Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

meaa hej hej:-) uwazam tak samo jak ty ze powinien byc pochowany tam gdzie inni prezydentowie,fakt to glowa panstwa ale dzieki nam rodakom, my po spacreku,zaraz maly podzie lulku a ja poleze bo normalnie brzuch mi boli!!! a wasze maluszki spia jeszcze 2 razy dziennie? bo moj tak od 10 tak do 11:30 i potem tak po 15 do 17 jak sie uda noi zasypia razem z nami kolo 22 kurde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- Eryk od dosc dawna spi raz od ok 12.30-15. Sam jakos o tym zdecydowal ze nie potrzebuje juz 2 razy spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, Kasia - noo uf ;) tez myslałam, ze jestem jakas inna hehe Kasiu - moja Nadia od 10 msca śpi raz dziennie. a od 1,5 miesiaca sypia tylko na spacerze albo w aucie - od pół godziny do godziy. wieczorem zasypia o 20.15 - 20.30 i śpi do 7-8 (różnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mnie to najbardziej wkurzyła moja babcia w niedziele... bo tam leciał jakiś aktor - 92 letni!! i moja babcia: "mój Boże... jaka strata... taki dobry aktor.... i kto teraz Piłsudskiego zagra??" a myślisz, że pomyślała o 23 letniej stewardessie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa zgadzam się z Tobą w 100% . Wiem, że nie można źle mówić o zmarłych, ale Kaczyński nie był wybitnym władcą, był prezydentem jak mnie więcej każdy inny... i pochówek na Wawelu tylko dlatego, że zginął tragicznie jest przesadą, ale niech robia co chcą. pokój im duszom...tylko zaraz się okaże że 90 pare ofiar też będą chcieli tam pochować toż to wawel będą musieli rozbudować!! ps a wiesz, że w cipci też są węzły chłonne? :P ja już po ginie, mam przyjsć po okresie jak to dziadostwo nie zniknie, ale najprawdopodobniej zniknie. Maćka podrzuciłam sąsiadce - wizja trzymania go na fotelu ginekologicznym mnie przerosła. teraz tworzę obiad dla mego ślubnego. a mam pierwszego ucznia przyszeł i mówi - ani mi pisze wypracowania, ja pani płacę 50 zł za każde :) ten mój uczeń ma koło 40 i robi zaocznie szkolę średnią ... mówie mu że pisać mu mogę, ale matury za niego nie napiszę - a on na to "spoko, na maturę nauczę się tych wypracowań na pamięć" podobno żona mu kazała zrobić maturę hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - serio?? :D a gdzie są umiejscowione?? bo myslalam, ze te w pachwinach tylko są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Wawelu... minie zaloba i rozpetaja sie gorace dyskusje na ten temat, rozumiem tragedie rodziny Kaczynskich, ale zabraklo tu taktu, skromnosci i dobrego smaku, przykre tym bardziej ze za bardzo skromna osobe uwazana byla Maria Kaczynska, tak sobie pomyslalam, ze moze chcialaby inaczej? no nic koniec smetow... jade dzis wieczorem na ploty do kolezanki, malego poloze spac, duzego postawie na strazy a sama pojde poplotkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromna nadzieje, ze to jedna z histerii medialnych i okaze sie, ze Wyborcza pisze bzdury. No bo jak mozna ! Dla mnie to skandal. Szkoda, ze nie mozecie poczytac textow niemiecko-jezycznych. Pisza z szacunkiem ale bez zbednej hipokryzji. Draznila mnie jego polityka zagraniczna, zlowrogi stosunek do Rosji i Niemiec, ciagla podejrzyliwosc wobec Europy, rozgrzebywanie ran, nacjonalizm i w koncu homofobia. Oplakuje go jako czlowieka nie jako prezydenta, bo na trybunie miedzynarodowej niejednokrotnie przychodzilo sie za niego wstydzic . W poczatkowych meldunkach byla mowa o "calej elicie kraju " , jakze to musialo byc krzywdzace dla prawdziwych elit tego kraju !!! Wczoraj poczytalam o zalodze - mlodzi,utalentowani ludzie - dla mnie ich smierc ma taki sam wymiar jak pana Prezydenta i jego malzonki. Ja rozumie, ze rodzina decyduje o miejscu pochowku, ale jesli ta rodzina nie jest w stanie utrzymac granic przyzwoitosci, to ktos powinien podniesc veto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ktos napisał na innym topiku "może i dobrze że ich pochowają na wawelu. w sumie to dzięki tej decyzji ludziom otwarły się oczy (chwilowe zaślepienie i uwielbienie dla prezydenckiej pary osłabło) i jarek nie ma szansy wrócić do polityki." a wiec moze i dobrze? ludziom otworzą się oczy... bo bałam się, że za chwilę Kaczyński urośnie do rangi Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pia, zostaje ci wybaczone :P masz prawo być wkurzona ja jestem! wstyd normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- tylko kto? kto ma powiedziec veto? nie znajdzie sie zaden odwazny z prostej przyczyny...elektoratu tym nie zyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chore.... jak czytam blog niejakiego Piotra Tomanskiego, ze to tak jakbysmy wszyscy stracili "Mame i Tate " to nie wiem czy sie smiac czy krzyczec ze zlosci. ( http://wiadomosci.onet.pl/blogi/piotr-tomanski.blog.onet.pl,404455238,blog.html ) Jakze to typowe dla naszego kraju. Symbole, wielkie slowa , pojednania na stadionach (...) wszystko na jedna malutka chwile.... Tutaj tez politycy maja odmienne zdania ale nie spotkalam sie jeszcze nigdy z takimi pyskowkami jakie maja miejsce w Polsce. Myslalam, ze ta tragedia czegos nauczy, ze kazdy bedzie swiadom, ze ma w domu lustra do ktorych czasami trzeba spojrzec i nie wstydzic sie za siebie..... Jesli z Wawelem mialaby byc prawda, to jest to dopiero poczatek ....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie przczeytałam,ze matka Kaczynskiego nie wie o jego smierci-w szpotalku,w ktorym sie znajuje jest zakaz informowania jej o tym ....dla dobra jej stanu zdrowia...straszne... Co do pogrzebu- zgadzam sie z Wami,lekka przesada! My po dłuuuuugim spacerku,Zoska spała ponad 2h!Pogoda super-slonce mocno grzeje,aż mnie poliki pieką,teraz wsunęła michę kalafiorówki,popiła soczkiem,lezy na dywanie,nogi w gorze i gada po swojemu:))ma tak od jakiegos czasu:)) No i chyba jeszcze wyjdziemy na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek spi,obiadek mu gotowy a ja wlasnie mialam tel do stolarza ze w czwartek przychodzi robic nam juz szafe:-) zamawialismy szafe pod zabudowe na cala sciane w duzym pokoju,jestem taka szczesliwa wkoncu pochowam tak rzeczy z lozek :-)i bede mogla brac sie za pranie Damiankowych ubranek:-)bo bedzie jednak Damianek i powiem wam ze po weekendzie majowym bede chyba skakac aby urodzic:-) zaczne juz 39 tydzien wiec pora rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja myślę, że z tym pochówkiem to są tylko spekulacje .... przecież oni nie byli związani z Krakowem tak jak z Trójmiastem czy nawet Wawą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i bardzo przepraszam że nie wcześniej ale ...... spóźnione ale szczere życzenia dla Amorka i Ciebie Meaaa zdrówka i oby wszystko o czym marzycie spełniło się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas licho jakoś ostatnio... dzisiaj właśnie czekam na ślusarza bo zamek nam nie domaga ...ciekawe ile skasuje.... już mam dosyć tych ciągłych awarii teraz wszystko jednorazowe jakieś..... jak robią coś to na góra 5 lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) Przepraszam że tak tylko na słówko i nie w temacie ale czy mogłaby któraś napisać namiary na Holly - chodzi o krs i nazwę. Z góry bardzo dziękuję za szybką odpowiedź...i czekam bo jestem w trakcie pita:-) mail: mejdz@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia>> bardzo dziękuję odpisałam:-) Ja tak tylko z doskoku bo siedzę nad dokumentami:-) Jestem tak samo zaskoczona info o pochowaniu na Wawelu...chyba lepiej nie komentować... Pozdrawiam Was bardzo gorąco jak będę miała więcej czasu to zaglądnę i już postaram się być z Wami:-) Buziaki dla Wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ufff ulżyło mi po Waszych wpisać odnośnie pochówku:P Moje przekonania są niepoprawnie politycznie dlatego wolałam trzymać język za zębami, ale...(nie napiszę tego przez wzgląd na żałobę i że to tylko/aż internet) Babeczko mój Dawidzio też miał takie badanie, ale u mnie nie było śmiechu, jesteś wielka :D Cari pozdrawiam Misty tak właśnie kończą się imprezki. Więc widać wizyta znajomego udana:D GumiAga u mnie sprzęt kończy się wraz z upływem gwarancji:( Mam nadzieję że ślusarz okazał się ślusarzem a nie "fachowcem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D dzis wybylismy na dlugi spacer do mojej kolezanki kt mieszka z para i 5 msiesieczna coreczka:) fajnie bylo. teraz jak tak cieplo strasznie duzo na dworze spedzamy czasu i nogi mi gdzies wlaza po calym dniu:P ale czuje sie super zmeczona ale takie zdrowe zmeczenie:) u nas na topie jest teraz miotla, Kubus lata z nia wszedzie i zabawka nr 1:) z tym pochowkiem to przegiecie. ja nie wiem u nas nie moze byc "cos" wyposrodkowane tylko albo w jedna albo w druga strone przeginanie. strasznie zal mi wszystkich kt zgineli i placze nad ich losem ale wszytskich traktuje jako ludzi a nie, ze ten zajmowal taki stolek a ten taki. nigdy nie bylam za polityka ale strasznie mi zal ich jako ludzi, ze w taki sposob zgineli i nie w tym czasie:( Babeczko- zuch Zuzia naparwde fanfary dla niej.:) Cari -witaj i zagladaj czesciej brakuje tu Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- dziekuja Ci bardzo za mile slowa :) no w tych spodenkach wyglada jak taki moj kochany "gaciok";) Kessi- odezwij sie cos dlugo Cie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×