Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość MATYLDA_a
Witam wszystkich tych ,którzy czekają lub chcą się poddać zabiegowi.Jestem 3godz po zabiegu BJ ,ogólnie czuję się dobrze, może trchę szczypię,Miałam robiony brzuch i piersi .Sam zabieg jest do zniesienia lecz podawanie kaniulą środka znieczulającego jest dosyc bolesne .Po odczekaniu około 30 min lekarz przystapił do odsysania i pomimo srodka znieczulajacego wciaż czułam rozpieranie nawet kilka razy krzyknęłam.TŁUSZCZU MIAŁAM TYLKO 800ML , ale to wystarczylo na moje małe piersi bo do piersi podano około 100ml , jestem z nich dosyć zadowolona ,choć mogły by być większe, a jescze ponoć ma się wchłonąć 40 % to dużo.Jeśli bedzie taka potrzeba to się zdecyduje na powtórkę za pół roku.Narazie czekam na efekty DO wiadomości ważę 55kg i tłuszczu miałam mało ,ale zostawiłam boczki jeśli będzie potrzeba to je zrobie koszty są wtedy mniejsze ,bo najbardziej chodziło mi tu o piersi , zaczynają właśnie mnie boleć idę odpoczywać. Zabieg robiłam w sopocie , lekarz bardzo delikatny i miły widać ,że zna się na rzeczy. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I TRZYMAM KCIUKI ZA LUDZI PRZED ZABIEGIEM BJETA.Dam znać za tydzień!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYNIKALO TO Z JAKIEGOS POSTU ZE KTORAS PACJETKA BYLA NIEZADOWOLONA. NIESTETY NIE WIEM TERAZ KTO TO NAPISAL. JA MAM juz POTEZNY PETLIK W GLOWIE. OKAZALO SIE ZE ZABIEG WYKONUJE OSOBA KTORA WOGOLE NIE ISTNIEJE NA STRONIE SCIN KLINIK. CZY MOZECIE NAPISAC KTO WAM TEN ZABIEG WYKONYWAL??????????? PROSZE ODPISZCIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
Matylda czyli robił Cię na bóstwo Pernak jak się domyślam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
DO Daxima ,można normalnie funkcjonować ,ale tylko 3-4 godz -bo potem zaczyna rwać ,warto mieć jakieś leki przeciw bólowe ,także trzymaj się ,a bać to ja się bałam strasznie nie mówie , że to nie boli bo boli ,ale da się przeżyć ............ mnie wiózł mąż i wspierał mam dobrze ,a czy będe bóstwem to dużo powiedziane !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przed b.j.
znalazłam wpis, który mówi o wymuskanej pani doktor , ale nie w Skin Clinic, tylko La Perli. W Skin Clinic zabiegi robi pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI ZABIEG BEDZIE ROBILA PANI DOKTOR; NIE CHCE NAZWISKA WYMIENIAC; DLATEGO JESTEM TAKA ROZCZAROWANA BO TEZ MYSLALAM ZE TO TEN DOKTOR BEDZIE ROBIL KTORY MIAL SZKOLENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zabieg 04.02 czyli w czwartek będą 2 tygodnie po. Z tym niejedzeniem to jakaś ściema, chyba, że będziecie mieć w znieczuleniu ogólnym- ktoś tutaj pisał, że miał ogólne znieczulenie. Generalnie zaletą tego zabiegu jest to, ŻE ROBIĄ GO W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM- czyli jest to znacznie mniejsze obciążenie dla organizmu, poza tym lekarz ma możliwość kontrolowania symetrii zabiegu w trakcie. Tzn w trakcie zabiegu wstawałam kilkakrotnie, by lekarz mógł ocenić, czy oba boczki równo odessał. Na końcu jeszcze siedziałam na kozetce tyłam do niego i wyrównywał symetrię wcięcia w talii . Żadnego głupiego jasia nie miałam i po zabiegu wzięłam jeszcze w scin clinic prysznic, wypiłam z doktorem herbatę i po ok 0,5h zmienił mi jeszcze opatrunki i założyłam wdzianko. Potem wsiadłam w auto i pojechałam do przyjaciółki. Następnego dnia prawie skoro świt wróciłam autem do Poznania (koleżanka rano szła do pracy) Nie było mi słabo ani nie byłam skołowana. Na noc łyknęłam ketanol który dostałam od doktora, bo trochę bolało. Zastrzyki robiłam tylko 7 dni, bo to prawda, że z jednej strony chronią przed zatorem tłuszczowym, ale rozrzedzając krew również powoduję, że jest więcej siniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przed b.j.
a nie każdy doktor ma szkolenie? Jeśli w SC jest drugi lekarz, to na pewno jest dobry, ja mam 100% zaufania do tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM ZABIEG ODRAZU Z PIERWSZA KONSULTACJA DLATEGO TEZ SIE TAK BARDZO BOJE; NO I OCZYWISCIE TA WIADOMOSC ZE TO KTOS MA WYKONYWAC KTORY WOGOLE NA TEJ STRONIE NIE WIDNIEJE; Z TEGO CO WIEM TO TYLKO DR BRAGOSZEWSKI WYKONYWAL TO OD POCZATKU I MA SZKOLENIE; ALE MOZE WSZYSTKO BEDZIE W POZADKU; OKAZE SIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po - jakieś 4 godzinki. odessano mi tłuszczyk z boku ud i trochę z tyłu pod pośladkami. okropnie się bałam, ale nie taki diabeł straszny... :) właściwie to w moim przypadku zabieg trudno nazwać bolesnym, teraz też mnie nic nie boli i mam nadzieję, że tak już zostanie :) opatrunki dość mocno mi przeciekają, musiałam owinąć bandażem. a co do efektu to jeśli po całkowitym wygojeniu będzie tak fajnie jak to wygląda już teraz w ubranku to będę przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwlam
No do tobrze trafilas ( la perla), nie chcialam podawac nazwyska ani kliniki, bo nie chcialam zeby mnie posadzono o anty reklame, zreszta to jest moje subiektywne odczucie, moge sie mylic... W koncu nawet sam sankowski ma niezadowolonych pacjetow :) Robilam kiedys zabieg u sankowskiego, uwierz mi tam pani chirurg nie wygladala jak z obrazka... Nie chce zachwalac ani oceniac po wygladzie, ale taka osoba, do mnie w ogole nie przemawia. Dla mnie dobry chirurg to taki ktory sie calkowicie oddaje swojej pracy a nie leci z jednego wywiadu w tvn do nastepnej stacji telewizyjnej a potem jeszcze zarzadza klinika i do tego cos tam w miedzy czasie robi. No i na pewno konsultacja z lekarzem a nie z osoba ktora ci udzieli niby takich samych informacji na temat body jettu i ceny ( niektore kliniki tak robia ) ... zawsze to jest inaczej, lekarz ma obowiazek byc obiektywny. Wole zaplacic te 200 zl i ustalic wszystkie szczegoly i miec pewnosc, ze to bedzie akurat on. Mialam podobna sytuacje u sankowskiego i powiedzialam: nie, dziekuje, poczekam na lekarza z ktorym sie umawialam. Uwazam ze to jest skandal, bo nie dosc ze sie placi tyle pieniedzy to jeszcze nas sie naraża na dodatkowy stres. Nie po to place za konsultacje 200 zl zeby potem nagle uslyszec wiadomosc, ze to nie ta osoba. Podczas takiej wizyty dokonuje przeciez wyboru, czy osoba wzbudza we mnie zaufanie czy nie. Sorry ale nie dajmy sie traktowac przedmiotowo i jak kolejny pacjent z numerkiem. To sa moje odczucia, wole byc 10 razy ostrozna niz potem zalowac, ze slepo zaufalam i mialam nadzieje, ze sie uda. A jak sie nie uda to co? Chce zrobic zabieg ale mozna zmiejszyc zawsze ryzyko niepowodzenia jak sie walczy o swoje racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
No witajcie! Jestem właśnie po kontroli - dziś 7 dzień po zabiegu. Szwy zostały zdjęte, ranki sa malutkie. Doktor powiedziała, że wszystko wygląda bardzo dobrze. Obrzęk mam umiarkowany, ale niestety nie widać jeszcze efektu płaskiego brzucha, na którym najbardziej mi zależało. Mam poczekać jeszcze 2 tygodnie z oceną ;-) Since na brzuchu nadal obecne, choć ich obszar codziennie się zmniejsza. Co do piersi to nadal są twarde. Mam je solidnie masować i ugniatać, formując kształt o który mi chodzi. Trochę to śmieszne, bo w dotyku nie przypominają plasteliny! Ale mój mąż wyrywa się z pomocą! Ponieważ skóra na brzuchu jest dużo mniej tkliwa niż jeszcze parę dni temu mam zacząć endermologie na całe ciało. Poza tym nadal będę stosować arcalen, smarować się zwykłym balsamem i normalnie kąpać. Dodatkowo dowiedziałam się, że mogę brzuch (sińce i blizenki po szwach) naświetlać bioptronem - mam lampe i ona naprawdę przyspiesza gojenie. Dieta ma być normalna, nie trzeba się głodzić. Następna kontrola za 3 miesiące, ale napisze o postępach --- jak tylko się pojawią! Pozdrawiam i życzę udanych zabiegów! (ja też byłam przerażona "przed")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxima
OOOOO Przepraszam ten KTOŚ to była chyba Strusiu :) Ja się gryzę bo muszę odebrać małego z przedszkola a przedszkole mam pod domem natomiast z kliniki do domu góra 30 km I tak sobie na zdrowy rozum tłumaczyłam że jak nie będę na siłach to przecież nie wyjdę z kliniki a jeśli jest tak jak większość z was opisuje to z miłą chęcia przejdę 10 kroków i zapakuję tyłek do własnego auta :) Ja się boję w domu przyznać. Chyba by mnie mąż na klucz zamknął. A mama dostała zawału. Już widzę te wizje że mi się coś stanie i osierocam dzieci Postanowiłam nie dokłądac sobie stresu z ich strony. Ech za to będzie trudniej. Ratować będzie mnie z ewentualnych opresji przyjaciółka. liczę rónież mna wasze wsparcie duchowe. Dzięku dziewczyny za ostatnie rzeczowe wpisy dużo wnoszące do wątku. Teraz wiem pół godz leżanko w oczekiwanie na znieczulenie Ja już wolę tą pół godzinną herbatkę z doktorkiem. Jeszcze tylko wytrzymać ten środek. Chyba oszaleję od tego myślenia do tych konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MATYLDA_a czy mogabym napisac do Ciebie na priva bo mam kilka pytan, w poniedzialek robie sobie body-jet boczki z przeszczepieniem do piersi i chcialabym zadac Ci kilka pytan. moj mail lizunka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Słyszałam o babce, która też nie chciała się przyznać mężowi, więc powiedziała, że ma operację wyrostka robaczkowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
hej :) Chcialabym sobie zrobic bj z brzuszka na piersi, ale musze jeszcze poczekac, poniewaz w listopadzie zakonczylam karmienie piersia moje mlodsze dzidzi, a podobno 6 mies. trzeba odczekac, zeby zrobic zabieg na piersi. Czy moze mi ktos odp.na pytanie-dlaczego trzeba az tyle czekac? rozumiem, ze gruczoly musza sie unormowac, ale ja mam prawie samą skóre i dlatego jestem taka zdesperowana. Tymbardziej, ze i po paru latach nic mi nie przybedzie w staniku samo od siebie... juz raz sprawdzilam -po pierwszej ciazy. Moze jest jakas dziewczyna, ktora zrobila sobie bj na piersi w podobnej sytuacji? tzn.niedlugo od zaprzestania laktacji? bo ja najchetniej juz za miesiac bym to zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iness_ka
hej dziewczyny. wymyslilam body jet jakies 2 dni temu ale juz skutecznie spedza mi sen z powiek. moim priorytetem sa piersi - czuje ze musze je zrobic natychmiast bo zwariuje. bylam juz na konsultacji i dowiedzialam sie ze moge miec za malo tluszczu do odessania z ud, ale o tym zadecyduje lekarz. ja oczywiscie moge troche przytyy, byleby kwalifikowac sie do zabiegu... mam pytanie do dziewczyn, ktore przeszczepialy sobie tluszcz a mialy b.male piersi (moze do MATYLDA_a :-)) - w jakim stopniu ilosc tluszczu przeszczepianego zalezy od wyjsciowego rozmiaru piersi? czy sa jakies standardy? slyszalam ze 250 ml na piers, ale wydaje mi sie dziwne zeby wstrzykiwac 250 ml zarowno do A jak i do C np... z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
Jestem dobe po zabiegu ,a moje piersi zmniejszyły sie bardzo jak dalej tak pójdzie to wróce do moich starych rozmiarów. Narazie to napewno mój brzuszek się skurczył i widze jakiś efekt lecz lekarz na efekty kazał czekać do 6mc ,ale ja specjalnie robiłam to na lato i znów lato przyjdzie a jak płaska byłam tak bedę chyba , że bedzie jakiś cud i tłuszcz przeszczepiony w piersi tam odżyje i zaczne przybierać w tych miejscach moim zdaniem 100ml na pierś to zamało co najmniej 200ml to może wtedy jakiś efekt będzie też miałam mało tłuszczu ,ale nie pobrał mi z boków powiedział, że jak bedzie taka potrzeba to mi za 6mc zrobi ,a to już wakacjie załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MATYLDA Ja robie piersi w poniedzialek i podobnie jak TY chciałabym aby zostało w nich tyle aby było to widoczne. Mam miec odessane z boczków. Powiedz gdzie robiłas i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iness_ka
MATYLDA_a mi konsultantka na pierwszych 'ogledzinach' pwoiedziala ze co najmniej 250 ml sie przeszczepia do jednej piersi bo inaczej to faktycznie niewiele bedzie widac - dlatego sie zdziwilam ze Tobie dali po 100ml, ale myslalam ze mialas na tyle male swoje piersi, ze wiecej by sie 'nie zmiescilo'... stad moje pytanie... no nic - opowiadaj co dalej sie bedzie z toba dzialo :) podobno pierwsze 36h jest najwiekszy spadek tluszczu, a potem juz niewiele ubywa... uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATYLDA_a
Czuję się jak po jakimś pobiciu ,ale ogólnie nie żle najbardziej mi zależało na piersiach ,a z nich nie jestem zadowolona wczoraj były super ,a dzię są prawie takie jak przed mam nadzieję , ze doktorek coś wymyśli ,bo mój mąż niechce już tego słuchać....................a ja zamiast być zadowolona to mam lekkiego doła i dotego tyle kasy SZOK !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Mi przeszczepili po 70 ml do każdej piersi - przynajmniej tak powiedziała mi pielęgniarka na odchodnym. Nie jest to dużo, ale i tak mam więcej niż przed. Jak dotąd (8 dni po zabiegu) nic z objętości nie ubyło, ale ponoć jeszcze jest tam obrzęk. Najgorsze, że jedna pierś jest wyraźnie mniejsza... ale postanowiłam wstrzymać się z histerią jeszcze parę tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
to ja się musze grubo zastanowić czy warto robić te piersi,skoro są takie kiepskie efekty,przedmówczynie są niezbyt zadowolone więc daje mi to dużo do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Na pewno warto się zastanowić, czy mamy dość tłuszczu. Mi jeden z lekarzy, u których byłam na konsultacji powiedział, że z mojego brzucha nie da się dużo odessać. Radził przytyć. Przybrałam ok. 2 kg, ale i to nie wystarczyło. Gdybym wiedziała, że tak będzie, pewnie zdecydowałabym się na jeszcze jeden obszar (pośladki albo uda). Lepiej dopłacić 5 tysięcy, niż bawić się potem w dużo droższe poprawki (znowu body jet+podanie) i znowu cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iness_ka
matko... ja sie boje, ze bede miala za malo tluszczu do przeszczepu do cycków, ze nie dam rady wystarczajaco przytyc... a na dwa obszary chyba mnie nie stac. ma ktos jakis pomysl jak zdobyc kase na takie fanaberie? :D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
słuchajcie ja to sie mocno zastanawiam czy wogóle zrobie te cycki,bo kasy sporo 6 tysiaków,a i efekty kiepskie. co teraz zrobić? może któraś z pań którarobiła ten przeszczep do piersi z miesiąc,dwa by sie odezwała jekie są efekty po takim czasie,prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki długo juz czytam Wasze forum w końcu uzbierałam forsę na zabieg nawet w najdroższej "wersji" tylko że mój problem polega na tym że na bank mam za mało tłuszczu by zrobić sobie fajne;) piersi z małego A chociaż małe B nie wiecie może czy jest możliwośc pobrania tłuszczu od innej pacjentki bo ja od 6 lat po ciąży staram się przytyć i udaję mi sie około 2kg a i tak ciagle je trace Poradzcie coś, podzielcie sie prosze Waszą wiedzą Pzodrawiam wszystkie odważne, niezdecydowane i bojące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkadamka
Mam pytanie glownie do MATYLDA_a-dlaczego przetoczyli Ci tak malo tluszczu do piersi, skoro mozna nawet 250 na jedna. Czy mozna sobie zazyczyc wiecej czy jak to wyglada? bo jedna z Pan napisala, ze nawet 70 jej wstrzykneli. A w moim wypadku to tego nawet nie byloby widac... A ja mam juz coraz wiecej obaw, bo mi chodzi tylko o piersi a nie zeby schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
do mamkadamka tam gdzie ja jade doktor powiedział że wstrzykują nawet 300,tylko zależy to od piersi i ile wejdzie, bo ja tez sie zastanawiam czy zrobić,też mi chodzi o piersi ,ale niemoge dostać tutaj konkretnej odpowiedzi od tych pan co mają juz jakiś czas zrobione jakie są efekty.Oj ,nieładnie dziewczyny że niechcecie nam pomóc,a my tak was prosimyyyyyy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×