumieli, ze to ma byc dowcip (lepsze slyszłam). iIe mozna? I co to wnosi do tematu? To dopiero bicie piany (i dziecka o scianę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery to trrrooooolllll na stos z nim !!! pisałeś pod pomarańczką i się wkońcu ujawiniłeś ? nie, nie pisalem pod pomarancza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dodam swoje
fiołek - popieram . I tez mam dorosłe, udane, niebite dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
ludzie , którzy byli bici jako dzieci, nie powinni zostawać rodzicami. My dorośli mamy brzydki zwyczaj powielania wzorców wyniesionych z domu, bo to najłatwiejsze i nie wymaga pracy nad sobą. Bici biją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie , którzy byli bici jako dzieci, nie powinni zostawać rodzicami. My dorośli mamy brzydki zwyczaj powielania wzorców wyniesionych z domu, bo to najłatwiejsze i nie wymaga pracy nad sobą. Bici biją naturalnie, ze tak, mamy wiele roznych innych brzydkich zwyczajow przy okazji i jednym z nich jest wlasnie wszedobylskie usprawiedliwianie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gitara
bez przesady - zobacz na krew mnie zalewa - widać, że jest kochającą matką, zdającą sobie sprawę z tego, że klapsy nie są dobre i potrafiącą z tym walczyć. natomiast wy jesteście jak porąbani - bo jak matka da klapsa i przyzna się do tego to już musi być potwór! ojeeejuuuujeeejuuu jakie opanowane i idealne mamuśki !!! no kurcze aureola was w wasze święte główki będzie uwierać niedługo !!! dajcie normalnym matkom święty spokój z tymi wywodami na temat klapsów ! zamiast tu się pienić tak nad normalnością poszukajcie sobie patologii i tam działajcie ! tam gdzie matka i ojciec pije, znęca się nad swoimi dziećmi, nie posyła do szkoły, głodzi i kuźwa nie wiem co jeszcze ! tam krzyku naróbcie!!! czemu przyzwalacie na takie coś ??? tyle w was mądrości , teoria w paluszku, więc idźcie i nawracajcie tych, którym jest to najbardziej potrzebne zamiast pierdzielić że klaps to bicie i znęcanie się nad dziećmi ! tu problemu nie ma, ale tam gdzie jest to nie widzicie !!! potem w telewizji podają, że sąsiad słyszał ale nie chciał się wtrącać !!! kuźwa bohaterowie wielcy na kafeteryjnym forum ! boszeeee widzisz a nie grzmisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
do zwolenników bicia/klapsa : czy skoro sami bijecie dzieci w celach wychowawczych, czy takie prawo również dajecie nauczycielom w szkole? Czy nie macie nic przeciwko, by nauczyciel w szkole ukarał Wasze dziecko w ten sposób, jak Wy to robicie w domu? Skoro ma to służyć wychowywaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady - zobacz na krew mnie zalewa - widać, że jest kochającą matką, zdającą sobie sprawę z tego, że klapsy nie są dobre i potrafiącą z tym walczyć aaa czyli nie sa dobre jednak, bo niektorzy twierdza, ze wychowawcze, to w koncu jak z tym jest? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle w was mądrości , teoria w paluszku, więc idźcie i nawracajcie tych, którym jest to najbardziej potrzebne zamiast pierdzielić że klaps to bicie i znęcanie się nad dziećmi ! tu problemu nie ma, ale tam gdzie jest to nie widzicie !!! potem w telewizji podają, że sąsiad słyszał ale nie chciał się wtrącać !!! kuźwa bohaterowie wielcy na kafeteryjnym forum ! boszeeee widzisz a nie grzmisz ! znaczy, zeby bylo jasne, to grzmisz ty, pytanie tylko w jakim celu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zwolenników bicia/klapsa : czy skoro sami bijecie dzieci w celach wychowawczych, czy takie prawo również dajecie nauczycielom w szkole? to gitara juz bylo - na bicie/klaps - jest wielkie oburzenie, ze klaps to wcale nie bicie tylko wlasnie taki niezbedny zabieg wychowawczy, wiesz taki dla higieny co do przykladu z nauczycielem - to nie jego dzieci wiec bic nie moze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
do hej gitara: jeśli sądzisz, że są "normalne mamuśki dające klapsy" i "bijące mamuśki z patologicznych rodzin alkoholowych" to jest jesteś w błędzie. Co powiesz na rodzinę, gdzie oboje rodzicie maja tytuły naukowe, wysoki status społeczny i materialny, a dziecko ma siniaki na nogach po klamrze metalowej od pasa? Jaka to jest kategoria, wg. Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gitara
aaa czyli nie sa dobre jednak, bo niektorzy twierdza, ze wychowawcze, to w koncu jak z tym jest? są dobre, normalne i nie udają świętej matki teresy ! ty też potrafisz łatwo wyjść z równowagi i zachować się jak wściekły byk ! :P a tylko pod wpływem przeczytanego postu i to o treści zupełnie zwyczajnej. no kuźwa jaki z ciebie musi być agresor! zaraz poszukam czerwonej szmatki żeby ci pomajtać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dodam swoje
do hej gitara - nie kazdy jest stworzony do walki. Uwazam,ze bicie jest zle i swoich dzieci nie biłam. Nie podejmuje sie zmieniac swiata, jednak staram sie sama postepowac w mysl zasad, ktore uwazam za sluszne i przekonywac innych na wlasnym przykladzie,ze to dziala.Tyle mogę i tyle robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też potrafisz łatwo wyjść z równowagi i zachować się jak wściekły byk ! naturalnie, ze tak, jesli synek kobiety widzac matki zlosc proponuje, ze posprzata i ona ma sie polozyc, a ta twierdzi, ze on to zrobi nieudolnie to tak, krew mnie zalewa :-) dawaj te szmate! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gitara
do hej gitara: jeśli sądzisz, że są "normalne mamuśki dające klapsy" i "bijące mamuśki z patologicznych rodzin alkoholowych" to jest jesteś w błędzie. Co powiesz na rodzinę, gdzie oboje rodzicie maja tytuły naukowe, wysoki status społeczny i materialny, a dziecko ma siniaki na nogach po klamrze metalowej od pasa? Jaka to jest kategoria, wg. Ciebie? to do cholery może tu się ludzie nie rozumieją ! ? bo ja rozumiem że klaps to klepnięcie w tyłek ręką i to z wyczuciem aby nie zrobić siniaków ...reeety o jakich siniakach mowa ? tamten przykład ? mówisz chyba o rodzicach za bardzo wymagających w stosunku do dziecka ! absolutnie nie zgadzam się na takie bicie i tam owszem - róbcie raban !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do cholery może tu się ludzie nie rozumieją ! ? bo ja rozumiem że klaps to klepnięcie w tyłek ręką i to z wyczuciem aby nie zrobić sin z wyczuciem powiadasz? moze tak klepnac, zeby nie bolalo? to baaardzo prosze o wytlumaczenie jaki zamysl wychowawczy ma temu przyswiecac, juz kiedys pytalem ale niestety nie doczekalem sie odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffgfg
"Przez klapsa dziecko nie zrozumie dlaczego to co zrobil jest niedobre. Taka kara nie uczy dziecka niczego. " Czy ty widzisz, co piszesz? To może pomyśli, że klaps był nagrodą? Dzisiejsze mamusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gitara
ty też potrafisz łatwo wyjść z równowagi i zachować się jak wściekły byk ! naturalnie, ze tak, jesli synek kobiety widzac matki zlosc proponuje, ze posprzata i ona ma sie polozyc, a ta twierdzi, ze on to zrobi nieudolnie to tak, krew mnie zalewa no i co ? ona go nie zbiła, ale chciała chyba porozmawiać o swoim problemie, ( akurat troszkę czytałam ) a ty zachowałeś się skandalicznie ...:P szczery żeby to tak dosadnie ująć - bardzo wulgarnie i agresywnie ! normalnie jakiś idiota i kretyn jesteś ! no potencjalna patologia ! :P muszę cię zostawić z twoją wściekłością szczery, ale szmatą czerwoną obiecują pomerdać :) paaaaaaaaaaa ty mój ulubieńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
jakie "wyczucie w biciu" może mieć dorosły człowiek wobec dziecka? Jaką miarą można to zmierzyć? jaka siła jest dopuszczalna? a jaka już nie? jaką miarą można zmierzyć, czy dziecko odczuwa uderzenie jako "klaps" czy już "znęcanie się" ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej gitara
i nie zamyślaj się tak wychowawczo tylko działaj chłopie i wychowuj :P bo dooobry tatuśko z ciebie będzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ? ona go nie zbiła, ale chciała chyba porozmawiać o swoim problemie, ( akurat troszkę czytałam ) a ty zachowałeś się skandalicznie ... szczery żeby to tak dosadnie ująć - bardzo wulgarnie i agresywnie ! normalnie jakiś idiota i kretyn jesteś ! no potencjalna patologia ! muszę cię zostawić z twoją wściekłością szczery, ale szmatą czerwoną obiecują pomerdać paaaaaaaaaaa ty mój ulubieńcu otoz ona go bila, szkoda ze topik zniknal, ale tak masz racje chciala porozmawiac o jej problemie a szybko temat sie zmienil w inny problem jakim byla rzekoma niezdarnosc dziecka, no i wiecie rozumiecia "reka sama idzie " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×