Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość Placzaca duszyczka
nie odpisałam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezko trzymam kciuki za ciebie wytrwasz silna kobietka z ciebie. jedna prosbe mam zrob to dla siebie i tylko dla siebie.Pozdrawiam was goraco wielkie DZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś czułam że po tych życzeniach się coś ruszy :) To teraz chyba jeszcze bardziej się cieszysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wielkie dzięki będę się starać nie będzie łatwo ale mam nadzieję że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu jak słodko:) jakby mój mi to napisał... jejku:] a do tego, że przeprasza, że żałuje, że chce się spotkać i pogadać. jak na skrzydłach leciałabym do niego.i możecie mnie potępiać, mówić, że się nie szanuje. jest miłością mojego życia i byłabym głupia gdybym z tego nie skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotka- hah ten serial to FlashForward ;) leży u mnie na dysku,mam zamiar spędzić przy nim parę cięższych wieczorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka ja bym zrobiła tak samo. Tak dostać takiego smsa eh... ale mimo że u mnie nic się nie dzieję to bardzo się cieszę jak czytam o tych waszych sukcesach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
NIE MIALAM NIC NA KARCIE A BYŁA 2 RANO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini świetny serial, ja oglądam na bieżąco-pozwala się chociaż na 45 minut oderwać od tej mojej codzienności. łezko ja mam tak samo. jak dziewczyny piszą, że się odezwali chociaż nie miały już nadziei to jakoś tak się lepiej robi i mi:) chociaż każda z tych sytuacji jest inna niż moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko opowiadaj opowiadaj jak się czujesz co zamierzasz wszystko :) wybaczcie moja ciekawość ale cóż poradzę - ciesze się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka_ech
tak szybko do małej Emilki bo się zdrzaźniłam wrrrrrrr - skoro ty piszesz o byłej partnerce swojego chłopaka, że jest wariatka, to uwierz, ta dziewczyna ma szczęście, że z nim nie jest. Bo kobieta świadczy o mężczyźnie. A wydaje mi się, że on na miano mężczyzny nie zasługuje ;) ... ale zasługuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała emilka.. cóż, jest chyba bardzo mała i bardzo młoda;) obyś nie czuła nigdy tego co ta "wariatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
tylko ze to nie koniec przeprawy... dzis dowiedziałam sie ,ze był u swojej kumpeli[tez ja znam ,ale to zona jego dobrego kumpla] i ona dzis zadzwonila do mnie i powiedziala mi ze on jest w bardzo złym stanie i ma mysli zeby skończyc ze soba ,bo nie widzi sensu zycia bezemnie,ze mu tłumaczyła ,ze powinien porozmawiac ze mna ,a on powiedział ,ze nie potrafi,myslał o tym wiele ,ale nie potrafi ...?????!!!!! Dzis dzwonila do niego ,ale nie odebrał tel, nic zero kontaktu,auta nie ma pod blokiem od wczoraj,bo była z mezem sprawdzic prosiła zebym zadzwoniła do niego albo napisała esa.. nie wiem co robic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę no to nie fajnie... w tej sytuacji chyba lepiej byłoby się odezwać. Koleżanka dobrze mu radziła żeby porozmawiał z Tobą, na spokojnie pogadać i wyjaśnić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
ona chciała wczoraj do mnie dzwonic ,ale jej nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on Cię kocha:) musicie szczerze porozmawiać i wyjaśnić sobie wszystko. ale ja wierzę, że jakoś się ułoży. kurczę, zazdroszczę Ci. mnie jak mój P. tak kiedyś kochał... też o mnie walczył a teraz ma na mnie centralnie wyjebane:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu właśnie ich nie rozumiem dlaczego nie mógł po prostu napisać do Ciebie i poprosić o rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placzaca duszyczka
mam taki metlik w głowie ........ moze pojechac do niego i sprawdzic ,moze juz wrócił,moze jeszcze poczekac ,moze tylko cos napisac ,ale co?ze wiem o wczorajszej rozmowie ,cholera nie wiem gdyby miał 20 to bym pomyslała ze swiruje ale my troche starsi wiec nie wiem ....cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
JA TEZ TEGO NIE ROZUMIEM ,DLACZEGO NIE POTRAFI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotka - Muszę mieć jakiś czasozapychacz ,dokańczam 3 serię Dextera ;P Dziś rano mnie wzięło na płacz.. Mój ex miał w opisie wesołe minki, informował w nich co robi. Cieszył ryja. A częściej tak nie pisał,to chyba pokazówka bym widziała czym się aktualnie zajmuje i zachodziła w głowę o co chodzi ,czemu o mnie nie myśli i tak świetnie się bawi. Wcześniej tak robił więc czemu tym razem znów bierze mnie pod włos? przecież powiedział że mnie nie kocha i mi to okazał swoim zachowaniem przy rozstaniu.. nie mogę go zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najpierw spróbuj zadzwonić do niego i chyba najlepiej byłoby żebyś powiedziała że odzywasz się z powodu smsa a nie dlatego że koleżanka powiedziała Ci o tym co zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placzaca duszyczka, musisz spojrzeć na sprawę trzeźwo, może zadzwoń do niego? bikini_bandit, nie przejmuj się jego opisami... on tylko robi Tobie na złość, ja staram się nie zwracać uwagi na opis exa... albo go ignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego on stara się zwracać moją uwagę? Przecież jemu już nie zależy,mówił że to się od dawna wypalało,że on potrzebuję wolności a mnie ma dosyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilda123
bikini_bandit jak dla mnie takie zachowanie jest szczeniackie...pisanie opisów..super się bawię, zakopane, piwko, idę na kupkę kurde te opisy są dla mnie śmieszne po co się aż tak afiszować??Z czym kolwiek czy każdy musi wiedzieć co robię??To jest tak pokazówa..często piszą takie opisy ludzie którzy chcą na siebie zwrócić uwagę..a tak naprawde czy to opisy są prawdziwe?? Moja rada?? SKASUJ JEGO NUMER...po co masz to czytać??I się denerwować...jak dla mnie to jeest zachowanie na poziomie dzieciaka z podstawówki.... Placzaca duszyczka, łezka ma rację zadzwoń do niego...czasami ludzka psychika jest słaba kto wie czy to nie prawda ( chociaż podejrzewam, że to chwyt na Ciebie żebyś się z nim spotkała itd) Aczkolwiek różnie bywa.... a tak w ogóle WITAM DZISIAJ;-) Widze , że łezka pełni dzielnie dyżur;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
jade sprawdzic ,cholera nie daje mi to spokoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×