Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

U mnie rano temp 37,1 trzeci dzien z rzedu ale co z tego...:( Czekam teraz czy @ sie rozkreci no ale przecież z moim fartem na pewno sie rozkreci... :( jak sie wali to wszystko po koleji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyzsza ale brzuch pobolewa jak w @ troche lzej ale boli no i na papierze w kibelku mialam pomaranczowy wpadajacy w braz sluz ( sorry za dosłowny opis) wiec pewnie sie rozkreci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila niekoniecznie taki sluz moze oznaczac okres! Moze to byc plamienie implatacyjne :) Ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jest jakis inny nie czuje całego podbrzusza tylko raz jeden jajnik raz drugi boli i nie caly czas jak w @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Kamilla sama piszesz że ból jest inny ... do czasu kiedy @ nie przyjdzie jest nadzieja i myślę że nie przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ zaczyna sie chyba rozkrecac... :( w kibelku na papierze była juz odrobina krwi i miala bardzo czerwony kolor... Jutro zmienie tabelke:( Przyszla malpa 3 dni wczesniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nam Koleżanka pojechała ładnie....! My tu sie wszystkie nawzajem wspieramy, nie wybieramy sobie lepszych, ciekawszych... wiec nie wiem czemu tak nas oceniłas... :( Kamilla jak dostaniesz @ to wtedy zmień tabelke, na razie spokojnie... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie badz złej mysli, moze to jeszcze nie @! A jak masz regularnie wiec nie powinna przyjsc chyba wczesniej co ???? Zaciskam piąstki !!!!!!!!!!! EVIKA a czemu czujesz sie ignorowana? Jest niekiedy tyle wpisów ze nie mozna sie połapac kto ile napisał i co! Wiec nierezygnuj z naszego topiku! Im nas wiecej tym lepiej! Nerwusek jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jutro wyjezdzam na swieta! Bo bede matka chrzestna wiec musze byc wczesniej i wogóle pomóc mojej mamie która jest po operaacji. A jak nie dostane @ do swiat to juz bedzie koło 60 dc :( Tylko sie załaamac :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po pracy. juz @ pojechala dzis 6 dc zaczynamy treningi :) justys wszystkie jestesmy z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po pracy. juz @ pojechala dzis 6 dc zaczynamy treningi :) justys wszystkie jestesmy z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:( @ zawsze mialam co 28 dni czasem byl 1 dzien poslizgu ale nigdy nie mialam wczesniej i to az 3 dni. W toalecie polecialy mi ze dwie kropelki "zywej krwi" bez zadnych skrzepikow, podpaska czysta , bol brzusia taki dziwny nie sa to skurcze jak przy @ tylko taki punktowy bol troszke ponizej pepka i promieniuje az do pachwiny raz czuje w prawej raz w lewej pachwinie no i brzuch nie jest spuchnięty jak przy @. Najdziwniejsze jest to ze zaczely mnie jeszcze bardziej bolec piersi i czuje w nich goraco. zawsze od razu przestaja bolec w momecie kiedy @ przychodzi... :( Juz sama nie wiem co myslec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no top odpoczynku po pracy zycze! Kamila sama twierdzisz ze to jest inny rodzaj bólu niz podczas @ i doszły jeszcze bolace piersi wiec czekac cierpliwie :-) Jak @ sie nie zacznie to zatestuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam.....rybci nie ma :( mam za to powiekszony jajnik i plamienia sie zwiekszyly. lekarz powiedzial ze to juz poczatek pseudo miesiaczki czyli poronienia,ktora wyczysci srodek...... we wtorek jade do szpitala na 3 dni na badania. lekarz zlecil wszystkie mozliwe badania hormonow i jeszcze kilka innych zeby dowiedziec sie co zle dziala i w ktorym etapie cyklu. jak juz beda wyniki to zacznie leczenie. wiec ten miesiac zero staranek bo nie wolno, byc moze dopiero koncem kwietnia albo w maju bede mogla sie starac. ale jestem juz dobrej mysli:) jak juz sie wylecze to wtedy napewno zaowocuje to dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś po badaniach będziesz wiedziała co i jak i jak lekarz cię wyleczy to kwestia dzidzi będzie tylko chwilką wtedu uda Ci się napewno a teraz głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys Słoneczko przykro mi ze rybci nie ma ale najwazniejsze ze lekarz podjął jakieś działania i bierze sie "za Ciebie" !!! Na pewno wszystko będzie dobrze :) Czekająca co z Tobą ...??? nie masz jeszcze @ ??? U mnie samopoczucie ok, tylko denerwuje sie wizytą u ginka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku bedzie dobrze:) mi sie niestety nie udalo ale ty bedziesz za 9 miesiecy szczesliwa mamusia:) mi sie tez predzej czy pozniej uda, pewnie bede ostatnia na tym topiku bo wszystkie zdazycie w miedzyczasie zaciazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku bedzie dobrze:) mi sie niestety nie udalo ale ty bedziesz za 9 miesiecy szczesliwa mamusia:) mi sie tez predzej czy pozniej uda, pewnie bede ostatnia na tym topiku bo wszystkie zdazycie w miedzyczasie zaciazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a jesli jest cos nie tak, jesli w macicy nic nie ma??????? A Ty szybko sie wyleczysz i do dzieła, zobaczysz ze rybcia bedzie wczesniej niz Ci sie wydaje !!!! Ja w to wierze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys bardzo mi przykro,ze jednak nie bylo dzidzi... badz dobrej mysli,teraz cie dokladnie sprawdza i wyeliminuja problem,dlatego jak juz zaczniecie sie starac to bedziesz w pieknej i radosnej ciazy,urodzisz sliczna dziewczynke i trzymajac ja na rekach szepniesz "warto bylo poczekac" kochana jestesmy z toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×