Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Zosia to mnie zaskoczyłas z tym badaniem :D ja miałam tylko pobrana probke z kanału szyjki i tyle :> o zadnym odbycie mowy nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez brali próbkę tylko z pochwy;-) Ale jak jest w jednym miejscu to łatwo roznieść na drugie;-) Ginka mówila że to bakteria ze skóry i poprostu trzeba dbac o higienę... Savanna mozesz isć w odwiedziny:-) daj tylko kumpeli ze dwie doby aby doszła do siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek na chrzciny to najlepiej kasa i jakas zabawka czy wlasnie inna przydatna rzecz ale bardziej dla wiekszego dzieciaczka;) i wystarczy....ha pochwale sie mam 3 chrzesniakow;) a i moj maly dostal srebrny smoczek ale pozatym ze lezy gdzies schowany nie ma zadnej przydatnosci:( zdecydowanie Madzik koszule bez guzikow sa lepsze... co do czopa , jak bedziesz siusiu robic to moze wtedy go przegapisz :P hihi kurcze w pierwszej ciazy to chyba czop razem z wodami mi odszedl chodz tez nia zauwazylam:O nie wiem...widac mozna przegapic chodz teraz jak widze to co widze(czop mi odchodzi) to wydaje sie trudne przegapic takie cos i takie ilosci tego... ale widzicie jak bywa o owieczce nie slyszlalam Mala mam nadzeije ze jeszcze tej herbatki NIE PIJESZ?? Mala brzuchatka to bardzo fajnie ze wszytsko jest wporzadku..,mozna sie zrelaksowac i spokojnie czekac;) Mowili do niej naiwna...im wczesniej tym lepiej..glowa i mysli spokojniejsze bo pozniej to nie dosc ze sie nie chce i sil brak to jeszcze sie czlowiek martwi bo a to tego nie ma a to tamtego takze wiesz;) co do tego tycia pod koniec..jedni twierdza ze pod koniec sie tyje NAJWIECEJ a gdzie indziej mozna wyczytac ze mozna pod koniec nawet stracic na wadze :O takze sprawa bardzo indywidualna;) mloda moze po calym dniu po prostu na wieczor kregoslup reaguje;) Goyek pachwiny mnie tez juz ciagna, a najbardziej wtedy kiedy dluzszy czas poleze i wstaje i ten poczatek jest najgorszy pozniej juz rozchodzone tak nie ciagna... KAmelle to ja mam z deczka inne odczucia, co do zostawienia malego z tata samego nie mam zadnych zmartwien(maly juz duzy jest), a co do tesknoty to raczej inne mysli na tym etapie mna szargaja :O i bardziej wyobrazam sobie ta chwile jak M przychodzi do mnie z synem ..ehh cudna chwila..i nie martw sie jesli twOJ m ZROBI cos calkowicie inaczej przy malcu;) malec od tego nie ucierpi hihi ha a u mnie sa takie reprymendy..nie zapomnij malemu wziasc butelki z sokiem;) reszte mu maly przypomni hehe zreszta planujemy malego podrzucic do znajomych jak cos sie zacznie (ostatnio nie chcial od nich jechac:O:O pod stolem sie chowal ) takze mysle ze nie bedzie problemu chyba ze bedzie widziala ze mama i tata sie dziwnie zachowujaaa:P co do imienia Igor ma byc ;) A dziewczynka Amelka xxmartikaxx no tak jak i my ale im blizej tym wiecej stresu i rozmyslan;) chodz za pierwszym razem z wiekszym luzem do tego wszystkiego podchodzilam:O kurcze tez nie pomyslalam o praniu wozka..a mam uzywany..no nic zobaczymy sawanna fajnie ma ta twoja kolezanka, jest juz po :):):) Zosia no i jaki dorodny maluszek;) niezle z tym odbytem, tez bym sie wystraszyla jakby mnie nie uprzedzil..czlowiek by se pomyslal ze jakis zbok haha Nika jakie globulki bierzesz?? moj M ostatni tydzien robi nadgodzinki jupiii (nie chce przekroczyc pewnej kwoty zarobionej na rok bo cos mogliby mu odtracic co mu przyznali;)) pozniej 2 tyg wolnego platengo chodz mniej a pozniej mamuska z tatuskiem ze mna beda ehhh cudne chwile i jeszcze to 500f juz nam przyznali i jestem very happy... wogole dzisiaj poscik;) ogorkowa jest i ide po dokladke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak piszecie o tych wózkach, ze tak suszyłam głowę mężowi i dziziaj idziemy wybrać pojazd dla małej :D Dzięki za info o banku krwi :) Juz poczyniłam kroki w tym kierunku. i oddam depozyt. Zosia-007 mnie tez gin zdziwił tym patyczkiem ;) Ale tłumaczył, że tak trzeba :D A gdzie chodzisz do lekarza? NO I GRATULUJĘ pieknej wagi synusia! :) Wazka dzieki za info o czopie:) cały czas go wypatruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mózg dzisiaj już chyba przestał pracować - zapomniałam, że dzisiaj jest Wielki Post.. porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzzik, powiedz na czym polegały te pierwsze kroki odnośnie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol :) ja sama nie wiedziałam ze dzisiaj jest post... za to pamiętałam ze jest Światowy Dzień Kota :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całego posta mi wcięło wrr... W każdym razie byłam w szpitalu, ale wróciliśmy w dwupaku na szcześćie. W skróce dostałam fenoterol i duphaston bo miałam skurcze ale udało im się zabopiec wczesniejszemu rozwiązaniu. Mały jeszcze 2 tygodnie żeby choć posiedział to by było dobrze. Nawet lekarz mówił, że jeszcze chwila i możnaby urodzić. Szyjka skrócona ale rozwarcia nie ma. I byłam dzisiaj zrobić paciorkowce i tez z obu miejsc brali. Trzymajcie kciuki zebysmy do 38 tygodnia wytrwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dyskusja wre :) nie da się wszystkiego ogarnąć i dobrze, fajnie poczytac to i owo :) Gratuluje udanych wizyt - to zawsze najwazniejsze co do prezentu na chrzciny to ja wolałam też pieniadze i co trzeba to się samemu kupiło. A jeśli ma być prezent to dobrze któraś z dziewczyn mówiła- warto zainwestowac w coś na przyszłość-czyli krzesełko do karmienia, samochodzik-pchacz, jakis bujaczek- coś co się przyda... mloda0308 - ja mam w poniedziałek ostatnią wizytę, bo potem już za 2 tygodnie ide do szpitala, w miedzy czasie mam zrobić ktg.. co do cewnika - to ciezko to wytłumaczyć :) wkładają rurkę, troche zapiecze wtedy pęcherz i jest dziwne, nieprzyjemne uczucie, ale jakos człowiek się przyzwyczaja... co do wymazu na paciorkowca - to czytałam,że zeby wynik był prawdziwy to własnie wymaz musi być pobrany i z przodu i z tyłu :) ale moja ginka, jak widać z resztą tak jak większość pobrała mi tylko z przodu - mam nadzieje,że jest wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczynka oj trzymam kciuczki trzymam a jak bedziemy wszystkie trzymac to pewnie i do terminu dotrwasz hihi takze dbaj o siebie;) Madzik ten czop to cos takiego jak galaretowata wydzielina brunatna.zolta , rozni sie od tej mlecznej ;) z tym postem to ja tez zawsze przez M pamietam bo on ma to bardzo wpojone ... ze 3 razy mi powtarzal, pamietaj w srode post, pamietaj pojutrze post pamietaj jutro post ...bo pewnie by mi z glowy wylecialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szłam na spacer z piesiem to widziałam pod kościołem dużo aut i wtedy jeszcze pamiętałam że jest post, ale później zapomniałam i obiadek nie postny. Na paciorkowca tez miałam pobirane tylko z przodu. Wczoraj wieczorkiem miałam już kilka bolących skurczy i jak zwykle po położeniu się do łózeczka, mam nadziję że akcja porodowa też rozpocznie się w nocy jak M ze mną bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczynka oczywiście że będziemy Ci kibicować do tego 38 tygodnia. Nie martw się ja też miałam ciągle skurcze, leki na podtrzymanie a teraz co, nic się nie dzieje a zostały 2 tygodnie. Nie tylko wy zgrzeszyłyście :( Ja zjadłam kanapkę z wędliną :P i jeszcze mężowi do pracy takowe zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się muszę przyznać do grzechu...i to najgorsze że męzowi zrobiłam spagetti z mięskiem a ja jadłam truskaweczki z ryżem taka jestem wyrachowana:) Przez to siedzenie w domu trace rachubę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka dostałam Clotrimazolum globulki, zobaczymy jak podziałają. Kaczynka jasne że trzymamy kciuki i na pewno się wyciszysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przez to siedzenie w domu zapomniałam i dziś kanapki z wedliną wcinałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, uzupełniam czytanie ... myślałam, że któraś się rozpakowuje a tu dalej nic, no ale widze, że sporo z was ma cc na koniec lutego więc już nie długo ;) ja jestem u mamy tak więc dziś żadnego grzeszku kulinarnego nie popełniłam heh mamuśka w tych sprawach strasznie konserwatywna ;) właśnie mnie obejrzała z góry do dołu no i stwierdziła, że brzuszek mi jeszcze nie opadł, oj mam nadzieje tylko że się nie przeterminuje ;) z tego co piszecie o lewatywie to dochodze do wniosku, że w szpitalu powiem żeby mi zrobili, sama nie mam pojęcia jak to działa, jeszcze bym sobie krzywde zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja jestem z okolic Częstochowy i właśnie tam chodzę do lekarza Savanna ale mnie rozbawiłaś z tym światowym dniem kota :D W sumie takie poważne święto a ja w żaden sposób nie rozpieściłam dzisiaj swojego kocurka, i nie mówię tutaj o mężu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie w piatek zaczyna mi sie 39 tydzien a od wczroaj wieczoram zaczelam czuc bol w pachwinach i tak jak na miesiaczke wczesniej i czasmi mnei zaboli cos w plecach al nie sa to silne bole ale czuje to wyraznie. Czy to moze znaczyc ze zbliza sie porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatek zaczyna mi sie 39 tydzien od wczorajszego wieczoru zaczelam czuc bol w pachwinach i w dole brzucha jak odczuwalam na miesiaczke do tego zaboli czsami cos wplecach nie sa to silne ani regularne bole ale czy moze to byc oznaka zblizajacego sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida chyba kazda z Nas Sobie zadaje takie pytanie czy to już? Ciezko stwierdzić ,ja też w kazdym bólu doszukuje się objawów porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mogą być takie objawy, ale żeby stwierdzić, ze to już trzebaby poczekać na regularne skurcze... Dziewczyny ja chyba w 39 to osiwieje, najgorsze to ta niepewność czy to już i pytanie czy już się zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki! Czytam Was regularnie ale nie mam weny pisać:( jakaś deprecha przedporodowa chyba mnie dopada Wszystko mnie boli, chodzić normalnie nie mogę, leżeć też i jeszcze migrena się zaczyna..,żyć nie umierać ehh aż się dzisiaj popłakałam z bezsilności Kamelle gondolkę mamy prawie nie używana więc tylko ją przetrę od wewnątrz, pokrowiec z materacyka wyprałam w pralce Spacerówka była dość brudna i prałam ją w vanishu do kolorów, super się wyczyściła jak nówka ;) Z fotelika też pościągałam pokrowce i wyprałam w pralce na niskiej temperaturze Co do znieczulenia to nie wiem Zobaczę jak zacznę rodzić teraz się wypowiadać nie będę bo nie wiem co mnie czeka U nas jest ogólnie dostępne, nie trzeba nic płacić Izabell tu jest to samo z tą cholerną pleśnią, zamalują śmierdziele pięknie to wygląda, podpisujesz umowę wezmą kaucję a potem wyłazi wszystko a oni chowają głowę w piasek i jeszcze głupio twierdzą, że to twoja wina bo nie wietrzysz mieszkania!!! paranoja Trzymam mocno kciuki oby udało Wam się bezproblemowo pozbyć tego mieszkania i szybko znalezć inne bez grzyba Wazka pytałaś o coś na krocze po porodzie, tu w szpitalu polecają coś o nazwie witch hazel dostępne w aptece podobno dobre i niedrogie Sama chyba się w to zaopatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za godzine zaczynam 39 :D w ogole teraz spojrzałam na termin wg usg i wyszedl na 20tego lutego - yhy akurat :) powiedzialam mojemu ginowi ze mi jest za dobrze w tej ciazy zeby sie jej pozbywac dlatego ją na bank przenosze - to sie ze mnie usmial :P Ide spac brzuszki :) Dobrej nocki Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się ktoś pytał o wizyty ja miałam ostatnią w 36 tyg Lekarz ku mojej rozpaczy stwierdził, że więcej nie potrzeba chyba, że nie urodzę do terminu to mam się zjawić po...porażka O ktg mogę sobie jedynie pomarzyć, taki system ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Witam, tak się zastanawiam - czy ćwiczenie mięśnia kegla wpływa jakoś na szyję macicy w tak zaawansowanej ciąży? Wcześniej jakoś sie bałam tak napinać, ma to jakis związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey o poranku:) Kurcze to wczoraj byl post a ja w chinskiej z dziewczynami sie wolowiny najadlam ze szok! Kurcze... dzisiaj mam wolne, zadnych badan wizyt idt, wiec sie wyluzuje u fryzjerki. wczoraj okulista mnie przestudiowal i stwierdzil, ze nie widzi przeciwwskazan do porodu sn, fajnie,:) to znaczy ze przez te 4 lata moje oczy sie nie pogorszyly i jest ok. czekam na ten czop co o nim piszecie a tu nic...znowu go przegapie:) pachwiny mnie zaczynaja ciagnac i mam wrazenie ze mala sie strasznie pchaw dol! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) uśmiałam się z tego Waszego dochodzenia:D tak tak tak, Kacperek jest mój:) w poniedziałek trafiłam do szpitala na obserwację,bo odstawiłam leki i ze względu na moje wcześniejsze przejścia lekarka bała się zostawić mnie bez opieki medycznej w domu..Miałam mieć cesarkę w ten poniedziałek tak,żeby było 38,5 tygodnia..ale we wtorek 9 lutego zaczęły chlupać ze mnie wody, tak malutko i jak poszłam na badanie to lekarka stwierdziła,że to tylko czop podbarwiony krwią..I ,że rozwarcie na palec..No to się ucieszyłam,bo wcale nie chciałam czekac jeszcze tydzien..później znowu chlupneło i znowu poszłam i rozwarcie było na 2 palce, wiec postęp:D lekarz stwierdził,że zbada mnie jeszcze przed północą, no i jak poszłam to usłyszałam "Pani rodzi":D:D to nie czop a wody, wychodzą gdzieś bokiem..aż zdziwiona byłam,bo nic a nic nie bolało..Zadzwonił po moją lekarkę,żeby przyjechała zrobic cięcie a ja poszłam sie biegiem pakować i na porodówkę:) Miałam zzo i o 1.55 na świat przyszedł Kacperek:):) zrobił nam niespodziankę:) jest przekochanym dzieckiem (odpukac:D) w szpitalu budził się w nocy co godzinę na karmienie a teraz juz co 3-4 i mam nadzieję,że mu tak zostanie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×