Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

basiulka ja nic nie czuje, troche za wcześnie bo jeszcze cały tydzień do @ która myślę ze nie przyjdzie, choc w tamtym cyklu bolał mnie brzuch od owulaki aż do @. piersi zaczęły mnie boleć dopiero w ten weekend, juz je czuje, i na zewnątrz i wewnątrz, tak to żadnych objawów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna bobo-test 10 mlu strumieniowy najbardziej czuły test na rynku ja płaciłam 19 zl jak bedziesz kupowac to popros zeby byl stumieniowy 10 mlu bo sa tez bobo-testy plytkowe ale 25 mlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko poszlam na spacer,a jedna strona przybyla hehe basiula,gucci oddaje Wam kolejke w tym miesiacu,wrocilam ze spaceru i mam jakies plamienie...wiec 24cykl szlag trafil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) widze ze nie tylko ja jestem ksiezycowe dziecko... Ja dzis zasnelam przed 6 a wczesniej spalam 2 godziny... Masakra jakas:( Starajaca gratuluje:* teraz najwazniejsze to dbac o siebie:) Basiula, dzieki za odpowiedz:) widzisz, wlasnie opinie sa ròzne, a potem pomarancze sie wyzywaja artystycznie na tych co mysla inaczej niz one... Ehh... Superburek zrobila to przynajmniej milo i kulturalnie:) To opakowanie napewno skoncze i chyba dzisiaj zrobie konsultacje z Miskiem co do terminu staran... Mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek a mas ztakie plamienia zawsze przed @ dziewczyny ja w życiu nie miałam żadnych plamień od razu okres mi przychodzil;/ superburek ja nadal trzymam kciuki jeszcze nic nie przsadzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah,wybacz jak Cie urazilam tymi tabsami! wierz mi,ze nie zycze Wam tylu miesiecy staran,bo nikt procz mnie nie wie co czuje!!!dlatego wiem,ze im wczesniej zaczniecie(co i tak macie w planach)tym lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula,dzieki,ale ja juz wiem... takie plamienia miewam przed @... temperature mam nadal 37,4 i do tego jakos dzis termometr nie chcial wejsc hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku kochany Ty się na zapas nie martw, bo plamienie to jeszcze nie @...nadal trzymam za Ciebie kciuki aż mnie łapy bolą... Loonah pomarańczami się nie martw, zawsze się znajdzie ktoś "mądry" kto ma tylko jeden jedyny raz coś do powiedzenia...ja się cieszę że jesteś z nami.Oczytana jesteś bardzo i to nam wszytskim na dobre wychodzi:) Uwielbiam Was wszystkie i każdą z osobna:) Buziaki Uciekam na ten spacer bo na obiadek nie zdążę, dobrze że Rodzice mieszkają dwa bloki dalej:) Odezwę się później:) Miłej Niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek, skad, nie urazilas mnie:) tylko powiedzialas jakie masz zdanie na ten temat:) kazdy ma do tego prawo - byle nie obrazliwie a kulturalnie - i Ty wlasnie tak to zrobilas:) tez Wam wszystkim zycze jak najlepiej, zebysmy wszystkie juz wkrotce zaszly w ciaze i spelnily swoje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Paula:) tak, Ci zyczliwi - pomaranczowi to wszedzie, na jaki temat na kafe by nie wejsc... I za cel maja tylko obrazic... Na moim pierwszym temacie tez byla taka niedawno - najpierw nas wyobrazala, a jak zaczelysmy sie bronic to powiedziala ze brak nam kultury - bo oczywiscie nie bylysmy z dziewczynami dla niej zbyt mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.........CS.........PRZ EWIDYW.@.......SKAD? satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. panna zuzanna....27...........1.........26.02.2010...wlkp. sylka87............23.............2........25.03.2010......podlaskie oriananana........25...........7.........26.03.2010..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ......... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx 22............2......................19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja... 29....3..................... 11.10.2010 ............... zach.pom marika30 32....... 6.................... 12.10.2010.... ............pom. kotka ......27.......1....................24.10.10................ .. śląsk izulek_2006 25 ...2 ....................25.10.10 ...................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO jablko. 29 .............. 3............8 PAZDZIERNIK .......... kuj.pom susy? staaarająca.......26........4.........???.... małopolskie Czas najwyższy dopisać się do tabelki:) Dziś taki piękny, słoneczny dzień, w sam raz na spacer i same pozytywne myśli! Poszłam na spacer, a tam praktycznie same szczęśliwe mamuśki z małymi szkrabami, łapiącymi pierwsze promienie (mam nadzieję) wiosennego słoneczka. Skoczyłam do Empiku, w poszukiwaniu jakiejś książki przypominającej podstawy rysunku. Szkicowanie zawsze mnie relaksowało, więc postanowiłam zorganizować sobie jakieś "pomoce naukowe' hehe, a tam, na każdym kroku widziałam kobietki z ślicznymi zaokrąglonymi brzuszkami. I albo mam obsesję, albo już sama nie wiem;) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko, miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ja bylam w Kosciele, na spacerze!! piekna pogoda, zaraz do garow:) potem po lody:) Baska grzyb ma to do siebie, ze od lakow szybko ginie, ale wraca niestety mi pomoglo: _noszenie spodnic, - zero mydla, - ii to wszytsko chyba! jak lekarz trafi z globulkami powinno byc ok polecz meza!!! Lolitka dzieki, dzidzi mi pomacha! dziewczyny ja nie wiem jak z tymi testami, ale chyba rzadko wychodza prezd termienm @ ja nie znam sie zreszta Wy wiecie lepiej caluje! Paula zyjesz? po imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja wariatka jestem. tak sie nakręciłam w tym cyklu, ze brak słów. Już przeżywam, ze jak nie wyjdzie w tym miesiacu to ja sie chyba zarycze na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ostatnio pisałam że nie dopada mnie pms:P no to własnie mnie dopadł od jakikis kilku godzin zjadłam obiad z dwoch dań za pol godziny byłam głodna zjadłam wszystkie jogurty w domu i znowu jestem głodna czuje że juz mnie kurwica bierze i teraz pprzez cały tydzien nie podchodz bo zabije;/ czuje jak cała sie spinam woda sie zatrzymuje brak słów wiec ciaza u mnie odpada:P śmiac mi sie chce bo jak mieszkałam z rodzicami i byłam nastolatka to moj tatus zawsze wiedział ze jestem przed okresem raz mnie przyłapał jak jadłam chleb z masłem posypany kawa zenada ale mialam takie rozne smaki jak baba w ciazy wyjadlam pol lodowki i za godzine znowu mogłam drugie pół lodowki zjesc i tak było ;/ jak brałam tabletki to tak nie miałam a teraz po kilku latach znowu grrr..... juz to widze jak too sie odbije na mojej diecie ktora stosuje od kilku lat jestem zła!!!! ide na romantyczny spacerek z mezusiem i do marketu bede pozniej lolitka trzymam kciuki u mnie juz nadzieja przeszła @ przyjdzie jak nic ja juz dobrze o tym wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja miałam weekend w szkole. :( Starająca gratulacje dobra wiadomość :) Ja jak nie przyjdzie ta wstretna @ to bede testowac w czwartek, zobaczymy . Póki co , to zaczeły mnie delikatnie boleć piersi ale tak po bokach jakoś. i czuje taki pełny brzuch jakbym sie obiadła niewiadomo ile, ale czesto tak przed @ miałam, wiec sie nie nakrecam ze to jakis objaw. U mnie to juz 11 powazny cykl, zapomniałam zaktualizowac tabelke. Jesli sie nie uda to trudno, musi sie udac w kolejnym , albo jeszcze innym, byleby w tym roku się udało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Bp, ja mam podobnie jak ty, w tym tygodniu też czeka mnie testowanie. Już się nie mogę doczekać :-) póki co mierzę sobie tempetaturkę ( nie napiszę gdzie bo zaraz rozpocznie się dyskusja gdzie lepiej :-p ), zobaczymy czy to się u mnie sprawdzi. jak narazie jest podwyższona. pożyjemy, zobaczymy... jestem już po wizycie u endokrynologa, nie wytrzymałam do poniedziałku. lekarz stwierdził, że przy moich wynikach nie widzi przeciwskazań do zajścia w ciążę. jednak mam się z nim skontaktować natychmiast, gdy tylko się dowiem,że spodziewam się dziecka bo przez całą ciąże muszę być pod jego opieką. znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka, większe szanse poronienia, ale stwierdził, że to dotyka również zdrowe kobiety i nic na to nie da sie poradzić. trzeba być dobrej myśli, że wszystko będzie w porządku. tak więc jestem dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gratulacje dla Starajacej!!!!!!! Ja niedawno z pracy wrocilam, czuje sie naprawde fatalnie, jakby mnie przzez maagiel przeciagnal, ledwo wleklam sie po sklepie (pracuje na 800m2) i juz nie wspomne jak klienci mnie irytowali!!!! Kregoslup mnie nakor*** i brzuch straszne skurcze skorcze... Jak sie okaze ze zaszlam to odrazu l4 bo nie wyrobie inaczej. Caly czas dzwigac cos musze i po drabinie skakac.... Burku co to za plamienia brzydkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testow to zrobilam dzis z ciekawosci ale ten allegroski i tylko 1 kreska oczywiscie, bylam w rossmanie i tam mieli 5 roznych (od 6-13zl) ale nie mieli tego czulego na 10 wiec czekam do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie mi cos moze wy tez tak mialyscie Poszlam z moim na spacer i po dwoch godzinach wrosilismy do domu no i chcielismy znow sie starac ale najpierw poszlam do toalety wyciagnac wkladke (nosze bo od okresu mam jakis zolty sluz czy cos) i patrze a tu cala wkladka lekko rozowawa i brazowawa przewaga byla rozowege lekkiego nie wiem co to moze byc gdyz jestem po okresie i jeszcze tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a od tamtej pory tylko jak wycieram to mam plamki male sorki za wyrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz gucci wredna @ przyszla do mnie,na razie jeszcze delikatnie,ale bol glowy mam taki,ze zaraz kur*** dostane! ja dzis na ebay'u zamowilam zestaw 25 testow owulacyjnych i 25testow ciazowych 10ml za cale 5funtow z przesylka,wiec o wiele taniej niz w Polsce!!! satyna>ktory to Twoj dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze moze gdzies po owulacji i jakis zarodek sie zagniezdza ale jak 12 to za wczesnie. ja nigdy taak nie miaalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×